Belfast- kto tam byl? 2

Temat przeniesiony do archwium.
1501-1530 z 1604
Larne lezy jakies 37 kilometrow na polnoc od Belfastu, ValeTudo, spojz tutaj:

http://tinyurl.com/37yx7c
Hej moze ktos zna linki to stron internetowych chodzi o kupno auta dzieki
http://www.autotrader.co.uk/ Dla mnie najwiekszy wybor jest wlasnie tam.
... ewentualnie jeszcze na gumtree:

http://tinyurl.com/29rzeo
Witam,mieszkam w Larne a mój mąż tu pracuje.Nie wiem co Cię interesuje,ale jeżeli chodzi o samo miasto to jest super-zieleń i morze:),o wiele przyjemniej niż w Belfaście(choć,to rzecz gustu).Jezeli chcesz wiedzieć coś więcej to pisz na [email] pozdrawiam
Wklejam stary wpis dla griszki:

"Jest dos duzy Szrot na Upper Sprinfield Road. Wskazowki dojazdu--- Grosvenor Road
Springfield road Upper Springfield Road i po prawej stronie bedzie widac"
Czy ktoś przypadkiem nie wie gdzie można dostać wióry sosnowe?
Nie ma tu zbyt wiele lasów a mnie są potrzebne trociny i to koniecznie sosnowe.
Mogą być modrzewiowe, ale modrzewia to ja tu jeszcze nie widziałem.
Będę wdzięczny za kontakt z kimś kto pracuje na tartaku albo w pracowni rzeźbiarskiej. Mój numer 7716082487.

POTRZEBNE MI WIÓRY SOSNOWE!
Sprzedam swoje autko:

Seat Toledo 1997, 2.0 16v sport, kolor czerwony, klimatyzacja, elektryczne szyby, nowe opony, nowe hamulce, stan dobry.

Cena: 600 £

Tel: [tel]

Marta
sprzedam papierosy Marlboro L&M oraz Golden American 25 funtow za karton !!East Belfast
poznam samotną kobiete z belfastu w celu spędzania wspulnego czasu,lub zamieszkania razem.moje [gg]
marlboro czerwone 25 funtow karton East Belfast [tel]
Mam do wynajecia 1-osobowy pokoj na North Belfast.Kontakt tel.[tel]
Mam do sprzedania Marlboro light i czerwone oraz L&M czerwone.Mozliwosc dostarczenia do domu.Moj numer telefonu [tel]po 16-ej lub [tel].Pozdrawiam.
Angel22, czy dostałes jakąs odpowiedz (i nie koniecznie mam tu na mysli forum) w sprawie kontroli ortodontycznej w belfscie??
Witaj.Czy ten pokoj do wynajecia jest to jeszcze aktualne?Ja przebywam obecnie w Antrim i szukam czegos taniego do wynajecia na poczatek.Moj tel.+44751[tel].Jest to dla mnie bardzo pilne.Prosze o kontakt jesli mozesz.Pozdrawiam.Damian.
To bylo oczywiscie pytanie do Veroniki:)
Hej moze ktos wie gdzie w Belfascie jest Polski dentysta slyszalem ze gdzies na Antrim Road moze ktos byl i wie cos blizej na ten temat ile kosztuje wyrwanie itp ewentualnie jakis irlandzi Dentysta moze ktos by cos polecil z gory dzieki
Kosmetyki firmy AVON. Tel.[tel]
czy ktos moze wie jak podlaczyc internet z virgin pod polskiego windowsa XP ?? plytka ktora daja nie czyta na polskim windowsie
witam wszystkich od kilku dni jestem z bratem i dziewczyną w belfascie, ogromna prośba może mógłby ktoś mi pomóc z pracą, jesteśmy tu lekko mówiąc zieloni, z góry wielkie dzieki, mieszkamy niedaleko city hall przy Ormeau mój tel [tel][gg]
Sprzedam Marlboro czerwone i L&M czerwone 25f karton.Mozliwosc dostarczenia do domu.Moj numer [tel]lub [tel].Pozdrawiam.
witam wszystkich.... moze jest w belfascie jakas para, ktora tak jak my czasami sie nudzi w weekendy, ma ochote spedzic razem czas wypic jakies piwko, poziwedzac cos razem jesli tak podaje [gg] pozdrawiam
mam czerwone i niebieskie LM do sprzedania po 25£
smsy pod nr tel [tel]
Sprzedam pieska rasy JACK RUSELL MINIATURKA.Ma 16 tygodni.Jest to pies.Koszt 130f ma karte szczepien.Chce go sprzedac tylko dlatego,ze zaczelam pracowac i nie mam z kim go zostawiac.Moj numer [tel].
Witam
Mam pojedynczy pokoj okolice Lisburn road, obok TESCO dla osoby (najlepiej niepalacej). Poszukuje osoby spokojnej lubiacej cisze i porzadek najlepiej dziweczyny. Okolica bardzo spokojna kafe internet w poblizu. :lol: cena 170 funtow + kaucja. Dom jest 3 osobowy zamieszkiwany przez 2 pary. Pokoj bedzie wolny od stycznia.
tel [tel]lub [gg] ew email [email]
potrzebuję pomocy!!!!!!!!!!!!!chodzi o transfer pieniędzy z Antrim przez monygram proszę o adres takiego punktu w Belfaście Contry Antrim
Odpowiedz dla agamonk2112:

spoj tutaj: http://tinyurl.com/374hnf
Do wynajęcia od 1 stycznia lub nawet wcześniej. Dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Botanic, South Belfast. 15 minut spacerkiem do centrum, 5 minut do stacji kolejowej. Blisko przychodnia, Dunes Stores, park. W pełni wyposażone. W obydwu pokojach duże dwuosobowe łóżka więc z powodzeniem moze być dla dwóch par. Cena 440. W razie jakichkolwiek pytań dzwońcie: [tel]
Witam wszytskich
MAM POKOJ DO WYNAJECIA DLA OSOBY SPOKOJNEJ I BEZKONFLIKTOWEJ.
*dokladny adres to EAST BELFAST, NEVIS AVENUE BT4 3AD (zaraz przy Holywood Road)
*1min drogi do przystanku (3a, 4a, 23, 20, 28, 27), biblioteki i sklepow.
*5min do Connswater (shopping centre):Dunnes stores, Lidl, tesco, fitness, solarium, kino, new look itp)
*10min autobusem do centrum
*bardzo dobre warunki mieszkaniowe
*dostep do internetu bezprzewodowego i tv
*prad i gaz na karte
*cena za pokoj jednoosobowy 150f plus rachunki
*cena za pokoj dwuosobowy 110f od osoby.
To jest moj nr tel [tel], [gg] , e-mail [email]
Od 9 do 28 grudnia jestem w polsce wiec zeby nie tracic moich i Twoich pieniedzy skontaktuj sie ze mna on-line.
POKOJ DOSTEPNY OD 1 STYCZNIA.
POZDRAWIAM :)
Witam wszystkich , mam do odsprzedania bilety lotnicze WizzAir (dla jednej osoby) na styczen:

Belfast - Warszawa, 17 stycznia 2008
Katowice - Belfast, 22 stycznia 2008.

Rezerwacje sa zrobione osobno, wiec moge odstapic rowniez tylko jeden z nich.

Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy: [email]

Pozdrawiam,

Krysia
Temat przeniesiony do archwium.
1501-1530 z 1604