Nowa wersja serwisu Szlifuj swój angielski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
361-390 z 393
edytowany przez jack100: 12 sty 2014
Jak tu sie uczyc Angielskiego ??
skutecznie! :)
U mnie jest problem z wyświetlaniem, to co powinno być na środku strony jest przesunięte w lewo.
Nie przeszkadza to za bardzo w korzystaniu z serwisu, ale od razu widać że jest to jakiś błąd wyświetlania strony.
Tutaj link jak to wygląda : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99024b2569e4637a.html
a tu kolejne : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd2bd4d6ac565935.html
Przeglądarka Opera Next 19.0.1326.45
Cytat: pi3ter
U mnie jest problem z wyświetlaniem, to co powinno być na środku strony jest przesunięte w lewo.

sprawdz wszystkie ustawienia na twardym disku komputerowym.
Może adminy nie wspierają Operę;)
Zainstalowałem chrome i mozille i tam wyświetla się normalnie, widocznie to jakiś problem z operą .
ja mam Opere, ale wszystko się dobrze wyświetla.
dlaczego nie działa mi opcja dodawania postów w lekcjach? komunikat proszę wypełnić pola zaznaczone na czerwono, jednak nigdzie tych pól nie widać.
dzień dobry

Nie podoba mi się ostatnia zmiana na stronie z najnowszymi wpisami. Trudniej zauważyć, kto jest autorem wpisu.
Cytat: mg
dzień dobry

Nie podoba mi się ostatnia zmiana na stronie z najnowszymi wpisami. Trudniej zauważyć, kto jest autorem wpisu.

Mnie tez sie nie podoba. Trudno zauwazyc kto ostatnio byl na forum.
hear, hear!
Dziękuję!
Witam! Szanowna redakcjo dlaczego nikt nie odpisuje na mail-e? Chciałabym się dowiedzieć czy jest szansa żebyście popracowali nad systemem nauki słówek? Chodzi o to, że kiedy robi się "szybkie powtórki" to jak już się dojdzie do ostatniego słówka, wpisze się jego tłumaczenie i da się pokaż odpowiedź, to tej odpowiedzi nie pokazuje tylko od razu daje komunikat "Powtórzono wszystkie wyrażenia na dzień .... Przejdź do planu nauki."
Dlaczego nie pokazuje tej ostatniej odpowiedzi? Nigdy nie wiem czy dobrze sobie powtórzyłam dane słówko. Czy inni też mają z tym problem?
Będę wdzięczna za jakieś info.
nie rozumiem dlaczego nie można usunąć konta w tym portalu?
a po co chcesz usuwać?
jestes anonimowa
Dlaczego na stronie użytkownik xxxx - wpisy na forum aktualna ilość postów nie zgadza się z informacją automagicznie generowaną przez program?
Dobrze byłoby, gdyby po kliknięciu na wątek z odpowiedziami na kilku stronach otwierała się ostatnia strona z najnowszymi odpowiedziami.
hej
po raz pierwszy sięgam po naukę słówek- myślę że bardzo przydatny byłby dżwięk - tym samym, usłyszeć dane słówko i powtórzyć-
tak szybciej poszłaby nauka :)
Panie Lukaszu, bardzo Pana prosze o usuniecie mojego konta i nicka z niniejszego forum.
It really doesn't matter whether or not he does that. Whatever you do electronically all over the world can be traced back to you.

Fui, where are you, old buddy, please come back or I'm going to pull the plug like Robin Williams.
Poor thing, he was bullied and nobody loved him:)
Seriously, I feel sorry for him. R.I.P.
@Aaric

Czemu tak radykalnie? All your posts are very helpful and I have learnt a lot from them
Ja tez wlasnie nie wiem dlaczego tak radykalnie. Rozumiem ze mogl poczuc sie urazony ale tez czym specjalnie? Ze ktos powiedzial ze moze nie miec racji a on mysli ze ma racje ale i co z tego.
A sensitive type.
Cytat: savagerhino
Ze ktos powiedzial ze moze nie miec racji a on mysli ze ma racje ale i co z tego. A sensitive type.

Aj, ta dzisiejsza mlodziez :-)
Hmm, nie zauważyłem ikonki drukarki w nowej wersji strony.. Jest możliwość wydrukowania treści??
Redakcjo, co sie stało, dzisiaj nie doszło do mnie nowe słówko na emaila?
A ja z kolei chciałem się wypisać z subskrybcji słówek, i wyskakuje mi, że się nie da bo strony takiej już nie ma.
Oddajcie zielony kolor! :)
A gdzie są ogłoszenia/ dział korepetycje?
Nie wiem czy już ktoś pisał na ten temat, ale korzystam z newslettera ze słówkiem dnia - poleciłam to znajomej, ale niestety w tej chwili na stronie nie ma możliwości zapisania się na ten newsletter.

Czy ja jestem gorzej widząca i nie zauważyłam, czy rzeczywiście nie ma tego na stronie. A jeśli nie ma, to czy w najbliższym czasie przywrócicie tę opcję? Uważam, że to jedna z bardziej wartościowych opcji i przykro by było, gdyby zniknęła.
Temat przeniesiony do archwium.
361-390 z 393

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa