Najlepsze szkoły językowe w Warszawie- które ???

721-725 z 725
| następna
Parę lat temu chodziłem do tej szkoły na angielski żeby zrobić certyfikat bo potrzebowałem w pracy. Kurs był spoko, mili ludzie, z zaangażowaniem do swojej pracy, aż się chciało chodzić bo zajęcia były ciekawe, dużo się mowiło, to duży atut tej szkoły, że rzeczywiśćie uczy mówienia, komunikacji, to mi się przydaje na co dzień. Teraz myślę o kursie z rosyjskiego, wiem że niedawno się połączyli z empikiem.
Ja wybieram to co już dobrze sprawdziłam. Po 6 miesiącach przerwy wracam do English For You na kurs wakacyjny. Wracam do tej szkoły z następujących powodów. Po pierwsze według mnie metoda nauki jest bardzo dobra, jak dla mnie okazała się najlepsza - system dualny. Dzięki połowie zajęć prowadzonych przez native speakera udało mi się znacząco poprawić płynność mówienia, potrafię dużo lepiej wykorzystać słownictwo i poznane zwroty w konwersacjach. Ważne, że native speakers bardzo się angażują w swoją pracę motywując do dyskusji. Zawsze poprawiane i wyłapywane są błędy. Miałam także bardzo fajną polską lektorkę od teorii. Ania potrafiła jak mało kto wytłumaczyć zawiłości angielskiej gramatyki przygotowując nas do rozmów z native speakers. Druga sprawa to plusem szkoły są dodatkowe konwersacje - bardzo ciekawe dyskusje o bieżących sprawach. Można wówczas poznać sporo ciekawostek z różnych stron świata. Bardzo Ważne, że placówka oferuje kameralne grupki max 5-6 osób. Jak dla mnie English For You to dobra i sprawdzona szkoła z długim rodowodem zajmująca wysokie pozycje w rankingach.
Z innej beczki. Jaka jest dobra szkoła oferująca kursy w krajach anglojęzycznych. Myślę, że za jakiś czas wyjadę na taki kurs???
Podobała mi się strona https://enguide.pl/warsaw/courses, która zbierała informacje o 101 szkołach angielskich w Warszawie. Oraz wiele interesujących artykułów na temat nauki języka angielskiego.
Fajnie brzmi 101 szkół, jak dalmatyńczyków:))
721-725 z 725
| następna

« 

Pomoc językowa

»

Studia językowe