szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.z chłopakiem i z dzieckiem chcemy wyjechać do Anglii,ale tu jest problem,słabo znamy angielski,wzasadzie tylko ja znam troszkę,coś tam zrozumiem i tyle.Nie mamy też do kogo jechać i nie ma kto załatwić pracy mojemu chłopakowi.A wiadomo w ciemno nie pojedziemy z dzieckiem,jest ktoś tam na miejscu,kto by nam pomogl??? Nie wiem już gdzie "uderzać" nie mam pomysłu.
Witam !
Ja rowniez szukam pracy na czerwiec ,lipiec ,sierpien :D Mam 19 lat ;]
Angielski w miare komunikatywny. Jestem ogarniety towarzyski i otwarty na rozne propozycje.
Szukam osoby ktora nie chce sama jechac do UK :D
Chetni pisac na [gg] :)
edytowany przez Marshall12: 02 mar 2014
MartaLena92..... Nie powinności podejmować ryzyka aby wszyscy cała trójką jechać do Uk.to bez sensu..mimo nawet jeśli byście mieli kupę kasy odłożone na wyjazd.
-spotkacie się z problem wynajęcia pokoju dla pary z dzieckiem....
-Język-problem
-Praca problem.........
......za duże ryzyko....a nawet bardzo duże.
Niech chłopak spróbuje sił w uk sam,Jak ogarnie pracę posiedzi trochę, zaoszczędzi trochę.... Wtedy sami stwierdzicie czy macie jechać czy nie..
A w ciemno cała trójką ja bym takie ryzyka nie podjął,nie mając tu bliskich osób.
Czy jest jakaś chętna osoba do wyjazdu do UK ? Bardzo chciałbym skloczyć na okres wakacji :) jak coś piszcie na priv :))
OSOBY CHĘTNE DO WYJAZDU DO UK Z PODKARPACIA LUB RESZTY POLSKI A NIE MAJĄCE KOMPANA PROSZĘ O KONTAKT ...!! POZDRAWIAM I CZEKAM NA INFO : [email] lub 73[tel]
Chętnie bym się dołączyła ..ale dopiero w okolicach maja..
Tulka odezwij się ... może coś wspólnie wymyslimy... pozostałych również zapraszam serdecznie...:)
witajcie :) poszukuję koleżanki z województwa opolskiego lub dolnośląskiego do wspólnego wyjazdu i poszukiwania pracy w UK. Mam 25 lat i znam bardzo dobrze język angielski. Jeśli poważnie myślisz o wyjeździe napisz do mnie: [email]
Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim szukającym pracy:)
Witam.
Mam 23 lata. Moj angielski jest na poziomie komunikatywnym. Chciałabym wyjechać do pracy na okres sierpień-wrzesień. Może ktoś również się wybiera w tym okresie. Razem raźniej!
pozdrawiam Agnieszka
Witam. Nazywam się Mateusz, mam 21 lat, pochodzę ze Śląska i szukam osoby chętnej do wyjazdu wraz ze mną. Jeżeli chodzi o moją osobę to jestem komunikatywny, wesoły i od zawsze chcialem zamieszkać w Anglii. Planuję wyjazd do UK (Londyn, Birmingham, Blackpool - do dogadania) w okolicach koniec kwietnia/początek maja! Wybrałem ten okres bo chcę przyjechać przed sezonowcami, dopełnić wszystkich formalności i zacząć pracę jeszcze przed okresem wakacyjnym.
Zainteresowanych proszÄ™ o kontakt na:
*e-mail: [email]
*prywatną wiadomość
Witam,
Mam na imie Monika, 21 lat, woj lubelskie, jestem bardzo rozgarnietą osobą, szukam osoby bądź kilku ludzi do wyjazdu za granicę, zeby pomóc sobie w kreowaniu naszej być może lepszej przyszłości. Jaką pracę znajdziemy taką bedziemy mieli, jest tyle możliwości, zawsze trzeba próbować, żeby potem nie żałować. Jeśli jesteś ogarnięty/a w życiu, napisz może coś wykminimy wspólnie. Mogę jechać w każdej chwili, preferuję Anglię.
Szukam kobiety do lat 30, która chciała by przeprowadzić się na stałe na Karaiby. Szukam kobiety, która tak jak ja nie lubi zimy, nie widzi przyszłości w tym kraju, chciała by zmienić coś w swoim życiu na lepsze. Nie jest to propozycja wyjazdu spontaniczna, taki wyjazd trzeba poważnie przemyśleć. Trzeba też znać dobrze język Angielski, no i oczywiście przed decyzją poznać się chociaż trochę aby później nie było nieporozumień. Najlepiej abyś była z woj. świętokrzyskiego lub ościennych ale to nie warunek. Mam kolegę na Karaibach, który pomoże przy znalezieniu domku oraz pracy i pozwolenia na pracę. Więcej info dla zdecydowanych kobiet na maila.
Witam
Jestem Piotrek, mam 29 lat i chce wyjechać do UK w ciemno do pracy ( miejscowość nie ma dla mnie znaczenia) Szukam chętnych osób do wspólnego wyjazdu (w grupie 2-3 osób raźniej i taniej), obecnie mieszkam w lubelskim, ale pracowałem też we Włoszech i Holandii, Jestem otwarty, łatwo nawiązuje kontakty, a mój angielski jest komunikatywny. W Anglii chciałbym zarobić na utrzymanie mojej rodziny czyli żony i dwumiesięcznej córki Marcelinki. Zależy na jak najszybszym wyjeździe Proszę o kontakt tel: 793-440-977 lub mail: [email]
pozdrów Marcelinkę
Cześć wszystkim!
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad emigracją do UK, w celach osiedlenia się tam na stałe. Zaczynając od tego, że przejrzałem dziesiątki stron internetowych poświęconym wyjazdom do tego kraju oraz miejscu do tego najbardziej dogodnemu doszedłem do wniosku, że nie ma co patrzeć się na to, co piszą inni ludzie, trzeba działać! I dlatego poszukuję dwóch/trzech naprawdę zaradnych osób, które swoją determinacją oraz współpracą doprowadzą do tego, że za parę miesięcy wylecimy do Wielkiej Brytanii po lepsze życie!
Kontakt: [email]
Pozdro ; ))
Witam wszystkich!
Jestem Ania, mam 22 lata i poszukuję osoby w woj podkarpackiego chętnej na wyjazd w okolicach lipca, sierpnia do UK. Jestem osobą komunikatywną i wesołą z angielskim tez nie mam problemu :) Zainteresowanych proszę o kontakt: [email] lub na priv :)
Witam, mam 20 lat, jestem ze śląska i szukam kogoś do wyjazdu do Anglii, głównie do Londynu, mój angielski jest komunikatywny, w UK chciałabym osiedlić się na stałe, niestety nie mam tam nikogo do kogo mogłabym jechać, więc jeśli planujesz wyjechać do Londynu na stałe lub na krótszy okres pisz śmiało, mój adres email [email]
edytowany przez monmon94: 12 mar 2014
po co? na co? w jakim celu? jechać do UK zorganizowaną grupą---czy przyjazd czterech osób jest pewniejszy ,czy można w trójkę czy w czwórkę szybciej znaleźć pracę---właśnie że nie......
Najgorsze co może być to wyjazd taką ,,ekipa,, poznaną przez neta .....
czy wy wszyscy jadący grupą osób znajdziecie jeden pokój lub pracę dla np.. czterech osób w jednej firmie,na pewno tak nie będzie.....a będzie gorzej bo jak jedna osoba dostanie pracę a inna nie to wtedy zgrzyty i już po super znajomości poznanej w necie.
chyba że tak na tym forum ludzie dobierają że jak idą do pracy to wszyscy a jak nie idą to żadna----ale tak nie jest.
najlepsza opcja to przyjazd w dwie osoby aby pokój rozbić na dwie osoby ,co by było taniej....bo co wy piszecie że szukacie kilku osób do wspólnego wyjazdu to jest chore.
a i jeszcze jedno jak ktoś z facetów będzie już w UK(londyn),lub się wybiera to z budowlanką pomogę(nie obiecuję...ale raczej tak) ......dwóch znajomych co przyjechali w tamtym tygodniu juz pracują....moze nie są to kokosy ale zanim wyrobią nin i inne pierdoły dochód jakiś tam mają.....
w razie co namiary macie we wcześniejszych moich postach.
pozdrawiam.
Jeśli ktoś wysłał mi wiadomość na maila i mu nie odpisałam, prosiłabym o napisanie wiadomości prywatnej tutaj, ponieważ mam czasem problemy z pocztą.
A może niech sobie każdy określi jak chce zrobić, nie sądzisz? Każdy świetne rady daje i na tym się kończy zazwyczaj pomoc, wiadomo każdy chce wyjechać to kmini jak potrafi a nie siedzi na dupie i czeka az ta jedna jedyna osoba mu spadnie z nieba i z nim pojedzie rozdzielac pokój na dwa w Londynie - to jest dopiero chore własnie. Grupka pojedzie jesli to nawet bd 6,4 os to sie ogarna kto z kim dlaczego i gdzie . a nie podziałki na 2 os i idac twoim tokiem myslenia, te 2 sie pokłócą bo jedna dostanie prace a druga nie i zostają sami ? Czyż nie tak?
Cześć Monika ja bym był zainteresowany wyjazdem do Anglii:P
Poligon ma rację, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Kto był już w UK ten też nie będzie miał. Zastanawia mnie inna rzecz, co Ty kolego masz z tego że komuś pomożesz w Londynie, trudno jest mi uwierzyć że są na tym padole łez rodacy którzy robią coś dobrego dla innych bezinteresownie...
Witam , Kamil z tej strony. Wraz z moimi dwoma kolegami zastanawiamy się nad wyjazdem do pracy za granicę. Preferujemy wyjazd do Anglii. Mam tam już rodzinę od dłuższego czsu, pracują przy zbiorzę kwiatów owoców i warzyw (itp,itd). Niestety z naszym Angielskim nie jest kolorowo. Dowiedziałem się iż tam w Anglii są domki do wynajęcia lecz po pierwsze jest 7 pokoi przy czym w każdym po dwie osoby , wydaje mi się że jedyną wadą jest fakt iż kuchnia i łazienka są wspólne , więc 14 osób ma jedną toalete -_- dowiedziałem się że jest jakaś agencja która z pod domu zabiera chetnego i odstawia tam już na miejsce. Koszt takiego przejazdu to 75 funtów, natomiast cena wynajmu pokoju wacha się w granicach od 60 do 80 funtów za tydzień czasu przy zarobkach ok 1[tel]funtów na miesiąc (zależy czy masz nadgodziny i chodzisz na wsparcie w weekendy więc zarobisz więcej) Jeśli jest jakaś osoba która chciałaby do nas dołączyć , która ogarnia w jakimś stopniu Anglielski bardzo bym prosił o skontaktowanie się ze mną . Zalezy nam na tym wyjeździe bardzo ! to by było na tyle , jeszcze raz proszę rozważyć moją ofertę ;)
Tomek k to nie jest żadna pomoc pomoc komuś zrobić Nin czy cscs,i zadzwonić do gościa aby wziął go do pracy za pomocnika itp.....mam nadzieję że ktoś tu się wkoncu wypowie kto przyjechał i z minimalną moją pomocą pracuje...bo są już tacy ludzie.
Jak dla mnie to jest spora pomoc. Nie mam złych wpomnień o rodakach żyjących w UK ale przeglądam fora polonijne i tam człowiek człowiekowi wilkiem. Dosłownie.

Szkoda, że nie mieszkasz w Szkocji, skorzystałbym wtedy z Twojej pomocy w starcie w branży budowlanej oczywiście dając coś od siebie w zamian. No ale Londyn mi nie pasuje, zresztą zdecydowałem się że jednak wyjadę dopiero za rok. Pozdrawiam!
Ja się też przekonałem ze tutaj jak Polak pracuję i wie że u niego są przyjecia.....a drugi szuka pracy....to nawet nie powie że u niego w firmie potrzebują,tylko będzie się śmiał za plecami i mówił że ciężko jest a kolegę nie weźmie....a nawet nie zapyta u siebie.Ale oczywiście nie każdy,bo nie można mierzyć wszystkich jedną miarą.
Nie wiem co w naszej nacji takiego jest, że niektórzy są tacy zawistni. Rodacy (na szczęście nie wszyscy, bo nie można wszystkich wrzucać do jednego worka) zazdrośni są o wszystko, o to że ktoś ma lepszą pracę, szybszy samochód czy ładniejszą dziewczynę. Zamiast sobie zorganizować to samo wolą za plecami obgadywać i odprawiać voodoo. ;) Także trzeba uważać z kimś się człowiek zadaje. Dużo fałszywości jest w ludziach. Ja wierzę w karmę, staram się być dobrym człowiekiem i uważam że dobre uczynki do nas wracają.
Witam. Mam 19 lat i po maturze chciałabym wyjechać do pracy za granicę.
Chcę odłożyć trochę na studia. Czy jest tutaj ktoś kto pomógłby mi? Lub przyłączyłby się do mnie?
mój email: [email]
hej :) poszukuję cichej i spokojnej koleżanki do wspólnego wyjazdu do Anglii na początku kwietnia. Ja nigdy nie pracowałam w Anglii, ale znam dobrze język. Mam 25 lat i szukam osoby w podobnym wieku, najlepiej z województwa dolnośląskiego lub okolic. Proszę o kontakt pod emailem [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia