Szkoła języków obcych- Warszawa

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 458
poprzednia |
Witam :)
chciałbym prosić Was o pomoc w wybraniu szkoły języków obcych w Warszawie
mój poziom angielskiego oceniam pomiędzy pre-intermediate a intermediate.
Strasznie się zmotywowałem do nauki angielskiego i zamierzam zdać FCE oczywiście wtedy gdy będę do niego przygotowany. Jaką szkołę możecie mi polecić która w czasie 2 lat przygotuje mnie dobrze nie tylko do egzaminu ale pomoże mi oswoić sie z tym językiem :)
liczę na waszą pomoc, śledziłem wiele tematów na forum i wiem jakich szkół mniej więcej unikać ale liczę że ktoś podsunie mi jakąś mniejszą szkołę która nastawiona jest na ucznia i atmosfera oraz nauka przebiega bardzo dobrze :)
z góry dzięki
Witaj, ja miałam ten sam problem co TY. Jeszcze jak byłam studentką postawiłam sobie za cel naukę języka angielskiego. Też miałam ostre obawy co do szkoły, moi znajomi zarekomendowali mi The TOWER. Trafiłam na świetnych lektorów, uczyłam się prawie 4 lata. Bardzo mile wspominam ten czas, świetni lektorzy, fajnych ludzi poznałam no i oczywiście muszę się pochwalić bardzo dobrym przygotowaniem do egzaminów językowych które zdałam z powodzeniem (FCE potem CAE). Inwestycja się zwróciła, dzisiaj pracuję w międzynarodowej firmie i na codzień posługuję się angielskim. Przygodę z The TOWER skończyłam w zeszłym roku, oczywiście zdażały się zgrzyty - ale gdzie ich nie ma. Wystarczyło że swoje uwagi zglaszałam na recepcji i była bardzo szybka reakcja. Miałam wrażenie że bardzo zależy im na uczniach i o to chyba każdemu chodzi - uczyć się w milej atmosferze z dobrym lektorem.
Pozdrawiam i życze owocnego poszukiwania szkoły językowej.
werbal a możesz co powiedzieć więcej o tej szkole? jak oceniasz poziom nauczania?
oraz mam pytanie na jakim poziomie byłeś idąc do na kurs angielskiego
mam pewien dylemat bo nie wiem czy będąc na poziomie pomiędzy pre-intermediate a intermediate iść już na kurs gdzie zostanę przydzielony do jakiejść grupy czy powiedzmy poduczyć się samemu przez ok. pół roku trochę angielskiego i dopiero wybrać się na kurs. Tylko nie wiem czy jak sam się będę uczył to czy będą jakieś widoczne efekty
UP
ponawiam prośbę o pomoc w znalezieniu dobrej szkoły języków obcych :)
Witam, kiedy zaczynałam miałam mocne podstawy, nie wiedziałam jaki poziom sobą reprezentuję, ale od czego są testy. Moim zdaniem spokojnie możesz udać się do szkoły tam zostaniesz dobrze pokierowany. Do grupy dobierany jesteś na podstawie testu kwalifikacyjnego oraz rozmowy z metodykie, także nie ma możliwośći żeby trafić do gorszej lub lepszej językowo grypy. Moje wrażenia, tak jak opisywałam są bardzo pozytywne. W sumie 4 lata spędziłam w The Tower, miałam świetnych nauczycieli a to podstawa. Część moich znajomych uczyła się w innych szkołach, ja wytrwale też z częścią znajomych bylismy w Towerze - i musze przyznać super ten czas wspominam. Miła i fachowa obsługa, no i przede wszystkim super lektorzy. Zachęcam do owiedzenia, z tego co pamiętam możesz spokojnie iść, zapytać się o kursy, zrobić test i sprawdzić swój poziom. To nic nie kosztuje, a być może pozwoli Ci wyrobić sobie w jakimś stopniu zdanie na ten temat. Pozdrawiam i życzę miłej przygody z angielskim.
Ja jestem bardzo zadowolony ze szkoły O.K.

Robimy bardzo dużo, na bardzo wysokim poziomie i jestem spokojny, że zdam PROFICIENCY.

Myślę, ze jest więcej dobrych szkól w Warszawie.
Po zajeciach przez tzwn. nauczycielka angielskiego z kanadijskiej szkoly mam watpliwosc co do poprawnosc nauczanie. Taki nauczyciel nie powinna wprowadzac dzieci w bląd (np. imie Lukasz=Luke, a nie Luca). Wyzszy standard, bezstresowe jest w szkole minienglish na mokotowie: http://www.minienglish.pl/
[wpis usunięty]
Hej,

Obecnie jestem na studiach w Hiszpanii, ale wracam niedlugo do Warszawy. Chcialem przygotowac sie do egzaminu proficiency i nie jestem pewien gdzie..
Czy moglibyscie powiedziec mi troche o lektorach, atmosferze i systemie nauki w O.K! wzgledem nauki angielskiego.

Dzieki i przepraszam za klopot..
Uczyłem się do FCE w O.K. z tym, że już ładne parę lat temu. Jeśli chodzi o poziom i efekty to byłem zadowolony (egz. popchnąłem bez najmniejszego problemu), natomiast jeśli zależy Ci na atmosferze to O.K. po prostu rządzi! Świetny klimat, fajni lektorzy i rewelacyjne O.K.'owe imprezy! Miło powspominać...
Nie polecam Ci Centrum Języków Obcych "Language Center" w Łomiankach. Oszukują wszystkich na około to i pewnie kiepsko uczą. Z współpracy z nimi pozostały mi tylko długi więc nie mam ochoty o nich dobrze mówić. Stado zakłamanych ludzi.
Witam wszystkich,
Jestem na etapie zmiany szkoły, uczestniczyłem na zajęciach w różnych uczelniach, w większych i mniejszych. Znajomy zabrał mnie do Academy of New York przy Złotych, oczywiście zachwalał itd no i faktycznie robi wrażenie, pierwsza lekcja próbna również odebrana bardzo pozytywnie, jednak aby ją wybrać potrzebuje więcej opinii pozytywnych niż mojego znajomego.. Czy ktoś z Was uczestniczy na tych kursach i może mi coś więcej powiedzieć. Dziękuje za informacje, pozdrawiam !
Chcecie znaleźć dobra szkołę, która NAPRAWDĘ UCZY? Polecam No1, Best School (www.no1bs.pl) Chodzę tam na kursy językowe. Szkoła jest nowa na rynku (powstała w marcu 2009), kadrę lektorów maja naprawdę czaaad. Chodzę na dwa języki dostałam nawet rabat (angielski z Panią Renatą i Hiszpański z native speakerem z Peru Januszem). Zachwalam tą szkołę, bo jest wyposażona w tablice interaktywne,i maja dobre metody.(UWAGA, DLA MNIE TO TEŻ BYŁ SZOK --->Tak jak szkoła na poczatku mówiła, że bedzie kontakt i on-line i pisemny ze szkołami z całego świata, myślałam, że to po prostu ściema. A ja (i moja grupa) odpisywałam na listy do Argentyny, Francji i Białorusi. Każdy dostał swoje własne osoby. Teraz jesteśmy umówieni na rozmowę on-line prze skype po feriach z Mariną z Argentyny i jej uczniami. No i szkoła dostała wyróżnienie, bo jest najnowocześniejszą (najlepiej wyposażoną) szkołą w całej warszawie. Naprawę polecam!
Ja jestem zadowolona i zostaje na drugi rok.!
Zapraszam też i was!! Może się poznamy! A kto wie, może bedziemy razem w grupie:)
POZDRAWIAM :)
Do Malczewski:

Moze znajomy ma profit jakis z tego ze zapiszesz sie do Academy of New York :) ???
Jaki poziom wyszedl Ci z testu? Ktora grupa? Z mojego doswiadczenia, wiem ze oprocz darmowej lekcji one-on-one mozna dolaczyc do grupy na swoim poziomie za darmo i dopiero po niej podjac decyzje. Sprawdzisz lektora i ludzi czy ci odpowiadaj itp. Wiem, ze staraja sie tez dobierac ludzi w tym samym przedziale wiekowym, wiec np. majac 30 lat nie bedziesz w grupie z kims kto w tym roku pisze mature, uwierz mi ze nie wszedzie tak jest.

Pozostaje do dyspozycji.
[wpis usunięty]
[wpis usunięty]
[wpis usunięty]
Wiw ktos cos na temat szkoly jezykowej Alexander? Polecacie? Maja fajne ceny i ucza z lepszych ksiazek niz w Archibaldzie. Zastanawiam sie nad ta szkola
ja chodziłem do speak up przy kinie femina
I jak, podobało Ci się w tej szkole?
nie no spoko było, duży nacisk na konwersacj, a tego wlasnie poytrzebowałem, lektorzy na poziomie, indywiduaolne podejście... była spoko atmosfera i sporo mi dał kurs.
moje doswiadczenia w wwie:
- speak up, wole nie mowic, cale forum grzmi o tych nienormalnych umowach itd
- tfls, z poczatku bylo niezle (oprocz podpisania weksla in blanco:) )
- akademia nauki - swietnie, nonstop mowienie, metoda avalon, jak na poczatek nauki super
- prywatne korki - tanio, ale poziom - trzeba sie niezle naszukać
- długi język - tanio (dziwnie troche, patrząc na budynek itd) i dobry poziom.

radze uwazac na nativów bez wykształcenia - kiedys przyjezdzal do mnie kucharz z Kanady. Wszystko ok, dopoki nie chcialem jakis poczatkujacych biznesowych tematow zacząć:)
cale forum nie potrafi czytac umow, niestety. i nie rozumie, ze naleznosci trzeba splacac, ale to ich problem, nie wina speak up. jaki weksel in blanco w tfls?? pierwsze slysze!
>>>jaki weksel in blanco w tfls??
Takich rzeczy nie powinno sie podpisywac....nie wiem, czy to ma moce prawna w sadzie. Ktos napewno mi to powie. No i juz nawet nie pisze, to to tez powinno byc w umowie. A jest?
>>>cale forum nie potrafi czytac umow
Niestety nie mam tej umowy przy sobie, jest ona w Krakowie. Jak bede tam, to wpisze cala ta umowe na forum i wtedy kazdy forumowicz (nawet ci ktorzy nie potrafia czytac) bedzie mogl przeczytac ta umowe ktora mnie dali. Kazdy moze dostaje inna umowe...tego niestety nie wiemy.
haha, mysle, ze jak ktos nie umie czytac, to moze miec trudnosci z przeczytaniemm :D

nie sadze, zeby kazdy dostawal inne umowy. czekamy na twoja zatem
Kiedyś chodziłam do speak upa i mocno się przejechałam. Za samo wypisanie się ze szkoły musiałam zapłacić!!!
Teraz jestem w Gr8! School naprzeciwko Arkadii i jestem bardzo zadowolona. Poleciła mi ją koleżanka. Najpierw nic nie słyszałam o tej szkole bo to nowa szkoła, ale koleżanka była zachwycona wiec uwierzyłam i się nie zawiodłam. Najpierw zapisałam się tylko na angielski a teraz uczę się tam również hiszpańskiego. Wam też polecam tą szkołę bo lektorzy są bardzo profesjonalni i super fajni- zarówno polscy jak i native speakerzy.
O czym Ty opowiadasz? Za jakie wypisanie się, jakie opłaty? Ciesze się, że tak Ci się podoba w nowej szkole (chociaż twój bezkrytyczny zachwyt zdaje się byc nieco zbyt egzaltowany), ale nie opowiadaj glupotek.
O TYM MÓWIE: O OSZUKIWANIU KLIENTÓW

www.tvnwarszawa.pl/28415,1588227,0,1,szkola_jez...
działający link;

SZKOŁA 'SPEAK UP' DOŁOŻY CI KREDYT W PROMOCJI

http://www.tvnwarszawa.pl/28415,1588227,0,1,szkola_jezykowa_dolozy_ci_kredyt_w_promocji,wiadomosc.html
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 458
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia