szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
3601-3630 z 3652
Hej , szukam kolezanki ktora bylaby chetna wyjechac za granice najlpiej Niemcy/Holandia mam 21 lat .
moj meil [email] :)
Witam, szukam koleżanki chętnej na wyjazd do pracy do Anglii. Na początek przez agencje później na miejscu można szukać czegoś innego. Wyjazd najlepiej po nowym roku ale termin zawsze można ustalić. Wiadomo, że zawsze lepiej wyjechać z kimś niż samemu :) Jestem z kujawsko-pomorskiego. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na mail: [email]
Witam, ktoś chętny na wyjazd do Niemiec ? Blisko granicy lub cały kraj, mam 23 lata i pochodzę ze śląska.
Lub czy ktoś mógłby polecić jakąś sprawdzoną firmę lub agencje blisko granicy ? Z góry dziękuje.
Szukam kolegi/koleżanki do wspólnego wyjazdu do pracy w Wielkiej Brytanii bądź Holandii, bądź innego kraju gdzie można bez problemu porozumieć w języku angielskim. Szukam osoby odpowiedzialnej i bez problemów z nałogami ;) Wyjazd styczeń-luty. Mój email: [email]
Witam od roku już mieszkam w Anglii i pomyślałem sobie że może napiszę na forum zobaczę co kto powie.
Masz chęć wyjechać a nie masz jak, może masz pytania odnośnie jak się ustawić w na obczyźnie takie abc świeżego emigranta. Może jak coś chcesz lub cię coś trapi to napisz do mnie lub podaj swój: e-mail, facebook, gadu-gadu, czy whatsup. To może coś poradzimy. Przymierzam się też wynająć jakiś dom tu na miejscu ale wiadomo trzeba zgranych ugodnych ludzi to może i jakoś razem dojazd do pracy bo mam auto a jak wiadomo samochód to skarbonka. Jak coś kogoś zainteresowało to na priv lub zostawić namiary w komentarzu. :-) Dzięki
Generalnie rzecz biorąc umówię się z osobą/osobami na: skype google hangouts, whatsupie, czy aplikacji viber i ustalimy co i jak jeśli chodzi o szczegóły to nie wątpię że każdy poradzi sobie sam na własną rękę ale zawsze nic nie szkodzi napisać na forum. Odbiorę cię z lotniska załatwię lokum pokój zazwyczaj w tej okolicy gdzie praca żeby nie trzeba było dojeżdżać za daleko, toż zawsze jest rower, piechota na nogach, taksówka, autobus czy pociąg, ewentualnie ja bo mam własny transport małe auto, pomogę z umówieniem o niezbędny numer NIN odpowiednik chyba polskiego NIP bo bez tego tylko miesiąc można legalnie pracować. Konto w banku bo mało jest firm które wypłacają do ręki, czekiem lub na przed płacone karty, bo na polskie konta bankowe tutejsze świadczenia nie mogą być przelewane. Rejestracja w przychodni lekarskiej, mogę zaoferować swoje zdolności językowe jako tłumacz czy przewodnik jak kto woli. Zdołam nawet CV napisać polecić w agencjach pośrednictwa pracy lub pomóc w aplikacji o stałe prace bezpośrednio przez firmę. Fajnie żebyś umiał umiała chociaż troszkę tego angielskiego im lepszy english tym lepsza praca a z tym zarobki....
Szukam towarzysza/towarzyszki do wyjazdu do Anglii na parę miesięcy, aby zarobić.
Mam 24 lata, skończyłem filologię angielską (licencjat), mieszkam w Kaliszu.
[email]
Pod koniec stycznia ruszają zapisy do Collegu http://www.westcollegescotland.ac.uk/courses/course-directory/courses/ mieszkam w pobliżu jak ktoś chciałby to mam pokój do wynajęcia, mogę też pomóc przy formalnościach i ze znalezieniem pracy, kontakt przez fb https://www.facebook.com/mariusz.socha
Hej....szukam chetnej osoby kobiety na wspolny wyjazd do Anglii od lutego,marca... razem razniej....mam znajomego w Worksop i w te rejony chce sie wybrac...angielski znam poki co slabo A2 ale planuje pracowac i uczyc sie tam jezyka...kobieta 40 lat...czekam na info [email] pozdrawiam
Hej, Aga z tej strony, śląsk. Szukam chętnej kobiety/pary na wspólny wyjazd do pracy do Anglii - samej to raczej strach wyjechać :P Nie mam nic konkretnego, więc początkowo organizacja pewnie przez agencje - chyba, że masz/macie możliwości wyjechać w konkretne miejsce, gdzie mogłybyśmy/moglibyśmy się zaaklimatyzować i podjąć pewną pracę. Zainteresowane osoby proszę o kontakt priv.
P.S. Zerkam tu dość często z myślą, że może ktoś chętny się odezwie :)

Pozdrawiam
Agnieszka
Ogłoszenie które zamieściłam wyżej nadal aktualne. Szukam osoby która chce wyjechać do pracy za granicę. Na początek przez agencje. Tylko osoby zdecydowane. Mój mail [email]
CZECHY????? Ja ze ślaska 32 lata. Szukam osobe ON lub ONA na wyjazd do pracy do Czech. Praca siedzaca przy tasmie (nie ciezka) pokój za darmo. 3 tys zl na ręke. Ja spokojny lubiacy kino nie imprezuje. Nie chce jechac sam wole z kims kogo poznam przed wyjazdem. prosze pisać na PRIV wiadomosci :)
Mój kolega jest kierowcą, ma kategorię C+E i udało mu się teraz wyjechać do Anglii za pomocą strony https://www.eurabota.ua/jobs/voditel-mezhdunarodnik/jobs-offered. Jeśli któraś z was zastanawiała się nad pracą kierowcy, to w Anglii na pewno coś znajdzie. Kierowcy mogą liczyć na dobre warunki, bo wracają do Polski co kilka miesięcy - i to na dłużej. Ja się ciągle zastanawiam, czy też się nie przekwalifikować (jestem nauczycielką biologii w szkole). Namawiam też do tego swojego narzeczonego.
Czy jest ktoś chętny na wyjazd do Niemiec, Holandii od zaraz na produkcję ?
szukam kogoś do wyjazdu do Niemiec/ Holandii
mam 22 lata, chciałam szukać czegoś przez agencję na początek
Hej, yukaa44 jak jesteś zainteresowana wspólnym wyjazdem to pisz priv
heej!
poszukiwana osoba do wspolnego podbicia uk
cos mnie ucielo na gorze wiec jeszcze raz :D

poszukuje kompana do podbicia uk!
preferuje osobe pozytywnie nastawiona do zycia, otwarta, nieustraszona, moze byc z nalogami :)
najbardziej odpowiadalby mi ktos to widzi cos poza praca i nie prowadzi stylu zycia praca/dom/praca.. z mrukiem sie nie dogadam, potrzebna mi osoba z energia :) i nie mam na mysli jakichs codziennych baletow, ale zamknieta w czterech scianach wybuchne :D
angielski umiem biegle, doswiadczenie w pracy za granica mam, wszystko co w uk potrzebne tez, a jesli Ty nie masz to jakos to ogarniemy :)
wiec jesli masz ochote wyjechac (w przeciagu najblizszego miesiaca) i na dluzej i zyc, a nie tylko zamknac sie na prace to nie zastanawiaj sie i pisz!
pozdrawiam serdecznie :D
[email] - piszcie smialo :)
O jacie :) 3 lata mnie tu nie bylo a forum nadal żyje j nadal jest nas tyle pragnących zaznac choc troche lepszego zycia :)
My wyjechalismy z nażeczonym, teraz już mężem w grudniu 2014. Trafilismy do Londynu i tam zaczelo sie zupelnie inne zycie. Z perspektywy czasu powiem tak... prace mozna znalezc na kazdym rogu, trzeba tylko chcieć :) spędziłam w Londynie najwspanialsze 2 lata mojego zycia, odlozylismy na ślub, kupilismy nowy laptop (głupota ale jednak nigdy nie pomyslalabym ze bedzie mnie stać na laptopa za 5k) ale po ślubie jak to wiadomo czas na dzieci i tak też się stało, w październiku 2016 zaszłam w ciąże i zaczelam sie powaznie zastanawiac co dalej... objawy ciąży nie pozwalały mi na dalszą pracę (a raczej na dojazdy do niej, które trwały 1-1.5h) wiec zasiedzialam sie w domu a z jednej wypłaty ciężko by było wszystko ogarnąć. Podjęlismy wiec decyzje o powrocie do Polski. Mamy tu mieszkanie, za oszczedzone pieniadze zrobilismy remont, wyprawke dla dziecka i kupilismy samochod. Jednak dzis córka ma 7miesiecy i ja znów zasnatawiam się nad powrotem na wyspy... mimo ze mąż jak na polskie zarobki ma całkiem konkretne wynagrodzenie to mi zwyczajnie brakuje tego duzego miasta, tych tłumów ludzi w metrze czy na stacjach w godzinach szczytu a z drugiej strony nie wiem, czy chciałabym ciągnąć dziecko w taki syf jaki tam jest na ulicach gdzie co chwila czuć zielsko a na chodnikach lezy sto tysiecy porozrzucanych gazet i śmieci... mimo to wciąż bije sie z myślami bo wiem, że wracając tam, daje córce szanse na lepsze życie, na łatwiejsze życie przede wszystkim.

Pisze to wszystko bo chcialabym wiedziec czy jest tu ktoś, kto zdecydował się na wyjazd posiadając dziecko? Jest opcja żeby mąż wrócił i na nowo przetarł nam szlaki ale nie chce zabierac mu chwil, które może spędzić z córeczką póki jest malutka :( więc w grę wchodzi tylko wyjazd całą trójką. O tyle dobrze ze mąż ma ciągle mozliwosc powrotu do poprzedniej pracy
Nie wiem do jakiego stopnia jesteś świadoma na co chcesz się porywać.
Dziecko jest problemem w UK - nie wolno ci go zostawić bez opieki, a opiekunce do dziecka trzeba zapłacić tyle że pytanie czy twojej pensji na to starczy. Szybko zaczniecie zadawać sobie to samo pytanie co bardzo wielu innych świeżo upieczonych rodziców w UK - jaki sens by matka wracała do pracy skoro niemal wszystko co zarobi trzeba oddać na opiekunkę do dziecka?
Czytaj do pracy to ty najpewniej wrócisz dopiero jak córka podrośnie na tyle by iść do szkoły - a i tak to będzie praca na pół etatu - bo dziecko trzeba do szkoły zawieźć i potem odebrać.

Czyli zapomnij o wygodnym życiu gdzie we dwójkę zarabialiście nie wiadomo ile i na wszystko starczało.
Bo nagle się okaże że będziecie żyć we trójkę z jednej pensji twojego męża. I jak nie chcecie się również w trójkę gnieździć w jednym pokoiku w house share'ach to tylko mieć nadzieję że ta jego pensja będzie naprawdę niemała - bo zwykły studio flat w Londynie to co najmniej 800F na miesiąc.

Z dzieckiem to wy omijajcie Londyn szerokim łukiem. Taka moja skromna opinia.
Hej :)

Szukam rozsądnej koleżanki która tak jak ja planuje wyjechac do pracy za granice okolo kwietnia tego roku.Nie mam nałogów jestem po 30 .
Nie szukam imprez chcialabym tymczasowo popracować może w Anglii ale biorę pod uwagę też inne kraje.

[email]
edytowany przez abroadowa: 06 mar 2018
Witam, szukam koleżanki chętnej na wyjazd do pracy za granicę. Jestem z województwa warmińsko - mazurskiego. Mój e- mail [email]
Witam,
od roku mieszkam w UK z dziewczyną i dwójką znajomych. Jak coś możemy pomóc w załatwieniu mieszkania, pracy, dokumentów i innych. Mój mail- [email]
Cześć,

poszukuję chętnych do wyjazdu do Anglii na przełomie kwietnia i maja 2018.

Jestem 30-kilkuletnim chłopakiem, wykształconym, kulturalnym, pracowitym i rozrywkowym.

Szukam fajnych Osób o podobnym profilu, by razem jechać do pracy zarobkowej (fizycznie? biurowo?) oraz by znaleźć przyzwoite zakwaterowanie.

Chętnych do nawiązania kontaktu zapraszam na maila: [email]
Witam szukam osoby chętnej na wyjazd do UK. Termin wyjazdu: początek maja. Miejsce - prawdopodobnie Glasgow ale jestem otwarty na sugestie. Zapraszam do kontaktu na priv i maila: [email]
edytowany przez wrek25: 06 kwi 2018
Witam. 18 letni zmobilizowany chłopak z chęcią przyłączyłby się do wyjazdu na wyspy. Niestety ze spraw czysto szkolnych maksymalny mój czas pobytu to 1 miesiąc. Byłby to lipiec. Pozdrawiam
Hej
szukam spokojnej rozsądnej koleżanki aby wyjechać zarobkowo za granice kraj najlepiej z używanym angielskim chcialabym żeby to była Skandynawia ale też nie tylko. fajnie jakby to była osoba tak jak ja z doświadczeniem pracy za granicą i znała angielski wtedy można szukać ofert z podobnymi kryteriami ale tez nie jest to warunek najbardziej liczy sie zdrowe podejście, świadomośc po co się jedzie i normalność:) Pozdrawiam
Witam 24-latek planuję powrót do Londynu po wakacjach. Mieszkałem tam dwa lata i przez ten czas nabyłem nowych doświadczeń. Szukam 1-2osób do wspólnego wynajmowania mieszkania, gdyż zmęczyło mnie użeranie się z landlordami lub bez żadnego planu na życie lokatorami. Nie ma problemu z pomocą przy NIN czy kontem w banku. Szukałbym mieszkania we wschodnim Londynie, gdyż pracę mam niedaleko Hounslow. Jeśli lubisz różne używki to ogloszenie nie jest dla Ciebie. Szukam porządnych ludzi. ;) zainteresowany pisz priv ;)
edytowany przez lucas944: 20 maj 2018
Temat przeniesiony do archwium.
3601-3630 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia