Euro Plus Reward Millenium

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 322
Mam wielki problem więc mam windows Xp mam Euro plus + Reward na 7 Cd zainstalowałem włanczam wyskakuje okienko z napisem Error loading book structure naciskam ok i włancza się program ale nic niema w nim Pomóżcie a i prosze wyślijćie mi pacze i instalke na mejla [email]
Jest Patch do XP
Witam. Ściągnąłem sobie EuroPlus+ Reward, instalkę i nawet patcha, a to gówno dalej nie działa. Po odpaleniu wyskakuje mi, żebym włożył dysk z materiałem kursu. Programik mam na dysku w postaci obrazów ISO i mimo zainstalowania obrazu nic się nie zmienia. Czy to, że mam tylko obrazy może być przyczyną awarii? Nie mam nagrywarki i nie mogę sprawdzić czy z płyty poszłoby lepiej. Proszę o pomoc!!!!!!
kupie pirata europlus+ [gg] [email]
Radzę ściągnąć plik o nazwie "EuroPlus_+_Reward_Millennium_Kompletny INSTALATOR.iso". Jest tam wszystko, łącznie z sensowną instrukcją. Instalacja staje się rzeczą banalną. Powodzenia!
Jeszcze raz nazwa pliku, ponieważ dziwnie się wyświetliła:
"EuroPlus_+_Reward_Millennium_Kompletny INSTALATOR.iso"
Próbuję podać nazwę pliku i nie wiem dlaczego ukazuje się ona w postaci znacznie połamanej. Może teraz się uda:
"EuroPlus_+_Reward_Millennium_Kompletny INSTALATOR.iso"
Hej! Nie wiem gdzie mam to zrobić, więc wpisuję tutaj moje podziękowanie dla wszystkich, dzięki którym mój stary Euro Plus pod Windowsa 98 chodzi teraz jak należy na Windowsie XP. Szczególne dzięki dla Belotki! Dzięki za linki do instalatora i patcha. Pozdrawiam. [email]
Mam nadzieję, że ten program pomoże opanować Ci biegle język angielski i zachęci do nauki innych języków.

Życze sukcesów!
Tak więc, jeśli chodzi o pierwszy link, to ściągałem kilka razy i za każdym razem gdy dojadę do 40-50 % rozłącza się !!!. Nie mam już pomysłów jak pobrać :(
Natomiast drugi link odnosi się do nieistniejącej strony :(
Reward zamiast działać na kompie, nadal leży na półce
witam,
mma pytanie skad sobie sciagneles ten program?? bed ewdzieczna za odpowiedz. [email]
pozdrawiam
mam problem ze znakami fonetycznymi w słowniku Collins YDP pod win xp
np: difficult [ŽdŠfŠkˆlt]
Proszę o pomoc - [email]
Witam
Czy mógłby mi ktoś przesłać patha na adres [email] bo niestety stronka która jest podawana jest zamknięta
Dzięki
Dla tych ktorzy juz maja instalacje i patcha DO XP i dalej im NIE DZIAŁA (SZARY EKRAN): Ja robie tak aby mi zadzialalo: 1) Wkladam plyte z jakims poziomem 2) wchodze do katalogu programu w moim przypadku C:\Program Files\EuroPlus+ REWARD i uruchamiam programik Disk.exe (mysle ze jest po to aby podmapowac dysk w CD) (C:\Program Files\EuroPlus+ REWARD\Disk.exe) 3) na koncu uruchamiam program Euro.exe (C:\Program Files\EuroPlus+ REWARD\Euro.exe) i wszystko dziala
http://strony.wp.pl/wp/europlus5/euro++patch.exe
Witam
Mam problem z zainstalowanie pod XP Euro ++
po włożeniu płyty i odpaleniu setup`a wyświetla się błąd:

(3.20) G:\Setup.exe: Dispatcher instalation error 11

Próbowałem instalować patcha ale tam z kolei mam błąd Reward nie zainstalowany.
Jak ściągnąłęm ze stronki producenta cały setup to uruchamiam go i tylko przez chwilkę mignie (pojawia się) czarne okienko dosowe i dalej nic się nie dzieje.
Czy ktoś wie co z tym zrobić, żeby dało się to zainstalować??
jeśli tak to proszę o kontakt
[gg]
[email]

Z góry bardzo dzięki za pomoc
Pleas o klucz!!! Nie mogę zainstalować płytek, bo zaginął mi klucz do płytki instalacyjnej:-((( Będę wdzięczna za pomoc.
Z góry serdeczne dzięki!!!!
Dwie sprawy:
Zrobiłem obraz epp+ progreamem ultra iso z orginału, ale daemon domaga sie włożenia do napędu płyty, domyślam się, że iso jest walnięte (securom), jak zrobić obraz, żeby daemon czytał z twardziela?!
2. Jak z orginału epp+ Rew. Mill zrobić 1-dno DVD?
Tak,ja mam pytanie:co mam zrobic,zeby go otworzyc.Zainstalowalam,ale sie nie otwiera...i nie wiem,czy to wina komputera,programu,czy czego innego...
Pomozcie...
Do elisa87
Chętnie pomogę ale napisz co zainstalowałaś, żeby się otworzyło?!!
1. Najpierw trzeba mieć do epp instalator - do ściągnięcia: jest podane wgdzieś wyżejj -ok. 105MB
2.Następnie trzeba mieć epp kolejne płytki i dopiero te, się otwioerają same po włiożeniu do napędu.

Teraz ja mam prośbę, ktoś wyżej wspomniał o możliwości otwierania płytki zrzuconej na twardziela, ale potrzebnyjest
EuroPlus_+_Reward_Millennium_Kompletny
INSTALATOR.iso
szukam już dość długo i nigdzie nie znajduję, bardzo proszę o pomoc w znalezieniu, pisałem do serwisu, odpowiedzieli, że epp działa tylko z płytą włożoną do napędu!!!
Pozdrawiam wszystkich
Hi,
Jeżeli masz obraz płyty, to powinieneś zainstalować ją w wirtualnym napędzie CD i gotowe. Taki napęd możesz sobie utworzyć np. alcoholem. Tylko tu jest mała pułapka, w winxp musisz zainstalować euro+ z tego samego napędu, z którego później będziesz odpalał płytkę z programem kursu.
Mam nadzieję, że trochę pomogłem.
Pzdr.
r.
Dzięki
Ale jeszcze: jak zainstalować płytkę w wirtualnym napędzie, skoro wkłada się ją do fizycznego napędu? Nie jestem dość mocny w alkocholu.
Mam włśnie zainstalowaną 1-szą płytkę w wirtualnym nap. (nawet nie wiem kiedy i jak się zainstalowała?! pewnie przy różnych probach kopioweania) i przy klik. autorun prosi o włożenie płytki, to pewno to o czym wspomniałeś, zainstalowałem z fizycznego a prubuję uruchomić z wirtualnego!
Proszę o pomoc. Roman
Aby zainstalować płytę fizyczną w wirtualnym napędzie musisz zrobić z niej, jakimkolwiek programem, który na to pozwala, obraz płyty, a dopiero potem zainstalować ją w wirtualnym napędzie.
R.
Do rebuaz
Dzięki za cierpliwość, najpierw zrobiłem obraz progr. Ultra ISO, zainstalowałem Daemon 3.47 i kiedy
daemonem wskazuję iso prosi o włożenie płyty do napędu ity niewiem co dalej, wcześniej zainstalowałem instal i patch z fizycznego napędu.
Roman
zrób obraz płyty intalacyjnej, wyinstaluj euro+ z komputera, zaintaluj obraz płyty intalacyjnej w napędzie wirtualnym ( tego napędu bedziesz potem uzywał do pracy z programem) i zaintaluj program z tego napędu.
Potem odinstaluj obraz płyty z napędu wirtualnego i tam zainstaluj płytkę z kuresem. A potem już tylko ciężka praca i poznawanie zawiłości języka angielskiego ;-)
R.
Do rebuaz:

OK Wielkie dzięki teraz załapałem, biorę się do roboty.
Pozdrawiam
Do reabaz:
Huraaa!! DZIAŁA!!! Jeszcze raz dzięki.
ISO zrobiłem z orginału, ale zachowuje się jak pirat i trzeba zainstalować Patch, ale zrobiłem to już z pulpitu i płyta sie normalnie otwiera! przed patch-em był szry kwadrat.
Dobrze by było by zrobić ISO bez zabezpieczenia, ale gdzieś doczytałem, że płytę zabezpieczonoą securom new nie da sie dokładnie skopiować (a co dopiero zrobić obraz pł.) jakieś subkanały itp. Zrobiłem kopię blindwrite i bez patch-a czasem otwi8era się a czasem sz. kwadrat.
Jeszcze raz dzięki
Pozdrawiam
Roman
Cieszę się, że chociaż trochę pomogłem. Powodzenia i wytrwałości w nauce.
R
Cześć!! Ja mam problem z instalacja euro+ pod win xp. Próbowałem korzystać z linków podanych w poście ale są nie aktualne. Jeżeli mogłabyś podesłac mi rozwiazanie to bardzo byłbym wdzieczny. [email]
Może ktoś podzieli się wrażeniami z poczętków nauki, tam wszystko po angielsku?!! dzwoniłem do serwisu, mówią, że to nie błąd programu tylko nowy sposó uczenia się, który przynosi swietne rezultaty, ale jak się uczyć skoro niczego nie można zrfosumieć! w starej wersji lekcje były po ang. i po pol.
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 322

« 

Business English