szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1681-1710 z 3652
Mam prawie 38 lat i poszukuję osoby do wyjazdu do Anglii w celu poszukiwania pracy na miejscu.
Najlepiej żeby tak jak ja był to facet bo wtedy będzie można wspólnie wynająć dwuosobowy pokój.
Jestem z województwa śląskiego.
Myślę, że o szczegółach takich jak termin czy dokładny kierunek wyjazdu lepiej porozmawiać już mailowo : [email]
Witam, mam 22 lata, chciałbym wyjechać do UK do pracy, termin jest elastyczny. Język angielski komunikatywny, do tego prawo jazdy kat.B. Gdyby znalazł się komplet, wtedy mogę zabrać samochód, niewielki więc bagażu niewiele można by wziąć. Pracować mogę wszędzie oprócz ciężkiej fizycznej, rybach oraz osobach starszych. Chciałbym wyjechać na dłużej. Poszukuje osób, które mają możliwość ogarnięcia pracy czy mieszkania na miejscu, a potrzebują kompanów do wyjazdu. Jestem z woj.łódzkiego.
Siema
Wyżej na tej stronie napisałem parę słów o sobie zapomniałem dodać jeszcze, że szukam chociaż 1 osoby która była już za granicą, potrafi się dogadać i ogarnia w miarę temat. Podkreślam, że szukam osób, które jadą zarabiać a nie ćpać albo chlać, z kulturą. Rozumiem jeśli ktoś w weekend wypije sobie piwko dla przyjemności.
Jeśli ktoś myśli podobnie pisać [email]
Cześć, mam 39 lat i szukam osoby bądź osób z woj. śląskiego, w podobnym wieku chętnych do wyjazdu w okolicach maja do pracy w Anglii. Mój angielski jest komunikatywny. Podaję maila : [email]
Szukam kobiety ewentualnie dwóch do wspólnego wyjazdu do Anglii. Ja i mój przyjaciel wybieramy się własnym samochodem (dla bezpieczeństwa). Mamy upatrzone miasto oraz prace. Układ jest prosty: Zrzuta na paliwo - później możemy się rozdzielić i każdy w swoją drogę lub wynająć razem 2 pokoje double aby było taniej lub coś w ten deseń. Jesteśmy uczciwi i tego samego oczekujemy. Możliwość spotkania się przed wyjazdem. Wszystkie szczegóły na maila [email] lub pod numerem który podam w mailu . Pozdrawiam.
edytowany przez MESSIAH :): 13 kwi 2015
2
edytowany przez MESSIAH :): 13 kwi 2015
Mam na imię Dominika, 21 lat, obecnie mieszkam w Krakowie, angielski na poziomie zaawansowanym ale przydałoby się go wyszlifować przez zwykłe, codzienne rozmowy, planuję wyjazd na początku lipca ale nie mam nagranego żadnego mieszkania ani pracy, interesują mnie większe miasta, żeby nie tylko zarobić a mieć też gdzie wyjść i miło spędzić czas, szukam osoby, która dobrze zna angielski, najlepiej odważnej i z poczuciem humoru, żeby jakoś przeżyć wszelkie możliwe trudy i niedogodności, mile widziany też ktoś kto ma jakieś doświadczenie w tych rodzaju wyjazdach oraz mniej więcej w moim wieku, najlepiej byłoby spotkać się wcześniej kilka razy żeby lepiej się poznać, wymyślić razem jakiś plan; od razu zaznaczam, że nie interesują mnie żadne niemoralne propozycje i układy :) nie szukam sponsora lecz towarzysza/ki.

kontakt: [email]
Witam mam 21 lat, szukam osób chętnych do wyjazdu do Leicester ( Anglia) . Mam tam osobę, która pomoże nam znaleźć pracę i mieszkanie. Wyjazd planuje na początku maja. Jestem z POMORZA. Proszę pisać na e-mail tylko ZDECYDOWANE osoby. Jestem dziewczyną dlatego mile widziane wiadomości od dziewczyn. pozdrawiam

[email]
@euforia21 , domcze17 wysłałem mail :)
Mam pytanie znajoma mi powiedziała, że jeśli posiadam paszport wtedy szybciej załatwię formalności gdy będę już za granicą. Czy to prawda? Kraj do którego miałbym wyjechać to Szkocja proszę o pomoc [email]
Cytat: Lukass22
Mam pytanie znajoma mi powiedziała, że jeśli posiadam paszport wtedy szybciej załatwię formalności.

paszport, dowod i prawo jazdy sie przydadza.
Witam,

Poszukiwana jedna osoba do pracy w zacisznym hotelu w szkocji (highland). Legalna praca jako housekeeper na cały sezon od maja do maja. Możliwość przedłużenia kontraktu. Język ang nie wymagany lecz mile widziany. Preferowany mężczyzna(kobiety nie wykluczone). Praca 6 dni w tyg. od w sezonie około 5-7 h po sezonie około 2-5, średnia roczna to około 30h/tyg. Stała miesięczna pensja.
Jako że mam wolny jeden pokój, niestety łózko to double, mogę pomóc maksymalnie dwóm osobom, wiec więc najlepiej gdyby była to para. Jak pisałem wyżej jedno miejsce pracy już czeka, dla drugiej osoby postaram się ogarnąć coś podobnego lecz nie gwarantuje że to będzie na cały sezon. W sumie dużo też zależy od samych osób, warto wykazać się pracowotością i uczciwością, te cechy zawsze są brane pod uwagę w pierwszej kolejności. Jeśli zainteresowane osoby nie były nigdy w pracy w UK to pomogę ogarnać wszystkie formalności.
Zainteresowanych proszę o przesłanie CV ze zdjęciem w j. ang. na mój adres [email]

Zaznaczam, że przed przyjazdem musimy odbyć rozmowe na skype lub hangout w której to omówię wszystkie aspekty pracy i mieszkania.

Proszę o kontakt tylko poważne osoby.
Cześć, jestem Mateusz, mam 19 lat, planuję wyjazd do UK, już raz byłem jednak na bardzo krótki okres czasu, gdyż miałem kilka nie pozamykanych spraw w Polsce, poszukuję chętnej osoby w moim wieku bądź zbliżonym do wyjazdu, z całym szacunkiem ale młodzież porozumiewa się w inny sposób, więc byłbym bardzo zadowolony jeżeli ktoś taki by się znalazł, mam tam siostrę, która siedzi kilka lat, jednak nie chcę siedzieć jej na głowie, gdyż ona ma swoje życie, ale jeżeli będzie potrzebna jakaś pomoc na start to nie ma najmniejszego problemu, potrzebuję osoby odpowiedzialnej i ogarniętej, nie chcę kogoś, kto byłby w stanie rzucić wszystko w jednej chwili, tylko po to aby wyjechać i zaraz wracać z płaczem, gdyż wiem jak to wygląda z boku, osobiście jestem osobą z poczuciem humoru no i jestem jeszcze gówniarzem patrząc na średnią wieku użytkowników forum dlatego zależy mi również na takiej bratniej duszy, wiadomo, że wtedy można się dogadać, zapraszam do kontaktu e-mail: [email] w e-mailu najlepiej podsyłajcie swoje konta na fb, skype bądź gg, gdyż wtedy komunikacja jest o wiele łatwiejsza, podkreślam jednak, że szukam osoby spokojnej, nie mówię tutaj, że jestem jakimś sztywniakiem, po prostu przejechałem się na wielu ludziach i nie chcę potem żadnych rozczarowań, gdy pojawią się jakieś niepotrzebne problemy, zapraszam do kontaktu: [email]
Witam! Mam 19 lat jestem właśnie w Anglii. Na razie nigdzie nie pracuje chociaż jest dużo pracy tylko nie mam motywacji. Jestem tu z rodziną która ma prace i musiałabym zacząć sama więc chętnie poznałabym kogoś kto zacznie razem ze mną.
Cytat:
kashta121

Podaj e-maila ;)
Cześć, szukam dziewczyn z okolic Katowic do wyjazdu do Holandii przez agencję na min. 2 m-ce (agencja wysyła też osoby bez znajomości języka). Kontakt [email]
Hej wszystkim , przedstawię wam sytuacje jak to będzie wyglądać z mojej strony i mojej partnerki.
Wraz z moją dziewczyną wybieramy się do Anglii w sierpniu 2015 więc przedstawię wam jakie są potencjalne koszta takiej wycieczki.Najpierw musimy sobie odpowiedzieć na ile chcemy pojechać ile mamy środków i w jakim tempie jesteśmy stanie znaleźć pracę.
Koszta
Samolot od 100 - nie ma górnej granicy
Samochód to zależy gdzie się wybieramy , przykładowo do Londynu z warszawy jest 1630 km.
Zakładając że nasze auto spala 7 litrów na 100 i paliwo po 5,70 wyniesie nam to 650 zł w jedna stronę

http://spalanie.formuly.pl/index.php

ale do tego trzeba doliczyć jeszcze przeprawę promowa która kosztuje 30 funtów w górę zależy z jakiego portu skorzystamy. Mamy dwa do wyboru Calais lub Dunkierka polecam ten drugi gdyż w w calais dochodzi do zamieszek z nielegalnym emigrantami którzy chcą się dostać na wyspy więc to może różnie się skończyć ale nie mowie ze nie da się tam przyprawić więc ja bym wybrał Dunkierkę bo jest spokojniej. Taki mały przedsmak co się dzieje w calais.

Autobus to koszt 250 zł w górę.
Na miejscu musisz sobie kupić kartę telefoniczną chcemy uniknąć takiej sytuacji że osoba odbierająca nie myślała sobie że ktoś dzwoni z Polski. Wtedy szukamy sobie miejsca w pokoju lub mieszkania oczywiście jeśli pozwalają na to fundusze. Strony godne polecenia

www.zoopla.co.uk
https://www.spareroom.co.uk
http://uk.easyroommate.com
http://www.gumtree.com/
http://www.poloniusz.pl/o4-3/ polskie ogłoszenia

Koszty utrzymania.
Koszty utrzymania są bardzo wysokie w Londynie niż w innych miastach więc nie polecałbym tam zaczynać osobom które mają mniej funduszy oto one.
Londyn
Pokój 100 funtów w górę za pokój jednoosobowy czasami się trafi podwójny
Mieszkanie to koszt już 700 funtów więc dużo. W końcu stolica.
Manchester i Liverpool
Pokój można dostać juz za 50 funtów dwuosobowy pokój w granicach 80 więc koszta dzielą się na pół
Mieszkanie całe można już wynająć już za około 400 funtów więc całkiem spoko.
Wyżywienie max 200 funtów miesięcznie na osobę choć słyszałem o takich którzy potrafią zejść do 120.
Transport
Karta oyster

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=U_swVYfILqmqywPr9oCADA&url=https://www.tfl.gov.uk/cdn/static/cms/documents/tr139305-oyster-aw-polish.pdf&ved=0CB4QFjAA&usg=AFQjCNH3Lc4ORGL7fDIEVl06jOVel3-MFg&sig2=yguZqdRy62vhWMJWNmLCRA

Zatankowanie własnego auta o pojemności 30 litrów to koszt około 30 razy 1,07 GBP = 32,1 GBP.
Tylko tu jest mała wada , polskim autem można się poruszać tylko 3 miesiące po znalezieniu pracy potem trzeba niezwłocznie przerejestrować auto.
Podsumuwując
Koszt przyjazdu na 2 osoby biorąc pod uwagę dzielenie się rachunkami.
Pokój 2 osobowy 100 funtów tygodniowo /50 osoba
Wyżywienie 120-200 / osoba
Transport 32 samochód lub autobus max 100 funtów.
2[tel]= 352 funty na miesiąc. Wystarczy tylko pomnożyć 352 przez ilość miesięcy ile chcecie zostać i wyjdzie wam ile macie zabrać kasy ze sobą np
352 x 5,5 kurs funta = 1936 miesiąc
352 x 6 miesięcy = 2112 × 5,5 kurs funta = 11616 zł. Pół roku.
Na miejscu musicie załatwić takie sprawy jak National insurance number w jobcentre i konto bankowe i już możecie poszukiwać pracy albo na własną rękę albo przez lokalne agencje pracy tzw jobcentre plus.
Wiec wszystko zależy od was na jak długo chcecie się zatrzymać.
Osobiście nie radzę wyjeżdżać w ciemno jeśli nie macie kogoś kto wam pokaże i wytłumaczy co i jak, pójdzie do agencji, po NIN itd.

Sama Anglia też za piękna nie jest. Zawsze myślałem, że będzie super, ale już takie Niemcy(których nie trawię jako narodu) mają znacznie lepszą architekturę, czystość itd.
Angole to brudasy, tu jest wszędzie brudno. Tanie pokoje wyglądają gorzej niż w najgorszych dzielnicach Warszawy.
Wyjechałem, bo chciałem spróbować i chciałem wracać już pierwszego dnia, ale musiałem jednak odrobić wydany hajs i przynajmniej cokolwiek zarobić żeby wstydu nie było. Posiedze tu jeszcze kilka miesięcy i wracam do PL.
Radzę się 10 razy zastanowić jak ktoś nigdy tu nie był, bo może być ciężko jak ktoś jest sentymentalny i przywiązany do Polski.

Niemcy to lepszy kierunek na emigrację, kraj mimo wszystko bardzo podobny do naszego, jedzenie lepsze niż w Anglii, czyściej itd. Jedyny minus to język.

A co do zarobków, to za najniższą krajową z agencji można lajtowo odłożyć 300 funtów na miesiąc, przy dość bogatym życiu, czyli kupowanie jedzenia w polskich sklepach, piwko co jakiś czas, jakiś ciuch itd.
Jakbym oszczędzał maksymalnie to da radę i 500 odłożyć.

Jeszcze co do języka. Ja przed wyjazdem miałem spory zasób słownictwa, potrafiłem czytać i pisać bez problemu, ale jak przyszło co do czego to niektórych angoli kompletnie nie dało mi się zrozumieć. Z każdym dniem jest lepiej, ale jak ktoś nie zna angielskiego na tyle żeby się dogadać, bo już w agencjach będzie skreślony, bo tam sprawdzają czy jesteś w stanie się dogadać.
Ja bede miał Pokoj jednoosobowy u siebie jak by ktos chciał teraz przyjechać z pl
Oczywiście z praca pomoge !
szukam bezdzietnego kawalera domatora 37-42 lat powyzej 175 cm z kraju wsi zagranicy na dobre i złe ,moze razem pojedziemy do pracy zagranice [email]
poligon123 podaj jakis kontakt do siebie lub napisz mi na pw
Cytat: Daly
poligon123 podaj jakis kontakt do siebie lub napisz mi na pw

[email]
Planuje wyjazd w najblizszym czasie do UK (Manchester/Liverpool te okolice). Mam 35 lat jestem z małopolski. Szukam kogoś (najlepiej po studiach) żeby razem wynajac pokoj/dom. Podroz samochodem (podzial kosztow) lub samolotem do uzg. Znam jezyk angielski takze ew. moge pomoc w zalatwieniu nin , konta etc.
Ja ze swej strony powiem krótko
Radzę posłuchać tego co napisał Emigrantxxx
Witam, Jestem Arek i mam 25 lat, szukam osoby która by ze mna wyjechała do UK mam na celowniku Manchester.
Uprawiam sport więc nie pije nie palę, Angielski znam na poziomie umozliwiającym mi komunikację(jakiś czas temu byłem w danii , posługiwałem się j. angielskim i nie było wiekszych problemów)
Szukam Osob zdecydowanych na 100% wyjazd najlepiej w maju lub czerwcu (najlepiej jak najszybciej)
kontakt:
[email]
Witam szukam chętnej osoby do wyjazdu do Niemiec do pracy. Szukam osoby zdecydowanej na 100%.
Kontakt:
[email]
Cześć! Jestem Daria mam 20 lat planuje wyjechać do Anglii jakoś w lipcu lub sierpniu na dłuższy czas. Szukam osoby do wyjazdu w 100% pewniej ;) Wszystkie szczegóły na maila [email]
Witam, mam 24 lata, poszukuję osób chętnych do wspólnego szukania pracy w Niemczech. Ja Niemiecki znam w podstawach, praca na magazynie to obszar w którym zamierzam skupić ludzi, fajnie by było gdyby ktoś miał auto i Niemiecki w miarę ogarniał. W grupie lepiej. Zawsze szybciej można coś znaleźć. Najlepiej w podobnym wieku K/M. Pozdrawiam! Piszcie na: [email]
edytowany przez reksio24: 22 kwi 2015
Cytat: ebehebe
Cześć! Jestem Daria mam 20 lat planuje wyjechać do Anglii jakoś w lipcu lub sierpniu na dłuższy czas. Szukam osoby do wyjazdu w 100% pewniej ;) Wszystkie szczegóły na maila [email]
źle wpisałam maila : [email]
Witam wszystkich, w przyszłym tygodniu zamierzam wyjechać do Londynu w celu poszukiwania pracy. Mam 36 lat, bez nałogów, w miarę dobry angielski. Pracowałem już kiedyś w UK, więc mam NIN, tylko konto w banku będę musiał założyć. Szukam ludzi do wspólnego wyjazdu, ale takich z którymi można normalnie pogadać i funkcjonować a nie "obalać" flaszkę co wieczór. Ewentualnie, jeżeli już ktoś jest na miejscu to mogę dołączyć.

Mój email: [email]
Pozdrawiam!
Temat przeniesiony do archwium.
1681-1710 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia