szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2251-2280 z 3652
Dlaczego to jest, ze Polacy zawsze musza udowadniac swoja racje tylko przez to, ze proponuja komus 'zrobic loda'. Przeciez mozesz cos innego napisac, a nie od razu pokazywac na publicznym forum swoje zdolnosci jezykowe.
Witam
Mam na imie Mariusz, mam 25 lat. W tym miesiacu planuje wyjazd do Wielkiej Brytanii. Poszukuje osoby z ktora moglbym wyjechac oraz wynajac mieszkanie, razem bedzie razniej. Nie mam nałogów, jestem spokojny, lubie zartowac. Jesli poszukujesz tego samego ponizej zostawiam namiary pod ktorymi mozna mnie znalezc.
E-mail [email]
[gg]
Witam.! :) Ktos sie moze wybiera do Gillingham dorset lub okolice.? Tzn jestem w tym miescie i pracuje w Joubere i poszukujemy pracownikow na myjke, stokowca i przygotowania zup.;) Moge dac namiary.;p 99% to sami polacy, wiec angielski az tak nie potrzebny.;) Zawsze ktos pomoze.;) O wszelkie pytania prosze na e-maila: [email]
Witam!
Szukam chętnych na wyjazd do UK,najlepiej zaraz max Listopad bo szkoda czasu.
Powód banalny,wiadomo w grupie raźniej poza tym niższe koszty wynajmu i oczywiście co dwie/trzy/czterdzieści cztery głowy to nie jedna. ;)

Jadę w ciemno,język niestety delikatnie mówiąc 'średni' także nie zamykam się na wszelkiego rodzaju propozycje i sugestie odnośnie miejsca docelowego i pracy którą można byłoby tam podjąć.

Łatwo na pewno nie będzie ale do odważnych świat należy,nie ma na co czekać.
Tym bardziej że z przykrością stwierdzam ale zarobki w naszym pięknym kraju raczej nie przejawiają chęci by w najbliższym czasie wzrastać....:)

Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany to czekam,nie pogardzę również propozycjami od osób już przebywających na miejscu które 'coś','gdzieś' o jakiejś pracy słyszały. ;)

KONTAKT : [email]

GG : 56103117

Życzę Miłego dnia.;)
Hej

mam na imię Monika ,szukam osoby w 100% zdecydowanej na wspólny wyjazd do Holandii ,lub innego kraju . Od kilku lat wyjeżdżam ,także bez problemu mogę załatwić pracę .Jeśli jesteś osobą uczciwą ,pracowitą, bez załogów i bezkonfliktową to z zapraszam do kontaktu.
[email]
Witam,
Mam 30 lat, skończone studia (hotelarstwo) bez nałogów, chyba że oglądanie piłki nożnej można uznać za nałóg. Wraz z kolegą chcielibyśmy wyjechać do UK - region nie ma znaczenia. Ja język komunikatywny-ostatnio sporo czasu poświęcam na uczenie się-doskonalenie ale spokojnie się dogadam, kolega płynny angielski.
Obaj jesteśmy zdecydowani na wyjazd, kolega w PL nie ma nikogo ja zostawiam żonę i dziecko, obaj chcemy jak najwięcej zarobić na wyjeździe natomiast nie wykluczamy, że może okazać się że zostaniemy w UK na stałe(minimalnie planujemy wyjazd na 6 miesięcy). Szukamy osoby, która pomoże nam na starcie znaleźć mieszkanie, załatwić wszelkie papierologie oraz najważniejsze znaleźć pracę-obaj nie boimy się żadnej pracy.
Dzięki za uwagę
kontakt: [email]
ktoś kojarzy http://www.wykop.pl/link/2421494/ama-sorek-ten-co-sciaga-ludzi-na-mirko-do-yorkshire/
Gościu oferuje za opłatą odbiór z lotniska/załatwia pokój. Trochę to kosztuje , zwłaszcza że pokoje ma nie najtańsze ale sporu osób pomógł i wyjątki narzekały. Pomaga też z formalnościami/ załatwieniem pracy ale nie prowadzi za rączkę.
Ktoś jest zdecydowany na wyjazd do anglii i pasuje mu Barnsley z pomocą tego gościa? Wybieram się w następnym tygodniu z Katowic, chętnie połączę siły, np. pokój 2-osobowy taniej wychodzi
Mężczyzna, 20 lat, spokojny, niepalący
Hej,
Jestem zainteresowana wyjazdem do pracy w Anglii na wakacje.
Chciałabym się spytać jak można załatwić sobie pracę,muszę jechać w ciemno bo niestety wśród moich znajomych wszyscy jeżdżą do pracy załatwionej przez rodzinę i niestety nikt nie pomoże..
Witam
Mam na imie Mariusz, mam 25 lat. W tym miesiacu planuje wyjazd do Wielkiej Brytanii. Poszukuje osoby z ktora moglbym wyjechac oraz wynajac mieszkanie, razem bedzie razniej. Nie mam nałogów, jestem spokojny, lubie zartowac. Jesli poszukujesz tego samego ponizej zostawiam namiary pod ktorymi mozna mnie znalezc.
E-mail [email]
[gg]
Jedziesz do Anglii...Super...zajezdzasz a tam mieszkania machaja rekami choc mnie wynajmij...
wiec zanim cos takiego napiszesz to moze choc zapytaj kogos jak to wyglada...bo ja sadze ze nie masz zielonego pojecia i mieszkania napewno nie wynajmiesz....
Witam przyszli emigranci. Jestem Mateusz lat 24 z okolic lublina województwo lubelskie przez przypadek wpadłem na to forum, rozglądając się za pracą. Chciałbym wyjechać za granicę obrałem już sobie kierunek do Wielkiej Brytanii popytałem znajomych jak wyrobić NIN, konto bankowe oraz jak wynająć pokój niekoniecznie mieszkanie wiadomo trzeba mieć trochę funtów na depozyt z góry zapłacenie czynszu za tydzień. Władam biegle językiem angielskim, nawet udzielałem korepetycji uczniom i studentom w Polsce lecz wiadomo bez masywnych studiów pomimo moich zdolności językowych nie zostanę nauczycielem o tak o sobie. Coś o mnie mam prawo jazdy kategorii B i C, mam uprawnienia na wózek widłowy, jestem chętny do pracy i żadnej pracy się nie boję. Mam w planach wyjechać pod koniec lutego lub początek marca. Wiadomo samemu na obczyźnie nie będzie łatwo pomijając fakt że w UK jest naszych rodaków około 4 miliony. Fajnie byłoby wyjechać z jakąś przyzwoitą dziewczyną razem byłoby raźniej i finansowo tzn wynająć pokój czy wspierać się nawzajem toż nie każdy szprecha po angielsku ot tak sobie. Nie wiem czy ktokolwiek się zgłosi napisze czy jacyś hejterzy po mnie pojadą bo widzę jakie posty, komentarze i cytaty tu lecą to wszystko bo jesteśmy anonimowi i bezkarni a strona nie ma moderatora i nadzoru żenada. Cóż jeśli jesteś zainteresowana się dołączyć spróbujmy razem lepiej przynajmniej ja tak sądzę bo z chłopakiem nie ma mowy żebym dzielił pokój razem mogę ewentualnie sam pojechać mam zaplecze finansowe nie straszne mi nic a kto nie próbuje ten nie ma :)ja i tak i tak wyjadę bo właśnie załatwiam formalności i własne sprawy takie jak paszport, wyrejestrowanie się z kuroniówki wymiana waluty no i walizkę with essential stuff for me. Podam e-mail dla zainteresowanych w razie czego: [email]
do usłyszenia czołem!
Ja myślę o pracy wakacyjnej bo teraz mam studia i jedynym wyjsciem żeby sie utrzymać jest jakiś wyjazd zagranice,bo niestety pracą na pół etatu jestem w stanie ledwo zapłacić za pokój...
Witam, jestem Łukasz mam 24l i szukam kogoś do wspólnego wyjazdu za granicę (dowolny kraj). Myślę że razem będzie raźniej, właśnie skończyłem studia i nic mnie w Polsce nie trzyma. Nigdy nie pracowałem za granicą ale nie boję się pracy, mogę robić w sumie wszystko. Fajnie by było znaleźć osobę, która też jeszcze nie była na zagranicznej pracy, chciała by się poznać, wspólnie poszukać pracy, noclegów itd. (tu w Polsce żeby w ciemno nie jechać) no i na miejscu jakoś wspólnymi siłami sobie radzić. Jeśli jest kros kto myśli podobnie podaje maila: [email] ,odpiszę na każdą normalną wiadomość ;)
odnośnie mojego posta nie dodałem kilku elementów ja już mam adres tzn potwierdzenie adresu fakt nie przebywam tam ale po korespondencję zawsze mogę się zgłosić byłem w poprzednie wakacje i popracowałem tam trochę stąd też posiadam wszystko co trzeba do podjęcia pracy a komuś bym ewentualnie mógł pomóc bo Polacy to *uje i nie pomogą ja jako kierowca z głodu tam nie zdechnę. u mnie krótko zwięzłowato i na temat czas pokaże. : -)
Mateusz24pl ipeknie z Twojej strony a to ze polacy to h.... w wiekszosci i owszem ale moze nie wszyscy....a co do adresu to fakt duzo...tylko tez trzeba miec gdzie mieszkac...ja mieszkam w Weymouth i np tego sezonu nie znalazles pokoju nigdzie i uwierz ze byli tacy co spali w namiocie na polu namiotowym...podziwiam ich ale bez mozliwosci ugotowania czegokolwiek troche chyba ciezko...Wiec zycze smialkom ktorzy jada w ciemno zalatwcie cos do zamieszkania bo sam adres to nie podstawa bo byli i tacy co spali na dworcach.....
To fakt ze najwiekszy problem jest z pokojami I ich cena. W Peterborough od 280 do 400 miesiecznie. Plus depozyty umowy... Any dostac pokoj przez agencje musicie miec peace konto w banki nin i brak kryninalnej przeszlosci. Pozostaja znajomi ale kto z osob tutaj ich ma... Szukajcie pokoju bedac jeszcze w polsce ale pokohe schodza na pniu. W razie czego to kto was przekima? Nikt.
jak zrobić CPC i CSCS w angli proszę o poradę może pan poligon mi odpowie było by miło
panie Andrzej dlatego żeby budżet-owo coś uciąć chcę zabrać ze sobą jakąś dziewczynę to wynajmiemy jakiś pokój i go dzielić chyba jest więcej double roomów niż single roomów no nie dlatego też mam plan wymienić prawko jazdy na angielskie w DVLA fakt po rejestrować się w agencjach gdzie polaczki rekrutują swoich po angielsku jak blisko praca by była to jakis rower bo day-ticket to około 5 funtów a najniższa za godzinę to 6,70 a płacą za 7,5 - tax dniówki gdybym jakieś autko tam sprawił to i komplet ludzi można brać dlatego by było spoko tylko czy będę miał towarzyszki bo chyba one wolą na żywioł jechać i kimać pod niebem albo gorzej
Double roomow jest troche ale Sa one przeznaczone dla jednej osoby! Malo kto chce przyjmowac part a agencje scale. Ogladalem kilka bardzo duzych pokoi z duzym lozkiem a na pytanie o to czy mozna tubz kims zamieszkac odpiwiadali nie... Rower to podstawa jezeli mass peace w miescue w ktorym mieszkasz. Samochod drogie oc jak jestes mlody luv mass prawko krotko.
no to od Polaczków lub Pakoli się wynajmie cóż na polskich sklepach sporo ogłoszeń w LEEDS Doncaster i Wakefield South Emsall też mi potrzeba drugiej osoby a resztę to ogarnę, bo jakim kurczak cudem nadal tyle emigruje fala emigrantów po rodzinach po znajomościach nie wieżę tzn ja mam ojca w Angli to gdy przyjdzie mi spać na trawie to uśmiechnę się do niego ale jak już dostanę pensję to coś wynajmę ja mam wszystko inni prawie nic mam nawet odłożone gdyby się nie udało to mam za co wrócić ale mam wszystko oprócz pewniaka i 100% pomocy a więc zobaczę.
Witam
Ja z dziewczyna miesiąc temu pojechałem do Londynu przez Arga Posrednictwo Pracy i juz w pierwszy dzień mielismy fajny pokoj u normalnych ludzi , w drugi dzień mielismy konta bankowe i bylismy już po spotkaniu o NIN.
Moja dziewczyna poszła na magazyn w 3 dzień i pracuje tam na pakowaniu .
Ja pracuje na budowie jako stolarz.
Jestesmy naprawde zadowoleni, firma zdecydowanie godna polecenia na start.
http://www.arga.info.pl/
[tel]
Witam.
Pracuje w UK już dwa lata. Wyjechałam ze znajomością języka na poziomie podstawowym. Przeżyłam. Więc można! :)
Ze względu na specyfikę zajęcia nie mogę pomóc w znalezieniu pracy, ale do szału doprowadzają mnie wszelakiej masści cwaniacy żerujący na rodakach. Dlatego zamieszczam link do strony kobitki, która od lat organizuje szkolenia i dodatkowo podrzuca na fb oferty pracy. Mam nadzieję, że okaże się pomocny komuś z zainteresowanych.
nie zmieniać mi temetu jak zrobić CPC i CSCs green card?
Cytat: Mateusz24pl
nie zmieniać mi temetu jak zrobić CPC i CSCs green card?

Nie masz kursu na przewóz osob i rzeczy z pl?
Jezeli nie to zrobisz tu w uk ,ośrodków co organizują jest masa tylko troche kosztuje .


Natomiast karty Cscs my robimy ,zalezy jaka chcesz karte
-karta zielona po zmianie przepisów z 1/07/2014 to koszt około 200f
-na karte zielona wchodzi
-test po polsku z bhp
-level 1(po angielsku)
-karta Cscs
I nie sugeruj sie tym ze na londynku przeczytasz Cscs za 49 F bo to bedzie sam egzamin bhp.

Nie musisz wyrabiać zielonej mozesz zrobic biała duzo taniej i tez wejdziesz na budowe,zielona karta to juz przeżytek jest teraz wyłącznie wydawana dla pomocnikow budowlanych.
panie poligon do czego uprawnia mnie biała karta jak ją wyrobić wiem że trzeba mieć health, safety and enviroment test passed i one day site safety plus pass coś takiego potem jak zaaplikować o kartę jak się nie ma pracodawcy bo w sekcji b ktos musi zaświadczyć za mnie i tu jest problem kto to ma być i ile wezmie odemnie
jestem w trakcie robienia cpc w polsce czy chonorują to oni w uk ? a jeśli nie to ile cpc kosztuje w uk i gdzie się to wyrabia w dvla czy w prywatnej firmie
Witam
Mam na imie Mariusz, mam 24 lata. Poszukuje osoby do wspólnego wyjazdu za granicę. Kierunek jaki obralem to UK choc mogę rozważyć opcje wyjazdu do innego kraju. To jest mój pierwszy wyjazd dlatego zależy mi aby znaleźć osobę, ktora pomoże mi wyrobić niezbędne dokumenty oraz pomoże w znalezieniu pracy. Nie mam nałogów natomiast jesli chodzi o moj charakter to jestem spokojnym i sympatycznym chlopakiem. Jestem dyspozycyjny czasowo wiec tylko kwestia ustalenia daty wyjazdu. Jeśli znajdzie sie taka osoba to za wszelka pomoc na pewno sie odwdziecze. Na wszystkie pytania udziele odpowiedzi pod adresem e-mail [email]

Pozdrawiam
Cytat: Mateusz24pl
panie poligon do czego uprawnia mnie biała karta jak ją wyrobić wiem że trzeba mieć health, safety and enviroment test passed i one day site safety plus pass coś takiego potem jak zaaplikować o kartę jak się nie ma pracodawcy bo w sekcji b ktos musi zaświadczyć za mnie i tu jest problem kto to ma być i ile wezmie odemnie

-biała czy zielona czy czerwona uprawnia do wejścia do pracy na budowe.Jezeli jestes dobrym fachowcem mozesz zrobic np nvq2. (Niebieska karte)
Tylko jak pisałem wczesniej zielona po zmianie przepisów jest droga i trzeba zaliczyć lewel1- po ang.

Na białej tez wejdziesz na budowe i bedziesz pracował i tańszy koszt wyrobienia-moi koledzy pracuja na dużych angielskich budowach na białych kartach i zarabiają po dobre 600f na reke na tydzien ,tak jak nawet użytkownik tego forum BART222111,ktory wczesniej w zyciu chyba nie pracował nawet na budowie.
O te sekcje B czy o potwierdzenie pracodawcy nie musisz sie martwić -ja ci to moge potwierdzić.
Ale bez sensu aplikowanie o karte przez forme i jej wypełnianie bo strata czasu.
Budowlaniec ktory tu jedzie z zamiarem pracy na budowie powinien miec karte w ręku w max 7 dniu po przyjeździe.

Jezeli zrobisz kurs na przewóz osob i rzeczy w pl to ci wbija w prawo jazdy kod 95 to tutaj wymienisz prawko i bedziesz miał cpc
Cytat: Mateusz24pl
odnośnie mojego posta nie dodałem kilku elementów ja już mam adres tzn potwierdzenie adresu

-a tak na marginesie do czego ci to potwierdzenie adresu ???
panie poligon mając zdanes CITB Health Safety & Environment test i IOSH Working safely/Site Safety Plus Health and Safety Awareness Course certificate. To na jaką kartę mogę liczyć: zieloną(labour), białą(Construction Related Occupation (CRO)) czy czerwoną(Apprentice/Trainee (craft and operative)/Provisional) i czy na pewno sekcji B ani c nie jestem zobowiązany wypełnić bo to musi mój pracodawca a gdy się go nigdy nie miało to nie chcę żeby mi odrzucili aplikację bo to kosztuje 30 funtów.
Temat przeniesiony do archwium.
2251-2280 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia