szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
841-870 z 3652
Witam, jestem Sebastian. 20 lat, z poczuciem humoru i pozytywnie nastawiony do życia :D angielski - stopień komunikatywny ale ciągle go szlifuje. Chciałbym wyjechać do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu pracy. Planowany wyjazd maj/czerwiec na około 3 msc(chyba, że aż tak mi się tam spodoba) Szukam kogoś do towarzystwa, ponieważ to mój pierwszy taki wyjazd i wiadomo samemu ciężko...

Chętnych prosze o kontakt: [email] lub przez forum. 5!
Hmm coś tu nie gra wątek tej proponowanej pracy szybko znikł . .
Cześć, szukam osoby do zaplanowania wyjazdu i wspólnej emigracji do Anglii - do pracy, na dłuższy okres lub nawet na stałe. Termin wyjazdu: po wakacjach wrzesień/październik. Będzie to moja pierwsza emigracja, języka nie znam zbyt dobrze, i mam trochę obawy ale mam nadzieję że jakoś we dwójkę dalibyśmy radę ;)
Mam 21 lat, jestem wyrozumiały, uczciwy, miły i zdeterminowany.
Szukam osoby mniej więcej w moim wieku, być może nawet też takiej która niezbyt dobrze zna angielski - wtedy wspólnie moglibyśmy się go uczyć i jakoś sobie nawzajem pomagać :) Jeśli masz plany się usamodzielnić, coś zmienić, nic Cię w Polsce nie trzyma i jeśli naprawdę Ci zależy na tej emigracji to pisz :) ! Generalnie fajnie byłoby się zaprzyjaźnić jeśli wspólnie mamy tam żyć ;) Wybór miasta i cała reszta jest jeszcze do dogadania i zaplanowania, kontakt poniżej:

email: [email]
gg: 4[tel]

Pozdrawiam :)
Cytat: Marcin_7
Będzie to moja pierwsza emigracja, języka nie znam zbyt dobrze, i mam trochę obawy ale mam nadzieję że jakoś we dwójkę dalibyśmy radę ;)

Do września/października masz mnóstwo czasu, można się dużo nauczyć, skoro masz problemy z językiem.. zadbaj o to, bo chyba warto.
edytowany przez emilka9398: 28 mar 2014
Cytat: polaa777
Hej! Paulina, 18, Lubelskie. Po maturach chętnie pojadę do pracy za granicę. Chcę zarobić trochę kasy na utrzymanie się na studiach, po za tym uważam, że to ciekawe doświadcznie. Tylko wiadomo, że samemu to ciężko :>

hej, podaj mi do siebie kontakt ;> również jestem z lubelskiego ;>
hej , mam na imie Aneta i mam 20 lat , zalezy mi aby wyjechac na max na pol roku do Anglii do pracy , z kims zawsze razniej , jestem otwarta na wasze propozycje . Z gory dzieki:) moj email--- [email]
Witam szukam chętnych osób na wyjazd mam 21lat jestem ogarnięty, komunikatywny i wiem co robie ;) Termin emigracji to 11 kwiecien z Katowic, mój angielski daje radę ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Głownie zależy mi na zorganizowaniu grupy osób pod wynajem czegoś aby było taniej i wzajemnej pomocy. Kontakt do mnie: [email]
Cześć.
Planuję w kwietniu wyjazd w okolice Sheffield do pracy w magazynie odzieżowym.
Szukam towarzystwa, głównie w celu zmniejszenia kosztów.
Jestem ♂ z Łodzi, mam 22 lata.
Kontakt PW: www.ang.pl/mailbox/write/venize
Witam, chcemy razem z kolegą (20L.) wyjechać do Londynu do pracy. Mój angielski jest na dużo wyższym poziomie niż kolegi, ale ręczę za niego że da sobie radę :). Potrzebna nam praca, jeśli możesz pomóc w znalezieniu jej lub możesz nam ją zaproponować pisz na [email]
Pozdrawiam
Hej, czy sa tu osoby z Pomorskiego zdecydowane na wyjazd ? ;)
Cześć! Mam na imię Emilia, mam 21 lat i jestem z woj. opolskiego. Mam zamiar wyjechać w czerwcu do Anglii (Londyn) na ok. 5-6 miesięcy. Więcej info w moim wątku: https://www.ang.pl/forum/praca-za-granica/240072 ;))
viscalila ja jestem zdecydowany...jestem z kujawsko pomorskiego Gdz...daj namiary...facebook Damian Sentowski w siwej bluzie na zdjeciu pisz :)
Wrocław, pisać na [email] jak ktoś sie wybiera na kwiecień na pare miesiecy
viscalila mój email [email]
Cześć,
szukam osoby w wieku 20-35 lat, która chce wyjechać w połowie/pod koniec maja do Wielkiej Brytanii. Od razu zaznaczam, że nigdy nie byłem w UK i nie jestem zorientowany w tamtejszym rynku. Najlepiej byłoby, żeby była to osoba, która była już w Anglii, zna tamtejszy rynek i wie jak załatwić wszystkie formalności oraz to, gdzie warto wyjechać w znalezieniu pracy.
Kontakt do mnie: [email]
Hej! Mam na imię Julita, mam 31 lat i chciałabym wyjechać z Polski w celach zarobkowych gdzieśza granicę. Myślałam o Londynie bo kiedyś tam byłam i bardzo mi się podobałoale niekoniecznie może być gdzieś indziej wszystko jest do obgadania.Szukam koleżanki lub koleżanek na wspólny wyjazd wiadomo razem rażniej, bezpieczniej.Jeżeli któraś z Was też myśli otakim wyjeżdzie go piszcie na priv. [email] Pozdrawiam! i czekam na wasze meile.
Cześć. Obecnie mam 30 lat, mieszkam w województwie świętokrzyskim i myślę nad wyjazdem za granicę. Pomyślałem o UK, czy Irlandii, gdyż są to kraje anglojęzyczne i raczej możliwe (mój angielski jest na bardzo dobrym poziomie), do wyprowadzki. Nigdy nie byłem ani w UK, ani w Irlandii. Szukam - najchętniej towarzyszki :D, ale może być też towarzysz. Dobrze by było, gdyby to była osoba bardziej zorientowana w temacie - najlepiej po własnych doświadczeniach w tym zakresie. Nie mam jeszcze zaplanowanej daty, ani nic - na razie się zastanawiam, ale miło by było poznać kogoś, kto podobnie jak ja myśli na ten temat i również poszukuje takiej osoby.

Mój email: [email] (tak, taki krótki :). Zapraszam do kontaktu ze mną.
edytowany przez amzar: 02 kwi 2014
Witam. Jestem milym i kulturalnym facetem z woj. Podlaskiego( dokladniej z Bialegostoku). Mam 29 lat. Pod koniec kwietnia wyjezdzam z Polski do Londynu na czas nieokreslony, Bylem tam juz 2 razy, angielski znam w stopniu dobrym. Szukam osob z mojego wojewodztwa (ale to nie warunek), nowych znajomosci, najchetniej dziewczyn. chcialbym poznac osoby, ktore tez tam sie wybieraja a nie maja tam duzo znajomych, zeby nawiazac jakas fajna znajomosc i nie czuc sie tam samotnie. Moj [email] smialo.
witam
ja tylko przez to forum chciałem podziękować panu(może teraz koledze) o nicku poligon123 ,wystarczył jeden email i przyjechałem tu do Londynu,miałem obawy bo w życiu nie byłem ,bałem się o pracę o to wszystko czy się uda czy nie....
-dziś po miesiącu mogę powiedzieć że jest ok,mam pracę na budowie na pół roku minimum.
-mogłem mieć lepiej płatna ale zawaliłem trochę JA.
wydawało mi się że to wszystko będzie bardziej dramatycznie wyglądało-cały przyjazd,dokumenty itp....
-ale okazuje się że to dla kogoś kto tam jest i wie o co chodzi to jest pryszcz.
-w dzień przyjazdu w niedzielę miałem otwarte konto bankowe(bez żadnych adresów ,poświadczeń itp)
-w poniedziałek zdawałem egzamin cscs gdzie termin miałem zabukowany z Polski (i oblałem) ale mimo to pracuję-bo się okazało że na tej budowie nie trzeba cscs.
-na czwarty dzień przyjazdu miałem spotkanie o nin gdzie termin miałem zabukowany wcześniej. a wczoraj przyszedł mi na list że dostałem(czekałem 3 tygodnie).
-teraz wyrabiam utr--i dokumenty będę miał kompletne.
morał z tego taki że nie każdy Polak w Londynie jest zły,i że są jeszcze ludzie co pomogą bezinteresownie.
pozdrawiam krzychu
edytowany przez jest-ok: 03 kwi 2014
Witam. Jestem milym i kulturalnym facetem z woj. Podlaskiego( dokladniej z Bialegostoku). Mam 29 lat. Pod koniec kwietnia wyjezdzam z Polski do Londynu na czas nieokreslony, Bylem tam juz 2 razy, angielski znam w stopniu dobrym. Szukam osob z mojego wojewodztwa (ale to nie warunek), nowych znajomosci, najchetniej dziewczyn. chcialbym poznac osoby, ktore tez tam sie wybieraja a nie maja tam duzo znajomych, zeby nawiazac jakas fajna znajomosc i nie czuc sie tam samotnie. Moj [email] smialo.[/b]
Witam, mam 31 lat i jestem singlem z pod Warszawy. Po Wielkanocy zamierzam ruszyć do pracy do Angli (Londyn) lub gdzieś indziej za granice gdzie da się w miarę szybko i nieźle zarobić (może Holandia). Szukam pracy w magazynie, sklepie, przy pakowaniu żywności, w szklarni lub inne prace na produkcji lub na akord. Może być również praca w polu lub w gospodarstwie. Żadnej pracy się nie boję. Podstawy angielskiego mam i chyba byłbym w stanie się dogadać. Znam też trochę rosyjski. Szukam kogoś z Wawy lub okolic kto również planuje wyjechać w kwietniu to może byśmy razem zorganizowali podróż. Ja planuje wyjechać w kwietniu po wielkanocy ale jestem w stanie się dostosować. Mail piotrekmaliszewski (małpa) wp. pl Piszcie śmiało. Jestem skłonny nawet sie jutro spotkać i pogadać w wawie.
Ponawiam wpis ;)
Nazywam się Angelika, mam (rocznikowo) 19 lat i chciałabym wyjechać do Londynu po maturze ;) Szukam kogoś ,,ogarniętego'' na wyjazd, który potrafi i pójść na imprezę i po sobie posprzątać :D wyjazd jest moim kaprysem, a nie przymusem dlatego w ciemno nie chcę jechać... Wolałabym zebrać się grupą i ogarnąć już coś w Polsce, aby nie było zdziwienia ;) fajnie jakby jakaś osoba ogarniała papierkowe sprawy... bo czytając tu wpisy widzę, że trochę tego jest .. :(
Kontakt : [email] ;))
edytowany przez angie1995: 06 kwi 2014
Jestem z Łomży, witam wszystkich planujących wyjazd do Anglii za ,,chlebem" .Proponuję pomoc, zawiozę do Anglii 4-5 osób z bagażem door to door , doradzę gdzie szukać pracy i nie zostawię bez pomocy. Indywidualne podejście do tematu.Zainteresowanych zapraszam do kontaktu [email]
Witam mam na imię Damian i mam 26lat.Młody z poczuciem humoru chłopak szukający pracy na wyspach brytyjskich.Doświadczenie w pracy za granicą jest.Pracowałem w Walii w fabryce toyoty i zajmowałem się montażem maszyn produkcyjnych i konstrukcji stalowych.Posiadam także doświadczenie w budowlance i mechanice samochodowej.Język w stopniu komunikatywnym.Na wyjazd jestem gotowy choćby zaraz.Prosze o kontakt [email]
Cytat: viscalila
Hej, czy sa tu osoby z Pomorskiego zdecydowane na wyjazd ? ;)
Hej jestem osobą z pomorskiego chętna na wyjazd
Cytat: Aga395
Cytat: viscalila
Hej, czy sa tu osoby z Pomorskiego zdecydowane na wyjazd ? ;)
Hej jestem osobą z pomorskiego chętna na wyjazd
nap skąd jesteś [email]
witajcie, przyjechalem do UK ponad 9 lat temu i to byla najlepsza decyzja w moim zyciu, nie powiem bywalo ciezko, ale z perspektywy czasu bylo warto, dzisiaj mam brytyjski paszport, moge leciec nawet do stanow bez cholernej wizy i nikt mnie traktuje dluzej jak zlo konieczne, za kilka miesiecy kupuje pierwszy dom i chociaz nie mam rodziny to juz wiem ze to bedzie najlepszy dom na ziemi :) pozdrawiam wszystkich
Cytat: Dariuszok
Jestem z Łomży, witam wszystkich planujących wyjazd do Anglii za ,,chlebem" .Proponuję pomoc, zawiozę do Anglii 4-5 osób z bagażem door to door , doradzę gdzie szukać pracy i nie zostawię bez pomocy. Indywidualne podejście do tematu.Zainteresowanych zapraszam do kontaktu [email]

----zawieziesz 5 osoby do UK i co dalej........czy czekają na nich etaty już w firmach?
----jesteś każdej osobie z piątki co ich weźmiesz z pl.z innym fachem,umiejętnościami dać pracę,bez dokumentów ,kont(doświadczenia w uk) itp.....GDZIE????????czy będziesz siedział z nimi w UK i pomagał każdej osobie indywidualnie ?
----nie jest sztuką zarobić na zawiezieniu 5 osób do Anglii-i dać im nr.telefonów niech dzwonią po agencjach bo może tam ich przyjmą.
--ja biorąc kogoś(a nawet od początku tego roku wziołem tu z 4-5 osób) też z tego forum ale nie gwarantowałem nikomu 100 procentowej pracy-mówiłem że pomogę znaleść-i teraz mogę z duma powiedzieć że wszyscy pracują.( bo wiem że tu w UK żaden pracodawca nie będzie czekał z etatem aż pan ,,x,, przyjedzie z Polski i zacznie u niego pracę.
---nie wyobrażam sobie przywieść z Polski 5 osób za jednym strzałem i im ogarnąć pracę ..na to trzeba czsu....
Tak naprawdę te pięć osób może przylecieć tanim lotem---i tak samo dzwonić po ogłoszeniach za pracą,a z wynajęciem pokoi nie ma raczej problemów.....
-każda świeża osoba nie ma nawet nin-u a większość pracodawców chce nr.ubezpieczenia-będziesz czekał 1,5 miesiąca aż wyrobią.
DLA MNIE TO JEST JEDNA WIELKA ŚCIEMA-Z TA POMOCĄ-I MAM TO GDZIEŚ CO O MNIE MYŚLISZ-BO ZNAJĄC ZYCIE TU WIEM ZE TAK SIĘ NIE DA.-DA SIĘ JEDNEJ OSOBIE ALE NIE WSZYSTKIM NA RAZ I OD RAZU

Cytat: poligon123
Cytat: Dariuszok
Jestem z Łomży, witam wszystkich planujących wyjazd do Anglii za ,,chlebem" .Proponuję pomoc, zawiozę do Anglii 4-5 osób z bagażem door to door , doradzę gdzie szukać pracy i nie zostawię bez pomocy. Indywidualne podejście do tematu.Zainteresowanych zapraszam do kontaktu [email]

----zawieziesz 5 osoby do UK i co dalej........czy czekają na nich etaty już w firmach?
----jesteś każdej osobie z piątki co ich weźmiesz z pl.z innym fachem,umiejętnościami dać pracę,bez dokumentów ,kont(doświadczenia w uk) itp.....GDZIE????????czy będziesz siedział z nimi w UK i pomagał każdej osobie indywidualnie ?
----nie jest sztuką zarobić na zawiezieniu 5 osób do Anglii-i dać im nr.telefonów niech dzwonią po agencjach bo może tam ich przyjmą.
--ja biorąc kogoś(a nawet od początku tego roku wziołem tu z 4-5 osób) też z tego forum ale nie gwarantowałem nikomu 100 procentowej pracy-mówiłem że pomogę znaleść-i teraz mogę z duma powiedzieć że wszyscy pracują.( bo wiem że tu w UK żaden pracodawca nie będzie czekał z etatem aż pan ,,x,, przyjedzie z Polski i zacznie u niego pracę.
---nie wyobrażam sobie przywieść z Polski 5 osób za jednym strzałem i im ogarnąć pracę ..na to trzeba czsu....
Tak naprawdę te pięć osób może przylecieć tanim lotem---i tak samo dzwonić po ogłoszeniach za pracą,a z wynajęciem pokoi nie ma raczej problemów.....
-każda świeża osoba nie ma nawet nin-u a większość pracodawców chce nr.ubezpieczenia-będziesz czekał 1,5 miesiąca aż wyrobią.
DLA MNIE TO JEST JEDNA WIELKA ŚCIEMA-Z TA POMOCĄ-I MAM TO GDZIEŚ CO O MNIE MYŚLISZ-BO ZNAJĄC ZYCIE TU WIEM ZE TAK SIĘ NIE DA.-DA SIĘ JEDNEJ OSOBIE ALE NIE WSZYSTKIM NA RAZ I OD RAZU

dokladnie tak, zgadzam sie z kolega
Temat przeniesiony do archwium.
841-870 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia