Belfast- kto tam byl? 2

Temat przeniesiony do archwium.
811-840 z 1604
dostales pewnie debit card ti nie jest kredytowa
do jack 883
nie wiem czy sie orientujesz ale posiadajac debit card w uk mozesz nia dokonywac transakcji wszedzie jedynie nie mozna rezerwowac lotow uzywajac tej karty a tak pozatym to ma takie samo zastosowanie jak kredytowa i akceptuja ja doslownie wszedzie w uk
Moge polecic zmiane Banku. Jesli masz juz konto bankowe to mzoesz przeniesc je do Woolitch Bank, mieszcza sie na High Street kolo HMV i Game Shop-u. Na dzien dobry dostaniesz current account z karka debetowa. Oczywiscie w przypadku przeniesienia konta z jednego banku do 2. Mozesz tez udac sie do Ulster Banku, gdzie powinnas juz z taka historia kredytowa, czyli z kontem dostac Switch Card i debet do £200. Northern Bank ma teraz ciekawa oferte, ktora gwarantuje debet do £3000 w zaleznosci od historii kredytowej.
Osobiscie polecilbym pierwsza obce czyli Woolitch, jesli nie potrzeba ci debetu. Dostajesz karte w systemi Visa Electron, ktora obslugiwana jest praktycznie wszedzie(poza malymi wyjatkami), pieniadze wybierac mozesz takze w Polsce.
a ja sie jednak bede upieral ze mozna zabukowac lot majac debet card (jezeli jest to visa electron)
Czy ktos może mi powiedziec czy po przylocie do Dublina i podróży autobusem do Belfastu, jest połączenie do Newtownabbey? A może bezposrednio jest takie połączenie z Dublina?
czy ktos moze wie co sie dzieje z numerem dostepowym telidiscount tzn numer 016......... zjadlo mi 5 funtow i niestety nie moge skorzystac z tej uslugi poniewaz siec jest caly czas zajeta czy ktos ma jakies informacje o co chodzi a moze jakis numer na infolinie zeby sie dowiedziec
z gory dzieki za informacje
POZDRAWIAM
Z Dublina bezposredniego polączenia do newtonabbey nie ma (jest to mala miejscowosc kolo Belfastu). Bez problemu mozna sie tam dostac autobusem z Belfastu (Translink - koszt ok 2 funty).
Hej.W zadnym banku nie mozna miec wspolnego konta bo te lby maja problemy z rozliczeniami.Pozdro
Witam, szukam pokoju dla pary, do wynajecia od 15 pazdziernika. jezeli ktos moze pomoc prosze o telefon: [tel], Pozdrawiam..
Czasmi tak jest ale nie martw sie bedzie OK, ja z tez mam ta usluge i jakos daje rade. Niestety nigdzie nie moge odszukac nr na infolinie.
Kilka prob i mnie laczy, duzo ludzi i to raczej bedzie przyczyna.
Pozdrawiam,
M...
Hello there,

I'm a teacher of English form POland who's taking part in the international exchage programme, and I'm studying this term in St. Mary's to imporve my qualifications as far as teaching English is concerned.

I've been teaching English in POland for 9 years now, I put emphasis on teaching speaking, I'm a final year student of KKNJO, Gdansk University. I've taught both in a state school in POland, conducted language courses for adults, all levels and have comprehensive experience teaching one-on-one.

If you;re interested, write:

[email]


Rgds,
Ola.
powracam do tematu zabojstwa na ormeau road sprzed dwoch tygodni
z oficjalnych zrodel wiem ze zabity nie byl POLAKIEM tylko SZKOTEM
W sprawie zastalo zatrzymanych kilka osob min polak lecze zostal zwolniony.
Jak sie okazalo zabojstwa dokonal LITWIN.
słyszalem o tym w radio jakis tydzien temu. Zabity to jakis starszy koles lat 50 ze szkocji. Zostal dzgniety nozem. Zatrzymanych to dwoch litwinow. Wlasnie tydzien temu mieli rozprawe w sadzie, niestety jaki zapadl wyrok nie wiem.
przychylam sie do kolegi. Ludzie z Radomia i z Rzeszowa to najwiéksze buractwo w miecie. Szkoda gadac.............? Wypad
CZY KTOS SIE TU JESZCZE POJAWIA?????????????????????????????
MAM WRAZENIE ZE TO FORUM UMARLO
W sobote 30 wrzesnia odbedzie sie polska impreza hip-hopowa,i Rnb z udzialem polakow jest to pierwsza polska ipreza hip-hopowa w belfascie (beatboxing ,freeestyle min) Wejscie 5 funtow od godziny 9 pm Serdecznie Zapraszamy
MA DO SPRZEDANIA FORDA FIESTE Z 1992 ROKU AUTO RACZEJ NADAJE SIE TYLKO NA CZESCI MA 2 NOWE OPONY, NOWY TłUMIK I ALTERNATOR, AKUMULATOR. CENA 80 FUNTóW. JESLI KTOS JEZDZI TAKA PODOBNYM AUTEM TO SIE OPLACA DLA CZESCI KOSZT TYCH CZESCI TO JAKIES 180 FUNTOW. JESLI KTOS JEST ZAINTERESOWANY PROSZE O KONTAKT [tel]
MAM DO SPRZEDANIA FORDA FIESTE Z 1992 ROKU AUTO RACZEJ NADAJE SIE TYLKO NA CZESCI MA 2 NOWE OPONY, NOWY TłUMIK I ALTERNATOR, AKUMULATOR. CENA 80 FUNTóW. JESLI KTOS JEZDZI TAKA PODOBNYM AUTEM TO SIE OPLACA DLA CZESCI KOSZT TYCH CZESCI TO JAKIES 180 FUNTOW. JESLI KTOS JEST ZAINTERESOWANY PROSZE O KONTAKT [tel]
Siema


Mam przydatne info dla tych, ktorzy maja problem z otwarciem konta dla siebie.
HSBC wprowadzil nowa oferte dla emigrantow z Polski. Zwie sie passport. Aby otworzyc konto wystarczay jedynie polski paszport i potwierdzenie zatrudnienia od pracodawcy. Konto otwierane jest na rok, wiec dobra opcja dla krotkoterminowcow. Niestety oplata za prowadzenie to £5 miesiecznie, ale za to dostaje sie na starcie karte debetowa(prawdopodobnie bez debetu:)), ktora mozna placic w necie.


Niestety pierwsza wizyta konsula RP nie dojdzie do skutku we wrzesniu, gdyz okreg przeniosl sie do Edynburga, a przewidujacy wszystko Minister Spraw Zagranicznych dopiero tydzien temu wystosowal pismo do rzadu wielkiej Brytanii o pozwolenie na reprezentowanie rzadu polskiego w tej czesci Zjednoczonego Krolestwa przez konsuli ze stolicy Szkocji. NIestety prozba ta jeszcze nie zostala rozpatrzona. Z biurokracja nie wygramy. Przepraszam wszystkich zainteresowanych.
BATOR

bardzo cie prosze napisz gdzie jest najblizszy bank HBSC

z gory dziekuje
HSBC
5 Donegall Square
BT1 5JP
Belfast

Tel: [tel]
Fax: [tel]
Open: 9[tel]

http://tinyurl.com/esjl5
jest wolny pokój z podwójnym łóżkiem przy Ravenhill rd.150 mies.dobre warunki czysty i spokojny dom,żadnego imprezowania. kuchnia w pełni wyposazona,internet,TV do sklepu 100m.blisko park.moj tel [tel]
acha szukam tez kogos kto pomoże mi z nauką jezyka,mam wolny czas w soboty po południu i niedziele cały dzien. moj tel [tel]
a jaki masz budżet?
a ty od razu o kasie.najpierw ustalmy czas,miejsce itd.spotkajmy sie i ustalimy za ile.
haha. Blednie zalozyles ze jestem chetny zeby Cie uczyc. Pytalem z ciekawosci. Niestety charakter mojej pracy uniemozliwia dorabianie. Powodzenia.
myslałem że ktos powazny odezwie sie.
belfast-lkecje angielskiego (gość) 19 Wrz 2006, 21:09 odpowiedz Zgłoś wpis do usunięcia
wysłano z: *.stmarys-belfast.ac.uk
Hello there,

I'm a teacher of English form POland who's taking part in the international exchage programme, and I'm studying this term in St. Mary's to imporve my qualifications as far as teaching English is concerned.

I've been teaching English in POland for 9 years now, I put emphasis on teaching speaking, I'm a final year student of KKNJO, Gdansk University. I've taught both in a state school in POland, conducted language courses for adults, all levels and have comprehensive experience teaching one-on-one.

If you;re interested, write:

[email]


Rgds,
Ola.
CHCIALEM TYLKO POWIEDZIEC ZE NIE POTRZEBNY NAM TU JAKIS KONSUL Z POLSKI I WOGOLE TA BANDA KRETYNOW Z RZADU.PRZECIEZ POTO WYJECHALEM ABY ZAPOMNIEC O TYM SOCJALIZMIE I ZYC W NORMALNYM PANSTWIE PRAWA. WIEC ZASTANAWIAM SIE DLACZEGO DOZYCIE DO JEDNEGO ABY ZROBIC TUTAJ POLSKE CZY CO? JEZELI CHODZI O PISMO GLOSIK ----POLSKIE BO TAK SIE ZWIE WSZYSTKO ODNOSI SIE DO RELIGIII-------BOZE PROSZE WYBACZ------ALE CZY NIE ZNAJDZIE SIE TAM WIECEJ UZYTECZNYCH INFORMACJI A NIE ZWYKLA GADANINA. WYBACZCIE WSZYSTCY KOGO OBRAZILEM ALE MAM TEGO NAPRAWDE DOSYC.???????? ZNAM JUZ NIEKTORE ODP. JAK CI SIE NIE PODOBA TO............
MIALEM TEN SAM PROBLEM MAM UBEZP. W TESCO BO JEST NAJTANSZE I MUSIALEM ZAPLACIC KARTA NO I LIPA BO TEZ MAM SEVER CARD ALE JEST WYJSCIE ABY ZALATWIC TO WSZYBKO.ZNAJDZ JAKIEGOS ANGOLA I ZADZON DO NICH ZE ON ZAPLACI CALOSC ZA ROK. A TY MU POPROSTU ODDASZ.JA TAK BYNAJMNIEJ ZROBILEM
Temat przeniesiony do archwium.
811-840 z 1604