BELFAST- KTO TAM BYL?

Temat przeniesiony do archwium.
1531-1537 z 1537
| następna
Tu są sami świetni pediatrzy, nie ma tu oszołomów z Polski, którzy robią łaskę, że dziecko mają leczyć. Idź do swojej przychodni i poproś o wizyty domowe, z pewnością jeżeli będzie to uzasadnione to wyślą. Tutaj możesz tez mieć kontakt telefoniczny z pediatrą. I wcale nie trzeba dawać w łapę, żeby łaskawie przyszedł.

To samo dentyści, nie są tani, ale to fachowcy. Ja przed wyjazdem byłam u polskiego dentysty, żeby mi zrobił dwójkę lewą. I zrobił tylko, że po 3 miesiącach groziła mi utrata zębów w górnym dziąśle, bo miałam stan zapalny z powodu, że wyczyszczonego środka zęba. Chorej dwójki w ogóle nie mogłam dotknąć. Lekarz w szpitalu dał mi antybiotyki, a potem gdy udało mi się to wyleczyć ( cały czas bałam się że strace ten ząb i inne obok niego), poszłam do dentysty. I tu dopiero zobaczyłam jak Polska jest 100 lat za... Tutejsi dentyści posiadają aparat rentgenowski na miejscu i dentysta zrobił mi dwa zdjęcia ( które nie były do odebrania tak jak w polsce po 2 tygodniach, tylko natychmiast można było obejrzeć) przed wypełnieniem i po wypełnieniu, i zrobił dwójkę. Było to prawie rok temu, ale do dzisiaj nic mi sie z tym zębem nie dzieje, nie kruszy się plomba, nie boli. W polsce nawet jak sie poszło do prywatnego dentysty to albo ząb się zaraz przebarwił albo po paru dniach plomba wypadła. Nigdy wiecej nie pójdę do polskiego dentysty, którzy mimo, że biora duze pieniądze w porównaniu z zarobkami w Polsce za swoje usługi, nie potrafią jej dobrze wykonać. Zaoszczędzę, nie wydam na pierdoły, ale za do będę miała na parę lat albo więcej spokój z zębami.

Tak więc jeśli chodzi o lekarzy są tu na wysokim poziomie. Zastrzeżenia można miec jedynie do biurokracji i pomocy znajdującej się w otoczeniu lekarzy. Biurokracja z miną wyższości jest wszędzie taka sama, chociaż tutaj częściej zdarzają się wyjątki.
Mieszkam w Newtownabbey, dzielnica Glengormley ok. pol roku.
Jakich informacji poszukujecie? Moze moglbym pomoc.
Dzieki za pomoc.Mapka bardzo dobra, ale mimo wszystko sie zgubilam:):):)tak.. ta moja orientacja!!!;)
Przy okazji pozdrawiam Pania z agencji rekrutacyjnej, ktora jest niezorientowana i podaje bledne informacje:)dzieki Pani zmarnowalam caly tydzien, ale co tam tydzien w porownaniu z wiecznoscia!!!
Dzieki Bohu...
Nie wiem do jakiego dentysty chodzilas w Polsce. Bo ja chodzilem do znakomitego i tez mial aparat rengenowski na miejscu. I wszystkie zabki mam wporzadku.
to ze masz FCE lub cos takiego niewiele mowi ... bardziej wymierne jest: mieszkalem w angielskojezycznym kraju miesiac/rok ...
Ile zapłaciłeś za tego świetnego polskiego dentyste?Ja niestety u żednego u którego byłem w polsce nie widziałem ap.rendg na miejscu.Widocznie nie mam szczęścia albo nie znam takich,ew jest ich bardzo mało, i trzeba im "słono" płacić.
Temat przeniesiony do archwium.
1531-1537 z 1537
| następna