Euro Plus Reward Millenium

Temat przeniesiony do archwium.
301-322 z 322
| następna
mam prośbe, posiadam Reward Millenium , kiedyś chodził pod Win 95 teraz przerzuciłem się na Win XP i nie chce ruszyć instalka. Czy ktos mógłby mi powiedziec co jest grane. Z góry dziekuję i pozdrawiam
elo :)
Sciagnalem instalke i patch'a... nie moge zainstalowac, poniewaz potrzebuje nr licencji i cracka i chyba serial jakis...
pls dal byc mi to.....?
moje [gg]

z Gory Thnx :)
witaj,rnmam euro plus+ reward millenium, ale nie chodzi - lekcje to szare ekrany. gdybys miał jakieś remedium daj znać na email [email]
patch niezbedny do zainstalowania po zainstalowaniu europlus (likwiduje zjawisko szarego ta) http://rapidshare.de/files/31823611/Europlus_Reward_Millenium-Patch.exe
http://rapidshare.de/files/31823611/Europlus_Reward_Millenium-Patch.exe
[link]http://rapidshare.de/files/31823611/Europlus_Reward_Millenium-Patch.exe[/link]
Czy juz wiesz jak zrobic to jedno DVD z 8 plyt? ja tez chetnie bym sie dowiedzial ;)
Witaj, Mam ten sam problem. Czy sobie poradziłeś? Proszę o jakąś pomoc!
[email]
Pozdrawiam
Robert
Witam!
czy masz może patch-a do Euro+.
Ja również mam problem z instalacją tego programu pod win XP.
Proszę o pomoc i instrukcje jeśli udało Ci się zainstalować ten program
Pozdrawiam
Problem z instalacja Euro++ na Win XP:

http://europlus5.webpark.pl/euro++patch.exe
witam mam problem,Zainstalowalem kurs i jak wkladam plytke z lekcjami to pokazuje mi ze wloz plyte z materiałem.....

A mam wsadzoną jak mozna to naprawic plytki mam w obrazach
Mam ten sam problem i poszukuje teraz jakiegos cracka... ktos wie co na to poradzic ??
Siemka... mam do Ciebie pytanko ?? czy ty tez nie wypalisles plyt... tylko je zemulowales ?? Bo doszly mnie glosy ze plytki trzeba wypalic bo z zemulowanymi sa problemy...
Proste rozwiązanie. Ściągnąć ze strony Microsoftu oprogramowanie Microsoft Virtual PC, a potem je zainstalować. To jest wirtualny komputer. Na tym wirtualnym komputerze należy zainstalować Windows 98, a na wirtualnym Windows 98 zainstalować Euro Plus +. Ja tak mam i działa bez problemu :)
a ja wzielam ten program "na probe" z empiku - w ciogu 3 dni mozna oddac, osobiscie uwazam ze jak ktos chce sie uczyc to moze z ksiazek a nie programu ktory kosztuje 4 stówy(!!!) bo jest na plycie i ma fajne obrazki,ale kumpel mi to przegral no i oczywiscie go oddalam, tylko teraz potrzebuje cracka zeby lekcje itd sie odpalaly-------ktos wie co i jak powinnam z tym zrobic?
Witam serdecznie wszystkich uczestnikow tego forum i licze na wasza pomoc. Mam problem tego rodzaju, ze gdy ujawnia sie ladowanie instalacyjne to ciagle jest 0% i nie nastepuje wzrost % po zainstalowaniu sterownikow typu DirectX itp. Moze ktos mi odp. co jest przyczyna, ze nie nastepuje intalacja. Chcialbym dodac jeszcze, ze ten problem dotyczy programu Euro Plus+ Reward millenium / POMOZCIE!!!
Czesc mam EuroPlus.Business.English i nie mam nr seryjnego prosze o pomoc z gory dzieki!
Witam,

Jestem pracownikiem działu pomocy technicznej YDP. Chętnie odpowiem na problemy związane z uruchomieniem programów naszej firmy. Oczywiście tylko tych oryginalnych. Problem brakującej licencji może zostać rozwiązany - prosze o kontakt z naszą firmą [email] lub [email]
Gratuluję najdłuższej dyskusji w historii tej strony - wszyscy proszą o to, żeby Euro+ działało pod XP :)).

A ja dodam od siebie, że o ile stara wersja słownika Collinsa działała nieźle, to odkąd kupiłem Langenscheidta robią się cyrki - macie jakiś problem w sytuacji, kiedy używa się dwóch słowników - musiałem ręcznie kombinować z katalogami i skrótami (no cóż, pewnie mało kto kupuje aż dwa Wasze słowniki). Nie prościej było zrobić osobne aplikacje, ale dobrze działające i się instalujące, a nie "dwa w jednym"? Dlaczego aktualizujecie na siłę mój stary słownik, który mi dobrze działa i który legalnie kupiłem?

I ostatnia sprawa - jakość merytoryczna Collinsa jest niesamowita (wciąż najlepszy słownik angielsko-polski na CD, po PWNie), to jakość Langenscheidta - kompletne dno - słownik chyba sprzed 50 lat pisany na kolanie, dobór wyrazów nie wiadomo dla kogo, znaczenia podane jak leci... Może pomyślicie o dobrych słownikach do innych języków, mając w pamięci, że liczy się przede wszystkim baza?

Acha i policzyłem hasła w Collinsie - coś nieco ponad 27,000 w części angielsko-polskiej - proponuję sprostować na pudełku ;). Ale dobór haseł i wybór tłumaczeń jest na tyle dobry, że uczniom to nie przeszkadza. Zasługa prof. Fisiaka i zespołu.

Pozdrowienia dla YDP.
Witam

Jeżeli chodzi o instalatory dla EuroPlus pod XP proszę o kontakt z naszą firmą - zostaną udostępnione.

W skutek zmian wersji słownika są problemy z instalacją oprogramowania Collinsa i Langenscheidta, jeżeli nie są zgodne wersją. W celu rozwiązania problemów zachęcam do kontaktu: [email]

Pozdrawiam
czy ktoś mógłby mi przesłać numer seryjny do english+reward - śliczne dzięki !
cześć! Mam do Ciebie pytanie. Z jakiego wydawnictwa i jaka jest nazwa książki, którą kupiłeś wraz z ćw i kasetą. Bardzo mi zależy, ponieważ chciałam sobie powtórzyć angielski. pozdr
Temat przeniesiony do archwium.
301-322 z 322
| następna

« 

Business English