samodzielna nauka do CAE

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 224
poprzednia |
Witajcie! Chcialbym zasiegnac Waszej opinii na temat samodzielnego przygotowania sie do CAE, ktorego to chcialbym zdawac w sesji czerwcowej lecz niestety nie mam mozliwosci uczestniczenia w kursie...Bylbym bardzo wdzieczny za jakiekolwiek wskazowki dotyczace sposobu nauki a takze pomocnych materialow i ksiazek. Mam zdany FCE na ocene B i bylem 5 miesiecy w Irladnii a z ksiazek dysponuje teraz CAE Practise Test V.Evans a takze Successful Writing:Proficiency. Za wszelkie odpowiedzi z gory wielkie dzieki!! pozdrawiam!!
Podaj maila, to Ci wysle testy. Pozdr,
dzieki, [email] pozdrawiam
czy mogłabym również prosić o testy?:))
mój mail : [email]

z góry wieeeeelkie dzięki:))
tez sama przygotowuje sie do cae, planuje zdawac w czewcu (o ile mi sesja nie przeszkodzi) albo w grudniu. robilam focus on cae i fast track to cae, ale przydalby mi sie jakies testy. jakbys mogl mi tez je podeslac bylabym wdzieczna. w zamian mam troche materialow z zakresu business english i parom innymi - jakbys czegos potrzebowal pytaj poszperam w moich zbiorach. dzieki z gory :) pozdrawiam ;)
moj e-mail: [email]
Cześć, ja też uczę się sama, mam testy z rzeczpospolitej. Jeśli masz jakieś inne byłaby niezmiernie wdzięczna. Jak sam czegoś potrzebujesz, daj znać.
Mój mail: [email]
Bede nieoryginalny i tez chcialbym cie prosic o testy do CAE. Mam zdany IELTS na 6.0 ale teraz mysle o CAE z pominieciem FCE.
[email]
dzieki
P/S
Wzamian chetnie sluze wszelkimi informacjami odnosnie Szkocji gdzie obecnie przebywam.
jesli mozna, to tez chcialbym prosic o podeslanie testow.
z gory wielkie dzieki!

moj mail:
[email]
Witam wszystkich!!!
Jesli można to poprosze o testy i matrialy do CAE !!!
Bede bardzo bardzo wdzieczna i zobowiązana:)
Karolina
moj mail [email]
Karolina
czesc,
Czy i ja moglabym otzymac te testy. Jesli tak moj e-mail to: [email]
Wielkie dzieki :)
Prosilbym bardzo o testy na cae. Moj adrses: [email]
Witam,
Czy bylbys tak mily, i moglybs mi rowniez przeslac te testy? Ja takze planuje przygotowac sie sama. Bede wielce zobowiazana. Moj adres : [email] z gory wielkie dzieki
Pozdrawiam Serdecznie
Cześć!Ja również bym bardzo prosila o przesłanie mi tych testów na [email] Pozdrawiam
hej,też bym chciała prosić o testy:) z góry dzięki:)

[email]
Witajcie!

Ja też będę próbowała zdać CAE z pominięciem FCE. Czy moge prosić o przesłanie mi tych testów, które sobie przesyłacie? Z góry dziękuję!!!
Mój mail: [email]
hej ja rowniez bede bardzo wdzieczny za testy [email]
baaaaaaaaardzo prosze o testy do CAE, podchodzę w czerwcu, ale lada moment mam próbny egzamin mój mail [email]
samodzielnie przygotowuje sie do CAE... moglabym prosic o testy?? z gory dziekuje;) [email]
Bardzo proszę o testy jeśli zostały CI przesłane - DZIęKUJE
Hej,
Ja również nie będę orginalna i poprosze o przesłanie testów i materiałów do CAE na adres: [email]
Z gory dzięki i pozdrawiam,
Asia
Czy byłby ktos tak uprzejmy zeby podeslac mi kilka testow na cae moj mail [email]
czesc jeżeli to możliwe to też poporoszę [email]
hej,to możesz mi też wysłać te testy? zdaje w czerwcu:) wielkie dzieki, pozdr
jeśli mogę, to też proszę o testy: [email]
z góry dzięki
hej, jeśli to jeszcze aktualne też chciałabym prosić o przesłanie mi testów do CAE, dzięki wielkie, [email] Pozdr.
Jesli to nie sa tetsy z rzeczypospolitej to tez prosze o testy CAE juz tylko miesiac mi zostal ...czas sie wziasc moj @ [email]
Jeżeli to możliwe to poprosiłabym o przesłanie testów. Z góry dziękuję.
[email]
Także będę próbować swoich sił i bardzo prosiłabym o testy. ;)
Poniewaz jest calkiem spore zainteresowanie tymi testami a ja nie jestem w stanie sledzic tego watku i kazdemu z osobna ich wysylac, podaje linka na rosyjska strone skad mozna sobie te testy sciagnac. Oprocz tego jest tam kilkadziesiat innych ebookow.

http://englishtips.org/cms/
hasło: englishtips.org

najpierw trzeba się zarejestrować - jak to zrobić jest opisane w następującym forumowym wątku
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=21006&w=33508611
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 224
poprzednia |

« 

Studia językowe