szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 3652
witam.chciał bym wyjechac do anglii,ale nie mam jeszcze konkretnych planów.gdyby mial ktos jakis pomysl to prosze o kontakt.zawsze to razniej.moje [gg]
pozdrawiam
Hej Wybieram się w kwietniu do znajomych do Torquay -UK. Jżeli jest ktoś chętny do wyjazdu do tej miejscowości to podaje [gg] .
A moze, ktos wybiera sie do Anglii w tym roku, w miesiacach lipeic , sierpien?
Szukamy oferty jakiejkolwiek pracy w UK na czerwiec-sierpień 2009, ja znam angielski b.dobrze, mój chłopak troszkę gorzej. Jeśli ktoś szuka ludzi do wyjazdu na wyspy i/albo pomoże znaleźć pracę i mieszkanie na miejscu, niech da znać! :) moje [gg] pozdrawiam!
hej dontcha .. no własnie ja też bym chciała wyjechać do pracy w Anglii i jak narazie przegladam oferty. a ty masz już cos na oku ? jak chcesz pogadac to moje gg 1[tel]
Mam zamiar jechać do Wlk, Brytanii w lipcu sierpniu, ale niestety nie mam za bardzo z kim. Jestem ze Śląska, myślę o praktyce, stazu albo po prostu pracy na pare miesięcy.
hej, jestem ze Śląska i poszukuje towarzysza towarzyszki na wspólny wyjazd do pracy w lipcu sierpniu na pare miesiecy.Interesuje mnie praca na wakacje albo i na dłuzej z agencji pracy. Jeżeli ktoś jest z moich terenów to daj znać,odezwe sie:)
Karolciaaaaaaa zapraszam na gg, obgadamy plany :) ja co prawda jestem z Zielonej Góry ale szczerze mówiąc wszystko mi jedno z jakiego miasta dorwę towarzystwo na wyjazd do pracy;)
hej;) a moze jest ktoś z wawy kto planuje wyjazd? moje [gg] :)
hej:) Tez myślałam o wyjeździe do pracy za granicę, podobnie jak Ty szukam towarzyszki i na dodatek jestem z Twoich terenów :D
Do karolciaaaa : hej:) Tez myślałam o wyjeździe do pracy za granicę, podobnie jak Ty szukam towarzyszki i na dodatek jestem z Twoich terenów :D
witam,
ja rowniez szukam pracy za granica, sama jednak nie chce ryzykowac, w grupie razniej ;) myslalam nawet o zbiorach, ale nie ukrywam, ze fajnie byloby podszkolic jezyk w restauracji lub czyms podobnym (ang lub niemiecki) Jesli macie sprawdzone oferty lub duzo odwagi i szukacie kogos, by nie wyjezdzac samemu jak ja, dajcie znac - 4134122 ,
ps mam mature w tym roku wiec najbardziej chcialabym wyjechac po 20 maja i do konca czerwca lub od sierpnia do polowy wrzesnia

Czekam na Wasze wiadomosci, pozdrawiam ;)
Siemanko, za ok. 2 miesiace wybieram sie do dublina z zamiarami pracy oczywiscie i troszke turystycznymi :) Szukam drugiej osoby (mam 21 lat, plec osoby nie gra roli) na wspolne wynajecie czegos : pokoj, flat. Dlaczego? z przyczyn finansowych, no i moze troche dlatego ze we 2 razniej. Plan jest prosty jechac wstepnie na miesiac i szukac pracy. Sam nie moge nic wiecej zaoferowac bo tez jade praktycznie w "ciemno". Posiadam roczne doswiadczenie na wyspach, wiec mniej wiecej znam system i angielski :P

Zostawiam do siebie kontakt mailowy: [email]
Pozdro.
podaje mój numer Gadu, 8041486,napisz to pogadamy:)
hej ;) ja takze ze znajomymi planujemy jakis wyjazd za granice ale przez agencje to nie zbyt bo duuzo jest oszustow... chcemy wyjechac w jak najblizszym czasie dajcie znac [gg] ... serdecznie pozdrawiam;))
Ja chce wyjechac w polowie wakacji, docelowo jak sie uda do Bornemouth. Niestety bylby to wyjazd w ciemno wiec i pewne ryzyko sie z tym wiaze, no i oczywiscie wyjazd na dluzej...Planuje wyjazd z Krakowa
witam szukam osoby lub osób z którymi mogłabym wyjechać do londynu a przełomie marca i kwietnia 2009 r. mam 19 lat i sama nie wyjade ale w kupie jak to sie mówi zawsze raźniej ;) moje [gg]
Witam szukam dziewszyny CHETNEJ DO WYJAZDU NA PROM SZUKAC PRACY MAM 20LAT CHETNYCH
PROSZE O TEL POD NUM... 796501414
witam,czy jest tu ktos z łódzkiego i szuka znajomosci,kto wie moze na wspolny wyjazd? chetnie wyjechałabym do Anglii, oczywiscie główny cel to praca, tyle ze moja znajomosc ang.-podstawy(ale ostatnio zaczęłam go "szlifować"...).zastanawiałam sie nad ofertą przy sortowaniu odziezy,czy ktos pracował w ten sposób,i wie na czym to polega?pozdrawiam.
Cześć, Czy jest ktoś z woj. śląskiego kto planuje wyjazd za granice w te wakacje w celach zarobkowych, chętnie bym dołączyła. moje [gg] , i [email]
Szukam kolezanki (tez jestem kobieta) na wspolny wyjazd do Angli, w celu poszukiwania pracy. Jest mozliwosc zabrania sie samochodem w terminie 13.06. Piszcie na [gg]
Bardzo prosze o konkretny odzew. Pozdrawiam
jestem z dolnego śląska. wybieram się autem do Anglii po 10 czerwca. termin do uzgodnienia. Mam wolne miejsca w aucie. Zamierzam szukać pracy w południowej częsci Anglii. Pracowałem w West Midlands i w ostateczności tam mogę pojechać
nr [gg] mail [email]
Witam,
jak ktos ma jakies namiary na dobre, sprawdzone oferty pracy w Anglii lub agencje pracy w Anglii lub w Polsce to bym prosila o kontakt NA MAILA!! (nie zaglądam na forum zbyt często):) Byłabym wdzięczna za info. Mój język angielski jest w miarę dobry i spokojnie komunikatywny!! Mam 26 lat, wyksztalcenie wyzsze, pracowałam juz kiedys w Anglii przez pol roku. Ewentualnie szukam kompanki do wyjazdu do Anglii, jestem w trakcie intensywnych poszukiwan pracy !! :) Praca najlepiej jako chambermaind, housekeeper, pracownik linii produkcyjnej, etc.Jestem gotowa do wyjazdu koniec czerwca/początek lipca! Jestem z woj. mazowieckiego. Pozdrawiam ciepło!! [email]
jestem chetny do wyjazdu do konkretnej pracy do Anglii jesli ma ktos cos na oku to pisac [email]
Witam,
ja jestem zdecydowana lecieć do uk. mieszkanie mam, co do pracy jestem dobrej myśli. Poszukuje osoby, która by ze mną wyjechała:)
Jestem z Krakowa.
Trzeba decydować się szybko i zamawiać bilety, ponieważ muszę dać odpowiedź w sprawie lokum.
Dlatego proszę o szybką reakcję :) (naprawde!:)
Pozdrawiam,
mój mail to : [email]
hej enya 88!!!
kiedy chcesz jechac i do jakiego miasta?ja bardzo chce wyjechac do pracy,ale nie mam nic nagrane,ani z kim,ani do kogo!
gabyy, ja chce jechać do bournemouth na poczatku lipca.
także- jak widzisz- czasu nie wiele...
napisz do mnie na maila, pogadamy ;) maila juz podałam, ale zrobie to jeszcze raz : [email]
Czekam na wiadomość , pozdrawiam :)
niewiele*
haha, ach ta ortografia ;p
enya
bourne to dobre miejsce na wkacyjna prace, w poole pelno hoteli i knajp.
Ale to rowniez najdrozsze miejsce w anglii jesli chodzi o wynajem mieszkania.
Polecam lymington niedaleko southampton. Duzo knajp, pensjonatow, jest duza marina gdzie caly czas szukaja ludzi do sprzatania jachtow.
Witam, szukam towarzystwa na wyjazd do Londynu w celu poszukiwania pracy...... Jestem ze Śląska..... lece samolotem, przewidywany termin pomiedzy 1 a 12 lipca 2009.... kontakt na [email]
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia