Euro Plus Reward Millenium

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 322
No to kiszka :(

Ehhhh, a myslalem ze bedzie tak pieknie ;)

Pobawie sie i wieczorkiem dam znac czy mi sie cos uudalo ;)
Dziekuje za wskazówki, dziala ;)
limaczek pobrałem tego patcha do europlus+ reword ze stronki http://www.europluspatch.prv.pl/euro++patch.exe ale ni chce sie urochomic nie wiesz czasem co jest ni tak, albo jak nalezy to zrobić?
byłbym wdzieczny [email]
limaczek pobrałem tego patcha do europlus+ reword ze stronki http://www.europluspatch.prv.pl/euro++patch.exe ale ni chce sie urochomic nie wiesz czasem co jest ni tak, albo jak nalezy to zrobić?
byłbym wdzieczny [email]
musisz jeszcze ściągnąc plik instalacyjny
pobrałem tego patcha do europlus+ reword ze stronki http://www.europluspatch.prv.pl/euro++patch.exe ale ni chce sie urochomic na moim xp nie wiecie czasem co jest nie tak, albo jak nalezy to zrobić?
byłbym wdzieczny [email]
ludzie pomocy, z jednogo adresu patch nie działa, a z tego od producenta po prostu nie da sie sciagnąc - samo przerywa za kazdym razem gdy sciagnie 40MB - [email]
Mnie się udało sciągnąć pacza ze strony producenta, ale dopiero za pomocą gethrigta. Zainstalowałem i działa, niestety nie ma tak dobrze. Kiedy klikam na lekcję to widzę tylko szary kwadrat na środku. Poczytałem na stronie producentam, ale nic co tam napisali nie pomoga. Ma ktoś rozwiązanie? Z góry dzięki
Jestem na poziomie upper, a więc nic rewelacyjnego. Używam Rewarda od jakiegoś czasu i nie mam wyżej wspomnianych problemów. Ustawiłam sobie rozpoznawanie wymowy na 6, a głośność na 9 i zdecydowaną większość słów przyjmuje mi bez problemu. Dodam, że wcale wymowy wspaniałej nie mam. Sugerowałabym zakup odpowiednich (dobrych) słuchawek z mikrofonem, bo to mi raczej wygląda na problemy sprzętowe.
ten patch zajmujący ok 700KB zabija problem czarnych i szarych ekranów! oraz tego że CD często nie czyta. Moze nie tematycznie odpowiadam ale były tego typu problemy.
..:((..mam to samo z tymi kwadratmi szarymi..instalacje pod xp sciagnalem i spoko sie zaisntalowalo ale po odpaleniu lekcji pojawil sie szary kwadrat i tyle :| ..ktos ma jakis pomysl na to?..jest jakis patch?...wyzej pisal jakis Gość(gość) ze jest jakis patch 700kb ma..ale nie podal skad go wziasc:| ..a tak chcialem sie nauczyc englisha :((...;D..
To nie jest Patch, tylko poprawiony instalator, który instaluje starą wersję programu pod Windows XP. Jego adres w tym wątku jest podany kilka razy. Czytaj ze zrozumieniem!!
To co ściągnąłem to jest instalator ze strony producenta - 105 mb - adres strony www.ydp.com.pl/wymagania.asp?ProduktID=27, więc nie pisz że już o tym pisano. Jeżeli wiesz to napisz skąd i po problemie a nie się (wybacz) wymądrzasz.
W takim razie odśwież swoje Windowsy XP. Ponieważ przy prawidłowej instalacji EPP na dobrze skonfigurowanym systemie operacyjnym, wszystko musi przebiegać prawidłowo.
System nówka nieśmigajka - wszystko chodzi ok
..czyli tylko my dwaj mamy problem z kwadratem szarym?..nie mial nikt takiego problemu?..a wam to chodzi pod xp normalnie?..
..:))...wlasnie udalo mi sie pozbyc szarych kwadratow:D...sciagnalem patcha ze stronki ktora jest podana wyzej u tego Gościa(gość)

...adres jest taki: http://www.europluspatch.prv.pl/euro++patch.exe

..700 kb tak jak mowil..sciagnalem go download acc..tylko wlasnie jak probowalem wczesniej to nie chcial sciagac..moze trzeba trafic dobry moment..ale to pomaga i dziala..:D..
..pozdrawiam i zycze powodzenia:D..
Bardzo dziękuję - już wszystko działa po zainstalowaniu tego pacza. Dziękuję!
mam pytanie dlaczego w programie euro plus business english przy uruchamianiu kolejnych lekcji pojawiają się tylko puste strony bez żadnych informacji
Ludzie mam problem, jak instaluje Euro+ Business pod XP i uruchamiam lekcje mam tylko szary ekaran. Jak temu zaradzic?? Ktos juz rozwiazl ten problem u siebie z tym kursem??
Rozumiem, że mogę nie być mózgiem komputerowym mam program Euro + REWARD. Płyta instalacyjna + 6cd z 3 poziomami. Pod win 98 chodziło. Zainstalowałem łatkę na moim 2003 i kupa zainstalowałem z instalki pobranej z www, to prosi mnie o cd z kursami a mam je wsadzone do napędu wie ktoś co jest nie tak ?
przede wszystkim odinstaluj tego instalatora z ydp.com, i zainstaluj z płytki od nowa, jeśli masz problemy z zainstalowaniem z płytki to wybierz z menu start/wszystkie programy/akcesoria/kreator zgodności programów i postępuj za kreatorem (ja wybrałem win95 i wyłącz kompozycje wizualne. Po zainstalowaniu uruchom tego patcha z http://www.europluspatch.prv.pl/euro++patch.exe i powinno wszystko grać!!! U mnie przynajmniej chodzi:-))
A czy jak juz zainstaluje patcha to jest do tego jakiś crack ?? bo ja mam tylko takiego ktory dziala pod win98 :(
Musisz wymienic sobie plyte instalacyjna na taka co dziala pod xp...
jak juz o problemach tyle to i ja\\sie przyłączę. Program Euro plus + reward millenium juz jest w moim kompie zainstalowany jednak gdy chce go uruchomi c pyta o płytkę a takich nie posadam. jak to obejsc by działał?
kto rozwiąze ten problem dostanie moje majtki z koronką :)
Obiecanki, cacanki! Jeśli chcesz uruchomić ten program, musisz mieć płytki. Własnie na nich sa zawarte wszystkie lekcje.
Witam. Mam podobne problemy z Europlus na XP jak pozostali. Nie mogę go poprostu zainstalować. Na win98 było wszystko ok. Próbowałem ściągnąć patcha ze strony www.europluspatch.prv.pl/euro++patch.exe, ale nic z tego. Nie wiem co robić pomóżcie mi
Aha jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc niech pisze na [email]
Przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem wcześniejsze posty. Ze strony producenta ściagnąłeś nie patcha, a installera. Musisz go uruchomić i przy jego pomocy zainstalować kolejne płytki programu.

W innym poście tej strony znajdziesz patcha, pozwoli Ci on uruchamiać program bez ponownego instalowania płytek.
witam!
słuchaj czy mógłbys mi tego patcha wyslać na e-maila bo niestety stronka już zamknieta... :(
będę bardzo wdzięczyn...

[email]

pzdr
Xphil
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 322

« 

Business English