Belfast- kto tam byl? 2

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 1604
Hej misiek8[tel]wyglada na to ze jestes z Olsztyna tak jak ja, to moze sie znamy? A jak sie nie zanmy to wspolnych znajomych mamy na 100%.
Hej przyjeżdzam 05.04 do Belfastu i szukam pokoju 2 osobowego w bezpiecznej dzielnicy. Jeśli ktoś coś wie, bardzo proszę o kontakt mailingowy [email]
No to gdzie mozna znalezc tego dentyste co zebow nie spieprzy?
Wczora myslalem ze w chipsach tu sprzedaja wielkie kawalki kwarcu, ale dzis stwierdzam ze to jednak byl moj zab, bo czegos mi brakuje pod jezykiem. Hmm,m prochnica na maxa.
Czy ktos wie czy mozna w Northern Bank miec wspoldzielone konto z druga osoba (na rownych prawach) a jezeli tak to jak sie nazywa taka usluga
czesc wam wszystkim! mieszkam w carmoney kawalek za belfastem! kiedys jechalam do pracy i niestety wsiadlam nie w ten bus co trzeba :( pisze bo wlasnie do tego busu weszly dwie osobki kobieta i mezczyzna-od razu pomyslamam-nic tylko polacy bo to jednak widac po urodzie! z ze mnialam sluchalam muzyki i oni usiedli za mna wyciagnelam je z uszu i nasluchiawlam(troszki nie kulturalnie ale coz) bo nie bylam pewna na 100% no ale jak uslyszalam piekny polski jezyk :) polskie slowa odwrocila sie i dosiadla sie do milych ludzi! nie mieli wiecej niz 25 lat! porozmawialam z nimi chwilke bo musielijuz wysiadac jechali do tesco na zakupy! oni mieszkaja gdzies kolo mnie! i zaluje bo nie wzielam numeru telefonu- zawsze nowi znajomi prawda?! chodzi mi dokladnie o to by sie odezwali jakby to przeczytali! pozdrawiam! pa!
shared account
Nikt tego juz nie czyta, bo ADMIN wpadl na debilny pomysl z pocieciem strony.

A D M I N !!!!!!!!!

Wez zrob tak: pyknij ciag dalszy na stary adres, a to co juz jest na 2jke.
I bedzie luz, bo tak to nikt nie wie o co chodzi.
zagladaja tu moze kolezanki, ktore pracowaly niestety tylko jeden dzien:) w Wellington Park Hotel??
I czy zagladaja tu w ogole mile i interesujace kolezanki pochodzenia slowianskiego??
hej przez jakie polskie agencje zalatwialiscie prace w Belfascie???
prosze podajcie mi chociaz z jeden adres agencji bo jak bede musiala kolejne wakacje siedziec w domu to juz calkiem zwatpie:)
Witam wszystkich forumowiczów
Wybieram się na początku kwietnia do Belfastu!
samolot ląduje w Dublinie
Czy może wiecie jak najlepiej dojechać z dublina do belfastu?
Z góry tnx
do aktoto wiem ze pomagasz polakom w jakis sposob jak tylko mozesz mozesz ja zwracam sie do ciebie z wielka prozba przylecialem tu niedawno do belfstu szukac pracy ale wiem ze przez agencje jej szybko nieznajde bo sa oblegabne przez tysiace polakow.jakbys cos slyszal ze potrzebuja gdzies chlopakado pracy prosze daj znac dzieki z gory to moj tel.[tel]
...no wlasnie. ADMIN!!!
28 marca ( wtorek) o 20:30
odbędzie sie msza po polsku

w kościele "The Good Shepherd Church"
adres: 511 Ormeau Road, Belfast, BT7 3GS
spowiedz od 20:00

na stronie: www.multimap.com - po wpisaniu kodu można zobaczyć gdzie to jest.
pozdr
Czy ktoś z belfastczyków z polski dotał tam robote w zawodzie na Queen University of Belfast? (w jakiej kolwiek roli) mówię tu o pracy z zawodzie naukowym "research assistant, technician, research fellow, etc). Interesuje mnie to ponieważ chce wiedzieć jakie są szanse na uzyskanie tam pracy. Czy tłumaczenie dyplomu u tłumacza przysięgłego wystarczy, czy może trzeba coś jeszcze załatwić, coś z MEN, etc. Proszę o kontakt na [gg] lub mail: [email]
polacy pokazali sie z dobrej strony podpalili dom byle tak dalej chlopaki
szukam panienek spotkania sponsorowane tylko ladnych belfast i okolice tel. [tel]
@marecky88 - najlepiej www.Aircoach.ie albo Goldliner (ulsterbus) http://www.translink.co.uk/specialoffers.asp#dashingdublindeals
witam wszystkich 08 04 przylatuje do belfastu mam prace załatwiona na RYDALMERE STREET czy to bezpieczna ulica SZUKAM TEZ LOKUM DLA DWÓCH OSÓB prosze o info jest to dla mnie b istotne
szukam lokum niedaleko Rydalmere street dla dwóch osób
pokoj w domu dla chetnej osoby.
pokoj bedzie wolny od swiat wielkanocy.
sam sie wyprowadzam do innego mieszkania.
w domu mieszka juz jeden chlopak.
chatka fajna bedzie w sumie na 2-3 osoby czyli bez tloku.
szukam lokatora dla mojej landlady(pomagam) i nie mam w tym interesu.
cena przyzwoita 145/miesiac plus prad.
ogrzewanie olejowe ale teraz i tak po zimie.
jest pralka electric shower okna pcv i mozliwosc internetu.
lokalizacja blisko queens uni.
moj tel [tel]po 6pm.
Czesc mam do sprzedania laptopa IBM R31,w b.dobrym stanie bo potrzebuje cos wiekszego.cena 160Funtow,dla zainteresowanych moj nr [gg]
Jezeli wybierasz sie do Antrim to muisz zdawac sobie sprawe ze to mala dziura!!!! jest maly problem z praca. Dwie duze firmy zwolnily ostatnio 350 osob. Ale jezeli ktos zna dobrze jezyk to chyba nie bedzie problemu ze znalezieniem roboty. nie przez biura w ANTRIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedzcie do Belfastu. to nie prawda z4e tam cos plonie!!!! na Sprinfarm nie splanely zadne samochody!!! W Antrim jest naprawde spokojnie.
Witam mam wolny pokoj niedaleko centrum na Antrim road 15min busem do city hallu.Duzy dom teraz 3 lokatorow 35£ tyg + prad. Za 10£mc dodatkowo mozliwosc korzystania z kablowki(100prog+sky sport collection).tel domowego i internetu. jestesmy spokojni i nie szukamy klopotow tel [tel]Artur
Witam, z pewnego źródła wiem że Hilton Belfast szuka kucharza, aktualny (Polak by the way;-) ) wraca do PL.Z tego co wiem, to aplikacje można zostawiać do 03.04. Pozdrawiam.

Radi
a jakies blizsze szczegoly podpalenia, co sie stalo?
o i widze ze radziu sie tu pokazuje z Hiltona, dupo wlaz, pozdro
czy tu tak naprawde chodzi o szczegoly, wychodzi wiesniactwo z Polakow oczywiscie nie ze wszystkich, ale coraz czesciej mozna dostrzec bydlo i buractwo ktore zjechalo z Polski, az zal na niektorych palantow patrzec, wychodzi sloma z butow, cwaniaki jebane, zobaczyli kilka funtow i swiruja babola
a najgorsze sa mendy z Radomia szumowiny i zlodzieje, dresy czteropaskowe, tepaki
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 1604