szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1891-1920 z 3652
Hej za dwa tygodnie wyjeżdżamy z koleżanką do anglii;) jedziemy w ciemno, na miejscu będziemy szukać pracy;) ja już dwa razy tak pojechałam i znalazłam pracę dlatego nie warto się bać tylko trzeba działać;) jeśli ktoś ma jakieś pytania to pisać;) chętnie pomogę ;)
hej patrycja, daj jakiś kontakt do Ciebie bo chciałbym pogadać chwilę, lub napisz do mnie na email: [email]
Witam,

czy ktoś z osób na forum mieszka w Leeds i pomógłby mi znaleźć pracę? Jestem na miejscu, mój angielski jest w stopniu komunikatywnym i czekam obecnie na nr NIN.
Jestem Wiktoria, mam 19 lat i razem z kolegą wybieramy się do Anglii prawdopodobnie pod koniec lipca. Czy ktoś z was ma doświadczenie w szukaniu pracy w połowie sezonu? Czy szanse są dużo mniejsze niż na początku wakacji?
(w tamtym roku pracowałam w Szkocji i bardzo dobrze to wspominam)

Jeśli jest ktoś zainteresowany by jechać z nami, albo wymienić doświadczenia- piszcie
patrycjaw-92 -napisz do mnie też :>



moj email: [email]
edytowany przez piaskowiec20: 19 cze 2015
Witam mam do zaoferowania: 1)pokój jedynke bez depozytu 68F tyg plus 2)wkręce do pracy w branży spożywczej lipiec 30-40h bo jest po za sezonem (180-230F tyg) ale od sierpnia do grudnia ile chcemy to robimy godzin (350F na reke można wyjąć) po 3 miesiącach nadgodziny po 39h przepracowanej 3)pomogę odzyskać podatek po 6kwietnia 2016r. za cały ''sezon'' - termin ewentualnego przyjazdu 29czer-1lipiec max, później nieaktualne bo fizycznie nie będzie mnie już w Anglii , przyjazd autokarem bezpośrednio z każdego większego miasta w Polsce lub lotnisko Liverpool i później pociąg do mnie -cena 200F najpierw przelew z Polski później rozmawiamy nie mam czasu na przekładanie dat i tłumaczenia godzinami co jak gdzie i przekonywanie co jest dobre dla kogoś. [email]
Witam .Mam 18 lat i szukam kogos z kim moglbym wyjechac do pracy do Anglii.Praca zalatwiana przez agencje .Razem razniej .Szukam zrownowazonej osoby .
Hej,

poszukuje osoby chętnej do wyjazdu, planuje wyjazd tak w połowie lipca. Wyjazd w ciemno.

Pozdrawiam,

adres: [email]
Ponawiam ogłoszenie jeszcze raz.... widzę że już ktoś mądry musiał minusa postawić jedni szukają na tym forum pracy i jest ich 95% a u mnie w domu akurat zwalnia się pokój w domu -mieszkanie nie jest z landlady(Angielka mieszka obok więc nikt się nie wtrąca ) pokój jest bez depozytu za 68f tyg a to 200F to cena dla mnie za 1)bezpieczne lądowanie w Anglii i 2)referencje których ja udzielam w ciemno nowej osobie właścicielowi domu oraz 3)zaprowadzenie za rączkę jak małego dziecka do pracy do fabryki w której zawsze jest praca dla tych co chcą pracować więc ja nie rozumiem zdziwienia. To przyjedzcie sami jak tak w ciemno: na hotel i wałęsanie się od agencji do agencji wydacie więcej nie mówiąc już o depozycie i później piszcie na forum jak to było Wam ciężko na początku jak ktoś jest mądry to wyd te 200F ale zaklepie sobie miejscówkę na sezon później wkręci partnera z czasem dostanie kontrakt zmieni lokum na lepsze i za rok o tej porze będzie się śmiał z tych tłuków na forum co się sprzeczają między sobą o jakieś pierdoły.
Jeszcze raz bo domyślam się że mój wpis jest minusowany przez starych weteranów tego forum którzy logują się tu co 10minut tutaj i węszą wszędzie wałki i podstęp ja oferuje pokój po sobie w którym sam mieszkałem bo zjeżdzam do Polski termin jest krótki bo mam bilet na 2lipiec kupiony a wypadało by tak żeby np. 2 dni przed być u mnie żebym zdążył ogarnąć pracę w której sam pracowałem, pokazać miasto itp. Koniec więcej się nie loguje mam co robić w niedzielne południe czekam na maile [email]
Anglia???
Nigdy w życiu!!!!
MartynaTT na ile planujesz wyjechać? też chce jechac w ciemno gdzieś w lipcu ale niestety raczej max 2 miesiące autumn.bird.fly at gmail.com
Wyjazd do UK.

Witam wszystkich, planuje z chłopakiem jechać do Londynu w ciagu najbliższego miesiąca. Jedziemy szukać pracy na miejscu i poszukujemy chętnych do wspólnego wyjazdu i wynajmowania mieszkania. Jesteśmy otwarci i pozytywnie nastAwieni do ludzi :)
Wyjazd.
Witam,
Jestem zdecydowany wyjechać do pracy w UK.Wyjazd na dniach.Jeśli jest ktoś zainteresowany , chętnie nawiąże kontakt.

Pozdrawiam

Rafał
Witam szukam zdecydowanych osób do wyjazdu w celach zarobkowych do UK. Wyjazd najchętniej w ciągu miesiąca, może być szybciej jeśli znajdą się chętni i zdeterminowani. Woj.łódzkie. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.
Hej, mam 19 lat. Aktualnie szukam pracy na cały lipiec, sierpień i może być również wrzesień. Na zapytania w necie nie odpisują, a jak już ktoś odp to okazuje się, że dane biuro to jedna wielka ściema. Jeśli ktoś miałby już załatwioną pracę i jakieś wolne miejsce, a samemu boi się wyjechać to piszcie na maila [email] poznamy się, pogadamy, więc będzie raźniej wyjechać na obczyzne. Jestem otwarta na nowe znajomości :)

p
Witam nazywam się Paweł pochodzę z Łodzi . Chciałbym z kimś wyjechać i znaleźć pracę w Anglii jestem zdeterminowany i gotowy do działania . Szukam osoby która pomoże się w to wszystko wdrazyc . . Mój Angielski jest słaby i tego się boję jedynie . Jaki kolwiek kontakt proszę na emalia [email] bądź pod numerem 884 619 046 piszcie/ telefonujcie 24/h
Pozdrawiam. Paweł
Witam wszystkich :)
Wraz z moim znajomym planujemy wylecieć w ciemno do Bristolu. Ogólnie jesteśmy z Gdańśka, mamy po 22 lata i jesteśmy po 3 latach studiów anglistyki. Pracy chcemy szukać na miejscu, naszym największym problemem jest znalezienie pokoju już w Pl. Wydaje mi się, że takie coś jak pokój z dwoma łóżkami w UK nie istnieje :)
Jeśli znajdują się tutaj osoby które mogły by w czymś pomóc byłbym bardzo wdzięczny :)
Bądź jakieś osoby które mają podobne plany
Pozdrawiam, Filip.
[email]
Cytat:
naszym największym problemem jest znalezienie pokoju już w Pl.

Nie znajdziecie pokoju będąc w PL co jest chyba oczywiste.

Kto wynajmie pokój komuś kogo nawet na oczy nie widział, ani nie wie jak ta osoba wygląda.
Witam, jestem kobietka 30+ ,chciałabym wyjechać do pracy do Angli,Szkocji...Czy znajdzie się dobra duszyczka która mogłaby pomóc troszku.... [email]
Witam. Chcę wyjechać w lipcu do Anglii, pierwszy raz się tam wybieram, szukam czegoś sezonowego. Jeśli ktoś też szuka towarzystwa by czuć się raźniej to proszę o kontakt :)
Pomocnicy 340-360f na reke tydzien
Zbrojarz
Cieśla szalunkowy 500-700f na reke tydzien ( NIN,utr,Cscs/jak ktos bedzie znał komunikatywnie angielski to bedzie super)
[email]
Witam
Mam na imie Alan, mam 23 lata szukam osoby która pomogłaby mi bądz która jest zdecydowana by wyjechać do UK do pracy.
Przyjmę każdą prace, jeśli ktoś byłby zainteresowany pomocą to proszę pisać na emaila [email]
Jestem młodym ojcem więc interesuje mnie tylko praca
Witam , rowniez szukam kogos do wyjazdu , zdecydowanego .
Jak ktos potrzebuje pomocy zeby tu w UK zalatwic NIN, nr telefonu , papiery, prace, cv i inne pierdoły to piszcie na priw. Nie biore drogo :D
hej czy przydam się jeszcze komuś mam prawko, english i trochę oszczędności na wyjazd plus doświadczenie w pracy kierunek Great Britain tzn United Kingdom polajkujcie jak na facebooku i ruszamy
Witam wszystkich,
Jestem tu nowy, mieszkam w Anglii juz 4 lata.
Jade z zona z pod Warszawy do Manchesteru w dniu 27.06.2015, chetnie zabiore 2 osoby. Cena za osobe £100
Kia Sportage 2014 rok w miare komfortowo:)
Moge pomoc w znalezieniu pracy w MAN, mieszkania nie mam ale to najlepiej szukac na miejscu.
Mozliwosc spotkania w dniu dzisiejszym i jutrzejszym i porozmawiania.
Pozdrawiam
czemu podajesz cene w funtach? 100 funtow = 580 zł

za troche mniej mozna pojechac eleganckim busem z WiFi, wiec wg mnie troche ździerasz
Cytat: zielonosiwy
czemu podajesz cene w funtach? 100 funtow = 580 zł
za troche mniej mozna pojechac eleganckim busem z WiFi, wiec wg mnie troche ździerasz

Niedawno sama jechalam 9-cio osobowym malym busikiem z domu do domu i tez bylo 100 funtow w jedna strone.
no tak, ale jechac z kims obcym, nie wiadomo, czy umie prowadzić, nie wiadomo czy trzezwy
to powinno byc taniej...
Cytat: zielonosiwy
no tak, ale jechac z kims obcym, nie wiadomo, czy umie prowadzić, nie wiadomo czy trzezwy to powinno byc taniej...

tez tak mysle, ale widac, ze 'marek' chce pokryc sobie wszystkie koszty podrozy i na to szuka kogos. Gdyby cena byla 70-75 to byloby wiele chetnych.
Temat przeniesiony do archwium.
1891-1920 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia