Ile macie lat?

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 210
A ja mam ziomale 33 i nic nie zdaje bo kasy nie mam.Najpierw wyjeżdżam się niestety dorobić:( ....:)
ale masz wyobrażnię!może napiszwsz dalsze przygody H. Pottera?
Zdałem CAE, jak miałem 16 lat. Wniki otrzymałem jak skończyłem 17- kilka dni wcześniej i miałbym miły prezent urodzinowy- certyfikat CAE z oceną A. W III klasie liceum spróbuję zmierzyć się z CPE, oczywiście, o ile będę czuł się na siłach dostać A, bo, według mnie, inaczej zdawać nie ma sensu- człowieka zżerłby potem niedosyt i zamiast na wakacje, zbierałbym na kolejną próbę egzaminu :)

Pozdrawiam,
Tomek
kolego. 20 lat licencjat? to 21 magisterka, 22 doktorat? ;)
Wiesz co? Wcale nie musisz czuć się gorsza, ale nie musisz także wkurzać się, że ktoś ma, załóżmy 16 lat i zdaje CAE. I tu cię dobiję - bo ja znam dziewczynę, która ma 11 lat i chce gdzieś za rok podchodzić do CAE.
Oczywiście mi nie uwierzysz, ale może ulży ci, bo piszę o kim innym, a nie o sobie - w przeciwnym razie byłyby to przechwałki.
Nie widzę powodu, żeby być tak nieufnym. Po prostu zżera cię zazdrość.
Sebastian,przestań z tym podstarzalcem, bo ja mam 21 lat i głupio się poczułam:( najwazniejsze że chcesz i jeste ambitny. ja tez sama płace za angielski i wiem co to znaczy:) ale jak płacisz z własnej kieszeni to przynajmniej podchodzisz do tego powaznie.pozdro:)
Mam tsy latka albo tsy i pol i jus mam CPE na A i powiedzieli mojej mamie ze powinnam na studiach byc ...ale moj maly mis i zbyt bujna wyobraznia mowia NIE :D:D:D:D:D
19 lat i CAE to naprawdę niezwykle dobrze! Ja mam koleżanke, która uczyła się angielskiego prawie czternaście lat (teraz ma dwadzieścia jeden) a i tak nawet nie chce podejść do FCE, bo nie wie, czy załapałaby się nawet na C. "Za pięć lat może mi się uda" - i odkłada to w nieskończoność. Więc nie martw się! A przy okazji - różnica między CAE i CPE nie jest wcale taka duża.
ma, 24 lata jestem z toronto
lat 16; CAE na C (:/) zdane w czerwcu (mialem wtedy jeszcze 15 lat :P) - z tym, ze writing na weak, speaking na borderline, a listening i use of english na exceptional ;]

w zelszym roku bylem laureatem wojewodzkiego kokursu zDolny Slazak z angielskiego, a ostatnio dostalem sie do etapu okregowego olimpiady :)
mam 14 lat i zdalam FCE na B :) CAE mam zamiar zdawac za rok moze 1,5.
a kiedy nauczy się po polsku? ;)
CPE na B 18lat miałem i nawet zadowolny z tego B byłem..pozdrawiam jezyjowcow i nie tylko ;)
tysiąc pięćset sto dziewięćset.
ja mam 14 ;p i podchodze w tym roku :-) heh...zobaczymy co z tego wyjdzie :)
17 rocznikowo ... w sumie to 16 :)
w wieku 14 zdalam FCE a rok temu wa majac 16lat w sesji zimowej CAE
Mam 23 lata i zdany CAE ( na A ).
HEJ! WŁASNie wczoraj sprawdzilem wyniki - wielkie czerwone A jarzyło się na stronce British Council... wow! a mam aż 23 latka... nie zdawalem do tej pory niczego, bo najzwyczajniej nie miałem kaski na to od rodziców ( pozdrawiam ! ) tylko sam musiałem wyjechać do USA i zarobić co nie co między innymi na CAE...ale są efekty! cieszę się bardzo i kusi mnie teraz, żeby za rok, półtora zmierzyć się z CPE..ale tu trzeba totalnej mobilizacji , bo tak naprawdę CAE nie jest zbyt skomplikowany - ja uczę się ang od 3 klasy podstawówki i po porstu już nie wypadało dalej odwlekać...a trudno powiedzieć, że się specjalnie przykładałem do nauki! no, ale Proficiency to Swięty Graal...chyba go pożądam......
18 lat, na C
Tak Aga!!Masz rację!!Zdałem FCE na B i jestem bardzo z siebie zadowolony. Teraz jestem na Advanced, więc zapewne CAE zdam, gdy będę mieć 24/25 lat...a potem- dalej, dalej i dalej!!:>
a ja znam chlopaka ktory zdal CPE na Ą z minusem trzy lata przed tym jak sie urodzil. W dodatku robil to z zamknietymi uszami a na listeningu byl w sasiednim budynku. Wszystko wypisywal olowkiem, w ktorym nie bylo rysika. Co wiecej, uczyl sie angielskeigo tylko 6,5 godziny przed egzaminem a pieniadze zdobyl zmywajac szyby na przejsciu kolejowym. W ogole to nazywal sie SpiderMan i pochodzil z Gwiazdy Smierci a mowili na niego Phantom Menace, a egzaminy zaczynały się wszystkie o 27:89, i w ogole on umial czytac w myslach i w ogole... no.. nie ma jak wyobraznia :)
Hehehehhe Dobre

ROTFL

Pozdrawiam ...
Wreszcie głos rozsądku. Przykro patrzeć na ten pokaz obsesji papierami, robią te testy i robią a umyka im gdzieś piękno języka samego w sobie. Nienawidzę uczyć ludzi, którzy podchodzą do angielskiego w ten sposób i traktują wszystko zadaniowo. Umyka im to, co najważniejsze - przyjemność.
bo nie przyszło ci do głowy że niektórzy nieznoszą angielskiego a ironicznie dość dobrze go znają i chcą mieć papier żeby potem mieć większe szanse w życiu...
Albo po kilku latach pracy dostają od szefa propozycję nie do odrzucenia :
albo zdajesz w tym roku CAE albo wyjazd....
ja tez po 30 i to chyba juz nie te lata do nauki słówek...:(( ale trzeba miec "hope".Wszystkim i sobie życzę powodzenia
Ja mam tylko 15
haha dzięki za poprawienie humoru:)
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 210