szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
3541-3570 z 3652
Witam , szukam osoby chetnej do wyjazdu za granice kierunki które mnie interesuja to Niemcy , Belgia, Francja . Wyjazd moim prywatnym samochodem , interesuje mnie osoba pracowita ale ciekawa świata . Ja : 26 lat z woj. Mazowieckiego , mówiąca po rosyjsku i w stponiu komunikatywnym po angielsku . Zapraszam a maila [email]
Szukam kogoś na wspólny wyjazd do UK, wiek 18-28. Jestem Oskar, mam 19 lat i planuję wyjazd do jakiegoś większego miasta w UK. Mam na oku Manchester/Liverpool lub Londyn. We dwoje zawsze raźniej, mówię po angielsku na poziomie B1/B2, we dwoje zawsze raźniej i można coś łatwiej wynająć :D
piszcie na skype: Oskar53111
lub email: [email]
Witacie, pokój i praca w Glasgow, koleżanka zwalnia pokój w połowie lipca. W związku z tym zwalnia się jeden pokój, opłaty to 220f +koszty (prąd i gaz) koło 20f / miesięcznie, kaucja zwrotna 200f. Praca jest przez agencje 7,5f/h, aktualnie pracujemy po 6-7 dni w tygodniu, najczęściej w Scotbeef pakowanie mięsa, Houston Bottling przepakowywanie butelek etc, praca nudna, męcząca ale jest jej dużo....…pokój dla spokojnej osoby, na conajmniej 6 miesięcy, w mieszkaniu panuje porządek, spokój miła atmosfera... pomoc przy załatwieniu formalności związanych z pierwszym przyjazdem do uk (nin, konto w banku). kontakt na skype: raster-mario
Poszukujemy pracowitych, entuzjastycznych, rzetelnych osób do zbiorów, uprawy, sadzenia i innych rozmaitych prac związanych z uprawą owoców (truskawki, maliny itp) oraz pracy w pakowalni w Leven.
Płacimy minimalne stawki krajowe £7.50 na godzine i premie są wypłacane, jeśli minimalne standardy zostały osiągnięte, więc czym więcej zbierasz tym więcej zarabiasz. Oferujemy rowniez zakwaterowanie- karawany. Jeśli chcesz ubiegać się o pracę prosze napisz wiadomosc prywatna.

https://www.facebook.com/profile.php?id=1[tel]&fref=nf
Niestety, musicie wiecej oferowac zeby ktos sie skusil...Stawki sa za marne.
Witam, mam 25 lat i szukam kogoś w wieku 20-28 lat do wspólnego wyjazdu do pracy do Anglii. Mieszkam w okolicach Katowic i wyjazd planuję w połowie lipca. Razem zawsze łatwiej i raźniej. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: [email]
Witam mam trochę czasu się odwdzięczyć losowi za moje szczęśćie. Są przyjecia do pracy gdzie pracuję w Anglii jak ktoś chcę to prosze o kontakt e-mailowy wyślę aplikację o pracę plus dam namiary telefoniczne żeby można było aplikować. Praca stała bez znajoości języka. Nic nie mam z tego a ty możesz sobie polepszyć. Skoro mi się udało to i tobie uda. Widocznie można i bez hejtów coś osiągnąć. Jak mogę to pomogę. Powodzenia i jak coś to pisać śmiało
Cytat: emigrantka27kamila
Witam mam trochę czasu się odwdzięczyć losowi za moje szczęśćie. Są przyjecia do pracy gdzie pracuję w Anglii jak ktoś chcę to prosze o kontakt e-mailowy wyślę aplikację o pracę plus dam namiary telefoniczne żeby można było aplikować. Praca stała bez znajoości języka. Nic nie mam z tego a ty możesz sobie polepszyć. Skoro mi się udało to i tobie uda. Widocznie można i bez hejtów coś osiągnąć. Jak mogę to pomogę. Powodzenia i jak coś to pisać śmiało
Cytat: emigrantka27kamila
Witam mam trochę czasu się odwdzięczyć losowi za moje szczęśćie. Są przyjecia do pracy gdzie pracuję w Anglii jak ktoś chcę to prosze o kontakt e-mailowy wyślę aplikację o pracę plus dam namiary telefoniczne żeby można było aplikować. Praca stała bez znajoości języka. Nic nie mam z tego a ty możesz sobie polepszyć. Skoro mi się udało to i tobie uda. Widocznie można i bez hejtów coś osiągnąć. Jak mogę to pomogę. Powodzenia i jak coś to pisać śmiało
Witaj emigrantko Kamilo! Dziękuję za ofertę pomocy. Wysłałam wiadomość na priv. Jesteś życzliwą osobą.
emigrantko Kamilo, dostałaś moją wiadomość na priv? Jeśli nie, proszę napisz bezpośrednio na maila: [email] Dziękuję i pozdrawiam Nutka
Na przełomie sierpnia-września chce wyjechać do anglii na dłużej i na miejscu wszystko załatwiać tzn. szukać pokoju i pracy. Jestem z okolic Katowic i szukam kogoś kto tak jak ja chce pojechać tam w ciemno ale nie w pojedynkę.
mail: [email]
witam, szukam chętnych osób by razem poszukać jakies oferty pracy w Anglii na okres 3-6 miesiecy. Mam 32 lata i jestem z zachodniopomorskiego. Potrzebuje wyjechac w tym roku w sumie nawet jak najszybciej a sama po prostu sie boje. Jesli chodzi o prace to najlepiej jakies pakowanie na prudkcji, zbieranie w szklarni. Czy znajdzie się ktoś, kto też by chcial razem znalezc i ogarnac temat wspolnego wyjazdu?
Witam mam 20lat jestem z woj pomorskiego i pod koniec lipca planuje wyjechać do Anglii, szukam kogoś kto tak samo jak ja planuje wyjechać w tym miesiącu do angli
Mail: [email]
moj mail: [email] - zapomnialam dopisac :) jak cos jestem chetnana wyjazd do pracy i to pilny. pozdrawiam serdecznie
skandinavia zapraszam na meila [email] bylem w uk juz 6 lat i wybieram sie z powrotem moge pomoc z wszystkim
edytowany przez snajper245: 15 lip 2017
Witam,
myślę że w przeciągu miesiąca będę wyjeżdżał wraz z dziewczyną do Anglii najprawdopodobniej do Birmingham. Jakby ktoś był jeszcze chętny to zapraszam do kontaktu [email] Najlepiej ludzie z dolnośląskiego;)
Witam w pazdzierniku jade spowrotem do UK pomoge zalatwic prace w barach na lotnisku w Birmingham jesli ktos chetny prosze o pisac [email]
witam szukam kogos z kim moglbym wyjechac za granice najlepiej do anglii. pracowalem juz w anglii rok temu i chce pojechac znowu. mam 22 lata. pisać tutaj albo na [email]
pzdr:)
Czesc, szukam kompana/ki do wspólnego wyjazdu do pracy do UK, nie mam tam nikogo, nie mam nagranej pracy dlatego tez szukam osoby będącej w podobnej sytuacji, wyjazd najwcześniej we wrześniu, zainteresowanych proszę o kontakt [email] ja z Mazur, pozdrawiam :)
witam mieszkam w Londynie jak ktos wybiera się do anglii to mam wolny pokoj możliwość pomocy w załatwieniu pracy .
Witam. Mam na imię Andrzej jestem z Podkarpacia. We wrześniu planuję wyjazd do Holandii, jeśli jest ktoś zainteresowany to mogę go zabrać ze sobą. Po dokładniejsze ustalenie zapraszam do kontaktu.
email: [email]
GG : 63455581
szukam kawalera n a zycie i do wyjazdu we wrzesniu jestem panna 40 letnia 170 cm spokojnego usposobieni a [email]
Witam szukam osoby ok. 30 lat chętnej do wyjazdu do Skandynawii we wrześniu
Cześć wszystkim , mam na imię Łukasz (24 lata), w najbliższym czasie planuję wyjechać do UK do pracy zależy mi na polepszeniu języka anielskiego jak i polepszeniu bytu , szukam typowo fizycznej pracy (magazynier, pracownik produkcji )z związku że nie mam nikogo znajomego w UK a język anielski jest słaby będę startował przez agencję pracy . Wiadomo że lepiej wyjechać z kimś ,zawsze raźniej i taniej dlatego szukam chętnej osoby :) osoby zainteresowane pisać na email [email] pozdrawiam
krotko i na temat.

-meżczyzna, rocznik 92, 182cm 76 kg (nie pale, a okazyjnie/rzadko piwo, super okazyjnie/jeszcze rzadziej wiecej piw) raczej wysportowany (trenuje pilke nozna od 10 roku zycia)
-wyjechalem kilka lat temu z kolega do szkocji(glasgow), pozniej przeprowadzilismy sie do angli(birmingham)
-bylem tam 6 miesiecy, kolega jest do teraz

- a wiec temat.. gdzie sie podziac i jakis latwiejszy start na miejscu w birmingham by się znalazl

- jestem szczery wiec nie ukrywam że chcialbym wyjechac z jakąs dziewczyną którą choć troche poznam przed wyjazdem - jesli chodzi o mój wyglad to nie jestem z pewnością brzydalem raczej cichy spokojny prowadzacy malo towarzystki tryb zycia co nie pasuje do "pilkarza" i co nie sprzyja poznawaniu wielu dziewczyn lub tez podrywaniu ich:) (tak jakos mi sie wydaje ze moge napisac tez ze mialem dziewczyne 6 lat i zrezygnowalem ze zwiazku z powodu mojej nie pewnosci co do checi zycia z nia na zawsze)


- wyjazd na kilka miesiecy-lat albo na zawsze to jeszcze wyjdzie w praniu.
- data wyjazdu do ustalenia i raczej na spokojnie..

mialo byc krotko - nie udalo sie - i soorkii za bledy, pozdrawiam

adres: [email]
Witam. Planuję wyjazd za granicę ale wiadomo z kimś zawsze raźniej. Mam 21 lat jestem z podkarpacia( dobrze by było zeby zainteresowanane osoby byly z tego województwa). Ogólnie nie mam konkretnego planu co do wyjazdu. Myślałam żeby moze przez jakas agencje wyjechac. Sama nie wiem dlatego szukam kogos bo razem zawsze lepiej cos wymyślić niz samemu :)
Witam. Chciałabym wyjechać do Anglii (najlepiej południowa Anglia) jednak nie bardzo mam do kogo. Moze jest tu osoba chetna pomoc? Chodzi o jakis tydzien, może dwa oraz pomoc w załatwieniu formalności i znalezieniu pracy. Ewentualnie ma ktos wolny pokoj do wynajecia i chec pomocy w innych sprawach? Może jest tu osoba, która już była, wie co i jak i chce wyjechać? Ja jestem zielona totalnie.
Mam 26 lat, województwo mazowieckie. Angielski na poziomie srednim, to znaczy ze plynnie nie mowie, ale jakos jestem w stanie sie dogadac. Mogę wyjechać po 15 września. Pozdrawiam

Mail [email]
edytowany przez Jusisa: 25 sie 2017
Hej wszystkim :) Czy jest tu jeszcze osoba ktora planuje wyjazd do UK (chodzi mi dokladnie o Londyn) Szukam osoby 18-27kat zdecydowanej, z komunikatywnym angielskim. Jestem z woj. podkarpackiego. Bylem w Londynie 4 lata temu takze NIN posiadam :) Zapraszam do kontaktu :)
Szukam osoby która by mi mogła pomóc w znalezieniu pracy za granicą oraz wszelkich formalności w urzędach. Jestem w Polsce jeszcze lecz chciałbym wyjechać za granice. Jestem młodym ambitnym i pracowitym facetem mającym 25 lat i chęć pracy w Anglii np: w Londynie. Jestem gotowy na wszelkie propozycje w razie czego szybko się uczę najchętniej z zamieszkaniem. Posiadam również prawo jazdy polskie kategoria B. Bardzo proszę o pomoc iż za granicą nie mam nikogo by mi mógł ktoś pomóc doradzić a zwłaszcza jak się nie zna angielskiego. Dziękuje i pozdrawiam.Marcin.
Temat przeniesiony do archwium.
3541-3570 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia