Studia w Danii.

Temat przeniesiony do archwium.
1561-1590 z 1614
a moze zrobmy grupe na fb typu ''studia w danii 2015/2016''? :)
Cytat: milaolcz
a moze zrobmy grupe na fb typu ''studia w danii 2015/2016''? :)

Ja jestem za
GRUPA ,,STUDIA W DANII 2015/2016''
DODAWAĆ SIĘ!! <3 <3 <3 <3
https://www.facebook.com/groups/78134[tel]/
czesc dostalem sie na studia w kolding na IBA poszukuje mieszkania do wynajecia lub w akademiku i jakiegos wspollokatora czy ktos sie orientuje jak to zrobic ktos sie tam moze wybiera?
Cytat: mamunia234
czesc dostalem sie na studia w kolding na IBA poszukuje mieszkania do wynajecia lub w akademiku i jakiegos wspollokatora czy ktos sie orientuje jak to zrobic ktos sie tam moze wybiera?

Hej też składałam do IBA i nie dostałam odpowiedzi (nawet o signature page). Możesz napisać jak to wyglądało u Ciebie, czy dostałeś potwierdzenie otrzymania signature page, czy była rozmowa kwalifikacyjna?
Czy można starać się o zakwaterowanie SV będąc przyjętym warunkowo na VIA w Horsens .Matura zdana w tamtym roku ,wszystkie papiery przekazane . Napisali, że oficjalne przyjecie- papiery będą na przełomie VI lub VII. Rozpoczęcie studiów 24 sierpnia. Ilość miejsc przy uczelni może się szybko kurczyć.
Hej! Nie wiem, czy jeszcze ktoś tu zagląda, ale spróbować warto :)
Od sierpnia zaczynam studia na VIA w horsens, ale niestety, powinęła mi się noga przy egzaminach w polsce i niestety we wrześniu muszę przyjechać na poprawkę i stąd moje pytanie do osób juz studiujących, jak jest z opuszczaniem zajęć? Czy jeśli miałabym przyjechać na tydzień do polski to będzie to problem na uczelni?
Hej!
Mówiąc szczerze to pierwszą rzeczą, o którą bym się martwiła jest samo przyjęcie na uczelnie. Musisz im zapewne dosłać wyniki matury, a co za tym idzie oni mogą dojść do wniosku, że nie spełniasz wymagań wstępnych.

Jeśli jednak chodzi o samą istotę wyjazdu to tutaj polecam Ci porozmawiać z kimś z Twojej nowej uczelni. Wiem, że na BAAA w Aarhus jest próg 80% obecności na zajęciach i ciężko jest odrobić zajęcia praktyczne, ale wiem z własnego doświadczenia, że na początkach nie idą tak z materiałem. Zdarzają się też osoby, których nie było miesiąc i jakoś nadrabiali. Nie wiem tylko jak z Twoim kierunkiem.
edytowany przez MMS2106: 09 lip 2015
Maturę to ja mam zdaną już 3 lata temu :) Poprawkowy egzamin mam na studiach w polsce ^^ Także przyjęcie mam już zapewnione. Mam nadzieję, ze dorwę kogoś z VIA, kto mnie oświeci. Wybieram się na Marketing Management, więc może nie będzie takiego zawrotnego tempa. Dzięki za odpowiedź! :)
Syn podobnie jak Pani miał mature w tamtym roku i odpisali mu, że cyt:
Thank you for your application. We have the pleasure to inform you, that you meet the entry requirements and will be accepted to AP Marketing Management

The acceptance to this study programme is conditioned by you not getting accepted to a study programme you have applied for with a higher priority.

The formal admission procedure through optagelse.dk is completed on 30 July 2015, when you will receive the official acceptance letter - if you meet the above condition for admission.

The study programme begins on 24 August 2015. In August before study start you will receive further information concerning the semester start.
czy Pani dostała już odpowiedź oficjalną o przyjeciu z uczelni.
A z jakiej uczelni jest ta odpowiedź? Ja z UCN otrzymałam oficjalne przyjęcie wczoraj.
VIA University College School of Technology and Business
Z tych osób które znam z VIA jeszcze nikt nie otrzymał oficjalnego przyjęcia więc pewnie już niedługo zaczną je wysyłać :)
Hej kochani :) Czy ktoś może studiuje Architectural Technology and Construction Management i mógłby mi powiedzieć na czym polega ten kierunek ponieważ dowiedziałam się że to wg nie jest podobne do architektury, co wg można robić po tym kierunku(jakie się ma uprawnienia, gdzie można pracować i co można dalej studiować aby mieć magistra)?
Witam. Mam pytanie. Czy po 1-sze: studia 3,5 letnie o kierunku Design end business, mogą trwać dłużej , to znaczy czy jest możliwe aby z 3,5 lat zrobić 4 lub 4,5 ? i po 2-ie czy w Herning są studia magisterskie i ile trwają. Bardzo proszę o odpowiedż.
Zdesperowana Matka
Witam. Mam pytanie. Czy po 1-sze: studia 3,5 letnie o kierunku Design end business, mogą trwać dłużej , to znaczy czy jest możliwe aby z 3,5 lat zrobić 4 lub 4,5 ? i po 2-ie czy w Herning są studia magisterskie i ile trwają. Bardzo proszę o odpowiedż.
Zdesperowana Matka
A ktoś słyszał coś o agencji organizującej wyjazdy na studia Perfect? Wiem, że można z nimi wyjechać do Danii i ponoć warto skorzystać z ich pomocy.
Ceść Marlena321 :Mój syn korzystał przed 2 laty z usług tej agencji (oddział we Wrocławiu) i teraz studiuje w Odense . Wszystko było profesjonalnie i rzeczowo. Warto tam się wybrać i zebrać informacje ,bo wczesna aplikacja jest podstawą by móc się lepiej przygotować do późniejszych studiów .
Czy ktoś może wybiera się do Aalborga na rok 2016/2017? A może ktoś studiuje już tam kierunek w zakresie natural science? Konkretnie chodzi mi o kierunek łączący chemię z biotechnologią.
Czy ktoś z was wybiera się może na Teko Design+Business w Herning i poszukuje współlokatora? (studia od września przyszłego roku) :)
Hej. Planuje aplikowac na studia w Danii. Zastanawiam się nad wyborem pośrednika. Może coś doradzicie. Podoba mi się ELAB, KASTU i teraz wygooglowałam jeszcze studiawdanii.pl. Z kierunkiem tez mam problem, mysle o zarzadzaniu albu marketingu. Co jest bardziej przyszlosciowe?
Hej wszystkim!
już od jakiegoś czasu trochę obserwowałam ten wątek - a dziś postanowiłam dołączyć do Was werbalnie :)
Zastanawiam się nad studiami w Danii w przyszłym roku (16/17)
Zawsze w grupie to raźniej :)
Gunn123 mi osobiście bardzo spodobała się stronka KASTU, wszystko jest jasno i przejrzyście napisane. Prawdopodobnie będę przez nich aplikować. Macie jakieś doświadczenia z KASTU?
Ja wybieram się na studia do Danii za rok, ale już teraz staram się zebrać jak najwięcej informacji i przygotować się do tego wydarzenia. :) Celuję w studia w Kopenhadze, i cieszę się, że są one darmowe. Dzięki przedstawicielstwu szkół wyższych (studiazagranica.info/) moje marzenia zaczynają się spełniać, świetne jest również to, że specjaliści pomagają ogarnąć wszystkie formalności, ponieważ w tych procedurach naprawdę łatwo się zgubić. :)
Też jestem zainteresowana studiami w Danii, jednak mam pewne wątpliwości co do moich szans na dostanie się tam haha :) Właściwie chodzi o to, że moja szkoła, niby ma złotą tarczę, co roku 100% zdaje maturę, ale strasznie cisną z ocenami- szczególnie mam na myśli matme... Większość osób (w tym ja) ma 2 z tej matmy i no nie wiem, bo jeśli w systemie rekrutacji patrzą na oceny to z tą moją 2 to chyba nie mam szans no nie?
albo ocena albo wynik z matury. Nie musisz mieć obu. I nie musisz mieć rozszerzenia.
MMS2106 dziękuję pięknie za szybką odpowiedź :) W takim razie będę próbować i zobaczę co z tego wyjdzie :)
Hej Wszystkim!
Z okazji zbliżającego się Nowego Roku, chciałabym nam wszystkim życzyć szczęścia i pomyślności w procesie rekrutacji i rozpoczęciu kariery w Danii :)
A tak w ogóle to ilu nas jest? może przenieślibyśmy sie na facebooka? wtedy prościej byłoby nam się kontaktować, bo podejrzewam, że będzie to swojego rodzaju grupa wsparcia w gorącym czasie składania aplikacji i czekania na wyniki?
MAcie już wybrane kierunki? piszecie już listy? bo ja już powoli zaczynam gromadzic dokumenty i zbieram sily na pisanie listu.
Buziaki dla wszystkich!
marchewkowy.szal
Z tym fb to dobry pomysł :) Odezwij się na priv to Cię znajdę i zrobimy jakąś grupę :)
Ja już kiedyś aplikowałam na studia w Danii , dostałam się i po 4 miesiącach musiałam zrezygnować z przyczyn osobistych. W razie czego mogę w czymś pomóc.
W tym roku znowu składam aplikację i maaam nadzieję że się uda
al-er, wysłałam wiadomość :)

a tegoroczna grupa na facebooku to:
https://www.facebook.com/groups/1666[tel]/
dodawajcie się, w grupie raźniej !
Cześć wszystkim! kto startuje na magisterkę do Danii? :>
Temat przeniesiony do archwium.
1561-1590 z 1614

 »

FCE - sesja letnia 2004