szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1651-1680 z 3652
Witam wszystkich. Poszukujemy jednej osoby do pracy w Walii . Praca na produkcji pełny etat i stała praca. Szukamy kogoś odpowiedzialnego kto chciałby zostać tutaj na dłużej . Wynajmę pokój w domu w którym mieszkam i tym samym dam pracę. Proszę o kontakt tylko osoby które są w stanie w ciągu 7 dni dojechać tutaj na miejsce gdyż szkolenie do pracy odbędzie się w przeciągu 2 tygodni. W odpowiedzi proszę podać płeć wiek i napisać coś o sobie wraz z dołączenie numeru telefonu . Wszelkie odpowiedzi proszę skierować na adres [email] język angielski nie jest wymagany .
Witam

Mam na imie Piotrek, lat 21 ,jestem z okolic Poznania. Szukam chętnych osob do wyjazdu do Angli do pracy. Do tej pory pracowalem mobilnie przez komputer, takze po wyjezdzie nadal moge to kontynuowac , takze na pewno nie bede obciązeniem finansowym nawet jezeli nie znajde pracy prze pierwsze tygodnie miesiace.

W celu dogadania sie [gg] lub wiadomosci prywatne tutaj

pozdrawiam
Cytat: Piotrek2193
Witam

Mam na imie Piotrek, lat 21 ,jestem z okolic Poznania. Szukam chętnych osob do wyjazdu do Angli do pracy. Do tej pory pracowalem mobilnie przez komputer, takze po wyjezdzie nadal moge to kontynuowac , takze na pewno nie bede obciązeniem finansowym nawet jezeli nie znajde pracy prze pierwsze tygodnie miesiace.

W celu dogadania sie [gg] lub wiadomosci prywatne tutaj

pozdrawiam

Piotrek ja sie domyślam ze ty bierzesz poprawki ,ale z tym szukaniem pracy przez kilka miesięcy to lekko przeginasz
No chyba ze szukasz jakiejś wyjątkowej pracy
Witam

Mam na imię Mateusz, 18 lat ,jestem z okolic Bielska Białej. Szukam osób chętnych do wyjazdu do jakiegoś mniejszego miasta w Anglii- głownie dlatego, że pojadę pierwszy raz i wolałbym nie jechać sam, miło by było gdyby znalazł się ktoś kto także mieszka w Bielsku/ okolicach, by się może było spotkać i dogadać

Jeżeli jest ktoś zainteresowany, to proszę o kontakt na mail : [email]

Pozdrawiam.
Witam Was :) planuje wyjazd lub wylot to się zobaczy :) w zależności od miejsca w Anglii. Byłem już 4 lata temu pracowałem i niestety żałuję ze wróciłem teraz 2 okazji juz nie zmarnuje więc jak ktoś chce się zabrać ze mną to pisać do mnie ustalimy szczegóły plan już w sumie mam :) który mam nadzieje mi się uda zrealizować a potem? potem tylko z górrki :P wyjazd za 2-3 miesiące w czasie sezonu gdzie pracccyy jest pod dostatkiem tzw. "bussy" :P proponuje miasto Leeds ponieważ jest tam mnóstwo agencji pracy i ogółem zajefajne miasteczko pisać na emaila lub pod numer 669487658 pozdrawiam i czekam na odpowiedźi najlepiej w max 3 osoby :P.
Dlaczego wyjazd? można by rzec retoretyczne pytanie w sumie nie najgorszą mam pracę ale czuje wypalenie zawodowe i jak widzę ludzi z lotniska bo tam moja praca którzy stadami emigrują to myślę Sobie czemu nie spróbować ponownie? tym razem już na dłługggo. Pozdro a propo mam na imię Przemek i mam 24 w sumie 25 lat za nie całe kilkanaście dni :P
no i oczywiśćie jest jeszcze jeden powód Anglia>> Polska 360 stopni :) po prostu nie ma co porównywać
[email] jak coś to jest mój email zapomniałem dodać :P
Chciałbym wyjechać do pracy za granicę, może być praca tylko dla mnie lub dla mnie i dziewczyny. Język angielski komunikatywny, w moim przypadku dodatkowo bardzo dobra obsługa komputera, prawo jazdy kat.B. Mam 22 lata. Posiadam też własny samochód. Poszukuję osób lub firm, które mają już ustaloną pracę i mogą w tym pomóc, a po prostu potrzebują współlokatorów czy kompanów do wspólnego wyjazdu. Może być też inny kraj.
pytanie do poligon123: mowisz ze przez Twoj dom przewija sie po 3-4 osoby tygodniowo, jaka Ty masz z tego korzysc ?Prowizje od agencji czy w budowlance od lebka?co na to Twoja rodzina? Jak robisz to prywatnie to nie boisz sie ze przyjedzie do Ciebie osoba podstawiona zobaczyc co Ty tam w domu masz jak tak sie na forum obnosisz swoimi zarobkami i mozliwosciami pomocy?, Pozatym ja bym nie wzial takiej odpowiedzialnosci na Twoim miejscu za te wszystkie mlode osoby bo wiem ze w Londynie najbardziej przeludnionym i najdrozszym miastem w Europie dla ludzi ze slabym jezykiem (ludzie sami tak o sobie pisza) oprocz tych wszystkich pakowalni, drukarni, piekarni ...sralni w itp za minimamalna pensje i polowa tygodniowki za pokoj i kilkanascie godzin dziennie po za domem praca +metro/ przesiadki - to nic innego to miasto im nie oferuje. Przebujać sie na pokoju pracujac dla agencji i nic przy tym nie odkladajac to mozna w Polsce w kazdym wiekszym miescie- nie trzeba do Londynu wyjezdzać. Ja bym nie wzial takiej odpowiedzialnosci za tych wszystkich ludzi rozumiem, sam dawalem ogloszenia bo mam swoje miejsca sprawdzone w Anglii i wiem ze w sezonie mozna dobrze zarobic i dla mlodego chlopaka odkladanie 4000zl miesiecznie przez co najmniej 6-7 miesiecy w niezbyt trudnej pracy to jest cos -ale rozumiem zalatwic prace dobra w ktorej sam robie - jednej dwom osobom i pomoc z mieszkaniem ... ale pisac takie rzeczy :''ze debil nie znajdzie tylko pracy itp.'' i hurtem sprowadzac osoby przez caly rok do Londynu to ja bym takiej odpowiedzialnoci nie wzial na siebie, bo Anglia jest najbardziej elastyczna i sezonowa jesli chodzi o prace, proponujesz na budowie 65f czy to jest tak duzo? a ile godzin dziennie trzeba zapierdalac u Ciebie na to 65f ? 10h? To wyjdzie minimalna na godzine, to wydaje mi sie ze Ci prawdziwi faceci jakich rekomendujesz do pracy oprocz stalowych jaj to musza miec tytanowy kregoslup do takiej roboty .
Chcę wyjechać w miarę jak najszybciej do pracy za granicę, Anglia oczywiście wchodzi w grę. Interesuje mnie wpierw umowa na 2-3 miesiące, by móc się jakoś zaaklimatyzować i poszukać porządnego lokum. Jeżeli praca będzie dobra i na opłacalnych warunkach, wtedy z chęcią przedłużę umowę. Jeżeli zaś praca będzie taka sobie, przed końcem upływu czasu umowy poszukam/my czegoś lepszego. Również w miarę możliwości po doszkoleniu języka będę chcieć porobić kursy, które w przyszłości pozwolą na lepiej płatną pracę.
Coś może teraz o mnie, mam 22 lata, angielski opanowałem w stopniu komunikatywnym, do pierwszej pracy powinien wystarczyć, gdyż nie będzie ona zapewne zbyt wymagająca jeżeli chodzi o komunikację, posiadam prawo jazdy kat.B oraz własny samochód. Sprawnie poruszam się po sprzęcie komputerowym czy elektronicznym. Nie jestem typem agresora, utrzymuję po sobie porządek, z chęcią porozmawiam czy gdzieś wyjdę, odpocząć przy piwie z chęcią też się zgłoszę. Dodam, że uwielbiam gotować, jestem amatorem, lecz potrafię przyrządzić więcej niż kanapkę.
Co do podróży, po dogadaniu można jechać moim samochodem (Seat Ibiza), nie jest wielki, lecz dla chcącego nic trudnego. Oczywiście opcja samochodu o ile będzie się to opłacać.
Kontakt: [email]
Cytat: Megocki
Chcę wyjechać w miarę jak najszybciej do pracy za granicę, Anglia oczywiście wchodzi w grę. Interesuje mnie wpierw umowa na 2-3 miesiące, by móc się jakoś zaaklimatyzować i poszukać porządnego lokum.

To juz nie te czasy. Moze cos sie uda gdzies tam poszukac, ale generalne takie prace sa teraz na 'zero contract hours' - przychodzisz do pracy tylko wtedy kiedy jestes potrzebny.
Hej :) Rowniez chcę wyjechać, na 100%. Czerwiec/Lipiec, mam 23 lata i jestem z Trójmiasta :) Angielski bardzo dobry, jak ktoś jest zainteresowany wspólnym wyjazdem piszcie [email] lub 731578164
Cytat: carlos30a
pytanie do poligon123: mowisz ze przez Twoj dom przewija sie po 3-4 osoby tygodniowo, jaka Ty masz z tego korzysc ?Prowizje od agencji czy w budowlance od lebka?co na to Twoja rodzina? Jak robisz to prywatnie to nie boisz sie ze przyjedzie do Ciebie osoba podstawiona zobaczyc co Ty tam w domu masz jak tak sie na forum obnosisz swoimi zarobkami i mozliwosciami pomocy?, Pozatym ja bym nie wzial takiej odpowiedzialnosci na Twoim miejscu za te wszystkie mlode osoby bo wiem ze w Londynie najbardziej przeludnionym i najdrozszym miastem w Europie dla ludzi ze slabym jezykiem (ludzie sami tak o sobie pisza) oprocz tych wszystkich pakowalni, drukarni, piekarni ...sralni w itp za minimamalna pensje i polowa tygodniowki za pokoj i kilkanascie godzin dziennie po za domem praca +metro/ przesiadki - to nic innego to miasto im nie oferuje. Przebujać sie na pokoju pracujac dla agencji i nic przy tym nie odkladajac to mozna w Polsce w kazdym wiekszym miescie- nie trzeba do Londynu wyjezdzać. Ja bym nie wzial takiej odpowiedzialnosci za tych wszystkich ludzi rozumiem, sam dawalem ogloszenia bo mam swoje miejsca sprawdzone w Anglii i wiem ze w sezonie mozna dobrze zarobic i dla mlodego chlopaka odkladanie 4000zl miesiecznie przez co najmniej 6-7 miesiecy w niezbyt trudnej pracy to jest cos -ale rozumiem zalatwic prace dobra w ktorej sam robie - jednej dwom osobom i pomoc z mieszkaniem ... ale pisac takie rzeczy :''ze debil nie znajdzie tylko pracy itp.'' i hurtem sprowadzac osoby przez caly rok do Londynu to ja bym takiej odpowiedzialnoci nie wzial na siebie, bo Anglia jest najbardziej elastyczna i sezonowa jesli chodzi o prace, proponujesz na budowie 65f czy to jest tak duzo? a ile godzin dziennie trzeba zapierdalac u Ciebie na to 65f ? 10h? To wyjdzie minimalna na godzine, to wydaje mi sie ze Ci prawdziwi faceci jakich rekomendujesz do pracy oprocz stalowych jaj to musza miec tytanowy kregoslup do takiej roboty .

Widzisz problem jest w tym ze ty chyba nie do końca widzisz sens tego o czym ja pisze. Przecież ja nie ściągam tutaj ludzi na sile i nie obiecuje nikomu eldorado, bo tego w Londynie nie ma. Nie jestem tez pracodawca i nie zatrudniam ludzi ani agencja która pobiera sobie cześć ze stawki godzinowej. W związku z tym nie mam żadnych korzyści a to ci napisałem ze przez moj dom przewijają sie ludzie to nie po to zeby dla mnie pracowac tylko ludzie którzy przyjadą tutaj za moim pośrednictwem sa u nas w domu miłe widziani jako goście.
A jesli chodzi o prace i zarobki w Londynie to masz oczywiście racje ze szału nie ma i zeby zarobić porządne pieniądze a tym bardziej zeby cos odłożyć trzeba sie napracować i potrzeba na to czasu. Ale jesli pisze do mnie ktos kto w Polsce nie ma pracy albo pracuje za śmieszne pieniądze, za które nie jest w stanie utrzymać rodziny to dlaczego nie zaproponować takiej osobie pomocy z praca w Londynie. Ktos tu przyjeżdża po raz pierwszy, nie ma wyrobionych potrzebnych dokumentów, nie zna języka, itp. nie bedzie miał możliwości pracowac za więcej niż 60-65£ dniowka. Ale z czasem moze wybijać sie coraz wyżej = więcej zarabiać, jesli tylko bedzie chciał pracowac bo pracy tu nie brakuje. A ja tak pisałem wyżej nie obiecuje nikomu gruszek na wierzbie tylko czarno na białym pisze jak to wyglada i ile moze zarobic, jeżeli komuś taka opcja odpowiada to pakuje manatki i przyjeżdża a ja po prostu pomagam mu w znalezieniu pokoju, w wyrobieniu papierów, w znalezieniu pierwszej pracy. A jeżeli to dla kogoś za mało lub nie odpowieda mu taka opcja to po prostu nie nie przyjeżdża. Każdy kto przyjechał tu przeze mnie pracuje i zarabia tyle ile oferowałem a kto ma głowę na karku i ręce do pracy zmienia prace na coraz nowa i lepsza i jest zadowolony. Poza tym te 60£ które proponuje to jednak jakby nie było 350-360£ tygodniowo wiec 1500£ miesięcznie a to juz daje ponad 7.000 zł a tyle w Polsce nie zarobi wiec nawet jesli odliczymy tutaj koszty pokoju ( przy dzieleniu pokoju z inna osoba) to Ok 300£, koszty przejazdów do pracy Ok 120£, życie Max 200£, to jest razem Ok 620£, niech bedzie nawet 650£ to i tak jeszcze z 800£ zostaje a to jakieś 4000zl. Mało? Moze i mało ale zawsze to pieniadze ktore np można wysłać zonie. Poza tym to ciagle liczymy te najniższe stawki jedli chodzi o prace a przecież fachowiec ktory zna sie na robocie to minimum 100£ za dniówkę zarobi. Trzeba tylko chcieć a uwierz ze to jest możliwe.
Ale wracając do mnie... Ja pisze to co wiem ze mogę zaoferować i tego dotrzymuje, póki ci nikt sie nie skarży, nikt mnie tu jeszcze nie zwyzywał ani nie osadził wiec to chyba świadczy o tym ze ludzie sa zadowoleni i nikt sie jeszcze moja pomocą nie rozczarował. Nie mam z tego żadnych korzyści, nie sypiam na workach z cudzymi pieniędzmi wiec żadna kontrola mi nie grozi i nie obawiam sie żadnych zarzutów. To tyle jesli chodzi o pomoc ludziom, którzy na tym forum zechcieli do mnie napisać i skorzystać z tego co im zaproponowałem.
Dodam jeszcze ze każdy budowlaniec, ktory pracuje tutaj jyz ze wszystkimi papierami, tj. ma National Insurace Number, karte CSCS i samotrudnienie w schemacie budowlanym tzw. CIS, moze każdego roku otrzymać zwrot zapłaconego podatku w wysokości uzależnionej oczywiście od dochodów ale przy normalnej stawce to minimum 3000£. Przykład: jeżeli zarabiasz 2000£ miesięcznie to od tego pracodawca odprowadzi 500£ podatku. Mnożąc to przez 10 miesięcy pracy wychodzi nam 5000£, wiec odliczając od tego jakieś tam poniesione koszty Ok 3000£ zwrotu można otrzymać.
Dlatego uwazam ze pomimo ciężkiej sytuacji na wyspach da sie tu zarabiać i żyć i nawet conieco odkładać ;)
Duzo gorzej jest z praca dla kobiet, tu bez języka ciezko sie gdzieś załapać No i stawki tez sa jakie sa i w tym temacie js nie mam możliwości zaoferowania pracy, dlatego tez raczej unikam oferowania pomocy paniom.
Po prostu...oferuje co mogę i tego sie trzymam! Nikomu nie proponuje czegoś z czym nie bede mógł pomoc!
Ale żebyś mógł spać spokojnie i nie zadręczać sie pytaniami jak i dlaczego to napisze ci ze od pewnego ( krótkiego jeszcze) czasu zajmuje sie razem z moja koleżanka rownież oficjalna działalnością polegająca na pośrednictwie pracy ale to zupełnie inna bajka i innymi drogami można sie ze mną kontaktować.
witam jestem spawaczem może znasz kogoś kto oferuje pracę taką ale z językiem to u mnie podstawy ale znam sie na robocie a język można dopracować podczas pracy
Czesc wszystkim. mam 23 lata Piszac tutaj musze byc juz w ciezkiej sytuacji :( Szukam osoby ktora ma cos nagranego za granica a boi sie samemu wyjechac. moge zapewnic dobre towarzystwo i nie trudno jest sie ze mna dogadac.(w kupie razniej). nie zaleznie czy to chlopak czy dziewczyna! Proszę o kontakt 726-789-651 z gory dziekuje.
Tak sie sklada ze zostalem namowiony do wylotu do Londynu a nastepnie wystawiony w dzien przed wylotem! przez osobe ktora znalazla kontakt do mnie na tym forum. Tak wiec jakby ktos ze znajomoscią ang. w podobnym wieku (20) jak najszybciej mogl doleciec do stolicy zeby koszty pokoju podzielic na 2 byłoby super. Kontakt [email]
//Tylko zdecydowane osoby, chociaz wczesniej tez tak napisalem i nic nie dalo o ile nie zaszkodzilo :D
Cześć
Mam 27 lat i szukam osoby/ób zainteresowanych wspólnym wyjazdem do Londynu.Planuję wyjechać w maju. Zainteresowane osoby proszę o kontakt [email]
poligon a jak macie posrednictwo pracy to macie oferty w posrednictwie dla kobiet?
Witam, mam pytanie do poligon 123 ,znalazłem twój wpis że możesz pomóc w załatwieniu pracy ,tak się składa że poszukuję pracy w budowlance i chcę wyjechać niestety nie mam nikogo kto mógłby pomóc w zorganizowaniu pracy a twoja oferta jest dla mnie interesująca. W budowlance pracuję ponad dziesięć lat więc chętnie bym skorzystał jeśli jest to jeszcze aktualne ? pozdrawiam i czekam na odp. [email]
Szukam jednej osoby na wyjazd pod koniec kwietnia do Glasgow (min. 6 m-cy) Jest tam praca przez agencję 6,5f/h, przepakowanie butelek z kartonów szarych prosto z fabryki do ozdobnych, oraz na weekendy można jeszcze dorobić w Scotbeef, przy pakowaniu mięsa… też będzie praca w nowo otwieranej fabryce szkieł kontaktowych... Dwie osoby, które miały jechać zrezygnowały zostało jeszcze jedno wolne miejsce, pokój jednoosobowy i praca... Jeży to Cię zainteresowało to odpisz [email] lub na skype: raster-mario…
Witam:)

Koniec czerwca/początek lipca wybieramy się z chłopakiem do Anglii za pracą. Jeżeli chodzi o język ja się dogadam w stopniu średnim, chłopak w ogóle. Mamy zaoszczędzone, niestety brak znajomych, którzy by pomogli na starcie. Myślę, żeby poszukać przez różnych pośredników, popróbować chociażby. Jeżeli się nie uda pojadę nawet w ciemno i wszystko okaże się na miejscu. Najwyżej wrócę z niczym ale przynajmniej spróbujemy. Trzymajcie kciuki :)
Czesc,
Szukam osoby chetniej do wspolnego wyjazdu. Mam prawie 27 lat, dobry angielski i pracowałam już w Anglii tak wiec wiem czego mozna się spodziewać. Poszukuję osoby w mojej kategorii wiekowej, energicznej i pozytynie nastawionej do życia:) najlepiej z okolic Krakowa, choć niekoniecznie. Mail [email]
Witam!

Od pewnego czasu zastanawiam się nad wyjazdem za granicę, jestem już stu-procentowo pewny. Zdecydowałem się na Anglię, ponieważ (przynajmniej według mnie) bardzo dobrze znam j. angielski . ("książkowy") Uczę się go od dziecka i zawsze przychodził mi strasznie łatwo i przyjemnie. W ogóle jestem osobą, która bardzo szybko się uczy. Aktualnie (i na pewno nie zmiennie :p) jestem uczniem technikum jako informatyk, ale proszę nie brać tego do siebie, jestem bardzo wysportowany, od paru lat uprawiam amatorsko mma, os.tatnio walczyłem nawet na gali w swoim mieście (walka jest na youtube) także prace fizyczne bardzo mi odpowiadają. Nie miałem za dużo szczęścia , pracowałem nawet za marne 5zł/h, no ale to było już dawno (ciężka praca fizyczna jest mi znana). Nawet rodzice namawiają mnie na wyjazd. Nie jestem jakimś wielkim panem, żadnej pracy się nie boję, jestem realistą, nie oczekuję jakiś wielkich pieniędzy. Jestem osobą honorową. I mieszkam w Suwałkach >>18 lat kończe pod koniec maja.<<

Tyle po krótce o mnie.

>>Na okres - koniec czerwca/początek lipca do września ew początku października.<<
-Szukam osoby/osób które - są lub mają kontakt w UK i mogłyby zaproponować mi pracę i zakwaterowanie lub pomoc w znalezieniu. Oczywiście jeżeli ktoś by wymagał, mogę zapłacić z pomoc, po pierwszej wypłacie. -Ew osób, które chcą jechać z kimś, mają zakwaterowanie, ale boją się sami. wiek chyba nie ma znaczenia ;]
-Każda pomoc się przyda, nawet jak ktoś przyśle mi maila z innymi stronami gdzie mógłbym umieścić moje ogłoszenie :)

ps. Miło by było jechać do Milton Keynes, gdyż zaszył tam się mój stary przyjaciel, aczkolwiek to na prawdę nie ma dużego znaczenia.

na maile odpowiadam codziennie!
kontakt:

[email]
edytowany przez KaroBJJ: 07 kwi 2015
Witam!
Wyjezdzam z kolega do Manchesteru pod koniec kwietnia, szukamy kąta do zatrzymania się i oczywiscie pracy. Angielski komunikatywny. Obaj po 26 lat. Jazeli ktos posiada jakies namiary i informacje, podaje maila [email] z gory dzieki za kazda przydatna informacje.
Pozdrawiam!
Cytat: luki26
Witam!
Wyjezdzam z kolega do Manchesteru pod koniec kwietnia, szukamy kąta do zatrzymania się i oczywiscie pracy.

mozesz poszukac mieszkania na ...gumtree manchester i zapoznac sie z cenami. Tam tez oferuja prace.
Cześć,
mam 20 lat i szukam pracy za granicą. Szukam osoby, która pomogłaby mi znaleźć pracę, chętnie wynajmę z kimś jakieś mieszkanie. Interesuje mnie każdy rodzaj pracy, głównie praca fizyczna.
Lubię żyć w dobrej atmosferze i klimacie wzajemnego szacunku.
Pozdrawiam
Witam.

Jesteśmy parą w wieku 30/34 lata i szukamy drugiej pary spokojnej bez nałogów która chce pracowac, a nie balowac. Chcemy wynająć cały dom w Anglii okolice Liverpoolu blisko strefy ekonomicznej. Planujemy wyjazd w miesiącu maj/czerwiec. Oboje pracowaliśmy już w Anglii właśnie w okolicach Liverpoolu ponad rok. Znamy angielski i nie mamy problemu z zarejstrowaniem się w agencjach pracy, szukaniem pracy oraz załatwianiem wszystkich potrzebnych dokumentów. Szukamy pary posługującej się komunikatywnym angielskim
( przynajmniej jedna z was ). Wynajem całego domu z opłatami to koszt w granicach 650-700 £. Koszty domu dzielimy na pół. Dlatego też ważne jest żeby para decydująca się na wyjazd miała własne odłożone pieniądze na start. Pracę znajdujemy w granicach 2 do 4 tygodni. Chętne pary prosimy o kontakt mailowy [email] Pozdrawiam Adrian.
Witam, mam 19 lat, teraz kończę technikum i chcę wyjechać z tego KRAJU!
Jeśli ma ktoś w miarę dobre oferty proszę pisać na @mail : [email]
Biorę się za wszystko, język angielski na poziomie komunikatywnym, niemiecki, japoński- się uczę.
Kończe dobrą ekonomiczną szkołe, ale niestety nie widzę tutaj przyszłości.. Ja chce zarabiać pieniądze a nie groszaki.
Jeśli ktoś miałby ochotę porozmawiać na temat wyjazdu czy ofert goorąco zachęcam do pisania. Pozdrawiam.
Witam wszystkich. Jestem trzydziestolatkiem sprawnie fizycznie i psychicznie.Oczekuje pomocy w znalezieniu pracy jakiejkolwiek żadnej pracy się nie boję w życiu robiłem różne rzeczy od budowlanki po kuchnie obecnie od 10lat zajmowałem się hydrauliką zewnętrzne i wewnętrzne także solarów firmy Hewalex.Tylko poważne propozycje.Umiem sie odwdzięczyć [email] pozdrawiam.
PILNEE!!!
Cześć mam na imię Łukasz, lat 22, planuję wyjazd w celach zarobkowych do Wielkiej Brytanii, Niemiec lub innego kraju, nie mam żadnych nałogów, z poczuciem humoru, dbam o porządek, angielski na poziomie
"mocny podstawowy" w każdym bądź razie potrafiłbym odpowiedzieć na proste pytania i się dogadać, nadal się uczę. Na początek szukam pracy w fabryce, na produkcji np. przy taśmie, zmywaku nie wykluczam innych ofert. Ukończyłem Technikum Gastronomiczne w zawodzie kucharz, posiadam prawo jazdy kat.B, książeczkę sanitarno-epidemiologiczną, zaświadczenie o niekaralności, podstawowa obsługa pakietu Microsoft Office, jestem odporny na stres, potrafię pracować w zespole oraz pod presją czasu. Osoby, które mogą mi pomóc albo podać namiary na firmę lub agencje, które są uczciwe wobec pracowników był bym wdzięczny, ponieważ mam trudną sytuację. Można jechać w kilka osób.spotkać się przed wyjazdem na spokojnie pogadać wiadomo razem będzie raźniej i bezpieczniej.
Pisać na [email]

Wszystkim, którzy są w podobnej sytuacji Życzę Powodzenia w poszukiwaniach ; )
edytowany przez Lukass22: 11 kwi 2015
Temat przeniesiony do archwium.
1651-1680 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia