Chcę zacząć wreszcie mówić po angielsku- które szkoły w Warszawie proponujecie???

571-579 z 579
| następna
Hmmm powiem tak szczerze, że ja akurat do żadnej szkoły językowej nie chodziłam. o przepraszam, raz w życiu, jak zaczynała swoja przygodę z językiem angielskim. Potem miałam angielski w szkole, zdawałam maturę. W koncu poszłam na filologie angielską tłumaczeniową z hiszpańskim. Został mi rok :( Musiałam iść na dziekanke bo zaszłam w ciąże
Co on line ???
Na jesieni znowu wróci wirus i znowu będzie tylko online
A jednak szkoły starują z formą stacjonarną
Dobrze, że teraz mamy taki internet. 15 lat temu szans na naukę nie było szans.
Fajnie rzeczywiście ogarniają kursy online w English For You, fajnie ułożone kursy. Podział zajęć między lektorem polskim i native speaker. Nacisk na mówienie z jednej strony i zajęcia z gramatyki z drugiej. Interaktywna platforma na której robią kurs. Zresztą wiadomo każda szkoła (lub prawie każda) wdrożyła opcję przez internet. Na tym też zyskali kursanci, gdyż jest dostęp do wielu szkół, ktore działały dotychczas tylko stacjonarnie na miejscu.
Wilderness, widać nawet ja wszystko poszło szybko do przodu od początku pandemii. Potrzeba rozkręca cały postęp
Od września wracam zdecydowanie stacjonarnie. Już nie chcę ślipiać w ekran laptopa
Jest dobrze, można uczyć się stacjonarnie
571-579 z 579
| następna