Praca w Manchester! chętni?

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 241
Witam:)

Jestem w Manchesterze od piątku i aktualnie poszukuję pracy. Angielski znam na tyle by moc sie porozumiewac, mam takze gdzie mieszkac, bylabym jednak bardzo wdzieczna gdyby ktos zechcialby mi pomoc jesli chodzi o jakies oferty pracy. Z gory dziekuje.
do emigrantka89...........skoro jesteś dopiero od piątku to powinnaś się zarejestować w kilku agencjach pracy a oni powinni Ci pomóc coś znaleźć :)
do=lolecki2.......na bariste jest baaardzo dużo ogłoszeń...poszukaj na stronie job center albo gumtree, tam powinieneś sobie coś znaleźć :)
Witam!
Jestem zainteresowana praca na terenie Manchesteru, sprzatanie , fabryka, pub itp.
angielski na poziomie srednio zaawansowanym, praca na wakacje (nie dluzej niz 2 miesiace), godziny pracy sa mi obojetne, dopasuje sie.
Mam 17 lat.
Cześć wszystkim.Mieszkam w Manchester i od dłóższego czasu jestem bez pracy.Jeśli jest ktoś w stanie pomóc w tej sprawie będę bardzo wdzięczna.Szukam czegokolwiek,może być sprzątanie,pomoc w kuchni,fabryka.Moja znajomość języka na poziomie podstawowym.GG-33714624,tel.7546116521
Witam! Jadę z przyjaciółką za kilka dni do Manchesteru i jeśli ktoś słyszał o jakiejś pracy, np. sprzątaniu itp., to byłabym bardzo wdzięczna o cynk... Szukam również dwóch pokoi. Proszę o szybkie odpowiedzi! Moje [gg] . Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Cześć ja jak najbardziej jestem zainteresowana pracą w Manchesterze , od 1 lipca będę w UK i usilnie szukam pracy , posiadam komunikatywną znajomość języka angielskiego
z góry dziękuję i pozdrawiana to mój meli [email]
hej. tez bede od lipca w manchy i tez szukam jakiejs pracy na 2 miesiace. jakbyscie cos wiedzieli, to piszcie
Od soboty będę w Boltonie , szukam pracy jako sprzątaczka, opiekunka do dziecka , picker/packer ,mogę pracować 'na zmywaku' , Jeśli moglibyście mi pomóc doradzić gdzie najlepiej szukać pracy byłabym wdzięczna .Jeżeli ktoś samotnie jak ja poszukuję pracy proszę o kontakt 15833298 . We 2 zawszę lepiej szuka
Poszukuje pracy w Anglii, znam perfekt angielski.
Szukam czegos pewnego. Narazie mieszkam w Bydgoszczy.

[gg]
[email]
Witam , z żoną poszukujemy pracy w Manchesterze i okolicach. Angielski dobry , póki co pracujemy w Belgii. Praca na produkcji lub jako maintenance mechanic , mechanical fitter. Poszukujemy też jakiegoś mieszkania oczywiście.
belgart
szukaj na gumtree i na innych portalach, choc z praca jest b. ciezko
Dzięki za info , będziemy szukać w takim razie
witam,
jeżeli ktoś miałby jakąś ofertę pracy w Manchesterze dla dwójki studentów, na okres lipiec - sierpień, to bardzo proszę o kontakt: email - [email] bądź [gg]

pozdrawiam
mojra
Witajcie.

Razem z moją Dziewczyną i dwójką znajomych wybieramy się do Manchesteru popracować. Ze znalezieniem samej pracy nie ma problemu, znacznie gorzej jest w przypadku mieszkania. I tutaj prośba do wszystkich; gdyby ktokolwiek wynajmował mieszkanie, lub dom dla 4 osób - 2 par - ( w ostateczności 2 pokoje, z tymże muszą być one w jednym mieszkaniu / domu ) w granicach 140 £ na tydzień, albo też znał kogoś, kto ma taką możliwość, bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu - +48 5[tel]lub adresem Mail - [email]

Pozdrawiam, Michał.
Hej :)
Jestem w Manchesterze od piatku, jak narazie poaplikowalem w paru agencjach, typu hcr, network, Pt, no ale z tego co mowia, to jest tzw quiet :/ moze ktos zna jeszcze jakies agencyjki, do ktorych warto zajrzec, dodam, ze zalezy mi na jakiejkolwiek pracy, z gory dzieki, prosze dajcie znac tutaj lub na moje [gg] , ahaaa i jak juz znajde prace, to z checia, dla zabicia nudy bym sie wybral z kims zainteresowanym na teniska albo poprostu na city (mam 2 rakiety). pozdrawiam
witam.Tez znajduje sie w manchesterze i poszukuje jakiejkolwiek pracy. Na myjni,na magazynie lub na lini produkcyjnej.
Jestem zainteresowana, szczególnie pracą z dziećmi, ale może być jaka kolwiek. Mam wyższe wykształcenie z kierunku Pedagogika. Mieszkam w Manchester.

mail: [email]
edytowany przez Natalia-B: 16 sie 2011
Jestem także BARDZO zainteresowany pracą. Pracowałem już w Angli, ale później z braku pracy musiałem wrócić do Polski. Obecnie dalej poszukuję pracy do Angli.
Pozdrawiam.

[gg]
e-mail: [email]
Witam szukam pracy mieszkam w północno zachodnim Londynie.Obojętnie jaka praca.Znam angielski podstawy.Prosze o kontakt jesli ktos cos wie?Bardzo zalezy mi na pracy.
ja wyglada obecnie sytuacja z praca w Manchesterze?
dire.
Witam , mam 20 lat , chcialbym pracowac w Angli , w jakiejsc Fabryce najlepiej , przyjme kazda oferte , moje [gg] lub Adress Email [email] , chcialbym dodac ze jest nas 2 ja z kolega , obecnie ucze sie jezyka Angielskiego;P Pozdrawiam
Witam , Poszukuje pracy za granica dla dwoch osobo chłopaka i dziewczyny , jesli kots by miał mozliwosci by cos załatwic bardzo prosze o kontakt na numer [gg]
Chetnie przyjmą kazda prace z adekwatna płaca .
Hej,
Planuję przyjazd z chłopakiem do Manchesteru na początku 2012. Chciałabym dowiedzieć się o sytuację na rynku pracy w Manchesterze- czy łatwo znaleźć pracę przyjeżdżając praktycznie w ciemno?
czesc barustyna: kiedy macie zamiar jechac??my tez chcemy z chlopakiem wyjechac na poczatku ale na wiosne bo cieplej i latwiej...a jak u was angielski??pozdro
hej patuula: Nasz angielski jest na poziomie komunikatywnym. Chłopak teraz zapisał się jeszcze na kurs. A gdzie planujecie wyjechać i jakiego rodzaju pracy szukać?

kontakt do mnie:
gg.2410011
email. [email]
edytowany przez barjustyna: 17 paź 2011
Hej
Ja też wybieram się z chłopakiem na wiosnę
Jak ogólnie sytuacja z pracą i zarobkami ?
hej jaworek49..a gdzie sie wybieracie??do uk??
Ja napiszę tylko tyle, że z pracą jest trochę gorzej niż było 3-4 lata temu.
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 241

« 

Pomoc językowa