szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2701-2730 z 3652
heej :)
jakoś na początku maja wybieram się z chłopakiem do Londynu, ktoś się wybiera w tym czasie, lub poszukuje współlokatorów do mieszkania?
a jest tutaj może ktoś kto pracuje w gastronomii? interesuje mnie to czy ciężko jest dostać pracę w kuchni ale na miejscu innym niż zmywak...
wybieramy się po raz pierwszy, więc piszę na tym forum, aby spytać się czy jest tu może jakaś sympatyczna osoba, która pomaga rodakom na starcie? Bardzo dużo czytam apropo pracy, czy początkach Polaków w Londynie ale wiadomo, że zawsze lepiej pogadać z kimś bardziej "osobiście". Za pomoc oczywiście odwdzięczę się i tak samo będę niezmiernie wdzięczna za wszystkie rady, podpowiedzi i za każdą pomoc !

mail : [email]
Zapomniałem dodać maila.

[email]

Pozdrawiam
speciality16, o zmywak to dzisiaj sie polacy bija, znam miejsca gdzie MOZE by sie praca znalazla dla ogarnietej osoby w zamian za nocleg
Szukam chetnych (tylko dziewczyn) do wyjazdu do anglii na poczatku lipca 2016 cel:praca wakacyjna :) Email: [email]
Witam.

Mam na imię Przemek , mam 28 lat , 2 lub 9 maja chcę lecieć do znajomego do Angli ( miejscowość Crewe) , nie duże miasto , gdzie nie ma arabów, duzo polaków i anglików.
Mieszkam teraz w Toruniu, wylot byłby z Gdańska.
Znajomy zalatwi nam tam mieszkanie + przyjedzie po nas na lotnisko , pracy poszukamy sobie sami ( ja znam b.dobrze angielski).
Miałem jechać ze znajomym ale oczywiście jak to zazwyczaj bywa zaczął szukać wymówek itd, choć płacze , że w Polsce tak żle itd.
Tak więc , szukam osoby chętnej do wspólnego wyjazdu , NIE biorę żadnych zaliczek itd., mieszkanie opłacimy wspolnie na miejscu. Bilet lotniczy to koszt około 250-320 zł, praca tam jest tylko trzeba poszukać.

Jeżeli ktoś jest chętny to zapraszam do kontaktu pod numerem 72[tel].
edytowany przez Pszemo88: 16 kwi 2016
Witam, mam na imię Marek i jestem tegorocznym maturzystą. We wrześniu planuję iść na studia lecz w wakacje chciałbym dorobić sobie trochę kasy i przy tym poznać trochę języka, ludzi... Szukam kogoś kto wybiera się do pracy za granicę w te wakacje i szuka kompana. Jestem bardzo sympatyczną osobą i pracowitą więc nie sądzę żeby były jakieś problemy aby zawsze się jakoś dogadać. Mój angielski jest na dość dobrym poziomie, a co do pracy to żadnej się nie boję ;)

email: [email]
Hejo :)

Mam na imię Ola i mam 19 lat. Wybieram się jakoś na początku czerwca do pracy do UK, najpewniej do końca wakacji. Na razie nie wiem jak się za to zabrać... Ale coś się wykombinuje :D. Mówię płynnie po angielsku i jestem pracowita. Jeśli znalazłby się ktoś chętny na wspólny wyjazd, to pisać :D. Zawsze we dwójkę raźniej :). Jakby ktoś miał jakieś cenne rady albo np. wiedział coś o jakichś konkretnych ofertach, to też byłabym wdzięczna za kontakt :D.
Mój mail: [email]
Hej Jestem 19 letnia dziewczyna. Szukam pracy na wakacje. Jeżeli jakaś dziewczyną szuka towarzyszki to ja jestem chętna. Szukam już od jakiegoś czasu różnych ogłoszeń i jednak trochę bym się bała jechać sama. Umiem język angielski i szwedzki na poziomie komunikatywnym :D
Jak ktoś ma jakieś sprawdzone oferty pracy w Szwecji to również bardzo proszę o kontakt bo na Szwecji najbardziej by mi zależało (że względu na jezyk)
[email]
Dziewczyny, nie szukajcie pracy w ten sposób. Młode jesteście, a nie każdy pracodawca jest uczciwy. Najlepiej zgłoście się do jakiejś sprawdzonej agencji pracy, np. http://jobsplus.pl/dla-kandydatow/praca-za-granica, macie wtedy pewność że traficie tam, gdzie chcecie i że nikt Was nie oszuka.
Witamy

Wraz z zona oferujemy pomoc w wyjezdzie do UK, oraz pomoc w znalezieniu pracy, dopelnieniu formalnosci i zamieszkanie z nami w milej, przyjacielskiej atmosferze.

W zamian oczekujemy trzygodzinnej pomoc przy dwojce dzieci, po godzinach pracy zawodowej.

Oferte kierujemy do Pani w wieku 25-45 lat, ktora choc w stopniu podstawowym porozumiewa sie w j. angielskim, jezyk bedzie potrzebny w pracy zawodowej.

Osoba ta rowniez musi byc komunikatywna, przyjacielska, otwarta, lubiaca dzieci, dbajaca o porzadek, nie posiadajaca nalogow oraz najlepiej by byla samotna, poniewaz takie osoby latwiej znosza rozstanie z Polska i nie musza czesto do niej jezdzic.
Poza tym osoba ta musi byc pracowita i przygotowana na ciezka prace fizyczna.
Taka prace najczesciej wykonuja w UK ludzie slabo poslugujacy sie j. angielskim.

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie swojej oferty badz ewentualnych pytan pod adres e-mail: [email]
witam , szukam do wynajecia pokoju dwojki , dla mnie i kolezanki, bez depozytow, najlepiej gdyby w mieszkaniu mieszkala tylko jedna osoba, a w miescie byla mozliwosc znalezienia pracy prosze o kontakt na forum lub e mail [email] , interesuje nas pokoj do 380 funtow
Planuje ktoś jechać po 16 maja ale nie później niż 31 ? :)
Czesc. Planuje z zona wyjechac do UK jak najszybciej jednak najpierw chce pojechac sam a zona zostaje na miejscu. Szukam pracy poki co przez rozne agencje tu w Polsce ale chyba najlepiej szukac na miejscu jednak tam na miejscu nie mam nikogo bliskiego kto moglby pomoc. Wiecie jak najlepiej i gdzie znalezc jakies lokum ? jak zalatwic wszystkie formalnosci by podjac prace ? Prosze pomozcie ;)) A moze jest ktos chetny na wyjazd ? zawsze razneij razem niz samemu ;)
edytowany przez ghandii1979: 20 kwi 2016
PRZEMO88 a Ty juz znalazles kogos na wspolny wylot ? jesli nie to odezwij sie do mnie na email [email] Pozdrawiam Grzesiek ;)
Cytat: arek2084
witam , szukam do wynajecia pokoju dwojki , dla mnie i kolezanki, bez depozytow, najlepiej gdyby w mieszkaniu mieszkala tylko jedna osoba, a w miescie byla mozliwosc znalezienia pracy prosze o kontakt na forum lub e mail [email] , interesuje nas pokoj do 380 funtow

jakie wymagania hahaha, i co jeszcze hahaha,
kucharkę i sprzątaczkę, no beka koleś,
jedna osoba mieszkała w mieszkaniu, plus pokoik schadzek dla kawalera i koleżanki,
do tego załatwić jeszcze pracę hahaha się uśmiałem :D
aż się musiałem zarejestrować bo nie szło komenta dodać :D,
no nic, powodzenia!
to moja sprawa jakiego pokoju szukam i z kim chce mieszkac, jak mam trafic na jakas poska patologie alkoholowo - narkomanska to podziekuje z gory, nie mam zamiaru mieszkac z byle kim, jak place to wymagam, a prace sobie znajde sam , nie potrzebuje niczyjej pomocy
Polskie patologie....Wszyscy porzadni wyjezdzaja az milo...Kaucji-nie bo po co najlepiej zdemolowac komus pokoj mieszkanie i w droge dalej...Szkoda sie rozpisywac bo skoro ma sie wymagania to trzeba miec i w kieszeni....A Anglia tylko czeka zaprasza.."Przyjezdzajcie a sama Krolowa bedzie was witac"
do jedrek Andrzej, skoro nie znasz mnie to po co piszesz takie uwagi, mieszkalem juz w uk i wiem juz sporo na temat wynajmow i wlasnie polaczkow ktorzy wynajmuja , pewnie ze nie wszyscy sa tacy sami ale 3 na 4 bedzie chcialo Cie okantowac na kase, a jesli nie zaplacisz tyle ile chca to beda Cie jeszcze pobiciem straszyc stosujac wymuszenia rozbojnicze- co podlega pod paragraf wiec doswiadczenie z ludzmi mam i nic mnie juz nie zdziwi
Arek Ty mi wyglądasz właśnie na "polaczka" cfaniaczka,
nie ufasz i wyśmiewasz innych, a chcesz by zaufano Tobie???
A na jakiej podstawie??? po burackim wpisie??
Zdaje się, że najlepiej chyba by było by w ogóle właściciel się wyprowadził coby Wam nie przeszkadzał i za 380 Ci wynajął chatę (bez kaucji oczywiście)...
Jak płacisz i masz kasę to idź żesz do agencji, rzuć im te swoje wymagania i czekaj ażeby Cię jeszcze po rękach wycałowali, bo Hrabia z Polski przyjechał buhahaha
jeszcze raz mimo wszystko życzę Ci powodzenia, choć wątpię by ktogolwiek po takich textach wziął Cię na pokój (no chyba że jakaś patologia się odezwie, do Ciebie, ściągnie Cię do UK da po mordzie (co by i może na dobre Ci wyszło) i wyp.ierdoli)
edytowany przez mailru: 21 kwi 2016
zapewne to ty jestes taka wlasnie patologia ktora czlowieka ma za nic byleby flaszka wodki co dzien na stole stala, i nie znasz mnie wiec nie pisz bzdur buraku
i jeszcze jedno mam twoje zdanie na moj temat mi lata i powiewa , do tego typu polglowkow zdazylem sie przyzwyczaic i traktowac jak powietrze, nie pasuje ci tresc moich wpisow-twoj problem , ja sie Tobie tlumaczyc nie zamierzam bo i komu i po co? koncze ta dyskusje bez celu, zegnam
Witajcie, poszukuje dziewczyny ktora mieszka nie daleko Krakowa i by chciala wyjechac z moja kolezanka do Anglii. Praca, pokoj, NIN, Bank itp juz zalatwione od reki. Samolot/bus/autokar. Chetne osoby prosze pisac. Panom, dziekuje.…
Cytat: Mandavar
Witajcie, poszukuje dziewczyny ktora mieszka nie daleko Krakowa i by chciala wyjechac z moja kolezanka do Anglii. Praca, pokoj, NIN, Bank itp juz zalatwione od reki. Samolot/bus/autokar. Chetne osoby prosze pisac. Panom, dziekuje.…

Uważajcie dziewczyny na tego kolesia, zobaczcie jego poprzednie wpisy tu na forum, napalony gość, raz pisze że szuka partnerki, innym razem zwabia kobiety na to że niby z jego partnerką wyjazd i że ma pracę,, albo że super zarabia i jest alfa i omega to jeden z jego wpisów z 27 stycznia:
"Bogini ;). Uklony, ofiary koz i owiec itp itd. A tak na marginesie, Praca w UK Jest, zalatwiam wszystko, znam jezyk perfect. P.S Szukam dalej drugiej polowki ;) .…"
szuka drugiej połówki!, czyli nieźle chleje podczas pisania postów!
Pozdrawiam
Cześć
Mam na imię Agnieszka, mam 27 lat i jestem z Lublina. Szukam osoby chętnej na wyjazd do pracy do Anglii (najlepiej Aberdeen ,Glasgow), Irlandii lub Niemiec. Chciałabym wyjechać na poczatku maja czyli już niedługo. Jadę sama i wiadomo co do tego mam wielkie obawy. Mój angielski nie jest na super zaawansowanym poziomie,ale nie mam problemów z komunikacją. Mój email: [email]
Cytat: michalzz
speciality16, o zmywak to dzisiaj sie polacy bija, znam miejsca gdzie MOZE by sie praca znalazla dla ogarnietej osoby w zamian za nocleg

michalzz, nie no jasne domyślam się pewnie o każdą prace sie biją, ale nie jadę do Anglii tylko po pieniądze, chciałabym również się rozwinąć jeśli będzie taka możliwość :)
Kelner/kelnerka ze znajomościa jezyka praca z zakwaterowniem i wyżywieniem (praca od zaraz) Londyn
hej szukam chętnej dziewczyny do wspólnego wyjazdu do Niemiec na zbiór truskawek.wyjazd jest na poczatku czerwca.mam 19lat i szukam osób w podobnym wieku najlepiej z Grajewa i okolic..Razem razniej .Szukam zrownowazonej osoby.Zapraszam do kontaktu zdecydowane osoby.mój email: [email] chcesz zarobić troche kasy na wakacje pisz!!! pozdrawiam;)
Cześć szukam kolegi/koleżanki która chciałaby wyjechać do Anglii lub Holandii na początku lipca z tego względu, że wtedy mam obronę pracy, mam znajomych za granica którzy myślę ze by nam pomogli
email: [email]
witam , mam na imie arek , 31 lat , szukam wspoltowarzyszki do wyjazdu do uk , i wynajecia pokoju w celu obnizenia kosztow, jestem osoba spokojna, bezkonfliktowa i bez nalogow , moj mail [email] , [gg] , interesowalby mnie wyjazd w maju
Cześć,
W tym roku planuje wyjechać do UK do jakiejś pracy (od czerwca), najlepiej jako pomoc kuchenna(czy coś związanego z gastronomią). Nie chcę jechać sam, więc szukam kogoś z kim mógłbym wyjechać. Ja mam 19l. E-mail: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
2701-2730 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia