szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2641-2670 z 3652
ludzie z forum obcy w sumie nie wiadomo co się trafi a z reguły nic dobrego bo tylko ci wyjeżdżają gromadą co się znają bo wziąć sobie wrzód na dupę to też nie za dobrze bo Polacy to też ćpuny, pijaki, palacze, byli kryminaliści, uciekający od alimentów, ci co mają długi i mają dwie gały i huj cały, przeklinający, osądzający, zawistni, wredni, zazdrośni, nieprzyjaźni, zadufani, cwaniacy z wioch pozabijanych dechami, angielski jak u jaskiniowca ja być-ja brać benefit za freeko ja jest huj wie kto. Naszym to tylko za darmo kasza manna żeby spadała frajerów rodaków nie brakuje. A pójdź sobie do byle jakiego przez Polaków opanowanego warehousu akordy porobili i zapierdalają przez agencję za £.6.70 co za kurewski nie skupny naród tylko dla siebie by gówno nawet własne zjedli gdyby było jadalne
Jedrek-Andrzej to zawistny łach komentator i wsza typowy polaczek cebulaczek po co marginesie okłamujesz ludzi ty buraku cukrowy mi się udało i co boli cię zbuku ty co za naród przeklęty po huj w ogóle być polakiem gdy nasi rodacy to dna moralne, patologia i marginesy społeczne tyle brudu w internecie a naiwnych nie brak bogacą się jedni na drugich ci co potrafią zarobić to i w kraju ponad 2tys zarobią i się cieszą ale kto jak kto polak potrafi z igły zrobić widły
Witajcie, poszukuje dziewczyny ktora mieszka nie daleko Krakowa i by chciala wyjechac z moja partnerka do Anglii. Praca, pokoj, NIN, Bank itp juz zalatwione od reki. Wylot samolotem pod koniec Marca 25 Rano. Chetne osoby prosze pisac. Panom, dziekuje.
DajmyradewAnglii.Jestes pusty i glupi.Ublizasz nawet nie wiesz komu i za co.No coz jak ma sie tyle rozumu co gowna w glowie.Mialem wcale nie odpisywac no ale.Masz cos do mnie to napisz co cie boli.Nie zaszkodzilem tu nikomu i nie mysle.To ze napisze ze czasem pisza bzdury bo tak jest.To ze tobie sie udalo chwala ci to moze sie podzielisz tym dasz komus jakas rade.Ublizajac komus swiadczy to tylko o tobie.Pokazujesz co jestes wart.Piszac bez ladu i skladu sam nie wiesz co.Nikomu nigdy nie odradzalem nawet wyjazdu wrecz przeciwnie.Tylko by zrobic to z glowa a nie jechac i wyladowac pod mostem.Szkoda tylko slow by pisac wiecej.Nastepnym razem ublizajac komus walnij dobrze sie w ten pusty leb.
Tak..walnij sie w pusty leb
Cytat: tulka37
Tak..walnij sie w pusty leb

-Hmm .....obstawiam ze to nic mu nie da,ale moze spróbować .

dajmyradewAnglii czy możemy ci jakoś pomoc ?
poligon123 czemu odrzucają moje aplikacje do take away-ów bo starałem się o pracę na weekend czyżby na tle rasowym bo jestem przysłowiowym polaczkiem.raczej atlantydy nie odkryłem że angole to rasiści i swój swojego wsadzi a na internecie wisi oferta pracy a ja jakoś 100x z rzędu nie nadawałem się do prymitywnej pracy co każdy by mógł wykonywać pomimo iż mam staż kwalifikacje na podobnym stanowisku hmmm czyżby zatrudniali tylko 15/16/17/18 latków bo im mniej trzeba płacić a mi jak podniosą NMW national minimum wage to trzeba aż będzie £7.20/h. widzisz ja wiem o co kaman i też jestem w temacie a po co się kogokolwiek o coś pytać jak ktoś i tak nic n ie powie. trzeba działać na własną inicjatywę. a ile jest nas na 100% w uk czy wszyscy mieli podane na talerzu czy niektórzy zagrali wa-bank jak to jest. ja niecierpię wredności naszego narodu dlatego piszę co myślę bo najgorzej siedzieć i ignorować
fru33 odezwij sie jesli mozesz na gg457[tel]Pozdrawiam
Jadę sama i jadę w ciemno. Nie mam tam rodziny ani znajomych. Może to dziwne, ale nie boję się jechać sama. Umiem język i traktuję ten wyjazd jako przygodę :) gap year pomiędzy liceum a studiami :D
W wrzesniu wyjechalam sama zagrnice.. I wiem jak ciezko nawet do dzisiaj jest w Angli i dlatego chcilabym pomoc komus kto by chcial wyjechac.. chetnie bardzo pomoge we wszytkim moj mail [email]
Pieknie.Wiecej takich ludzi.Wrzesien byl dobrym miesiacem na wyjazd i to tez duzo dalo na plus.Ale trzymac kciuki za tych ktorzy chca pomagac.
Witam Szukam kogoś do wspólnego wyjazdu np Holandia, Niemcy, Dania. Mam na imię Marcin 20 lat woj.Łódzkie. Byłem już zza granicą (Anglia i Niemcy). Szukam kogoś z kim mógłbym wspólnie ustalić termin wyjazdu oraz szukać pracy. Wiadomo lepiej jechać we 2/3 niż samemu (wspólny pokój - zawsze taniej i raźniej) Zapraszam do kontaktu zdecydowane osoby. Najlepiej do 25l. Pozdrawiam.. email: [email]
Cześć. Jakiś czas tu już pisałem że szukam kogoś do wspólnego wyjazdu lub kogoś kto mógłby załatwić jakąś pracę w Anglii. Mam na imię Marcin 20 lat jestem z Lublina i coraz bardziej poważnie rozważam wyjazd ze względu na brak perspektyw tutaj. Żadnej pracy się nie boje i mogę robić prawie wszystko.
Gdyby ktoś wyjeżdżał sam i szukał kogoś żeby było raźniej to proszę o kontakt: [email]
Cytat: dajmyradewAnglii
poligon123 czemu odrzucają moje aplikacje do take away-ów bo starałem się o pracę na weekend czyżby na tle rasowym bo jestem przysłowiowym polaczkiem.

-moim zdaniem nie tylko ty składasz i zawsze ktos sie trafi z większym doświadczeniem ,moze z lepszym angielskim i wybiorą kogoś innego.
Tez firmy robią sobie bazę ludzi i jak im trzeba to dopiero dzwonią do pracownika.
Bo nie sadze zeby odrzucali tylko nie odpisują a to różnica .
Poszukaj innej pracy ,lepiej płatnej .
Jestes obszczekany ,pyskaty i pewnie wygadany to nie pracuja za marne pieniadze -znajdziesz lepsza prace .
Mam kolege (znajomego) ktory jest miedzy Menchester a Liverpool i zarabiana na dzien 120F i jest od pol roku w Uk .
Dlatego trzeba zmieniać prace do czasu aż nie znsjdziesz tej z ktorej bedziesz zadowolony i dobrze płatnej.
Takie jest moje zdanie!!!
poligon powiedz mi różnicę między red, white i green cscs card co to
cscs red: ile ma ważności, kiedy i z jakimi kwalifikacjami mogę się ubiegać, ile kosztuje, jako kto mogę pracować?
cscs white: =II=?
cscs green: =II=?
czy można mieć 3 te karty na raz ? wiadomo każda kosztuje ale zakładając że jutro mi się kończy health and safety awarness czy mogę udać że zgubiłem kartę i wydadzą mi znowu na 5 lat czy to tak działa?
Cytat: dajmyradewAnglii
poligon powiedz mi różnicę między red, white i green cscs card co to
cscs red: ile ma ważności, kiedy i z jakimi kwalifikacjami mogę się ubiegać, ile kosztuje, jako kto mogę pracować?
cscs white: =II=?
cscs green: =II=?
czy można mieć 3 te karty na raz ? wiadomo każda kosztuje ale zakładając że jutro mi się kończy health and safety awarness czy mogę udać że zgubiłem kartę i wydadzą mi znowu na 5 lat czy to tak działa?

-musisz wyjaśnić co ci sie konczy czy karta czy waznosc egzaminu?
-karta czerwona wazna pol roku(tymczasowa)
-karta biała wazna do 09/2017(CRO)
-karta zielona to karta pomocnika wydawana na 5 lat (do niej trzeba miec zaliczony level1)
oczywiscie ja ci pisze o kartach ktore wydaje CITB/CSCS .
bo karty o takich kolorach wydają tez inne firmy takie jak ecs,skill,jib.
Musisz bardziej sprecyzować swoje pytania bo ja nie wiem co ci sie konczy czy karta czy waznosc egzaminu.
Poszukuję osoby na wyjazd do Anglii. Termin wyjazdu kwiecień lub maj.

[email]
edytowany przez wyjazdowiec: 19 mar 2016
mr poligon plz answer
Załóżmy że mam kartę niecałe dwa lata wiadomo zaraz wygasa mi ważność certyfikatu Health & Safety Enviromental a po 5 latach w tym przypadku karty green będę musiał i zrobić ponownie test około 20£ i 30£ za kartę no chyba że i to i to pójdzie w górę cenowo. Czyli czy mogę pod koniec wygaśnięcia certyfikatu udać że zgubiłem kartę przedzwonić do nich i wyrobić kartę na kolejne 5 lat w sumie by wyszło około 7 lat na jednym testem czy wydają wtedy duplikat do tej niby zgubionej z tymi samymi datami co poprzednia rzekomo zagubiona? Wiadomo na każdą kartę będzie potrzebny Health & Safety Enviromental i każda karta kosztuje 30£ a więc najgorszy wariant to czerwona bo trwa najmniej. do czego oprócz wstęp na budowę umożliwia mi każdy z tych kolorów jako kto na każdym kolorze będę mógł pracować
Cytat: dajmyradewAnglii
mr poligon plz answer
Załóżmy że mam kartę niecałe dwa lata wiadomo zaraz wygasa mi ważność certyfikatu Health & Safety Enviromental a po 5 latach w tym przypadku karty green będę musiał i zrobić ponownie test około 20£ i 30£ za kartę no chyba że i to i to pójdzie w górę cenowo. Czyli czy mogę pod koniec wygaśnięcia certyfikatu udać że zgubiłem kartę przedzwonić do nich i wyrobić kartę na kolejne 5 lat w sumie by wyszło około 7 lat na jednym testem czy wydają wtedy duplikat do tej niby zgubionej z tymi samymi datami co poprzednia rzekomo zagubiona? Wiadomo na każdą kartę będzie potrzebny Health & Safety Enviromental i każda karta kosztuje 30£ a więc najgorszy wariant to czerwona bo trwa najmniej. do czego oprócz wstęp na budowę umożliwia mi każdy z tych kolorów jako kto na każdym kolorze będę mógł pracować

-jezeli masz karte i Ci ulegnie zniszczeniu to przy wymianie dostaniesz z data ważności taka sama jak masz teraz (nie zwiększa ci daty ważności )
-nawet jsk bedziesz robił duplikat 3 miesiace przed końcem daty ważności to dostaniesz karte na 3 miesiace.
Masz stare info ....teraz zeby zrobic zielona karte CSCS trzeba dodatkowo zrobic lewel1 (koszt 120-160F ) i przy dobrych wiatrach zrobisz w miesiac .
Wiec całkowity koszt zielonej karty to około 220F i drożej .
Na dzien dzisiejszy po podstawowym testcie H&SE mozesz tylko zrobic czerwona karte na pol roku (gdzie tak naprawde dobra firma Cie nie zatrudni)
Na każdej karcie jest napisane do czego uprawnia(a ze firma zatrudnia na zielonej karcie stolarza to juz sprawa firmy/ bo tak naprawde jezeli firma zatrudnia doświadczonych pracownikow i płaci im po 20F -25F za godz to raczej musza miec NVQ2 (niebieska karta)
---poczytaj o kartach jib,skill ,ecs bo kazdy upiera sie przy zielonych kartach CSCS bo tsk sie przyjęło w Uk i kazdy mysli ze tak jest a to gow.o prawda.
Jezeli pracujesz jsko np .pomocnik hydraulika to nie jest ci potrzebna karta wydawana przez CSCS-CITB tylko przez JIB.

http://www.jib-pmes.org

https://www.ecscard.org.uk

https://www.cefni.co.uk/cms/DefaultCMS.aspx

http://www.skillcard.org.uk

http://www.cscs.uk.com

Albo jak ktos ma zawod z pl moze to zrobic przez naric uk

https://www.naric.org.uk/naric/default.aspx

ps .sa błędy w pisowni-słownik pisze jak chce ,mam grube spracowane palce i nie zmieniam -pozdrawiam .
I JAK MIŁO NA FORUM !!!
edytowany przez poligon123: 20 mar 2016
Witam! Szukam osób / osoby chętnej do pomocy w znalezieniu pracy w Anglii ! Gotowy od zaraz...
poligonie a gdzie te NVQ się robi na niebieską toż nie mam danego zawodu jak niby się stanę bóg wie kim w tak krutkim czasie. a posiadając już kartę zieloną czy przed upływem certyfikatu mogę ubiegać się o białą która wydłuży moje cscs wiadomo inny kolor czy nie wolno mieć kilku kart jednocześnie a z resztą ciężko jest dla emigranta na początku nie wiem po co ja się w ogóle w to plączę kto ma łeb do interesów to zarobi najgorzej jak trzeba jebać po 12 godzin/7 i oddawać 1,5 dnia pracy na podatek jak nie 2 dni co to za filozofia a jak można nielegalnie znaleść pracę bez przykładów na myjni samochodowej u pakoli bo to nie wchodzi w rachubę za 3£ lub 4 jak dobrze pujdzie
Siemka.Mam24 lata i jestem bardzo zainteresowany wyjazdem do Angli nawet jutro:-) szukam osoby chetnej do wspulnego wyjazdu w celu znalezienia pracy i mieszkania a w dwujke nie bedzie to az tak trudne. Kilka lat temu bylem w niemczech i swietnie sobie poradzilem:-) :-) teraz interesuja mnie funty:-) podaje swojego maila i niecierpliwie czekam majac nadzieje ze znajdzie sie ktos znudzony zyciem w Polsce i smiesznymi zarobkami. Mail: [email]
.
.
Ktoś chętny na wyjazd 18 kwietnia do Manchesteru? Szukam kogoś spokojnego do współdzielenia pokoju i do pogadania bo wiadomo że z kimś zawsze raźniej. Pracę ogarnie się na miejscu więc trzeba się przygotować finansowo na start. Jeśli ktoś jest chętny proszę o priv bądź maila na : [email] Wiem w sumie bez znaczenia, sam mam 27 lat
Cytat: dajmyradewAnglii
poligonie a gdzie te NVQ się robi na niebieską toż nie mam danego zawodu jak niby się stanę bóg wie kim w tak krutkim czasie. a posiadając już kartę zieloną czy przed upływem certyfikatu mogę ubiegać się o białą która wydłuży moje cscs wiadomo inny kolor czy nie wolno mieć kilku kart jednocześnie a z resztą ciężko jest dla emigranta na początku nie wiem po co ja się w ogóle w to plączę kto ma łeb do interesów to zarobi najgorzej jak trzeba jebać po 12 godzin/7 i oddawać 1,5 dnia pracy na podatek jak nie 2 dni co to za filozofia a jak można nielegalnie znaleść pracę bez przykładów na myjni samochodowej u pakoli bo to nie wchodzi w rachubę za 3£ lub 4 jak dobrze pujdzie

-białe karty CITB wydaje do 03/2017
mozesz miec wiele rożnych kart .
-kwota wolna od podatku jest 10.600 wiec do tej kwoty nie musisz płacić podatku w uk,a jak firma ci pobiera to ci odda nadpłatę po zakończeniu roku podatkowego .
Nie mam pojecia gdzie pracujesz bo jesli przez agencje to nie przesadzaj ale nie powinni ci pobierać dużego podatku (napewno nie jest to 20%) No chyba ze przekroczyłeś kwote 10.600.

Jezeli pracujesz w systemie budowlanym na UTR-CIS to pracodawca mimo ze pobiera 20% odzyskasz to przy rozliczeniu rocznym.(nie wszystko moze bo to zalezy ile zarobisz ,ile masz kosztów na firme -ale do kwoty 10.600 odzyskasz podatek )

Bardzo ciezko sie pisze z toba bo nie stawiasz sytuacji jasno tylko cos zakładasz np. ze masz CSCS -a nie wiem czy masz i dlatego nie umiem ci jednoznacznie odpowiedzieć .
Stawiaj jasno pytania a nie pytaj na zasadzie przypuszczeń .
Nvq2 to musisz zrobic college lub miec kwalifikacje z pl np.szkola zawodowa o profilu np . malarz ,zbrojarz etc.I dopiero przez naric uk nostryfikować dokumenty(świadectwo szkolne ukończenia szkoły zawodowej ) .
Jezeli masz np technikum to bedziesz misl nvq3
Witam wszystkich. Chętnie pomogę i odpowiem na nurtujące was pytania odnośnie pacy w Anglii. Odsyłam do mojego profilu ma facebooku https://www.facebook.com/Easy-Start-23[tel]/?ref=hl Pozdrawiam.
Cześć! Jestem z lubelskiego, mam 21 lat i szukam kogoś do wspólnego wyjazdu do Anglii. Mieszkałam już w Bradford (West Yorkshire), później w Slough, zawsze miałam ze sobą kogoś, czy to brat, czy koleżanka, a później jej rodzina. Natomiast jak to bywa, ludzie potrafią pomóc, ale też nieźle uprzykrzyć życie. Szukam jakiejś fajnej, kontaktowej osoby, bo wiem jak jest ciężko za granicą samej. Mój angielski jest komunikatywny, ale nie ukrywam, że wolę, abyś umiała angielski w stopniu podstawowym tzn komunikatywnym.
Piszcie śmiało, może coś razem ogarniemy. Email: [email] albo na priv :)
Cześć ;) Pod koniec maja chciałbym wyjechać do Anglii. Mam 18 lat i zaraz po maturze chcę wyjechać. Na jak długą? Życie pokaże. Pisze bo może jest ktoś kto chce się trochę wyrwać i zobaczyć coś nowego. Jeżeli chciałbyś mi pomóc bądź razem wyjechać pisz bo ja nie mam żadnego doświadczenia związanego z emigracją. Mój angielski jest na podstawowym poziomie jednym z celów wyjazdu jest wyszlifowanie języka by mieć otwarta drogą na świat. Nie boisz sie ludzi, pracy, nowych doświadczeń? Pisz!
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
2641-2670 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia