Agencja ACCESS z Łodzi - czy ktoś zna???

Temat przeniesiony do archwium.
1321-1323 z 1323
| następna
Ludziska kochane.Bracia i siostry w niedoli.Sory za ciekawe wejście, ale nie dajcie się nabić w butelkę !!!.Oszustów pseudouczciwych nie brakuje i naiwnych nie brakuje, a cwaniaki zarabiają. Kto wplacił pieniądze niech się pożegna. Zawsze znajdzie sie kruczek prawny w umowie, aneks, który to załatwi, a za proces trzeba wiecej zapłacić niż za stratę. Polska to kraj głupiego prawa. Piszesz do firmy o pracę , ok, a tu na poczatek 700 zł., za co?. Za samolot?. Bilet mogę kupić sobie sam. Przynajmniej zwiedzę Londyn, jak nie otrzymam pracy. Podpisujesz umowę w legalnioe zarejestrowanej firmie, ok, ale wraz z podpisem nastepuje wyjazd, nie za dwa tygodnie, za miesiąc, ale od razu. Ile osób wpłaciło 700 zł - 1000?, to 700000 zł.Chciałbym jednorazowo dostać taką sumkę. Nie musiałbym szukać pracy. Są legalne i wiarygodne biura, jak: workservice we Wroclawiu czy Peoplesources,czy EURES, tam szukajcie. Anglieski trzeba trochę zanać!, niestety. Czy firma jest wiarygodna, wydaje mi się że nie.
>>Ludziska kochane
Jestes jakies 3 lata za pozno z tym wszystkim. Access juz jest znany na prawie calym swiewcie jako jedna z 'najlepszych' agencji. Poczytasj watki w internecie o tym.
NIE NABIERAJCIE SIE NA FIRME ACCES Z ŁODŹI Z ULICY PIOTROWSKIEJ. SĄ TO OSZUSCI NIC WIECEJ, WPŁACIŁEM IM KIEDYS PIENIADZE I NIC NIE ZAŁATWILI, TYLKO CAŁY CZAS PRZECIAGALI ZE WYJAZD SIE PRZEŁOŻY I TAK BYŁO MIESIACAMI. WPŁACIŁEM PIENIADZE I ODDALI TYLKO 200ZŁ A NIBY RESZTA BYŁA NA TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW, PIC NA WODE. JAK ZAŁATWIACIE SOBIE GDZIES PRACE TO NIE WPŁACAJCIE PIENIEDZY NA POCZATKU, BO TO JEST WPADKA. JA POZNIEJ WYJECHAŁEM DO PRACY I PIENIADZE AGENCJA DOPIERO CHCIAŁA JAK WRÓCE I BYŁO WSZYSTKO OK. NIE NABIERAJCIE SIE NA FIRME ACCES Z ŁODZI
1321-1323 z 1323
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa