Ile macie lat?

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 210
FCE zdałam w wieku 15 lat,teraz w grudniu kończę 17, CAE mam nadzieję zdać w czerwcu 2004.Skąd wiesz jak zdałaś skoro egzamin był w grudniu 2003, czy wynik egzaminu jest znany tak szybko?...sorry , może jestem ignorantką...ale na wynik FCE czekałam około 2 miesięcy..czy z CAE jest inaczej?
pszcz WWWWOOOOOWWWWW to super!!! od dzis jestem twoim fanem!!! i wszystkich tych którzy mają mają 16 lat i zdają ProProfessionalExtraPRoCPE - rezpekt
ja mam 16 i narazie przygotowuje sie do FCE i pewnie za rok bede zdawal i wcale nie czuje sie zacofany...
18, a takie male dzievci i starszych ludzi tez widizlam is ie az zszokolwalamL::)))
Ina; jestes z kl. D? :) (teraz; a poprzednio z E)
ja mam 16 lat i CAE zaliczyłem na A
teraz czeka mnie CPE- to dopiero jest masakra

pozdrawiam
tak, tak a ja mam 12 i już mam CPE i czekam na wyniki DSD
moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! podziwiam!!!!!!!!!!!! a Ty to zrobiles??????????????????????????????????????????????????
przecież żartuje nie.....
Ja za miesciac koncze 17 a CAE zdaje w grudniu przyszłego roku:)
to cale szczescie, bo juz chcialam sei wieszac..... i myslalam ze cos ze mna nie tak :))))
24 i za rok zdaje CAE
patrzac na to wszystko czuje sie glupia....
ja CAE zdawalam jak mialam 17 lat a teraz w czerwcu zdaje CPE i mam 18
18 skończone :)
fce zdalam w wieku 15,5 :))) a cae zdaje za rok (bede miec 17)
nooo, to bomba... Tylko jedna myśl mi się nasuwa... Skąd Wy, dzieciaczki macie na to wszytsko kasę... To cholernie niesprawiedliwe... Znam sporo osób, które mają łeb nie od parady, sądzę, że poradziłyby sobie bez problemu... Dlaczego pieniądz otwiera każde drzwi... Jakie to cholernie niesprawiedliwe... Już nie znajomość języka się liczy, tylko certyfikaty i to w jak najmłodszym wieku. To już zakrawa na modę. Nie wypada nie mieć choć FCE... :(((
ja mam 15 lat i zdawałem teraz w ten weekend FCE. w planie mam jeszcze zdanie CAE ( powiedzmy w grudniu 2004 ) i CPE
czuje sie debilem bo nie dośc że mam 17 lat to jest już 3 raz jak zdawałam FCE i jak tera nie zdam to chyab sie powiesze..
A ja szczeze mowiac marze o FCE ale to w przyszlosci gdyz w 2004 mam zamiar na dluzszy czas do Irlandii wyjechac i tam nabierac doswiadczenia pod okiem siostry wladajacej angielskim perfekt i jej meza nauczyciela angielskiego (irlandczyk).Pozdrawiam i powodzenia.
Całkowicie się zgadzam, że zdanie certyfikatów zależy od stanu kieszeni rodziców .Nie stać mnie było na żadne kursy wię c zdaję FCE po zwykłej nauce w liceum, ale przynajmniej mam satysfakcję, że do wszystkiego doszłam sama, nie wywalając pieniedzy. Z drugiej strony, jak tak czytam i myślkę, że mogłabym miec już CPE...
helo ja mam 16 lat i cae juz zdałam:)pozdrawiam
Oh, get off!!!
Hi hi hi!!! A ja mam 23 lata. Moim marzeniem jest zdać FCE W grudniu. Moich rodziców nigdy nie było stać na kurs angielskiego. Dopiero teraz, kiedy sam zabieram się za nauczanie;> mogę troche kasy wydać na angielski. I...wiecie co? Wydaje mi się, że im później sie zaczyna, tym więcej pracy trzeba włożyć w to, żeby zaliczyć. Uszanowanie dla wszystkich podstarzalców (jak ja:)
21 wiosen upłynęło w maju:):)
Ja mam 16 lat i jeszcze nic nie zdaję , wolę się dobrze nauczyć narazie a za pare lat się zobaczy .... :))
A teraz pytanko do tych wszystkich geniuszy co już w wieku 15-16lat mają CAE I CPE: mieszkaliście lub bywaliście często za granicą lub macie native speakerów w rodzinie czy po prostu jesteście taaaacy super zdolni i pracowici, że w wieku 15lat wchłoneliście tyle wiedzy o obcym języku???
I jeszcze jedno: nie chodzi o to kiedy zda się dany egzamin, ale o to jak się do niego przygotowywało w miarę własnych(często niewielkich) możliwości. Nie można porównać np dwóch osób, z których jedną było stac i chodziła na 2kursy przygotowawcze, miała mase podręczników i testów, dostep do internetu, radia, telewizji zagranicznej i wyjeżdzała do Anglii na wakacje co rok z osobą, która nigdy nie wyjeżdżała, uczyła sie sama i miała niewiele materiałów do nauki. Oczywiście, że jak sie ma mozliwości i pieniądze to dobrze, ale nie zapominajmy, że niektórzy ich nie mają i jak widzą wpisy, że w wieku 16lat ktos ma CPE to sie łapią za głowę i myslą dlaczego są tacy głupi i mają dopiero FCE... Nie wszyscy potrafią się nie przejmować, a jak piszecie o swoich wyczynach to dodawajcie jak sie przygotowywaliście, jakie mieliście możliwości itp.
A ja mam 17:]
Urodzinki miałem 15 czerwca, więc dzień przed 2 częścią CAE:) - milusioooo
17 lat-CAE na A:) wiele osób w moim wieku zdaje ten egzamin,a nawet CPE
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 210