szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
931-960 z 3652
panna 38 lat szukam bezdzietnego kawalera domatora 35-40 lat powyzej 175 cm z kraju lub zagranicy na dobre i złe
moze pojedziemy razem potem do pracy zagranice, [email]
Cytat: leila76
panna 38 lat szukam bezdzietnego kawalera domatora 35-40 lat powyzej 175 cm z kraju lub zagranicy na dobre i złe
moze pojedziemy razem potem do pracy zagranice, [email]
--Ups.;-) ;-)
Cytat: poligon123
Cytat: leila76
panna 38 lat szukam bezdzietnego kawalera domatora 35-40 lat powyzej 175 cm z kraju lub zagranicy na dobre i złe
moze pojedziemy razem potem do pracy zagranice, [email]
--Ups.;-) ;-)

--podoba mi się to forum,ja się mieszcze w przedziale wiekowym.....;-)
weź Ferdka Kiepskiego, leila
Cytat: leila76
panna 38 lat szukam bezdzietnego kawalera domatora 35-40 lat powyzej 175 cm z kraju lub zagranicy na dobre i złe
moze pojedziemy razem potem do pracy zagranice, [email]

na forum szukasz?
to nie ma sensu
polecam real
a moze chociaz jakis link do swego fejsa?
edytowany przez piter77: 24 kwi 2014
Cytat: misio1337
Ale wam nikt tutaj nie broni jechac :D, co to za problem jechac?, kupujesz bilet pakujesz sie i jutro o tej godzinie jestescie w uk :D, przeciez to takie proste?,jak znacie jezyk bardzo dobrze to jedzcie, tylko nie piszcie ze komunikatywanie, juz widzialem takich co znali komunikatywanie, to nic nie mogli powiedziec i pytanie co on mowil ?.No a jak ktos nie zna dobrze jezyka i nie ma znajomych to odradzam,bo jak w polsce nie moze znalezc pracy a co bedzie tam w innym jezyku ?

rownież znałem takich co przechwalali się jak to oni super smigaja po angielsku a jak przyszlo do rozmowy z angolem to był opad szczeny i zastanawianie sie co on powiedział
a do tych co chca jechac to niech jadą nikt nikomu tutaj niczego nie broni tylko przestrzega przed ławczką w parku i rzewnym płaczem bedzie płacz bo pracy nie moge znalezc bo kumpel mnie wyhujal i sie zawinął w swoja strone a ja zostałem sam i co tu teraz robic
wiekszosc ludzi tutaj piszacych snuje jakies niebotyczne wizje a potem po przyjezdzie na miejsce przychodzi moment rozczarowania
Cześć, mam na imię Tomasz - lat 19. Szukam chętnych na wyjazd do Anglii, jadę w okolice Sheffield. Szukam kogoś z kim można pogadać, pośmiać się, wyskoczyć na miasto i ogólnie poszaleć od czasu do czasu, bo wiadomo bez tego ciężko przetrzymać tam dłużej. Byłem rok temu w Nottingham także mogę na początku pomóc przy założeniu konta w banku, wyrobieniu ninu itd.
Planuje wyjazd 7 maja - jadę samochodem z Kielc.
[email]
https://www.facebook.com/tomasz.kuderski.9
Jakby coś to pisać śmiało, do usłyszenia! :))
Cześć, ja też planuje wyjazd. W tym roku pisze mature, za rok ide na studia w Anglii. W międzyczasie mam zamiar podszkolić język, zarobić troche pieniędzy, zdać IELTS. Planowałam jechać sama, ale pomyślałam, że z kimś rzeczywiście może być łatwiej. Szukam osoby/osób zdeterminowanych, które są nastawione na to, że nikt nie czeka na nas z otwartymi rękami. Oczywiście trzeba mieć co najmiej 1000 funtów odłożone na pierwszy miesiąc, gdzie trzeba będzie dać na depozyt, rachunki, jedzenie itd...
Odezwij się na mail lub fb :)
Cytat: UK2014
Cześć, ja też planuje wyjazd. W tym roku pisze mature, za rok ide na studia w Anglii. W międzyczasie mam zamiar podszkolić język, zarobić troche pieniędzy, zdać IELTS. Planowałam jechać sama, ale pomyślałam, że z kimś rzeczywiście może być łatwiej. Szukam osoby/osób zdeterminowanych, które są nastawione na to, że nikt nie czeka na nas z otwartymi rękami. Oczywiście trzeba mieć co najmiej 1000 funtów odłożone na pierwszy miesiąc, gdzie trzeba będzie dać na depozyt, rachunki, jedzenie itd...

-1000 -dokładnie....jak masz nagrana prace Od dnia przyjazdu to nie trzeba tysiąc,ale jak masz szukać pracy ze 3 tygodnie to 999 f by się przydało mieć.
Cytat: UK2014
Cześć, ja też planuje wyjazd. W tym roku pisze mature, za rok ide na studia w Anglii. W międzyczasie mam zamiar podszkolić język, zarobić troche pieniędzy, zdać IELTS. Planowałam jechać sama, ale pomyślałam, że z kimś rzeczywiście może być łatwiej. Szukam osoby/osób zdeterminowanych, które są nastawione na to, że nikt nie czeka na nas z otwartymi rękami. Oczywiście trzeba mieć co najmiej 1000 funtów odłożone na pierwszy miesiąc, gdzie trzeba będzie dać na depozyt, rachunki, jedzenie itd...

Witam, ja też jestem tobą zainteresowany.
Napisałem do ciebie na priva jeśli masz jakieś pytania to pisz na adres [email]
Pozdrawiam
1000f na start? Chyba przesadzacie i to ostro, rok temu pojechałem z 350f i spokojnie starczyło na 3 tygodnie bez pracy jeszcze na bilet do Polski na samolot z tego mi zostało :)
350 funtow ciekawe, za ile miales pokoj?, chyba ze u kogos spales :), wszystko zalezy za ile wychaczysz pokoj ;), ja jak bylem na pokoju to placilem 90;] to wychodzi wiecej niz Ty miales na 3 tyg ^^,chyba ze spales w books roomie;p, gdzie nie mozesz sie ruszyc i tylko lezysz ;p
Cytat: tomasz95
1000f na start? Chyba przesadzacie i to ostro, rok temu pojechałem z 350f i spokojnie starczyło na 3 tygodnie bez pracy jeszcze na bilet do Polski na samolot z tego mi zostało :)

-No dobry jesteś a kto wie czy nie najlepszy....jak to uczyniles?
A piszą,gadają że w UK drogo.... A tu kolega za 350 f przeżył 3 tygodnie,jadł,pił,kupował bilety,płacił za mieszkanie.....i jeszcze bilet na samolot kupił.
---Andersen jak by żył to pewnie korepetycje by brał Od Ciebie bo takich bajek to nawet on nie pisał.....
Nie wiem jak ale normalnie, jak się chleje piwska i ogólnie traci na byle co pieniadze to może i 1000f potrzebne a na pokój 3 tygodnie to góra 180f na 3 tygodnie tyle ja wydałem na jedzenie koło 90 mi poszło i depozyt który złożyłem za pokój został mi zwrócony i za to kupiłem bilet na powrót. Więc zależy, jak ktoś lubi wypić lub jeść nie wiadomo co za najdroższe rzeczy ze sklepu to i 1000 nie wystarczy. Pozdro :)
Wow to dobry interes zrobiles, pojechac do uk i wrocic po 3 tygodnaich,i pracy nie znalezc
Cytat: misio1337
Wow to dobry interes zrobiles, pojechac do uk i wrocic po 3 tygodnaich,i pracy nie znalezc

---Nie szukał bo już by mu nie starczyło na bilety.
Cześć, jestem Zuza, mam 19 lat, za kilka dni piszę maturę i jak każdy tutaj- chciałabym wyjechać. od baaardzo dawna jest to moje marzenie; chcę dźwigać duży bagaż doświadczeń, a myślę, że takie "rzucenie na głęboką wodę", jaką jest wyjazd zagranicę bez rodziny to dobry pomysł. marzy mi się tam podjąć studia, bo wierzę, że otworzą mi więcej furtek w przyszłości, poza tym bardzo lubię sam język angielski, więc chciałabym go doszlifować. nie mam zamiaru jechać tam i ciułać przez rok każdy pens, tylko chcę przeżyć jakąś nową przygodę,poznać nowych ludzi i sama odkryć siebie, bo tak naprawdę, mimo że już dorosła- szukam drogi w życiu. jeśli jest ktoś zainteresowany priv.
Cytat: poligon123
Cytat: misio1337
Wow to dobry interes zrobiles, pojechac do uk i wrocic po 3 tygodnaich,i pracy nie znalezc

---Nie szukał bo już by mu nie starczyło na bilety.

No ta masz racje :D, nie no nie wierze typ sobie pojechal na 3 tyg do uk posiedziec ;D i jeszcze pisze ze 350f spokojnie starczy 0_o, nie no dramat, a pozniej ludzie sluchaja takich bzdur, 350funtow starczy jak masz juz zalatwiona robote i wiesz ze bedziesz pracowal.
edytowany przez misio1337: 30 kwi 2014
Cytat: misio1337
Cytat: poligon123
Cytat: misio1337
Wow to dobry interes zrobiles, pojechac do uk i wrocic po 3 tygodnaich,i pracy nie znalezc

---Nie szukał bo już by mu nie starczyło na bilety.

No ta masz racje :D, nie no nie wierze typ sobie pojechal na 3 tyg do uk posiedziec ;D i jeszcze pisze ze 350f spokojnie starczy 0_o, nie no dramat, a pozniej ludzie sluchaja takich bzdur, 350funtow starczy jak masz juz zalatwiona robote i wiesz ze bedziesz pracowal.

-dokładnie- słuchają,wezmą ze sobą 350f posiedzą 3 tygodnie potem wrócą i piszą że jest dupa z pracą itp......jak ktoś ma pracę to tak wynajmie pokój i przeżyje(choć też w angielskich firmach nie płacą pod koniec tygodnia ale w następnym -piszę tu o normalnych i legalnych firmach...szkoda komentować.
edytowany przez poligon123: 30 kwi 2014
Ja piszę ze swojego doświadczenia i mi tyle wystarczyło żeby czekać na pracę 3 tygodnie więc pozdrawiam wszystkich którzy w 3 tygodnie wydadzą 1000f - to nawet z pracą nie ma sensu jechać skoro miesięcznie zarobicie na najniższej lekko ponad 1000f haha. Skoro w 3 tyg wydacie 1000 to w miesiąc koło 1300 to jakim cudem wam w ogóle starcza na życie? Musicie chyba zarabiać z 2000 na miesiąc, ale osoba która przyjedzie 1 raz takiej pracy nie dostanie.
Człowieku co Ty wypisujesz,za sam pokoj w londynie zachodnim placisz 360 za miesiac to juz masz wiecej niz Ty brales na 3 tyg do tego jeszcze depozyt za 2 tygodnie to Ci wychodzi juz 540f,do tego dochodza komunikacja bo bez tego to kiepsko, oyster card na tydzien nie wiem ile kosztuje teraz, ale domyslam sie ze 20f tygodniowo, jesc cos musisz a to kosztuje ;]
A kto mówi o Londynie? W okolicach Notts mieszkałem i płaciłem 60f tyg za pokój i 60f depozytu jednorazowo także za 3 tyg mi wyszło 240 i 110 zostaje a autobusami się nie jeździ chyba non stop jak się na prace czeka bilet kupiłem 6 razy po 1,5f :)
Cześć.
Mam 20 lat i jak wszyscy tutaj chciałabym wyjechać do Anglii. Problem w tym, że nie mam tam nikogo i nie wiem od czego zacząć. Może ktoś też sie wybiera, razem zawsze łatwiej i raźniej.
Dodam, że nigdy nie byłam w tym kraju, ale jestem zdeterminowana i w końcu wyjadę.
[email]
jak was czytam to smiac mi sie chce
ja wyjeżdżam w lipcu do Londynu, bo we wrześniu zaczynam tam studia. Londyn jest bardzo drogi i 1000f to jest minimum, które trzeba tam ze sobą przywieźć.
edytowany przez moderatora: 05 maj 2014
Witam, w czerwcu kończę studia i jestem zdeterminowany by podjąć pracę za granicą. Jeżeli ktoś może mnie wkręcić do jakiejś dobrze płatnej pracy to prosiłbym o kontakt na e-mail: [email] Dodam, iż szukam dobrze płatnej pracy, ponieważ mam doświadczenie w pracy w Danii, gdzie zarobki oscylują na poziomie 12 tys PLN/miesiąc. Pracuję w Polsce od 3 lat na podstawie umowy o pracę i konieczne jest złożenie wypowiedzenia z mojej strony wobec pracodawcy.
O mnie: Mam 24 lata, wiem czego chcę od życia, jestem singlem, przeszedłem testy sprawnościowe oraz multiselect do polskiej Policji ( w celu sprawdzenia siebie), jestem bezkonfliktowy, trenuję sporty siłowe, moją twarz można znaleźć na fb:), nie posiadam prawa jazdy, ukończyłem wiele kursów typu: uprawnienia do prac na wysokości, pierwsza pomoc, BHP itp, jestem autorem książki "Nasze życie, nasz czas" i nadszedł taki okres w moim życiu, że po prsotu muszę zmienić wszystko, wszystko na raz, pracę, otoczenie itd.
Szukam osoby, która chciałaby mi pomóc, by zrealizowac mój cel - oczywiście nic za darmo (kwestia dogadania). Spamuje różne fora, z racji tego, że nie mam rodziny ani znajomych poza granicami naszej ZIELONEJ WYSPY. Być może jest tu osoba, która chciałaby pojechać w ciemno (nawet do tego jestm zdolny), interseuje mnie jakakolwiek praca na jakikowliek okres czasu (im dłużej tym lepiej) a z kimś zawsze raźniej. Dodam, iż praca przy zbiorach jabłek za 6.31 funta za godzinę nie wchodzi w grę. P.s. jestem introwertykiem - traktuje ludzi tak jak na to zasługują.
So - jeżeli jest tu ktoś mogący znaleźć mi przyzwoitą pracę na terenie UE, lub szukac takiej pracy razem ze mną, to prosze o kontakt na e-mail: [email]
Cytat: bgadulski
Witam, w czerwcu kończę studia i jestem zdeterminowany by podjąć pracę za granicą. Jeżeli ktoś może mnie wkręcić do jakiejś dobrze płatnej pracy to prosiłbym o kontakt na e-mail: [email] Dodam, iż szukam dobrze płatnej pracy, ponieważ mam doświadczenie w pracy w Danii, gdzie zarobki oscylują na poziomie 12 tys PLN/miesiąc. Pracuję w Polsce od 3 lat na podstawie umowy o pracę i konieczne jest złożenie wypowiedzenia z mojej strony wobec pracodawcy.
O mnie: Mam 24 lata, wiem czego chcę od życia, jestem singlem, przeszedłem testy sprawnościowe oraz multiselect do polskiej Policji ( w celu sprawdzenia siebie), jestem bezkonfliktowy, trenuję sporty siłowe, moją twarz można znaleźć na fb:), nie posiadam prawa jazdy, ukończyłem wiele kursów typu: uprawnienia do prac na wysokości, pierwsza pomoc, BHP itp, jestem autorem książki "Nasze życie, nasz czas" i nadszedł taki okres w moim życiu, że po prsotu muszę zmienić wszystko, wszystko na raz, pracę, otoczenie itd.
Szukam osoby, która chciałaby mi pomóc, by zrealizowac mój cel - oczywiście nic za darmo (kwestia dogadania). Spamuje różne fora, z racji tego, że nie mam rodziny ani znajomych poza granicami naszej ZIELONEJ WYSPY. Być może jest tu osoba, która chciałaby pojechać w ciemno (nawet do tego jestm zdolny), interseuje mnie jakakolwiek praca na jakikowliek okres czasu (im dłużej tym lepiej) a z kimś zawsze raźniej. Dodam, iż praca przy zbiorach jabłek za 6.31 funta za godzinę nie wchodzi w grę. P.s. jestem introwertykiem - traktuje ludzi tak jak na to zasługują.
So - jeżeli jest tu ktoś mogący znaleźć mi przyzwoitą pracę na terenie UE, lub szukac takiej pracy razem ze mną, to prosze o kontakt na e-mail: [email]

-----Najlepsza by była praca w Danii dla Ciebie,Masz tam doświadczenie itp.dlaczego tam nie pojedziesz?
Nie wiem jakie masz doświadczenie w pracy itp.ale nie licz na to że w np.w UK zarobisz 12 tys,zaraz po przyjeździe.
Apropo doświadczenia w Danii co to za doświadczenie jak mogę wiedzieć.
Witam,
Piszę jeszcze raz bo czas mnie nagli. Jestem tegorocznym maturzystą i szukam osób do wspólnego wyjazdu do Anglii. Pod koniec maja na pczatku czerwca. Jestem w stanie wyjechac tez przez agencje pracy. Jesli ktos zaintersowany to prosze pisac na mail: [email] Więcej inofrmacji o mnie znajduje sie we wczesniejszych ogloszeniach. Pozdrawiam
Cytat: skubany
Witam,
Piszę jeszcze raz bo czas mnie nagli. Jestem tegorocznym maturzystą i szukam osób do wspólnego wyjazdu do Anglii. Pod koniec maja na pczatku czerwca. Jestem w stanie wyjechac tez przez agencje pracy. Jesli ktos zaintersowany to prosze pisac na mail: [email] Więcej inofrmacji o mnie znajduje sie we wczesniejszych ogloszeniach. Pozdrawiam

Jak będziesz już w UK,a bardziej w Londynie i będziesz miał kiszke z pracą to możesz się odezwać,email mój znajdziesz we wcześniejszych postach...(nie obiecuję ci pracy ale może akurat coś będzie)
Temat przeniesiony do archwium.
931-960 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia