Praca w Manchester! chętni?

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 241
SZUKAM PRACY NA TERENIE MECGESTERU I W JEGO OKOLICACH,MOZE TO BYC FABRYKA,SPRZATANIE,ZMYWAK,MOJ ANGIELSKI JEST BARDZO SLABY,BARDZO BYLAMBYM WDZIECZNA ZA JAKIEKOLWIEK NAMIARY I POMOC W POSZUKIWANIU MOJ [email]
andzia-
nie mam pojecia jak Ty to sobie wyobrazasz??. Ze ktos (tak bezinteresownie) bedzie dla Ciebie tracil czas i szukal pracy, nawet nic o Tobie nie wiedzac i calkowicie Ciebie nie znajac.
Drugie, niestety sama musisz poszukac, to ze slabo znasz ang. to bedzie przeszkoda.
witam serdecznie. przyjechalam do Manchester kilkanascie dni temu i szukam jakiejkolwiek pracy. Czy wiesz moze gdzie potrzebuja mloda, energiczna i chetna do pracy dziewczyne?
terri masz jakies pomysly jak obejsc w aplikacjach o prace dane o referencjach od poprzedniego pracodawcy(nie posiadam ich niestety poniewaz jeszcze nie pracowalam w UK)
>>>nie posiadam ich niestety poniewaz jeszcze nie pracowalam w UK
na twoim miejscu w jakis sposob zalatwilabym referencje od Polskiego pracodawcy (w originale i przetlumaczone na ang). Nawet tylko swiadectwo ze pracowalas jakis termin i co ta praca dotyczyla.Bardzo trudno jest zaczac pierwsza prace, bo nikt nie wie jak poprzednio sie zachowywalas.
Moze popratz na gumtree.
Podpowiedzcie coś proszę! Czy jest w Manchesterze praca dla szwaczek?
niemartw sie tutaj w anglii raczej nikt niesprawdza referencjii z poprzednich prac niemusisz miec no chyba ze startujesz na jakies wyższe stanowisko a jesli niepracowałaś wczesniej w anglii to nic ci niedadzą referencje z polski bo anglicy tego nieuznają!!!!!!
najlepiej chodzic po agencjach i jak sie rejestrujecie to niemowcie w agencjii lub u pracodawcy ze wy tylko na 2 miesiące bo z góry niepowodzenie!!!!niewiem jak jest dokladnie z pracą na terenie manchesteru ale jak macie jakis dojazd to w okolicy warrington lub bolton by coś było ja polecilabym wam agencje heads lub top gear z tamtych stron szukajcie nazw w googlach życze powodzenia
>>>niemartw sie tutaj w anglii raczej nikt niesprawdza referencjii z poprzednich prac niemusisz miec no chyba ze startujesz na jakies wyższe stanowisko a jesli niepracowałaś wczesniej w anglii to nic ci niedadzą referencje z polski bo anglicy tego nieuznaja..

...prosze napisac co masz na myslisz 'wyzsze' stanowisko. Co wtedy napisac w 'application form'?
Wprowadzasz ludzi w blad, piszac ze nikt nie sprawdza ref. i ze ref. z Polski nic nie daja. Wszystko zalezy gdzie - ale przeciez pracodawca nie bedzie zapraszal cie z otwartymi rekami jak wczesniej nigdzie nie pracowales.
a czy ty uważasz ze taki anglik któremu dasz swoje referencje z polski bedzie tam dzwonił i sie pytał jakim byles pracownikiem!!!!! co do tego "wyższego stanowiska " to chodzilo mi oto że referencje potrzebujesz przeważnie w tedy gdzy szukasz pracy na wybranym stanowisku lub kierunku!!! a jesli niewiesz co wpisac to poprostu wystarczy "my first job" lub poprostu powiedziec ze sie niepracowało wczesniej
ninka-
jaki to z ciebie expert juz powstal- ile lat w Anglii pracujesz: 5, 10, 15, 20, 25 plus?
>>z polski bedzie tam dzwonił i sie pytał jakim byles pracownikiem..?
...jak jemu zalezy na pracowniku to zadzwoni.
>>>lub poprostu powiedziec ze sie niepracowało wczesniej
...tak, tutaj sie zgadzam gdy masz 20-21 lat, a co powiesz jak masz 25+ lat. Nigdzie nie pracowalem/pracowalam bo rodzice mnie utrzymywali?
wiesz co ja sie tu z tobą niebedą wykłucać kto ma racje czy coś w tym stylu dość długo juz jestem w anglii!!! ale w przypadku agencjii to wiem bo przez pewien czas pracowalam w jednej z nich i wiem jak jest!!!owszem możesz napisać że pracowałes lub pracowałaś w polsce gdzieś tam ale licz sie z tym że nazwe stanowisko i dział w którym pracowałeś musisz napisać w języku angielskim inaczej nawet nikt na to niespojrzy!! co do wieku nimusisz nic pisac jesli nimasz referencjii z anglii wystarczy powiedzieć ze w angli to jest moja pierwsza praca!!!!
witam! czy jest ktoś pracował offshore/
Dzień dobry,
od 1993 roku pracuję przy pracach remontowo – budowlanych, w latach 2000 – 2007 prowadziłem niewielką firmę specjalizującą się w pracach remontowo – adaptacyjnych, bez problemu wykonuję prace hydrauliczne ( na poziomie mieszkaniowym ), malowanie szpachlowanie, regipsy, ścianki działowe, mam uprawnienia elektryczne do 1kw, moją specjalizacją są wszelkiego rodzaju prace glazurnicze – , zarówno prace mieszkaniowe, jak i przemysłowe na naprawdę wysokim poziomie. Szukam legalnej pracy i pomocy w znalezieniu mieszkania, ponieważ chcę zamieszkać z rodziną na stałe w Angli. Angielski w stopniu podstawowym – komunikatywnym.
Obecnie mam 34lata, nie piję alkoholu, ani nie palę papierosów. Pracę wykonuję sumiennie i rzetelnie wywiązuję się z powierzonych mi obowiązków. - mogę zacząć od zaraz...
Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Przemysław Kurek. [email]
Hej, poszukuje ze swoim facetem pracy. Jestesmy w Manchester do 2 tyg. I rozeslalismy i roznieslismy niezliczone ilosci CV i aplicationform i telefony milcza jak zaklete. Czy moze byly w stanie ktos z was pomóc?? Mieszkamy niedaleko lotniska. Fajnie by bylo zeby nie musiec dojezdzac na drugi koniec miasta.
Pozdrawiam i prosze o pomoc.
Witam poszukuje pracy dla kierowcy c+e w okolicach Manchesteru,doświadczenie: trzy lata pracy w UK,obecnie w Pl kierowca miedzynarodowy proszę o kontakt [email]
Hey . Poszukuje jakiej kolwiek pracy w Manchesterze, jezeli ktos cos wie na ten temat prosze dac znac na mojego [email] POzdrawiam Kaska
witaj jestem ogromnie zainteresowana praca za granica wraz z mojim mezem :)
jak wyglada sprawa wyjazdu i zakwaterowania [gg]
Witam, szukam pracy w Manchester jako kucharz. gdyby ktoś coś wiedział bardzo proszę o emalia. Pracowałem ostatni rok w Anglii jako head chief , mam IN i Home Office,Każda pomoc mile widziana plus jakieś namiary na lokum i orientacyjne ceny. Dzięki jeśli ktoś coś może. Pozdrawiam [email]
saukaj na gumtree - Manchester.
Witam, interesuje mnie praca za granica. Mam 20 lat pracowalem juz kilka razy na budowie i wykonczeniowce wiec co nie co sie na tym znam, ponadto koncze szkole jako mechanik samochodowy. Chcialbym w czerwcu badz w lipcu wyjechac za granice i zarobic pare groszy. Jestem chetny do pracy szybko sie ucze z gory dziekuje za odpowiedzi e-mail [email]
czesc jaka mozna dostac prace i jak najszybciej potzrebuje jestem obecnie w nottingham i co zspaniem jakie koszta!
Witam cie lionel.
Szukam w miare konkretnej pracy w manchesterze na stale.
Jezeli chodzi o zakwaterowanie, to nie ma problemu gdyż moj brat obecnie pracuje w manchesterze. Chcialbym do konca kwietnia znalezc jakas prace w manchesterze i dolaczyc do brata. moj e-mail to [email]
Jesli mozesz cos pomoc to prosze o maila...
Lionel zamilkł cztery lata temu, ale może ktoś inny to czyta, więc i ja się dopiszę. Dokładnie 5 maja wylatuję do Anglii, do Northwich niedaleko Liverpool i Manchester. Jeśli ktoś jest zorientowany na rynku pracy, może poradzić, gdzie szukać, jak szukać, żeby zahaczyć się wstępnie byle gdzie, byle mieć się z czego utrzymać to będę wdzięczny :) Wstępnie będę mieszkał w Northwich, ale zawsze mogę się przeprowadzić, i tutaj też, jeśli ktoś może poradzić gdzie szukać pokoi to też będę wdzięczny. A może ktoś ma jakieś namiary na takie pokoje? Do agencji pracy? Może ktoś coś wie, że u niego szukają pracowników? Wszelka pomoc i przede wszystkim porady mile widziane. Pozdrawiam. Kontakt podam jak znajdzie się ktoś życzliwy i chętny :)
po pierwsze czy kwatera jest pewna? zeby nie zrobili cie w konia pakole albo rodacy, dwa jak mocno znasz ang? jesli slabo to tylko agencje, zpisz sie do ilu sie da, zapisz sie do job centre, trzy musisz miec kase na minimum dwa mies zycia, nie plac nikomu za prace
ja mieszkam na przedmiesciach manchester
Hej. Spoko, chata pewna, nic w ciemno, jadę do dobrych znajomych, u których będę mógł mieszkać do końca maja. W między czasie pomogą mi znaleźć mieszkanie, ale wiadomo, nie mogę wymagać, żeby załatwiali mi robotę. Za tym będę latał sam. Angielski znam słabo, cały czas wkuwam masę słówek, żeby chociaż orientacyjnie rozumieć. Płacić nikomu nie zamierzam za robotę, naczytałem się wystarczająco o takich naiwnych co płacili. Kasy jak mówisz, na dwa miechy powinno starczyć, tyle najwięcej chcę poświęcić na szukanie roboty. Napisz coś, czy oprócz agencji jak mówisz wchodzą w grę jakieś fuchy i gdzie można czegoś takiego szukać, też w agencjach? Jakaś budowlanka, sprzątanie, jednorazowe zlecenia na jakieś malowanie czy coś, cokolwiek, żeby coś przyrobić przez okres poszukiwania. Najlepiej, jak będziesz zainteresowany, podam e-mail, lub gg, szybciej i sprawniej się skontaktować.
Pozdrawiam
Paweł
o budowlance malo wiem, jestem tu ponad trzy lata, pracuje w fabryce i nigdy nie zalapalem sie na tzw fuche, widocznie taki pech, jesli budowlanka to z tego co wiem od znajomych chodzisz po budowach, musisz miec karte CSCS , czyli na samozatrudnieniu, jak slaby jezyk to bezposrednio tylko bary hotele itp, niestety, zalezy od szczescia kolega stracil niedawno prace w mojej fabryce, ang zna komunikatywnie w pelnym tego slowa znaczeniu i jak na razie od trzech mies przez agencje i zaledwie 185f tygodniowo do raczki, czyli lipa
szukam mieszkania w manchesterze na okres od lipca do września. (jak najtaniej;)
proszę o maila : [email]
spróbuj na forum mojawyspa.co.uk
borys33man1 - Czy jest możliwość uzyskania pomocy z Twojej strony przy znalezieniu zakwaterowania? W jakiej fabryce pracujesz? Czy szukają pracowników? POZDRAWIAM.
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 241

« 

Pomoc językowa