Studia w Danii.

Temat przeniesiony do archwium.
781-810 z 1614
Racja... mogliby już nam przysłać te zaproszenia na rozmowe kwalifikacyjną ;p
Orientowaliście się już może w cenach zakwaterowania w Aarhus ?
Zastanawiałem się z koleżanką że może lepiej byłoby wynająć jakieś
2-osobowe mieszkanie niż akademik... tylko nie bardzo mam rozeznanie jak
to wygląda cenowo xD
Ja gdzieś czytałam że właśnie taniej jest wynająć mieszkanie w parę osób bo jednak koszty opłat dzielisz na te osoby a w akademiku za pokój płacisz sam. Jednak akademik wydaje mi się że ma specyficzny klimat w którym warto pożyć chociaż rok ;D
Ja też zapatruję się na początku na akademik:) Wtedy można się rozeznać, a wydaję mi się że można też zrezygnować w każdej chwili i znaleźć jakieś mieszkanie:)
Są już wysyłane zaproszenia na rozmowę z Copenhagen Business Academy, przynajmniej z Perfect'u. Między 16 a 18 kwietnia
Unj93 kiedy dostałeś wiadomość? Napisali gdzie, w Warszawie czy przez internet?? ;-)
W piątek, po południu mi przysłali wiadomość. Rozmowa ma być we Wrocławiu.

'Proszę się przygotować do swobodnej rozmowy (ok 30 minut) na tematy:
- kim jestem, skąd pochodzę, moja rodzina
- dlaczego wybrałem kierunek ...
- moje plany życiowe po studiach
- trudności związane ze studiowaniem za granicą: koszty, oderwanie od rodziny, inne'
Aha ok, wielkie dzięki ! ;-)
Unj93 jeszcze chciałam zapytać, jaki kierunek wybrałeś?
Turystykę ;)
Składał ktoś na Marketing Management w Aarhus ? :)
hej :))
Składa ktoś na civil engineering na VIA w Horsens?
Czy ktoś dostał już odpowiedź z UCN?
A na jaki kierunek w ucn zlozyles?
Automation Engineering
hej Olina94, ja składam na civil engineering na VIA :)
łoło i wysyłałeś podstawe programowa?
Ja w ogole wyslalam 13 i mi odp zeby czekac, a pozniej edu mi napisalo ze nie wyslalam. I wyslalam znow i znowu mam czekac.
A w ogole skad jestes? :))
wysłałem podstawę programową i przyznam że nieźle się namęczyłem, żeby to przetłumaczyć. Jestem z Łowicza, w centrum. Pewnie się spotkamy 15 kwietnia na rozmowie i teście z angielskiego. :)
Mam pytanie, może ktoś się orientuje:) Jeżeli złożyłam na VIA, ale to nie jest mój priorytet, to mogą wziąć mnie pod uwagę w ogóle i też dostać zaproszenie w najbliższym czasie, czy to jakos inaczej się odbywa?:)
Miziol39 mnie nie przyjeli. Dzisiaj dostałam meila. Powiedzieli, ze nie spelniam wymogow matematycznych. A jestem na rozszerzeniu. Nie rozumiem.
Bedziesz w warszawie czy w kielcach za tydzien?
edytowany przez Olina94: 08 kwi 2013
w Warszawie . A miałaś całkowanie, różniczkowanie itd.? Na stronie VIA jest podany wymagany zakres materiału z matmy.
O to widzisz ja w Kielcach. No w szkole nie miałam, bo w naszej podstawie programowej tego nie ma. Też sie nameczyłam przy tłumaczeniu tego strasznie.
A Ty to miałeś? Moge sie tego na wlasna reke nauczyc, tylko zeby mnie przyjeli. A i tez jestes na rozszerzeniu?
edytowany przez Olina94: 08 kwi 2013
CO Ty!? Przecież nie Twoja wina, że nie miałaś tego w szkole, proszę Cię, głupota... A składałaś jeszcze na coś?
no ja ogólnie też miałem tego nie mieć w podstawie, ale pogadałem z matematyczką i mam. Też na rozszerzeniu jestem, na mat-fizie. Podobno na dużej ilości kierunków w Polsce też wymagają tych tematów i też ludzie mają problem, z resztą widać to po tym ile filmików na YT jest, w których ludzie tłumaczą te tematy, głównie studenci.
Kurde Olina94 mogłaś dopisać, przecież nie sprawdziliby Ci, czy miałaś czy nie, ale według mnie to jest durne i tyle, skoro spełniasz pozostałe warunki, to dlaczego przez to Cię odrzucają?! Dostał ktoś wiadomość z Teko Fashion?
Generalnie ja im wysłałam podstawe programowa jaka obowiazuje na rozszerzeniu. Taka z ministerstwa co jest, bo chcialam, zeby wszystko bylo wiecie tak zgodnie z prawem jaby udokumentowane. Zreszta oni cos tam wspominali, ze trzeba bedzie przystapic ewent. do kursu wczesniej. A i tak mialam plan isc na korki w wakacje, teraz zaluje ze nie dopisalam bo moglam napisac i bym sie dostala na lajcie, bo oni bez kitu na to nie patrza. Glupote zrobilam, bo tylko na jedno sie logowala. Jutro pojde do tego biura, bo jestem z Kielc i sie postaram wszystkeigo dowiedziec
Czyli tylko na ten składałaś? Dziwne i to bardzo, jak dla mnie nie powinni odrzucać nikogo, tylko przeez podstawe programowa, przecież to jest do nadrobienia
Tak tylko na ten. Niestety. No oni tam napisali, ze jak cos mam nieprzerobione to obowiazkowy kurs z matmy 2 tyg przed rozpoczeciem. Czyli co oszukalabym ich i bym sie dostala? Tym bardziej ze mam juz FCE i pisalam CAE w marcu teraz, wiec z ang bym nie miala jakiegos wielkiego problemu.
Ale ja w ogole mialam jazdy z ta uczelnia, bo dwa razy musialam wysylac te dokumenty. Zupelnie jestem zdezorientowana co mam teraz robic.
Napisz do nich, ze nadrobisz te tematy we wlasnym zakresie + chcialabys dodatkowo uczeszczac na ten kurs. Zawsze mozesz dopisac, ze w zadnej szkole sredniej w Polsce nie ma takich zagadnien w podstawie programowej. No i warto dodac, ze ci bardzo zalezy by studiowac na tej uczelni bo to twoje marzenie etc ; p
Dzięki wam wszystkim :) Z Edu mi napisali, ze wyslali zapytanie do uczelni o jakie tematy konkretnie chodzi. Jutro tam pojde postaram sie wszystkiego dowiedziec i zrobie wszystko co w mojej mocy. Bo serio nie wyobrazam sobie innej opcji, po tym mailu zalamalam sie troche, ale jestem dobrej mysli. Ale dajcie spokoj uczelnia mi napisala ze dziekuja za starania ale nie. No dobre mi to!
Temat przeniesiony do archwium.
781-810 z 1614

 »

FCE - sesja letnia 2004