szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 3652
TRÓJKA MŁODYCH I CHĘTNYCH LUDZI OD LIPCA.
Witam.
Jesteśmy grupą składająca się z trójki, energicznych gotowych do pracy ludzi. Dziewczyna 20 lat, chłopak 20 i 23 letni. Każdy z nas jest studentem, ale przez sytuacje materialną jesteśmy zmuszeni opuścić granice Polski i wyruszyć w świat i w tej sprawie właśnie piszę. Poszukujemy pracy od lipca, nawet na cały rok. Interesują nas takie zajęcia jak sprzątanie, opieka nad dzieckiem, praca w magazynie, w hotelu, kuchni . Jeden z kolegów jest masażystą. Każdy z nas zna język angielski na tyle żeby się porozumieć - bynajmniej tak nam się wydaje. Jeden z kolegów pracował już za granicą w zeszłe wakacje i całkiem dobrze sobie radził :). Szukamy pracy jak i zarówno osób które chciałyby / mogłoby nam pomóc w szukaniu pracy oraz lokum. Liczymy na uczciwość i z góry bardzo dziękujemy za wszelką pomoc.

Serdecznie pozdrawiam. :)
Witam,
Chętnie się podejmę pracy w Anglii. Gdyby ktoś potrzebował to proszę na mail [email]
Mam 20 lat. (od lipca do października)
Dzięki!
Również chciałabym wyjechać do pracy. Interesuje mnie prac od połowy sierpnia do ostatnich dni października.
nr. [gg]
email: [email]
Witam. Szukam osób zdecydowanych i chętnych do wyjazdu w czerwcu do Anglii. Nie podjąłem jeszcze decyzji gdzie dokładnie chciałbym wyjechać. W Anglii pracowałem przez jakiś czas trzy lata temu. W związku z trudną sytuacją absolwentów po studiach postanowiłem wyjechać na dłużej zagranicę. Proszę o kontakt osoby zdecydowane. Propozycje proszę kierować na adres mailowy: [email]
Cześć i czołem. Dwóch kumpli szuka osób chętnych do wyjazdu do pracy w Anglii, jesteś zainteresowany/a? Pisz na numer Gadu-Gadu: 1[tel].

Ps. Osoby tylko i wyłącznie z woj. śląskiego.

Pozdrawiam.
edytowany przez Zaczkovsky: 28 maj 2011
Witam,
Ja (20 lat) wraz z chłopakiem (23 lata) poszukujemy pracy w Anglii, Holandii, Niemczech. Szukamy osób które miałyby jakieś informacje na temat pracy w w/w krajach. Interesuje nas termin od początku lipca. Dobrze znamy angielski. Jak najbardziej chcielibyśmy wyjechać z kimś , w większej grupie. Kontakt pod numerem telefonu 793 188 652.

pozdrawiamy ;))
Oferta z mojej strony już nieaktualna, pozdrawiam szukających i chcących wyjechać z tej zasyfiałej Polski - powodzenia!
WITAM poszukuje pracy ,mam na imie Damian ,lat 38 prawo jazdy b , kurs wózka widłowego znajomosc wykonczen budowlanych jesli masz prace ( ZBIORY ,MAGAZYN, BUDOWA )a sam nie chcesz pracowac jestem chetny na wyjazd od zaraz niestety nie znam angielskiego TROCHE NIEMIECKI DB WŁOSKI [gg] POZDRAWIAM
Witam Wszystkich! wyjade do pracy za granicę (od lipca i najlepiej na zawsze!! <mały żarcik>) lecz nie sama szukam jakiś chętnych osób do wyjazdu proszę o kontakt moje gg 11[tel]
Hej. Lecę na początku lipca do Londynu do pracy (w ciemno). Szukam towarzystwa. Jestem z Poznania, mam 20 lat. Proszę o kontakt tylko konkretne osoby
Zapomniałem podać nr kontaktowy - 5671771 gg
edytowany przez Martini183: 04 cze 2011
witam wszystkich marzących o wyjeździe z naszego pięknego kraju...
Mam 25 lat, (female) teraz koncze studia i chce wyjechac do Anglii ale podobnie jak niektóre osoby poniżej/powyżej? :)(nie wiem w jakiej kolejnosci pojaiwaja sie te wiadomosci....) nie mam z kim. Jeśli jest tutaj jakas dziewczyna w podobnym wieku, ktora tak jak ja chcialaby wyjechac w tym roku do pracy to prosze dac znac. Bylam juz w Anglii wczesniej, jestem dosc obeznana w sprawach organizacyjnych, z angielskim nie mam problemow więc całkiem prawdopodobne,że mogę się sprzydać ;).
Interesuje mnie wyjazd z uczciwą, pracowitą, ambitną osobą, dbającą o czystość i niepalącą, najlepiej studentką filologii (= więcej wspólnych tematów i zainteresowań) ale niekoniecznie..., z osobą, która jest zdyscyplinowana i z którą można się zarówno dogadać w kwestii mieszkania jak i razem spędzić czas w normalnej atmosferze. Generalnie, najważniejsze jest aby ta osoba miała po prostu dobrze poukładane w główce (niestety z różnymi osobami musiałam mieszkać....więc i tutaj trochę doświadczenia z róznymi osobowosciami mam...). Planuje wyjechac gdzies na południe, Birmingham, może Oxford, chcialabym Londyn ale za duze ryzyko...wydaje mi się...
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto podobnie jak ja szuka jakiejs zrównoważonej osoby na wyjazd.... Czekam z niecierpliwością na jakies wiadomosci :)
hej raspberry2001, ja rowniez mysle o wyjezdzie w czerwcu na poludnie anglii (wczesniej na wakacjach bylam juz tam) jestem w tym samym wieku i tez studiuje filologie. Znajomi niestety maja inne plany dlatego szukam na forum dziewczyn do wspolnego wyjazdu. Odezwij sie na email [email]
Hej Dziewczyny,
ja też myślę o wyjeździe. Najlepiej w lipcu po egzaminach, ale w sumie jest mi to obojętnie bo jeśli już to chcę wyjechać na dłużej także w gre wchodzi urlop na uczelni. Studiuję administracje czyli trochę odmiennie od was ale to nie znaczy, że nie mam filozoficznego umysłu :) I nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy jechali w więcej osób niż tylko we dwie. Ja również byłam już w anglii w pracy i z angielskim też nie mam problemów. Im nas więcej tym raźniej i lepiej :)
Jeśli jesteście zainteresowane to mój adres [email]
POZDRAWIAM!
Cytat: lionik
hej raspberry2001, ja rowniez mysle o wyjezdzie w czerwcu na poludnie anglii (wczesniej na wakacjach bylam juz tam) jestem w tym samym wieku i tez studiuje filologie. Znajomi niestety maja inne plany dlatego szukam na forum dziewczyn do wspolnego wyjazdu. Odezwij sie na email [email]

cześć ! wysłałam ci maila ale nie wiem czy doszedł bo w jakiś dziwny sposób nie mam go w wiadomościach wysłanych....jeśli ci nie doszedł to daj znać tutaj na forum...
Poszukuje pracy w Anglii, znam perfekt angielski.
Szukam czegos pewnego. Narazie mieszkam w Bydgoszczy.

[gg]
Poszukuje pracy w Anglii, znam perfekt angielski.
Szukam czegos pewnego. Narazie mieszkam w Bydgoszczy.

[gg]
[email]
Witam bardzo zależy mi na opuszczeniu kraju i podjęciu pracy jak ktos ma jakies propozycje piszcie moje [gg]
tu raspberry z postu powyżej, zapomniałam dodać mail kontaktowy :/ Jeśli ktoś byłby zainteresowany wspólnym wyjazdem (informacja -czyt. powyżej) to proszę pisać na:
[email]
pisac na gg; 616520 kto jest chetny na wyjazd do anglii. mam pare namiarow. najlepiej ktos z bydgoszczy.
jesli potrzebujecie porad nt wyjazdu do uk, na wakacje, badz na stale to piszcie smialo. mieszkam tu od roku, wyjechalem tuz po maturze. ;-)
Jestem studentką, szukam kolezanek do wspólnego wyjazdu do anglii koniec czerwca/poczatek lipca na wakacje lub dluzej. Piszcie [email]
Cześć,
JEstem zdecydowana na wyjazd czy to na farme owocow czy do pubu na bar. Mam zamiar wyjechac w Lipcu i szukam koleżanki. Obecnie szukam pracy przez internet ale nie wykluczam wyjazdu i szukania na miejscu. Jestem otwarta na propozycje piszcie [email]
Witam:) Jestem 23 letnią studentką UW mówiącą biegle w dwóch językach. W połowie lipca zamierzam wyjechać do UK do pracy. Chętnie poznam osoby, które również myślą o takim wyjeździe. Oto kontakt do mnie: [email] pozdrawiam:)
hej ja jestem jak najbardziej chętna wyjechać do UK jak najszybciej piszcie jesli macie coś ciekawego :) mój numer [gg] Ewa
pozdrawiam:):)
yo folks!
kończe studia i planuję wyjazd w październiku [gg]
cel GB/NL, jak ktoś szuka team'u to możemy coś ogarnać ; p

Hej dziewczyny, napisalm do was na gg, nie wiem czy nadal szukacie czegos w anglii, bo nie odpisujecie. Ja chcialabym wyjechac na poczatku lipca na poludnie anglii, bo to ostatni moment na szukanie czegos sezonowego w restauracjach, hotelach itp. Mam nawet zarezerwowany hostel na poczatek, ale samej bezsensu jechac. jesli jest ktos zdeterminowany do wyjazdu i szukania pracy to dajcie znac
Cytat: raspberry2001
witam wszystkich marzących o wyjeździe z naszego pięknego kraju...
Mam 25 lat, (female) teraz koncze studia i chce wyjechac do Anglii ale podobnie jak niektóre osoby poniżej/powyżej? :)(nie wiem w jakiej kolejnosci pojaiwaja sie te wiadomosci....) nie mam z kim. Jeśli jest tutaj jakas dziewczyna w podobnym wieku, ktora tak jak ja chcialaby wyjechac w tym roku do pracy to prosze dac znac. Bylam juz w Anglii wczesniej, jestem dosc obeznana w sprawach organizacyjnych, z angielskim nie mam problemow więc całkiem prawdopodobne,że mogę się sprzydać ;).
Interesuje mnie wyjazd z uczciwą, pracowitą, ambitną osobą, dbającą o czystość i niepalącą, najlepiej studentką filologii (= więcej wspólnych tematów i zainteresowań) ale niekoniecznie..., z osobą, która jest zdyscyplinowana i z którą można się zarówno dogadać w kwestii mieszkania jak i razem spędzić czas w normalnej atmosferze. Generalnie, najważniejsze jest aby ta osoba miała po prostu dobrze poukładane w główce (niestety z różnymi osobami musiałam mieszkać....więc i tutaj trochę doświadczenia z róznymi osobowosciami mam...). Planuje wyjechac gdzies na południe, Birmingham, może Oxford, chcialabym Londyn ale za duze ryzyko...wydaje mi się...
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto podobnie jak ja szuka jakiejs zrównoważonej osoby na wyjazd.... Czekam z niecierpliwością na jakies wiadomosci :)






jestem zainteresowana wyjazdem...i rowniez mysle o tym jak napisalas o danej osobie....a masz moze juz jakies namiary na prace???? bo ja niestety nie:(
edytowany przez annnnnna: 25 cze 2011
widzę, że tu same dziewczyny..

Cytat: annnnnna
Cytat: raspberry2001
witam wszystkich marzących o wyjeździe z naszego pięknego kraju...
Mam 25 lat, (female) teraz koncze studia i chce wyjechac do Anglii ale podobnie jak niektóre osoby poniżej/powyżej? :)(nie wiem w jakiej kolejnosci pojaiwaja sie te wiadomosci....) nie mam z kim. Jeśli jest tutaj jakas dziewczyna w podobnym wieku, ktora tak jak ja chcialaby wyjechac w tym roku do pracy to prosze dac znac. Bylam juz w Anglii wczesniej, jestem dosc obeznana w sprawach organizacyjnych, z angielskim nie mam problemow więc całkiem prawdopodobne,że mogę się sprzydać ;).
Interesuje mnie wyjazd z uczciwą, pracowitą, ambitną osobą, dbającą o czystość i niepalącą, najlepiej studentką filologii (= więcej wspólnych tematów i zainteresowań) ale niekoniecznie..., z osobą, która jest zdyscyplinowana i z którą można się zarówno dogadać w kwestii mieszkania jak i razem spędzić czas w normalnej atmosferze. Generalnie, najważniejsze jest aby ta osoba miała po prostu dobrze poukładane w główce (niestety z różnymi osobami musiałam mieszkać....więc i tutaj trochę doświadczenia z róznymi osobowosciami mam...). Planuje wyjechac gdzies na południe, Birmingham, może Oxford, chcialabym Londyn ale za duze ryzyko...wydaje mi się...
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto podobnie jak ja szuka jakiejs zrównoważonej osoby na wyjazd.... Czekam z niecierpliwością na jakies wiadomosci :)






jestem zainteresowana wyjazdem...i rowniez mysle o tym jak napisalas o danej osobie....a masz moze juz jakies namiary na prace???? bo ja niestety nie:(

namiarów na pracę nie mam, wszystko się okaże na miejscu, pracy będę szukać dopiero na miejscu bo nie wyobrażam sobie innego sposobu...Nawet gdyby ktoś Ci obiecał jakąś pracę jeszcze w Polsce to i tak wszystko okazuje się na miejscu niestety :/
Narazie szukam kogoś, z kim mogłabym wyjechać....
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia