Ile macie lat?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 210
poprzednia |
Hej, hej...
do tych co podchodzą do CAE - ile macie lat?? ja od razu mowię, że ja mam 20 :-) widziałam na CAE jakieś dziewcznki z legitymacjami szkolnymi :-) ale też osobo po 40 :-) pozdrowionka
18
17 ale to chyba jednak za wcześnie dla mnie było
Hey.Teraz mam 19 lat,ale jeszcze nie podchodze do CAE.Egzamin zamierzam zdawac za ok.poltora roku.I wtedy bede miec 20 lat,ewentualnie 21 jesli przesune termin.:)Pozdrawiam
chce zdawac w grudniu. Będę miała 22 lata.
A ja mam aż 28
>A ja mam 27 i wlasnie jestem po CAE
18, zdalam w zeszlym roku na b
17 ale CAE zdaje w grudniu jak będę miała 18
22, ale dla mnie to chyba było za wcześnie, bo nie poszło mi za dobrze :(
A ja 35, ucze sie angola rok. Zdam sobie to za pol roku. Kto sie zalozy, ze zdam?
ja mam 17 zdawalam w czerwcu:) i nie wiem jak mi poszlo:)chcialbym C:)
26
A ja mam 16 i zdaje w grudniu:)
A ja mam 16 i zdaje w grudniu :)
będę zdawać w grudniu, będę wtedy miała 24
a ja 16 i zdaje w grudniu
a ja jestem dużo po trzydziestce i chyba nigdy go nie zdam.. zabraknie mi życia :-)
Zdasz bo chcesz
Ja mam 18stke na karku, zdawalam z czerwcu i mysle ze zdalam, przynajmniej na C. Znam osoby ktore maja 16 lat i zdane CAE a u mnie w szkole jest dziewczyna w moim wieku z CPE. Wiec chyba wiek nie ma tu nic do rzeczy tylko wiedza... Pozdrawiam wszystkich.
Ja mam 19 i mam CPE, za rok bede mial licencjat z anglistyki.
Mam zamiar zdawac za dwa lata, bede miec 16 wiosen ;)
Bozeeeee, co ja tu robie????
hiihih
chodzilam do dwujezycznej a CAE zdalam dopiero w wieku19 (grudzien 2003) i to na C. chociaz wcale nie uwazam sie na ignorantke to czuje sie taka mala jak ktos mi mowi ze w moim wieku ma CPE i licencjat z anglistyki bo ja tego nie zdam chyba nawet przed 21 wiosną, chociaz , powtarzAm !!
nie jestem ignorantka! troche chyba maleje czytajac takie statements na forum...nie wiem czy mi glupio, czy smutno ze geniuszem sie nie urodzilam :-((pozdrawiam wszystkich ;-)papa
Ja zdawalam w sesji czerwcowej. Mam 17 lat i straszny problem. Nie jestem zadowolona z mojego \"wystapienia\" na egzaminie a moja 2 lata starsza siostra zdawala CAE w moim wieku i dostala A. Ja pewnie znowu pozostane w cieniu mojej wspanialej siostry (tak na marginesie w wieku 18 lat zdala CPE na B co uwaza za okrutny dyshonor).
ale masz problemm... nie przejmuj się siostrą, bo to nie ma sensu. Nie przejmuj się też egzaminem - co ma być to będzie. Jeżeli chodzi o egzamin CPE to różnica pomiędzy nim a CAE jest ogromna i jeśli ktoś dostał z Proficiency ocenę A to oznacza że miał dużo szczęścia (a na tym poziomie trzeba go mieć bardzo dużo, bo nie da się do niego przygotować na 90%). Zaręczam że większość nauczycieli miałaby problem ze zdaniem CPE, chociaż mają kontakt z językiem na codzień. Twoja siostra miała dużo szczęścia że zdała go na B, chociaż jeśli to było parę lat temu to całkiem możliwe bo wtedy CPE było na poziomie aktualnego CAE - co roku wszystkie egzaminy są coraz trudniejsze, bo coraz więcej ludzi coraz lepiej zna angielski.
Jeśli więc w twoim wieku jesteś na poziomie CAE to możesz być z siebie dumna i nie zwracaj uwagi na innych - każdy się lubi przechwalać a szczególnie jak mu się coś fuksem uda.
Keep your chin up!
A ja od tygodnia mam 16... zdawałam mając 15 i teraz czekam na wyniki - ciekawe co z tego będzie ;) pozdrawiam!
No, to ja weteranka jestem! Niedługo trzaśnie mi 36... Jak dwa lata temu zobaczyłam kto zdaje na certyfikaty to się zawzięłam żeby pokazać , że nie jestem jeszcze taką staruszką za jaką co poniektórzy mnie mają. FCE zdałam na \"A\" . Na wyniki Advanced-a czekam ogryzając pazury...To juz nie były przelewki...Pozdrawiam wszystkich fanów językowych!
>a ja jestem dużo po trzydziestce i chyba nigdy go nie zdam..
>zabraknie mi życia :-)
Chyba żartujesz, ja mam 48 i właśnie się dowiedziałem, że zdałem FCE. Tak się napaliłem, że za rok podchodzę do CAE.
Ja też jestem tu weteranem - mam 34 lata i czekam na wyniki z CPE.
JA JESTEM PO 40-CE. ZDAWAŁAM JUŻ 3 RAZY I NIC, ALE NIE PODDAJĘ SIĘ! WCHODZIMY PRZECIEZ DO UNII, CZYŻ NIE?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 210
poprzednia |