Już naprawdę nie wiem co wybrać...

361-390 z 395
Cytat:
A kto to mowil, ze zycie ma byc latwe
.....easy come easy go ..some may say , but in my heart of hearts ,nothing 's easy especially these days ahead of us , sorry I'm just getting too sentimential this gloomy evening , it does NOT mean I am a romantic kind of guy , not now :( girls are browsing for a loving kind , lol :)
edytowany przez Robbertoxx: 02 gru 2017
Cytat: terri
A kto to mowil, ze zycie ma byc latwe. Jest cos w tym, ze mozna poznac czlowieka jak tylko otworzy usta i cos powie.

Czasami wystarczy tylko spojrzeć, nie musi otwierać ust:)))
Cytat: smack
W Warszawie jest spory wybór szkół. Dla mnie bardzo ważnym kryterium jest specjalizacja w danym języku. Właśnie z takiego powodu osobiście wybrałem English For You. Planując zapisanie się do szkoły warto oprócz ceny zerknąć na ilość osób w grupie a chodząc właśnie do tej szkoły było nas tylko 5-6 osób. Szczególnie to jest ważne, jeżeli zależy nam na mówieniu. Ogromną wartością dodaną jeżeli chodzi o English for You jest bezpośredni kontakt z native speakers. Poznałem wielu fajnych gości z różnych stron świata. Dzięki temu można sporo się dowiedzieć ciekawostek i oczywiście szlifować różne odmiany angielskiego.

Według mnie English For You to bardzo dobra szkoła języka. Już na samym początku przy zapisie przeprowadzona została staranna kwalifikacja do grupy. To jest bardzo ważne aby chodzić z osobami na podobnym poziomie zaawansowania i w podobnym wieku. Rzeczywiście grupy są bardzo kameralne, każda osoba ma więc czas aby brać udział w lekcji. Ważne, że trzeba mówić na zajęciach i duży nacisk idzie na komunikację. Bardzo wartościowym elementem kursu są dodatkowe konwersacje prowadzone w kafejce English For You. Miejsce ma fajny klimacik, native speakers przygotowują bardzo ciekawe tematy o których często toczą się zażarte dyskusje. Według mnie super uzupełnienie kursu. Generalnie mówiąc szkoła sprawia, że się chce chodzić na angielski.
edytowany przez Wilderness: 15 sty 2018
Cytat: kate.newone
Cytat: terri
A kto to mowil, ze zycie ma byc latwe. Jest cos w tym, ze mozna poznac czlowieka jak tylko otworzy usta i cos powie.

Czasami wystarczy tylko spojrzeć, nie musi otwierać ust:)))

Nie oceniajmy ludzi po wyglądzie to duży błąd
Nie, co miales na mysli to jest to, ze nie powinnismy oceniac ludzi po tym jak sa ubrani, jak wymawiaja slowa, czy uzywaja wulganizmow. Ale kazdy to robi.
Ostatnio ktos w rozmowie o byle tam czym, zapytal sie o moje wyksztalcenie - po co to mu bylo? czy jak jestem Pania Prezydent to by mi dupe calowal, a jak sprzataczka to mnie by w dupe kopnal?
Przed rozpoczęciem kursu bardzo ważne aby starannie przebiegł test poziomujący . To klucz sukcesu.
Najgorsze są testy poziomujące typu wybór A lub B lub C lub D. Albo testy w necie, które proponują niektóre szkoły
Cytat: kate.newone
Najgorsze są testy poziomujące typu wybór A lub B lub C lub D. Albo testy w necie, które proponują niektóre szkoły

Najgorsze i najmniej wiarygodne są testy poziomujące przez internet
Jak mozna sprawdzić przez internet poziom konwersacji i przydzielić do grupy
Cytat: car321
Jak mozna sprawdzić przez internet poziom konwersacji i przydzielić do grupy

Przez Skypa
z testami poziomującymi to jest różnie, często nie da się ocenić po jednym teście, nawet dobrze przeprowadzonym na jakim jest się poziomie.

dobrze jest znaleźć taką szkołę, która ma sporo grup i po prostu pochodzić np. tydzien/miesiac do danej grupy a potem się okaże, czy to odpowiedni poziom czy można awansować wyzej.
lektor powinien to wyczuć.
można by kostką rzucić
Cytat: amandamilczarek
z testami poziomującymi to jest różnie, często nie da się ocenić po jednym teście, nawet dobrze przeprowadzonym na jakim jest się poziomie.

dobrze jest znaleźć taką szkołę, która ma sporo grup i po prostu pochodzić np. tydzien/miesiac do danej grupy a potem się okaże, czy to odpowiedni poziom czy można awansować wyzej.
lektor powinien to wyczuć.

Mało, która szkoła daje takie mozliwości
Cytat: kate.newone
Najgorsze są testy poziomujące typu wybór A lub B lub C lub D. Albo testy w necie, które proponują niektóre szkoły

Dlatego testy on-line są mało wiarygodne
On line można sprawdzić poziom gramatyki, ale poziom komunikacji raczej nie. Dlatego idąc na kurs należy zdecydowanie spotkać się face to face
Widzę sporo ofert wakacyjnych kursów w Warszawie. Z mojego doświadczenia to fajna opcja. W krótkim czasie można bardzo podszkolić język. Inna sprawa, ze wymaga to duże dyscypliny.
W wakacje można w jeden miesiąc ogarnąć semestr nauki, więc warto przemyśleć. Jest kilka fajnych opcji w Warszawie
W tym roku jest duże zainteresowanie kursami do egzaminów, wielu znajomych uderza na FCE/CAE
FCE to troszkę strata czasu, lepiej od razu CAE
Co polecacie teraz on lina
teraz coś na wakacje trzeba poszukać
Wakacje i czas myśleć o szkole od września. Wolicie online czy jednak stacjonarnie??
Poszukuję jakieś szkoły z prawniczym angielskim, coś znacie??
Może TFLS ma coś takiego.
Czy warto zapłacić za kurs w British Council
Co proponujecie na wakacje w Wawie
spacer bulwarami
Cytat: bolko12
Czy warto zapłacić za kurs w British Council

Trochę drogawo
Teraz mają nawet jakieś promocje
Widzę, że sporo szkół się wysypało. Efekt kryzysu? Macie jakieś zdanie?
361-390 z 395

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie