szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1831-1860 z 3652
Siemka :D
Wraz ze znajomą planujemy wyjazd w połowie Czerwca do UK, w celach zarobkowych :)
Szukamy jeszcze osób do wspólnego wyjazdu..
Więcej głów = więcej pomysłów = mniej nudy :D Ja mam 18 lat, koleżanka 21.
To chyba wszystko, co chciałam tutaj napisać.
Zapraszamy wszystkich młodych, zdolnych i zdecydowanych do kontaktu:
[email]
Pozdrawiam :)
Witam!
Mam na imię Wiktoria i mam 20 lat. Szukam osoby, która chciałaby wyjechać w najbliższym czasie do Anglii w celach zarobkowych. Chętnie wyjechałabym z kimś w podobnym wieku. Szukam kogoś ogarniętego kto nie jedzie tam tylko imprezować. Dużym plusem byłoby jakby ktoś już wcześniej miał do czynienia z takim wyjazdem, bo ja jestem "zielona" w tych sprawach :) Oczywiście chciałabym dzielić z Tą osobą mieszkanie.
Mój mężczyzna mieszka w Rishton dlatego interesuje mnie wyjazd w okolice Rishton i Clitheroe. Do UK wyjazd planuję od dłuższego czasu, ale dopiero odkąd jestem z moim chłopakiem zdecydowałam się w końcu zrobić ten krok naprzód :)
Chciałabym jechać z kimś, bo wiadomo, że zawsze jest raźniej stawiać swoje pierwsze kroki w nowym miejscu z kimś znajomym. Wiadomo, że mój chłopak pomoże mi się zaaklimatyzować, ale jednak chciałabym znać tam jeszcze kogoś oprócz Niego.
Jeśli chodzi o mnie to jestem raczej bezkonfliktowa, mam ogromne poczucie humoru, lubię imprezy, ale nie codziennie tylko od czasu do czasu.
Jeśli dogadam się z kimś odnośnie wyjazdu to na 100% się nie wycofam i tego samego oczekuję.
Jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem tutaj jest mój e-mail: [email]

PS. Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś pomógłby mi znaleźć pracę w Rishton lub Clitheroe :)
Zabiorę zdecydowaną dziewczynę w wieku 24 + do UK w dowolne miejsce. Mogę złożyć się na mieszkanie.

Wyjazd z końcem maja. Niezbędne 15 euro na ticket. Płatne w porcie.


Więcej na prv. Wymagam potwierdzenia danych osobowych.
Zabiorę zdecydowanego gościa w wieku 24 + do UK w dowolne miejsce. Mogę złożyć się na mieszkanie.

Wyjazd z końcem maja. Niezbędne 15 euro na ticket. Płatne w porcie.


Więcej na prv. Wymagam potwierdzenia danych osobowych.


WARUNEK: kwalifikacje zawodowe i dobry plan. Ja swój mam i jestem mega ogarnięty - oczekuję tego samego.
Od niedawna jestem w anglii. Planuję zmienić miasto w którym przebywam na inne - prawdopodobnie na Southampton. Pracy będzie się szukało na miejscu. Szukam drugiej osoby (może być też z polski jak dojedzie do mnie) - najlepiej kobiety żeby było milej :):):). Facet lat 37 :)

[email]
edytowany przez mareczekengland: 25 maj 2015
Witam,

Nazywam się Damian, mam 20 lat i jak każdy tutaj planuje wyjechać do UK. Szukam towarzysza do wspólnej przejazdu autostopem jak i późniejszego wynajmu pokoju, przynajmniej na pierwszy miesiąc. Celem jest prawdopodobnie jakieś miasto turystyczne gdzie łatwo o prace w sezonie np. Bristol czy Brighton. Zamierzam wyjechać jak najszybciej, preferowany koniec maja, bądź początek czerwca.

Zostawiam maila: [email]

Pozdrawiam :-)
czesc mam na imie arek mam 30 lat mieszkam w Bielsku Bialej chcialbym w lipcu wyjechac do Anglii , mieszkac tam i pracowac , poszukuje osoby ktora chcialaby wyjechac razem ze mna, moze byc kobieta, oplaty za mieszkanie zawsze lepiej dzielic na polowe i we dwoje razniej . Zapraszam do kontaktu
moj mail [email]
Witam, mam 27l, szukam osób które wybierają się za granice ( interesuje mnie termin koniec lipca, poczatek sierpnia) gdyz musze jeszcze pare rzeczy zalatwic tutaj na miejscu. Jestem z Rzeszowa, ale miejsce zamieszkanie nie gra roli. Chodzi o to zeby wyjechac razem i wspolnie ogarnac jakis pokoj na start, znalesc prace. Zainteresowanych prosze o kontakt. Grzesiek
Przypominam. Wyjazd 29 maj godz. 22:00 - bilet na prom 15 euro

[gg]
[email]
Hej :)
Ja i moja koleżanka Daria (po 19 lat) bardzo chcemy wyjechać do roboty w Anglii. Najszybciej możemy wyjechać od lipca, bo do końca czerwca jeszcze mamy umowy u siebie w pracy, wiadomo trzeba zarobić na wyjazd. Problem w tym, że nie mamy żadnych znajomych ani rodziny w UK, żadnego fachu w ręku ani nic. Strasznie ciężko znaleźć prace z zakwaterowaniem po liceum i bez zawodu, dlatego szukamy osób w podobnej sytuacji lub osób, które w jakiś sposób służyłyby pomocną ręką lub jakąś poradą.

Jeśli ktoś jest zainteresowany lub ma jakieś pytania do tego co napisałam to zostawiam maila: [email]
Witam, mam 18 i szukam osoby żeby wyjechać do Anglii w celu zarobkowym a we dwoje raźniej pod koniec czerwca 2015 jestem z Białegostoku jak coś liście na moje [gg]
Pozdrawiem Dawid
Pilnie szukam mieszkania lub dwóch pokoi do wynajęcia dla dwóch przesympatycznych par. Bez nałogów. Jeśli ktoś z was coś wie proszę o pomoc. Z góry dziękuję, pozdrawiam :) /MANCHESTER/BOLTON/OKOLICE
Pilnie szukam mieszkania lub dwóch pokoi do wynajęcia dla dwóch przesympatycznych par. Bez nałogów. Jeśli ktoś z was coś wie proszę o pomoc. Z góry dziękuję, pozdrawiam :) /MANCHESTER/BOLTON/OKOLICE
Cytat: milena2594
Pilnie szukam mieszkania lub dwóch pokoi do wynajęcia dla dwóch przesympatycznych par. Bez nałogów. Jeśli ktoś z was coś wie proszę o pomoc. Z góry dziękuję, pozdrawiam :) /MANCHESTER/BOLTON/OKOLICE

Szukaj na gumtree Manchester albo Bolton...tam jest ich duzo.
szukam kobiety wspoltowarzyszki na wyjazd do anglii koncem czerwca 2015 zamierzam tam mieszkac i pracowac , wynajac mieszkanie zainteresowane osoby prosze o kontakt mailowy [email]
Witam . rownież poszukuje pracy , chętnie wyjade za granice jednak nie mam zadego punktu zaczepienia . Dlatego szukam kogos kto wdroży mnie w to wszystko a jednoczesnie razem cos wynajmiemy i zajmiemy sie praca . Szukam kogos doswiadczonego , kogos kto ma już plany co do wyjazdu . Sylwia
Cześć, mam takie pytanie kto słyszał z zamieszkujących w londynie o jakiejś pracy dla dziewczyny to niech się odezwie, wiem,że szansę są marne, ale warto spróbować :)
Pozdrawiam!!!! :D
Cytat: Aneczkaa92
Cześć, mam takie pytanie kto słyszał z zamieszkujących w londynie o jakiejś pracy dla dziewczyny to niech się odezwie, wiem,że szansę są marne, ale warto spróbować :)
Pozdrawiam!!!! :D

Oczekujesz tego, ze ktos znajdzie Ci prace.......nie w tych czasach....
Witacie, pokój i praca w Glasgow,

kolega zwalnia pokój ponieważ musi wynająć całe mieszkanie bo rodzina do niego przyjedzie na stałe, wyprowadza się pod koniec czerwca. W związku z tym zwalnia się jeden pokój, opłaty to 200f +koszty (tax, internet, prąd i gaz) koło 35f, miesięcznie.

Praca jest przez agencje 6,5f/h, aktualnie pracujemy po 6-7 dni w tygodniu, najczęściej w Scotbeef pakowanie mięsa na grilla, Houston Bottling przepakowywanie butelek etc, praca nudna, męcząca ale jest jej dużo.....za cztery tygodnie zarobiłem 1105f netto.

Przyjazd tu na min. 6 m-cy, nie chcę co chwilę szukać kogoś na pokój, potwierdzeniem tego, że jesteś zdecydowany/a będzie kupno biletu na samolot, najtaniej było w wizz air, osoba min. 25 lat, bez nałogów, potrafiąca dbać o porządek...

Lotnisko Airport Glasgow jest trzy przystanki autobusowe od miejsca gdzie mieszkamy, tu jest kod pocztowy naszego adresu PA4 8DS.

w razie pytań codziennie do 12.00 będę pod skype: raster-mario.

Mariusz.
Hej . Szukam kogoś , najlepiej drugiej pary (choć nie koniecznie) do wyjazdu za granicę. UK
Cześć.
Pod koniec czerwca z kolegą będziemy już w Luton , jest może tam ktoś miły do pomocy w ogarnięciu kilku spraw na początek ? Obaj mamy po 19 lat.
Jeżeli znajdzie się tu jakaś miła osoba przeglądająca właśnie ten post to proszę pisać na maila : [email]
Cześć.
Na początku lipca chciałbym wyjechać do Londynu ew. dużego miasta, szukam osoby chętnej i zdecydowanej na taki wspólny wyjazd, wiadomo że we dwóje zawsze raźniej. Mam 21 lat, jestem spokojnym i opanowanym człowiekiem, nie imprezuję często.Zostawiam email [email]
czesc Mariusz jestem zainteresowany praca w Glasgow kiedy mozna by przyjechac ?
witam wyjade do pracy do wielkiej brytanii mianowicie do polnocnej angli. w lipcu bede mial cale mieszkanie na dwa miesiace bo lokatozy wyjezdzaja na wczasy a wiec ja go bede pilnowal przy okazji moge zabrac ze soba jakies dziewczyny to poszukamy sobie pracy na miejscu skoro przez jakis czas zakwaterowanie nie bedzie problemem. w zamian za opieke nad domem moge tam mieszkac za free tylko do rachunkuw sie trzeba bedzie dozucic. cos o mnie mam 25 lat jestem z lublina woj. lub. mam czyste prawo jazdy auto by sie jakies kupilo na miejscu i mozna ewentualnie dojezdzac do pracy, uczylem sie angielskiego od podstawowki dodatkowo bylem na wakacjach za granica i podszlifowalem swuj angielski co raz rozmawiam z kims przez skype po angielsku a wiec z formalnosciami i bariery jezykowe zaden problem jak dla mnie, mam odlozone troche kasy ciezko zarobionej na budowlance tak tylko w razie czego ale napewno teraz tam w angli jest sezon na prace bo tyle studentow wyjezdza w slepo no cuz moge ze soba jakas dziewczyne albo dwie no moze trzy bo tam sa 3 pokoje i salon a wiec po pomieszczeniu na glowe max do 30 lat. tylko prosze nie pisac o zadnym sponsoringu ani innych glupot jak inni pisza na tym forum i nie cytujcie bo to zawistne. [email] jesli chetne sie znajda to i bedzie razniej i taniej no ale wiadomo kazdy ma rozum i wole a wiec do uslyszenia
Hej :)
Jestem Ewelina z okolic Warszawy ;)
Od dawna marzy mi się wyjazd do pracy zagranicę.. i ostatnio doszłam do wniosku,że nie ma co gdybać trzeba działać.
Szukam chętnej osoby która chce również wyjechać,razem raźniej :) Tylko poważne odpowiedzi!
Pozdrawiam Ona22

[email] chętni pisać spotykamy i sie i wsio obgadamy!
Od 20 czerwca jak ktos chętny jedynka do wynajęcia blisko STRADFORD
Najlepiej budowlaniec to prace mu ogarnę
W mieszkaniu z lokatorem 3 dorosłe osoby
Hej! Planuję wyjazd do pracy i szukam miłych osób, które również chcą wyjechać. Mieszkam blisko Warszawy, mam 25 lat. Obecnie jestem na etapie szukania pracy przez internet, ale jestem gotowa również jechać i szukać pracy na miejscu. Mój email: [email]
.
edytowany przez LuthienSilr: 05 cze 2015
Hej! Planuję wyjazd do pracy i szukam miłych osób, które również chcą wyjechać. Mieszkam blisko Warszawy, mam 25 lat. Obecnie jestem na etapie szukania pracy przez internet, ale jestem gotowa również jechać i szukać pracy na miejscu. Mój email: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
1831-1860 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia