szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 3652
poprzednia |
witam wszystkich.szukam chetnych do wyjazdu do anglii ja równieższukam pracy.może ktos ma coś na oku zapraszam wszystkich chetny pozdrawiam
HEJ JA CHCE jechac do angli i mam cos na oku we 2 zawsze raznej przy szukaniu pracpy moj numer fona to692589004 to moj numer gg1[tel]jak chcesz to sie odezwij pogadamy pa
ja tez ja tez:) [email]
to zapraszam lenka he
Witam!!!Kiedy chcesz wyjechac?jesli w ciagu najblizszych dni to daj znac,bo mam prace na oku i we dwojke razniej.Pozdrawiam Mateusz moj nr [gg]
cze:)
słuchajcie ja tez wybieram sie do anglii w najblizszym czasie i chcialabym na wlasna reke bo przez posrednikow to nigdy nie wiadomo na co sie trafi, wiec jesli bylibyscie chetni połączyc siły to zapraszam na swoje [gg] :)

pozdrawiam
karolina
ja chce jechac ale w wakacje tzn w lipcu albo koniec czerwca przez agencje. mam jedna na oku w Krakowie moje [gg]
ja też szukam pracy na wakacje ale nic konkretnego nie mogę znależc?
Lenka jak mozesz to podaj namiary na ta agencje lub wiecej szczegolow moj gg;9810991 pozdrawiam
ciniak22 pisalam do ciebie na gg ale sie nie odezwales jak na razie:|
witam czy slyszal ktos lub tez byl poprzez posrednictwo firmy "maxim" z Lodzi w Angli w pracy,chodzi mi o wierzytelnosc,prosze o odpowiedzi,dzieki pozdrawiam
poczytaj sobie o tej firmie na www.oszukany.pl jest chyba na czarnej liscie o ile sie nie myle....
tak Lenka masz racje,poczytalem troche o tym maximie i jest na czarnej liscie,jednego nie moge tylko zrozumiec,jak taka firma ktora robi ludzi w konia utrzymuje sie nadal na rynku i ze nie slychac zadnych zazalen ze strony klientow,dzieki i pozdrawiam
>>>>tak Lenka masz racje,poczytalem troche o tym maximie i jest na czarnej liscie,jednego nie moge tylko zrozumiec,jak taka firma ktora robi ludzi w konia utrzymuje sie nadal na rynku i ze nie slychac zadnych zazalen ze strony klientow

Byla tez taka fajna agencja Access - prosze poczytac o niej tutaj na stronie i na www.oszukany.pl i do dzisiaj istnieje i jeszcze 'lowi' naiwnych.
ja też byłabym chętna..tylko trochę cięzko się zorganizować.mój nr [gg]
hej Ja bardzo chcę wyjechać! czy ktos zna bezpieczną agencję we Wrocławiu?
Chciałabym pojechac połowa marca/początek kwietnia chętnie pojechałabym z jakąś sympatyczną osoba na własną rękę.([gg] )
Witam! Szukam osoby chętnej na wakacyjny wyjazd do Szkocji w celu przeżycia przygody życia oraz zarobienia trochę funtów. Mam 18 lat i na imię mam Michał.
Jeśli masz jakieściekawe oferty pracy, noclegu itp. to napisz. Może pojedziemy tam razem. Kontakt: [email] lub [gg]
Witam
Ja również szukam osoby do wyjazdu do Anglii zawsze raźniej :) mam 22 lata, moje [gg] nawet jak jestem niewidoczny na gg proszę pisać odpiszę później.Poprostu szukam osoby która byłaby najlepiej już po szkole albo robi sobie roczną przerwę nie w trakcie bo interesuje mnie raczej dłuższy wyjazd.
Pozdro dla wszystkich
no hej tez jestem zainteresowany wyjazdem do Anglii pewnie ze w pare osob zawsze to razniej
Witaj! ja tez jestem powaznie zainteresowana wyjazdem do Anglii, jesli macie jakies prpozycje, prosze piszcie. Interesuje mnie wyjazd pod koniec czerwca, poczatek lipca ( mam nadzieje ze do tego czasu sie obronie....;), na kilka miesiecy, piszcie, JESTEM NA TAK! BEDZIEMY DZIALAC! ;)
Mam na imie Aga i jestem z krakowa mam 23 lata i rowniez rozgladam sie za praca w Angli chcialabym wyjechac w czerwcu najpozniej we wrzesniu moj numer to 9515615 pozdrawiam :)
mieszkam i pracuje w UK od jakiegos czasu moge zaoferowac pomoc w zorganizowaniu wyjazdu znalezienieu pierwszej pracy i mieszkania :) tzn szukam 2 ewentualnie 3 osób poniewaz mam wolny pokój w mieszkaniu i pomoge zarejestrowac sie w agenacjach pracy tutaj na miejscu i jescze jedno LUDZIE NIE UFAJCIE AGENCJOM PRACY W POLSCE UCZCIWE AGENCJE SA TU NA MIEJSCU I WCALE NIE TRZEBA ZNAC JEZYKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak cos kontakt [gg]
>LUDZIE NIE UFAJCIE AGENCJOM PRACY W POLSCE UCZCIWE AGENCJE SA TU NA MIEJSCU I WCALE NIE TRZEBA ZNAC JEZYKA !!!


No tak, idziesz sobie do takiej agencji i mowisz: Przepraszam jestem z Polski i nie mowie po angielsku, mozecie mi znalezc jakas dobrze platna prace? A pani za biurkiem odpowiada swietna polszczyzna: Oczywiscie tutaj w UK juz wszyscy mowia po polsku, wiec nie ma powodu, zeby sie pani/pan tym przejmowala.... ;-)
>No tak, idziesz sobie do takiej agencji i mowisz:< mówie ze szukam pracy 2 zdania po angielsku pierwsze ze szuakam pracy a drygie ze chciałbym rozmawiac z polakiem lub polka :) i po kłopocie rejestrujesz sie i dostajesz prace u mnie w miescie w co 2 agencji sa polacy ja sam mam znajomych polaków w 4 agencjach :) pozdro
>No to teraz mamy 'realne' informacje z UK.
>>>... i po kłopocie rejestrujesz sie i 'dostajesz prace'. Wszystko tak od reki - o bedziesz oczywiscie pracowal dla dobrego, uczciwego angielskiego pracodawcy za wiecej jak minimalna stawke.

Tylko jednego nie moge pojac - dlaczego wszyscy Polacy na to wczesniej nie wpadli. Tysiace ludzi bylo wykiwanych przez 'lewe' agencje - a to przeciez wszystko jest takie proste.
Sorry moze jestem malowiedzacy ale o ile mi wiadomo kazda agencja przeprowadza testy, w tym jezykowy, NAWET jesli w niej pracuja Polacy. Nie wierzcie ze ktos Was przyjmie bez zupelnej znajomosci jezyka. Cos niestety trzeba umiec
Ludzie nieuczciwe agencje za aby w polsce tu nie ma takich poniewaz tutaj istnieje prawo nie to co w polsce tutaj agecja ci nie zapłaci 1 telefon i masz pieniadze a agencja wielkie kłpoty a co do pracy za minimalan stawke to lepszej pracy na poczatek nie dostaniesz a po 2 to Qrwa LUDZIE NIE BYLISCIE NIE WIDZIELISCIE TO NIE PISZCIE
ludzie testy polegaja na tym zeby sie podpisac a wypełnia pracownik agencji ja mam 4 agencje w których rejestruja bez kompletnej znajomosci jezyka pozdro :)
>a po 2 to Qrwa LUDZIE NIE BYLISCIE NIE WIDZIELISCIE TO NIE PISZCIE


Bylismy i widzielismy, wiec nie wciskaj mi kitu. Pewnie sa agencje zatrudniajace Polakow do prac, gdzie wiekszosc stanowia Polacy, ale to wyjatki i ogolnie musisz miec jako taka znajomosc jezyka bo inaczej pracodawca bylby zmuszony porozumiewac sie z toba rysujac obrazki..... Po drugie to czas, kiedy nieznajomosc jezyka uchodzila w tlumie juz sie skonczyl, za duza konkurencja
OK ja juz sie nie wypowiadam musze ustapic tym ludziom którzy maja taka wiedze mimo to ze ja przyjechałem tutaj nie znajac jezyka na dzień dzisiajszy nie pracuje przez agencje tylko jestem na umowie i jestem jednym z bardziej cenionych pracownikow no ale cóż... a poza tym do dzisiaj znam ludzi którzy przyjezdzaja i nie znaja jezyka i pomagam im w znalezienieu pracy poprostu to zalerzy od tego czy komus sie chce pracxowac :) dla mezczyzn nie ma problemów z praca dla kobiet jest gorzej ale tez jest praca moi drodzy jesli ktos chce pogadac lub potrzebuje pomocy tzn chce wyjechac do uk do mojego miasta tzn leeds to prosze o kontakt [gg]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 3652
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia