Belfast- kto tam byl? 2

Temat przeniesiony do archwium.
1591-1604 z 1604
| następna
O BOZE W NEWRY IRLANDCZYK ZOSTAL POLSKIM KONSULEM.TO JAK POLICZEK WYMIERZONY W POLAKOW,NIE PIERWSZY ZRESZTA
mam do sprzedania renault scenic 2003rok 1.6Fidji, benzyna, 46500mil,zileony metalik,poduszki powietrzne ,zamek centralny,komputer,radio+cd,stan bardzo dobry, cena £2800 , kontakt tel:[tel]
Mam wraz z kolezanka pokoj do wynajecia dla jednej lub dwoch osob w Newtownabbey dokladnie w Glengomery. Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt pod numerem telefonu 79[tel]. MAGDA
Posiadam dom lub pokoje do wynajecia w cichej, spokojnej dzielnicy Sydenham BT4. Dom jest ok: 2min od p[rzystanku autobusowego, 5min od CPNu BP na Holywood Rd, 10min od malego Tesco, lotniska miejskiego George'a Besta i 15min od Tesco 24godzinnego. W domu sa 4 pokoje w tym jeden ja zamieszkuje,a 3 sa do wynajecia. Dwa pokoje sa jednoosobowe i jeden dwuosobowy. Dom jest duzy, narozny,a pokoje przestronne. Calosc kompletnie umeblowana Ogrzewanie gazowe (na karte). Tanio, bezposrednio od wlascicielki,a nie przez agencje. Cena w zaleznosci od ilosci osob ale w granicach 90£-130£ za pokoj/m-c.
W razie pytan prosze pisac na [email] lub [tel](gdy jestem w pracy to moge nie odbierac wtedy najlepiej sms)
JA TEZ TAM SIE WYBIERAM CZY WCIAZ WARTO BO WSZYSCY MOWIA ZE RAJ NA ZIEMI SIE KONCZY CO O TYM MYSLICIE KOCHANI?
Witam mam wolny pokój pojedynczy do wynajęcia od pazdziernika obok tesco przy lisburn road bardzo spokojna okolica. Poszukuje osoby spokojnej i dbajacej o porzadek "najlepiej bez nałogów" Nowa lazienka, bezprzewodowy internet, cena za pokoj to 170 funtow + depozyt. Ogrzewanie olejowe prąd na rachunek co 3 miesiace ekonomiczne. Prosze tel. [tel]lub na gadugadu 5125458 lub e-mail [email] Pozdrawiam
wybieram sie do belfastu w przyszlym roku, mozecie mi Kochani powiedziec jak tam jest, jakie miejsca omijac, bede prawdopodobnie sama, tak na gleboka wode, nie po raz pierwszy zreszta, coz takie zycie, czy w belfascie dobrze sie zyje, za wszystkie wskazowki bede wdzieczna Wam wszystkim
wszystko bedzie dobrze mxp :)

jest to miasto takie jak kazde inne, wszystko zalezy od tego czy czujesz sie na silach podjac wyzwanie losu, czy bedziesz w stanie pokonac powstale ewentualnie na poczatku trudnosci... to jest zycie, nie ma sie czego bac.
Dasz rade, jak kazdy tutaj.
Gdyby cos strasznego sie dzialo - daj znac.
Witam
Mam dwa wagony westow ice jakby kto byl w potrzebie po 27 funta. Belfast Centrum kontakt [gg]
Pozdrawiam palaczy z belfastu Adam
szukam banku lloyds tsb w belfacie
lloydsa niestety nie ma (jest tylko jakas fundacja tego banku wogole bankowoscia sie nie zajmujaca) wiem z autopsji

Malboro Gold 35funi za wagon tel [tel]
witam!jesli ktos ma do sprzedania papieroski prosze o kontakt [gg] dzieki Ania
szukam tez pokoju do wynajecia w belfascie do 150f.moje [gg] dzieki
insidesvn [email] [gg]
Temat przeniesiony do archwium.
1591-1604 z 1604
| następna