szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1591-1620 z 3652
Witam! Szukam chętnych osób na wyjazd do Anglii,zresztą własnie o to tutaj chodzi:). Mam 27lat,jestem z Ostrowa Wlkp. Pracowałem 3lata w UK,więc poradzimy sobie by się tam osiedlić:). Proponuje wschodni rejon Londynu lub bliskie okolice typu ,np, Barking,Rainham itp.Wyjazd najpóźniej w połowie kwietnia,chętne osoby proszę o kontakt na e-mail: [email] Pozdrawiam:)
mogę Ci pomoc


mamy z kolega 3 domy

w tej chwili mamy pokoj wolny mieszka z nami okolo 30 osob

domy sa w kilku miejscowosciachala jakas para moze byc ze z chlopakiem lub kolezanki

pokoje sa zamykane na klucz

dwie lazienki dobry internet, pokoje jedno lub 2 osobowe

domy takie na 5- 7 pokoi czyli od 8 do 10 osob w domu

jelsi masz Angielski komunikatywny ni ebedziesz miala problemu z pracą

Tym co przyjezdzaja pomagamy z rejestracjami i testami z Angielkiego mamy w domu

za pokoj bierzemy za dwa tygodnie z góry po 50 -60 funtow za tydzieni i tydzien depozytu

jesli sie komus noga powinie a przewaznie Ci co przyjezdzaja sa bez pieniedzy pozyczamy na jedzenie i czekamy z zapolata pooju

zalezy nam

na tym by teraz przyjechal ktos co ma faktycznie komunikatywny angielski bo okazalo sie ostatnio ze dwoch chlopakow przyjechalo z kolegami i oni milei angielski jako taki i pracuja a ich koledzy zuelne 0 i siedza na naszym utrzymaniu i kuja podstawowe zwroty i musimy im pomagac

orace im znajdziey ale to naszym krzyzem i dluzej schodzi

azdy kto jest jest bezpieczny bo stworzylismy taka spolecznosc

jak pracuje ponad 20 jest w stanie kilku pomagac w klopotach bo domy sie utrzymuja kosztowo

jesli chcesz to pisz jesli podasz telefon zadzwonie

mozesz tez rozmowic sie z innymi z tych domow

generalnie spokojni kulturalni ludzie na poziomie

z poważaniem JAnusz
[email]
Cześć! Poszukuję osoby chętnej na wyjazd do Londynu w celach zarobkowych połowa czerwca - lipiec. Osoby, która traktuje wyjazd poważnie, nie tylko w sferze fajnie by było. Mam 30 lat, ale wiek dla mnie zupełnie nie gra roli. Jestem osobą mobilną jeśli chodzi o Polskę, także może być osoba z Warszawy, Szczecina, Poznania. Jestem z Wawy. Miło by było, żeby osoba była rozgarnięta i nieco ogarnięta z językiem i ogólnie. [email]
Siema!
Jestem Łukasz mam 25 lat i wyjeżdżam do Anglii już 3 raz w ciemno.
Wcześniej byłem w Redditch a teraz uderzam na Coventry. Szukam osoby która chciałaby wyjechać ponieważ taniej na sam początek miesiąc - 2 miesiące wynająć razem pokój. To po prostu chodzi o cenę.

Wymagania jakie mam to choć podstawowy angielski, i ochota nauczenia się więcej, najlepiej osoba z poczuciem humoru, to ważne.

Sezon się zaczął praca jest więcej info [email]
Praca taka jak w Polsce tylko 6 razy więcej płatna ;)

Wyjeżdżam za 2 tyg ! PILNY TEMAT!
hej ....mieszkalam 4 lata w Londynie niedawno wróciłam do Polski ale cieżko tu znależć prace więc myśle o powrocie na przełomie kwietnia / maja . Mam 29 Lat , jestem zaradną dziewczyną z poczuciem humoru z Krakowa - szukam kogoś z okolic kto chciałby do mnie dołączyć ( ogarnięty chłopak lub dziewczyna :-) w podobnym wieku :-)razem będziełatwiej pod względem finansowym ,, moj email: [email]
Czesc, mam 24 lata i szukam kogos do wyjazdu do Manchesteru. Najlepiej w ciagu 2tyg. Jesli ktos jest chetny to mail. [email]
Poleciłby ktoś sprawdzoną agencje przez którą można znaleźć prace tymczasową na wakacje ( od czerwca do września włącznie - 4mc)? Pozdrawiam.
Nie ma nikogo chętnego kto chce pojechać do Londynu ??
Cześć. Jestem Michał, mam 20 lat, angielski jak najbardziej komunikatywny. Szukam osób chętnych do wyjazdu ze mną do Anglii do pracy. Zależy mi na osobach Z ŁODZI, żeby móc się spotkać przed wyjazdem.
Cześć. Jestem Michał, mam 20 lat, angielski jak najbardziej komunikatywny. Szukam osób chętnych do wyjazdu ze mną do Anglii do pracy. Zależy mi na osobach Z ŁODZI, żeby móc się spotkać przed wyjazdem.
[gg] , e-mail: [email]
cześć mam na imie Ola mam 29lat....poszukuje pracy w uk....wysłałam już chyba miliony maili ale zero odzewu...czy jest ktoś w stanie mi pomóc na początku? posiadam NIN, konto w Loydzie wystarczy tylko odświeżyć karte...pracowałam rok w szkocji i norwegi więc nie są mi obce wyjazdy....teraz chce wyjechać na stałę ale nie mam do kogo a w czarno strach.... żadnej pracy się nie boje ! jestem uczciwa, towarzyska i bezkonfliktowa ....chciała bym wyjechać i zacząć pracować ! kawałek podłogi ważna rzecz...później już sie pomalutku poukłada...początki najgorsze dlatego proszę o pomoc...pozdrawiam wszystkich ciepło i z góry dziękuje tym co wyskrobią do mnie maila! [email] [gg]
Cześć,
potrzebuje towarzysza do wyjazdu do Anglii. Przeraża mnie trochę fakt samotnego pobytu, więc mam nadzieje, że znajdzie się osoba, która ma podobne preferencje. A z mojej strony wygląda to tak: mam 20 lat i w połowie maja chciałabym wyjechać. Nie mam pojęcia czy chcę jechać w ciemno i szukać tam pracy czy powołać się na jakieś biuro. Chciałabym zostać tam mniej więcej do sierpnia, ale plany mogą się zmienić. Wolne mam do października, wszystko zależy od tego jak to się potoczy. Angielski znam bardzo dobrze, więc po cichu łudzę się na jakąś inną pracę niż zbiory warzyw albo pakowanie mięsa. Ale ostatecznie obiecuje nie wybrzydzać :) Jeżeli masz podobne zamiary i również zero pomysłu jak to ma wyglądać, odezwij się i może wymyślimy coś razem. A jeżeli byłeś już za granicą i znowu planujesz, albo po prostu wiesz już jak zorganizujesz swój wyjazd i szukasz towarzysza , TYM BARDZIEJ SIĘ ODEZWIJ :D [email] !
Jestem zainteresowany wyjazdem za granice gdzies okolo sierpnia i do końca roku.teraz niedam rady bo Żona jest w ciąży i chce byc przy porodzie.mam trudną sytuację finansową i jedynie wyjazd mnie ratuje,mogla by to byc praca typu zbiory lub na produkcji lub inne fizyczne i wiadomo we dwoch byłoby raźniej.mój numer telefonu to 721107584 lub [email]
Jestem ze Ślaska dokladnie Bielsko-Biała prosze o odpowiedzi zależy mi na tym wyjezdzie chętnie mogą być zbiory tu w Polsce pracuje jako tapicer i to siłowo ale zarobki są katastrofą
Hej! Jest ktoś ze Szczecina chętny na wyjazd w okresie wakacyjnym do pracy w uk? Może są osoby ktore już pracowały i szukają osoby do wspólnego wynajecia mieszkania? Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o maila na [email]
Witam, szukam osób z którymi mogłabym wyjechać do pracy do UK, właściwie od zaraz. Myślałam o Brighton tylko nie wiem czy to dobry pomysł. Czy uda się znaleźć ta pracę, na ten moment nie mam nic nagranego. Jak by ktoś chętny był wyjechać ze mną bądź posłużyć dobrą radą to niech pisze. :))))))) [email]
madziunka116 wyslalam do Ciebie meila :DD
Witam! mam na imie Magda, mam 35lat. Planuję wyjazd do Anglii w lipcu. Szukam bratniej duszy, we 2 zawsze raźniej. Chcę pojechać w ciemno, na stałe. Mam już pewien kontakt gdzie zatrzymać się na początku. Na miejscu zamierzam poszukać pracy i pomału stanąć na nogi :) . Jestem towarzyska, tolerancyjna, ogarnięta :)
Znam bardzo dobrze angielski. Szukam osób mniej więcej w swoim wieku, ale niekoniecznie.
Możecie pisać na maila [email]
Witam. Mam na imię Łukasz, w tym roku skończę 22 lata i zamierzam wylecieć do Anglii i zostać tam jak najdłużej się da, a że nie mam tak nikogo ze znajomych i rodziny szukam pomocy u Was. Jestem raczej spokojną osoba, mój angielski jest komunikatywny. Skończyłem szkołę gastronomiczna, pracuje w lokalu i robię pizzę, ale mam tez doświadczenie w budowlance jako takie, ale jak to mówią "żadnej pracy się nie boje". Szukam osoby która mieszka lub mieszkała w Anglii i pomoże w znalezieniu pracy i mieszkania. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź :)
[email]
Cześć. Jestem Michał, mam 20 lat, angielski jak najbardziej komunikatywny. Szukam osób chętnych do wyjazdu ze mną do Anglii do pracy prawie że natychmiast. Zależy mi na osobach Z ŁODZI, żeby móc się spotkać przed wyjazdem.
MAM JUŻ KONTAKT Z OSOBĄ, KTÓRA ZAŁATWI POKÓJ I PRACĘ, DLATEGO SZYBKO!
[gg] , e-mail: [email]
PILNE!!!!!!!!
Hej jestem Justyna z woj lubelskiego mam 31 lata jestem panną angielski słaby jestem z epoki w której kładziono nacisk na naukę ruskiego . Jak każdy tutaj chciałabym wyjechać z Polski jestem na bezroboci już prawie 2 lata Szukam koleżanki odważniejszej ode mnie która chciałaby z uciec z naszego kraju. Mam też orzeczenie o niepełnosprawności ale to mi nie przeszkadza w podjęciu pracy mam wadę wzroku i noszę szkła kontaktowe nie wiem czy za granicą są jakieś korzyści z posiadania orzeczenia. Piszcie dziewuszki zaprzyjaźnimy się wyskoczymy na piwo kilka razy i w drogę :)
Cześć, jestem Michał, mam 22 (23) lata, chciałbym w okolicach maja wyjechać z dziewczyną do pracy za granicę. Niestety nie posiadam żadnych kontaktów. Jestem z centrum (Łódź). Posiadam prawo jazdy kat.b oraz ewentualnie własny samochód. Język angielski komunikatywny (dziewczyna również). Chciałbym zostać na jak najdłużej (być może na stałe), wszystko zależy od pracy i zarobków jakie się uda odszukać. Mail: [email]
Witam, jestem Damian i mam 24 lata. W lipcu chciałbym wyjechać w celach zarobkowych oraz dokształcenia się w języku angielskim. Jestem osobą towarzyską z poczuciem humoru. Poszukuje osoby, która również jak ja chciałaby w tym terminie wyjechać i razem spróbować coś zdziałać. Płeć bez znaczenia.Odpowiada mi praca przy zbiorze jak i na produkcji czy w magazynie. Z angielskim dawno nie miałem styczności ale podstawy znam na pewno. Zapraszam kontakt: [email]
Hej, mona131086 wysłałam do Ciebie maila:):)
Cześć :)
Mam na imię Michał, mam 22 lata, studiuje w Krakowie. Chciałbym wyjechać do Anglii w wakacje (lipiec i sierpień ). Myślałem o pracy kelnera, gdyż wydaje mi się że w wakacje najłatwiej taką znaleźć i najwięcej zarobić. Mam 2 letnie doświadczenie w takiej pracy. Szukam chętnej osoby w podobnym wieku do wyjazdu.
email: [email]
edytowany przez mic.mic.1992: 18 mar 2015
Witam. Szukam osoby chetnej do wyjazd do Anglii. widzę że sporo osób sie wybiera:) prosze o priv.
do Justyny32 napisz na priv [email]
Do magdalo i Justyna 32 dziewczyny ja też jestem chętna pojechać , napiszcie na priv [email]
czesc. mam 26 lat jestem z walbrzycha pracowalem 7 miesiecy w angli angielski podstawowy mam zamiar wyjechac i szukac pracy sa jakies osoby chetne na wyjazd [email]
Cześć mam 23 lata w kwietniu szykuje mi się wyjazd do UK :D szukam koleżanki która z chęcią też pojechałaby w celach zarobkowych
wiadomo razem raźniej i ekonomiczniej :P
ja planuję zostać w Uk ok roku , wiadomo plany mogą się zmienić
gdyby jakaś miła osóbka wybierała się też w tym terminie lub miała chęci się wybrać zapraszam na maila [email]
Temat przeniesiony do archwium.
1591-1620 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia