szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2761-2790 z 3652
czesc mam na imie Sławek sam w ciemno nie chce wyjechać za granie.
bez znajomości jezyka i legalnym zatrudnieniem na produkcji ogrodnictwo budownictwo itp. jestem z okolic Żukowo jeśli jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem to proszę e mail [email]
czesc mam na imie Sławek sam w ciemno nie chce wyjechać za granie.
bez znajomości jezyka i legalnym zatrudnieniem na produkcji ogrodnictwo budownictwo itp. jestem z okolic Żukowo jeśli jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem to proszę e mail [email]
Witam mam 21 lat :) Jeżeli szukasz towarzysza do wspólnego wyjazdu za pracą, śmiało napisz.
Jestem dyspozycyjny.
Ogółem mówiąc chciał bym wyjechać z polski, na dłuższy lub krótszy okres czasu, w celu zarobienia pieniędzy.
Praca może być jakakolwiek, produkcja, magazyn, zbiory, jestem otwarty na każdy rodzaj wysiłku.
Jestem osobą miłą, szanującą pracę, nie palącą, nie pijącą, dbająca o porządek otoczenia, do tego rozmowną, ale to zależy od targetu.
Jestem z województwa Podlaskiego.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.
email : [email]
[gg]

Miłego dnia i powodzenia za granicą.
Hej, mam 24 lata i mieszkalam w Londynie przez dwa lata. Mysle jednak o powrocie i szukam jakiejs milej kobietki, ktora ma taki sam plan :) Piszcie na [email] pozdrawiam!
Witam, mam 22 lata i jestem z Białegostoku. Szukam osoby chętnej do pracy w Londynie na dłuższy czas, bo jak wiadomo razem raźniej :) Mój plan jest jak na razie na zbieraniu pieniędzy na mieszkanie i życie. Po załatwieniu mieszkania w Polce wyjazd i szukanie pracy na miejscu, ponieważ w internecie jest mnóstwo ogłoszeń pracy nawet dla osób nie znającej języka. Jeśli jesteś osobą pracowitą, komunikatywną, dbająca o porządek i chętna do zmiany życia pisz l.markowski94@wp. , a może razem uda nam się to zrobić :)
edytowany przez markiza1: 18 maj 2016
Siema all z tej strony Simon 11 wylatuje z kolega do Londynu nie tylko pracować ale tez żyć jak ktoś che sie dołączyć i wynająć z nami hate w 3 dajcie znac [email]
Witam, szukam chętnej dziewczyny do wyjazdu do Anglii początkiem czerwca,pracy szukam przez agencje ale przyznam że samej to tak lyso i strasznie
Cytat: Swietakrowa
Witam, szukam chętnej dziewczyny do wyjazdu do Anglii początkiem czerwca,pracy szukam przez agencje ale przyznam że samej to tak lyso i strasznie jestem z okolic Krakowa pozdrawiam
Witam, poszukuje zdecydowanej dziewczyny z Bielska - Białej lub okolic do wspólnego wyjazdu do Anglii. Chcę wyjechać na okres wakacyjny w celu zarobkowym. Dodam, że jestem osobą komunikatywną, wesołą, nie bojącą się wyzwań. Jeśli któraś z kobietek byłaby zainteresowana proszę o kontakt : [email]
Poszukuje koleżanki do wyjazdu do Szwecji do pracy od zaraz. CHĘTNYCH I ZAINTERSOWANYCH A PRZEDE WSZYSTKIM NORMALNYCH :))ludzi zapraszam do kontaktowania się droga e mail:)) [email] Pozdrawiam Ewelina
Trzy dziewczyny z Katowic (18 lat) chcą wyjechać do Anglii do swojej PIERWSZEJ pracy za granicą. Szukamy osób,które chciałby do Nas dołączyć(preferujemy już doświadczone osoby),a szczególnie szukamy osób,które by nam pomogły w znalezieniu pracy i jakoś pokierowały. Kontakt.: [email]
Hej wszystkim. Nazywam sie Rafał, mam 29 lat i poszukuje osób do wspólnego wyjazdu za granicę. Chciałbym wyjechać nie dlatego że jakoś nie widzę w Polsce przyszłości tylko chciałbym poznać nowy kraj, nowe otoczenie. Niestety nie mam z kim jechać, więc piszę tutaj : ) Najbardziej to marzyłaby mi się Francja, bo zawsze chciałem tam pojechać, ale jestem otwarty na różne propozycje. Jetem również otwarty na ludzi i ich sugestie. Zależałoby mi pojechać z ludźmi pozytywnymi i zdecydowanymi, którzy chcą wyjechać. A także ludźmi, którzy wiedza po co tam jadą, Ja tam jadę by zmienić swoje życie, znaleźć pracę, a jeśli ktoś jedzie po to by hulać, imprezować no to nie ten adres : ) Impreza spoko, od czasu do czasu nie ma problemu, ale trzeba znać umiar. Czekam na wiadomości, może ktoś znajdzie się taki jak Ja co ma podobną wizję : )

mail: [email]
Cześć,
W tym roku planuje wyjechać do UK do jakiejś pracy (od czerwca), najlepiej jako pomoc kuchenna(czy coś związanego z gastronomią). Nie chcę jechać sam, więc szukam kogoś z kim mógłbym wyjechać. Ja mam 19l. E-mail: [email]
Sześc!

Chciałbym wyjechać za granicę do pracy ale nie mam z kim. Odłożyłem już "kilka groszy" tak więc pieniążki są, chęci również. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, podaję swój adres kontaktowy: [email]

Norbert (1994), Łapy powiat białostocki
cześć ;) szukam osoby chętnej na wyjazd za granicę, najlepiej na początku czerwca. zależałoby mi na legalnej pracy, jestem po hotelarstwie, mam 20 lat, woj. lubelskie
Siemanko;)

Mieszkam w UK (Londyn) od ponad 2 lat, jeżeli chcecie coś więcej się dowiedzieć na temat pracy, życia czy realnych zarobków i utrzymania piszcie na maila: [email]
Cześć ! Nazywam się Sandra mam 19 lat mieszkam w Zabrzu . Szukam osoby/osób które byłyby chętne pojechać do pracy na zbiory , albo na produkcje za granice (Niemcy , Anglia , Francja - mi to obojętne )
Od początku Lipca , na 2 miesiące . : )

@ - [email]
Witam :-)

Nazywam się Damian, mam 21 lat i szukam kogoś poważnego i zdecydowanego na wyjazd do Anglii. Chciałbym kupić bilet na samolot w najbliższym czasie, dlatego też szukam kogoś dyspozycyjnego na wyjazd około 10-15 czerwca. Planuje lecieć na lotnisko w Londynie a stamtąd do mniejszego miasta, wstępnie Bristol.
Chciałbym lecieć z kimś, samodzielnym, z przynajmniej średnim angielskim, nie mający nic przeciwko wynajęciu wspólnie pokoju. by jak najmniej wydać na start.
Pracę zamierzam szukać na miejscu, chodząc po agencjach i zostawiając cv w barach, restauracjach itd.
Byłoby super się wcześniej spotkać, albo pogadać przez skype przed wyjazdem.
Dodam, że jestem z Gdańska i z tego miasta będę wylatywać.

Pozdrawiam serdecznie
Witam, szukam chętnej dziewczyny do wyjazdu do Anglii najlepiej w polowie czerwca ,pracy szukam przez agencje, jestem otwarta na sugestie, ale samej to smutno jechac. Mam 20 lat, woj.slaskie
@ [email]
Witam,szukam zdecydowanej i konkretnej dziewczyny z okolic Krakowa, Bielska,do wyjazdu do Anglii,możemy wyjechać czerwiec początek lipca pozdrawiam
Witam, mam 20 lat i zamierzam wyjechać gdzieś za miesiąc do Londynu, nigdzie wcześniej nie pracowałem, posiadam jedynie papier, który dostałem po skończeniu kursu na wózki widłowe ale na początek wolałbym spróbować pracy w innej branży. Jeżeli znalazłaby się osoba, która orientuje się w kosztach wynajmu pokoju
w Londynie i cen za niego lub akurat szuka kogoś do pracy prosiłbym o kontakt na maila: [email] z góry dziękuję za wszelkie informacje i życzę wszystkim tutaj piszącym, żebyście spełnili swoje marzenia związane z wyjazdem do pracy za granice. Pozdrawiam
Cześć, w raz z kolegą wyjezdzamy do Anglii na pół roku ( wylot w lipcu ), mamy po 20ścia latek. Jeśli też ktoś ma zamiar wylatywać w podobnym wieku to odezwij się, zawsze to jest z kim wyjść itp, etc xD

E_mail: [email]
Witam!
Mam 20 lat i szukam dziewczyn, które jadą w te wakacje za granicę do pracy. Najlepiej Anglia, ale rozważę każdą propozycję. To będzie mój pierwszy wyjazd. Znam bardzo dobrze angielski (B1-B2), niemiecki słabo (A1). Jestem osobą zorganizowaną, pomysłową, bez nałogów.
Jestem z lubelskiego, studiuję w Lublinie.
Najchętniej praca w hotelu, restauracji. Termin od połowy lipca do końca września (studentka :)) Kontakt [email]
edytowany przez user12345: 30 maj 2016
14.07 wyjedzam do angli , londynu z katowic . mam 24 lata. Moj poziom angielskiego na poziomie komunikatywnym. Bede szukał pracy w branzy gastronomicznej jako kucharz. Pokoj mam zamiar ogarnąć sobie wczesniej. Jesli chcesz sie dołączyc pisz na [email]
Witam
Podobnie jak wszyscy mam zamiar wyjechal do UK ale ma byc to pewny zamiar wiec i chce sie czuc pewnie a ja zawsze daze do wybranego celu i mysle ze umiem sobie poradzic z trudnosciami ale dla wlasnej 100% pewnosci chcialbym jednak z kims wyjechal ponoc mowi sie ze tam polak wilkiem dla polaka no zobaczymy pozdrawiam. A i ang dobrze komunikatywny jakies uprawnienia doswiadczenie w pracy tez cos tam jest milego dzionka hej
10 czerwca miną 2 lata od mojego przyjazdu do Londynu. Rady dla tych co chcą przyjechać po raz pierwszy :
1. Nie masz konkretnego fachu w rękach cieśla ,budowlanka itp, to przyjedz z kimś jeżeli chcesz oszczędzić bo w Londynie pokoje są drogę a z pensji z fabryki albo sprzątania jedna osoba za dużo nie odłoży, pokoje jednoosobowe kosztują z 70-80% tego co 2 osobowe.
2. Bez znajomości języka i bez nawet dalekiego znajomego nie jedz wcale.
3. Pamiętaj gdzie większe pieniądze tam większe chamstwo (polak polakowi wilkiem, no często się zdarza), możliwe że ktoś się ze chce dorobić na twojej niewiedzy.
4. Pamiętaj za leżenie nikt ci nie zapłaci trzeba być gotowym zawinąć rękawy :P
5. Twoje uprawnienia z polski np na wózki widłowe tutaj nic nie znaczą.
To tak ogólnie:p I pamiętajcie jest tu lepiej ale nie tak wspaniale jak Polacy w Polsce mówią upiększają strasznie:P
a dla tych co myślą że będą żyć na zasiłkach bez pracy polecam
http://www.polishexpress.co.uk/z-ostatniej-chwili-jest-porozumienie-z-unia-cameron-ograniczy-zasilki-dla-imigrantow1/

Nie ma pracy nie ma pieniędzy powrót do PL
Witam. Mam 20 lat i pochodzę z woj Pomorskiego. Jak wszyscy tutaj jestem zainteresowana rozpoczeciem zycia poza granicami kraju. Myslę, że najwazniejsze to jakos zaczac, a pozniej wszystko sie uklada. Jednak by miec od czegos zaczac warto zapytac czy kto nie jest chetny do wspolnego wyjazdu.
Interesuje mnie praca w UK, bo potrafie proozumiec sie w jezyku angielskim, jednak inne ogloszenia pracy bez znajomosci jezyka rowniez mnie interesują. Najchetniej jakas praca na stanowisku pakowacza itp, ponieważ siły nie mam tyle co rosły mężczyzna :D
Mysle, ze nie jestem jedyna osoba zainteresowana takim wyjazdem. :) Pozdrawiam
Wracam do UK w czerwcu, mogę zabrać jedną lub dwie osoby w celu wspólnego wynajęcia domu, warunek to osoby niepijące (chodzi o patologię bo znam osoby które piją codziennie a są, do rany przyłóż i spokojne), niepalące, nie ćpające, ciche, spokojne, konkretne, z jakimiś zainteresowaniami ale nie typu imprezki, disco polo i melanże, po prostu w miarę normalne bo pomieszkiwałem już z patologią i nie polecam tego nikomu. Wiek, najlepiej koło trzydziestki lub po, zawód bez znaczenia i tak praca będzie na fabrykach lub magazynach, albo budowach jak ktoś jest hardy, prawo jazdy? Mile widziane, ja posiadam, język? Przynajmniej na poziomie komunikatywnym aby jak ktoś będzie musiał wyjść sam na miasto to nie zginie, bez kryminalnej przeszłości, płeć bez znaczenia. Pochodzenie: Wrocław. Pisać tutaj na privie.
no żuczki, to może być ostatni dzwonek do wyjazdu, jeśli Brexit się powiedzie, to nowym imigrantom narzuci się specjalne wymagania, np: odpowiedni zawód, komunikatywny język, prawdopodobnie nie każdy chętny będzie mógł tu wjechać
Temat przeniesiony do archwium.
2761-2790 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia