Euro Plus Reward Millenium

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 322
Dołączam się do próśb innych użytkowników, jeżeli ktoś byłby tak uprzejmy to proszę przesłać mi tego patcha na adres [email] Z góry dziękuję. Pozdro dla wszystkich
Jeśli ktoś mógłby mi przesłać patha do Euro plus to byłbym bardo wdzięczny, a to muj adres [email]
pozdrawiam McFly2
[wpis usunięty]
potrzebujemy patch do euro+ business english pod xp.Będziemy bardzo wdzięczni.
[email]
jesli Ci dziala ten program to czy nie masz przypadkiem patcha do niego ?ucaluje maila do ciebie jesli mi go laskawie przeslesz (jesli go posiadasz)
[email]
Do wszystkich zainteresowanych i poszukujących patcha
Na stronie producenta jest do pobrania instalator na Windows 2000 lub XP .

www.ydp.com.pl/wymagania.asp?ProduktID=27

Pozdrawiam
Jak już dostałeś patcha do euro + to mógłbyś mi go przesłać?
czesc. akze poszukuje patha do euro+ do xp.jednak pod adresem ktory podales nic nie ma a na stronie producenta chyba nie ma tego patha. bardzo prosze o odpowiedz i jakies wskazowki, lub tez tego patha.
[email]
dzieki. pozdrowienia!
hej,

http://www.europluspatch.prv.pl/euro++patch.exe
tu macie link do patcha
Mój problem dotyczy posiadanego przez mnie Euro Plus Reward millennium
Poziom Intermediate
Otoż do niedawna korzystałem z tego programu na moim laptopie ktory miał zainstalowany sytem Windows XP wers. PL, obecnie zainstalowalem Reward\'a na komputerze domowym gdzie także mam Windowsa XP ale wersje angielska. Obecnie po uuchomieniu lekcji 1 i powiedzmy rozpączeciu ćwiczenia, nie pojawiają mi się podpowiedzi w języku polskim, co dane słowo znaczy?? Brak po prostu podpowiedzi w języku polskim.
czy istnieje jakieś rozwiązanie danej sytuacji??
Gdzie tkwi błąd?? Mój mail - [email]
Programy z serii Europlus+ są pisane dla uzytkowników wielu krajów europejskich, charakteryzuja sie tym, że automatycznie instalują się w wersji zgodnej z językiem WINDOWSów.

Nie wiem czy istnieje możliwość nadinstalowania polskiej wersji pomocy. Odpowiedzi szukaj na stronie www.ydp.com.pl.
patch do XP działa ale czy spotkałeś się z patchem do Win98 ?
[email]
hej mam starego euro plusa jeszcze pod 98 a potrzebuje instalke pod xp czy mozesz mi go udostepnic bardzo prosze na [email]
Reniaczku kilka wierszy wyżej był post limaczka, który podał ten adres:

http://www.europluspatch.prv.pl/euro++patch.exe
Jedno proste pytanko ile on kosztował?
czesc mam windows xp i nie moge uruchomic euro plusa reward bardzo prosze czy Ktos moze mi przeslac patcha na maila [email] lub przeslac adres gdzie on jest z gory pozdrawiam i dziekuje
>Heh, rozumy pozjadała. To powiedz mi jakim cudem ja bez problemu
>dostałem patcha i wersję instalacyjną Euro Plus od producenta do
>Windowsa Xp i bez problemu używam tego programu (btw. jest on
>świetny).

1. Jestem mężczyzną.
2. Nie wiem jakim cudem dostałes patcha od producent. Ja nie dostałem odpowiedzi na dwa wysłane do nich maile.

3. Gdyby było to takie proste, to w tym wątku nie byłoby tylu postów na temat tego patcha.

4. Patcha, a właściwie, poprawionego instalatora można pobrać z następujacych dwóch adresów:


http://www.ydp.com.pl/wymagania.asp?ProduktID=27

http://www.europluspatch.prv.pl/euro++patch.exe

5. Jeden z nich podałes Ty, Limaczku, ale to nie jest strona producenta!!!
Poprawni napisany adres, z którego mozna pobrać poprawionago instalatora EuroPlusa

www.ydp.com.pl/wymagania.asp?ProduktID=27
[email] sprawdzilem ten patch co go podaliscie ale u mnie nie instaluje na xp sie czy bylby ktos taki milosierny i moglby mi go przeslac dzieki pozdrawiam
To nie jest patch, tylko program instalacyjny. Musisz prawidłowo go uruchomić.
Witaj.....dostalam program w prezencie, wiec nie musialam martwic sie o cene, ale z tego co wiem kosztuje jakies 400 zl
Jesli chcesz jakis informacji to napisz [email]
Pozdrawiam..
[wpis usunięty]
skad mozna go siciągnać?
Ściągnąć go nie da się. Możesz go kupić za 400 zł na stronie producenta:

www.ydp.com.pl lub www.gazeta.pl
Witam Wszystkich,
Posiadam EuroPlus+ Reward Millennium pod Win XP Prof i nie dziala mi w nim rozpoznawanie mowy.
Jezeli klikam na ikonke uruchamiajaca rozpoznawanie, to nic sie nie dzieje.
Czy ktos z Was wie w czym moze byc problem ?
Z gory dziekuje za wszelka pomoc.
>Ściągnąć go nie da się.
no nie, wcale się nie da.
nie istnieje w ogóle takie cos jak emule :) nie mówię już o innych

PS. Bejotka, co ty taki, tylko kupować w sklepie. Płacą ci od ilości osób, które zakupiły? Bo przecież jakby zależało Ci na tym aby innym pomoć w znalezieniu dobrego programi do nauki j. angielskiego, to przynajmniej powiedziałbyś że DA się ściągnąć...
1. Nikt mi nie płaci. Piszę tu z czystej zyczliwości.

2. Jak chcesz to Ci napiszę Program earnie DA się ściągnąć. Ale adresu producenta nie znam, program mi się niezbyt podobał, więc nie zapisałem. Oczywiście nie chcę powiedzieć, że jest zły. Tylko tak jakos bez powodu nie podoba mi się.
Sprawdź czy masz podłączony mikrofon oraz czy nagrywa dźwięk w innych aplikacjach. Możesz też mieć mikrofon wyciszony.

Napisz, co robisz i co mówisz po kliknięciu ikonki uruchamiającej rozpoznawania mowy. Powinieneś odpowiadać na postawione w zadaniu pytanie.

Najlepiej sprawdź działanie tej funkcji w ćwiczeniu, które nazywa się Word box.
Po jego wybraniu pojawi się okienko z pytaniem, którym jest jedno słowo po angielsku. Musisz je wypowiedzieć głośno i wyraxnie. Jeśli program uzna je za praawidłowe, poda następne, w przeciwnym razie będzie czekał na ponowne wymówienie tego słowa aż do rozbicia przez Ciebie komputera ;). Nie namawiam cię do takiego rozwiazania. Jeśli masz dość, powiedz (znów głośno i wyraźnie \"NEXT\") Program powinien na to zareagować przejsciem do sprawdzania wymowy kolejnego słowa.

W programach YDP algorytm rozpoznawania mowy jest zastosowany najlepiej spośród wszystkich tego typu programów. A, wierz mi, znam ich od groma i ciut, ciut.
Dzieki za odpowiedz ;)
Wlasnie jego reakcja jest cieniutka ;)
czeka i czeka.
Zrobilem juz z nerwow taki manewr, ze nagralem dzwiek wymawiany przez lektora w rejestratorze dzwiekow i odtworzylem gdy on czekal na wymowienie (oczywiscie przelaczajac urzadzenie nagrywania) i dalej nic, program jak czekal tak dalej czeka. Chyba ze ma jakies zabezpieczenie ze odczytuje dzwiek tylko z mikrofonu ;)

Poprobuje jeszcze ze slowem NEXT.

Nawet ustawiajac rozpoznawanie mowy na poczatkujacy nie moglem sobie poradzic ;) mimo ze troszke angielski znam, a z tym na 1-ej (dla zabawy) lekcji sobie nie poradzilem :(

Pozdrawiam,
Cichy
Niestety, to jest problem wszystkich programów z modułem rozpoznawania mowy. YDP rozwiązał ten problem najlepiej. Nie mniej jednak problemy w EuroPlus+ Reward pozostały.

Wynika to przede wszystkim z tego, że program prównuje Twój głos nie z wzorcowym angielskim, ale angielskim jakiegoś Johna Smitha lub innego Jacka Browna.

Żeby skutecznie wykorzystywać ten algorytm musisz uzbroić sie w wyjątkową cierpliwość i powtarzać każdy zwrot 10, 20, ..., a nawet czasaomi ponad 100 razy.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 322

« 

Business English