Praca w Manchester! chętni?

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 241
Planuje wyjechać do pracy zagranicę, nie wiem anglia, irlandia, gdziekolwiek. Myślałem, żeby za pośrednictwem tego portalu, znaleźć osoby, równie chętne które chciałyby wyjechać, ale nie mają z kim. Szukam osób chętnych gotowych do wyjazdu. Szukam dziewczyn jak i chłopaków. Grupką zawsze raźniej jest, możemy na spółkę wynająć mieszkanie i inne rzeczy co by było taniej. Wspólnie również, można by było szukać pracy. Szukam osób, które chciałyby się na trochę w anglii lub irlandii zatrzymać, popracować odłożyć trochę kasy.
Proszę o oferty osób zdecydowanych, nie ważne skąd jesteście, możemy się w Polsce gdzieś spotkać obgadać wszystko. Ale na początek rozmowa na gg.
Zainteresowani proszę zgłaszajcie się...może na jesień uda nam się wyjechać..
Pozdrawiam i czekam:)
Witam.

Również jestem zainteresowany wyjazdem do Anglii. Fajnie by było zebrać się w kilka. Myślę, że w tym okresie dobrze byłoby znaleźć pracę przy zbiorach. Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam na GG#21680053
Jeśli ktoś ma już doświadczenie z farmami wartymi polecenia, to proszę również o info.

Pozdrawiam.
Ja jestem w Manchesterze i aktulnie poszukuje pracy....moze ktos moze pomoc :) Bede wdzieczny... ;] emajl87@o2pl gg: 2[tel]Interesuje mnie w zasadzie kazda praca byle nie siedziec na dupie :)
Witam,

Jestem w Manchester a dokldniej w Wilmslow od ponad 2 tyg, rowniez szukam pracy, moze byc spzatanie w hotelu, czy np pakowanie..moj angielski hmm jest chyba troche bardziej niz podstawowy :D Gdyby cos ktos slyszal proszę o info na maila: [email] z gory serdecznie dzieki za pomoc
Witam razem z dziewczyna lecimy do anglii 10 sierpnia tego roku.jak bys mogl rozejrzec sie za jakas praca i mieszkaniem byli bysmy bardzo wdzieczni.jak by co to moje [gg] lub mail [email] pozdrawiam i czekam na jakakolwiek oferte.
witam Cie serdecznie :)
Tez mysle o wyjezdzie za granice. Do Anglii raczej chcialabym jechac, bo tam lepiej mozna zorobic. Bylam kiedys w irlandii w ciemno ze znajomymi i udalo sie po miesiacu znalezc prace, wiec mysle ze nie bedzie wielkiego problemu w jakims duzym miescie np. Manchesterze. Ja chcialabym wyjechac jakos pod koniec wrzesnia, tez szukam kogos chetnego:) Jak masz ochote tosie odezwij :)
odpowiedz wyzej byla dla archer27 ;)
Ktos moze poradzzic jak wyglada sytuacja z praca w Anglii, np. Manchester?
witam, nie zagladam tu czesto, wiec nie moglem odpisac, niestety nie moge pomoc w zakwaterowaniu, bo nie mieszkam sam a rodzina nie zgodzi sie kogos obcego, no sory, jesli chodzi o prace i wyjazdy w ciemno, to po pierwsze nastaw sie ze bedziesz siedziec w domu do 2 mies, ze slabym angielskim moze nawet dluzej, zalezy jak trafisz,podaje agencje w manchester gdzie pracuja polacy
Heads Recriutment tel [tel]

Top Gear chetham Hill [tel]

Agencja Adm [tel]

Hc Recruitment [tel]
moga byc nieaktualne tel ale poszukaj na ich stronce jak by cos,
po drugie do wszystkich co jada w ciemno, szukaja grupy itp, ludzie, uwazajcie na siebie, tu naprawde wielu ludziom odbija i sa niebezpieczni a rodak za pare funtow moze zrobic cos zlego, druga sprawa, z dala od pakoli, nigerow i innych, moze nie zawsze tak jest ale bezpieczniej byc ostroznym, o pokoje aplikujcie do agencji mieszkaniowych, napiszcie maila do jednej drugiej, zobaczycie co odpisz
do anettka90, niestety do mojej fabryki nie przyjmuja, tym bardziej kobiet, ostatni raz pracownicy agencyjni byli w zeszlym roku i to chyba tylko 6 tygodni, niestety jeszcze sie nie ruszylo z praca, choc sa sygnaly ze powoli sie rozkreca, jesli chodzi o prace w anglii to najlepsza pn czesc czyli manchester, liverpool, leeds, scheffield, sporo fabryk magazynow i innych, na pd to gl hotele i farmy, choc nie tylko ale przewaznie, jak by ktos chcial jakies blizsze info na temat manchester i okolice , to co wiem to odpisze, moze uda sie sprawdzic, odnosnie pokoju to moglbym podjechac do domu gdzie ja kiedys wynajmowalem zapytam o tele do landlorda, anglik, jak to sie mowi, wyzszy level, he,he jesli nie sprzedal tej chaty i innych to moge zapytac, jak by cos to napiszcie na mojego maila maila [email] co wiem to podpowiem
witam mieszkam w manchester i szukam pracy gdyby ktos mial jakas propozycje czekam
hmm jesli ktos planuje wyjazd do manchestreu kolo wrzesnia dajcie znac , poniewaz powaznie sie nad tym zastanawiam ... moje [gg]
:) Jestem w Manchesterze od 4 tygodni i miałyśmy wielkie szczęście z koleżanką bo znalazłysmy prace po tygodniu pobytu. Wszyscy mówią, że ciężko z pracą chociaz widze na kazdym sklepie odzieżowym ogłoszenia o prace, w restauracjach też spoko, w większości już zbieraja CV i szukają ludzi na wrzesień.
Przejdź się po MArket Street w wielu sklepach szukają tam ludzi do pracy.. Primark, Nokia, Aldi...
Mam 23 lata, na początku wrzesnia przyjezdzam do Manchesteru razem z mama chyba w ciemno, bo poki co nic z polski sobie nie zalatwilismy.
Bede wdzieczny za adres job centre i inne przydatne na miejscu informacje.
kazda dzielnica manchesteru, w centrum czy na przedmiesciach ma swoje job centre, w calym tzw great manchester jest ich bardzo duzo, wiec sprecyzuj gdzie sie zatrzymasz
ja bym z checia wybrala sie do pracy w jesieni... moze byc anglia, irlandia albo gdziekolwiek indziej:)
tak wogole to jestem z podkarpacia jesli chcialbys wiedziec:)
takze szukam kogos chetnego na wyjazd bo samej nie mam jakos ochoty...jesli jestes zainteresowny to sie odezwij
Witam poszukje pracy w Manchester. Mam 27 lat SZUKAM PRACY FIZYCZNEJ Mieszkanie bym mial zapewnione bo siostra mieszka macie jakies namiary odnosnie pracy jeżli tak prosze o kontak email [email] lub gg 1[tel]
Hej chciałabym wyjechać do pracy w Manchester. proszę o pomoc w znalezieniu pracy mój nr gg to 6330542:)
Cytat: Elunia8803
Hej chciałabym wyjechać do pracy do Manchester. proszę o pomoc w znalezieniu pracy mój nr gg to 6330542:)
Witam ;)
poszukujemy z dziewczyną pracy w Manchesterze. Możemy się podjąć każdej.
Z zawodu jestem górnikiem eksploatacji podziemnej. Ponieważ ostatnio ciężko z robota w tym zawodzie pracowałem w firmie zajmującej się monterką konstrukcji stalowych. Byłem także ochroniarzem w 2 agencjach. Moja dziewczyna jest kucharka z ukonczonym kursem barmańskim i certyfikatem. Pracowała na kuchni oraz w pizzeri jako kucharz - barman.
Uprzejmie proszę o kontakt. Moje GG : 8891192
>>poszukujemy z dziewczyną pracy w Manchesterze.
Najlepiej wejdz na wszystkie fora takie jak gumtree i inne i zobacz co tam jest.
SZUKAM pracy W MANCHESTERZE!!!
MAM DOŚWIADCZENIE W BUDOWNICTWIE (MURARKA,) A TAKŻE KAFELKOWANIE,MALOWANIE,TAPETOWANIE,PLASTERING, ITP. Generalnie ZŁOTA RĄCZKA.
Podejmę się każdej pracy fizycznej, również w fabryce czy przy rozładunku towarów. Proszę o kontakt: [tel]
Witam.
Przylatuję do Manchester na początku grudnia. Poszukuje jakiejkolwiek pracy (najlepiej pełen etat) Posidam doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych jak i osobowych, branży budowlanej- remonty, wykończenia, elektryka, mechanika samochodowa. Proszę o kontakt [email]
siema mam na imie adrian i aktualnie jestem jusz w tym wspanialym miasteczku drugi miesiac sie zaczyna lecz niestety bez pracy poszukuje jakiejkolwiek pracy na terenie manchesteru z gory dzieki za wszelka pomoc [email]
Cześć pilnie poszukuje pracy w manchester lub okolicach. Mam 21 lat mogę opiekować się dziećmi osobami starszymi mogę sprzątać prasować gotować.Proszę o pomoc mogę zapłacić za pomoc w znalezieniu pracy. Pozdrawiam BARBARA [tel]
edytowany przez basiunia636: 08 lut 2011
jak widać dużo ludzi jeszcze przyjeżdża do Anglii w poszukiwaniu pracy. Nie mając zaplecza ,to duża odwaga ,życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam.
Ja tez niestety juz 2gi miesiac szukam pracy i nie jest lekko musze przyznac . Mam 22 lata i podejme kazda prace . Wiec jesli ma ktos cos do zaoferowania czekam na info [email] z gory dziekuje :)
Wyjechałam z chłopakiem do Manchesteru do pracy co się okazało że tej pracy nie ma jesteśmy tu tutaj sami nie mamy nikogo i angielskiego też nie znam za dobrze a mój chłopak nie zna języka wo gule jesteśmy w totalnym kryzysie nie mamy tu nikogo, nie mamy pracy za czym idzie ze brak pieniędzy i nie mamy również gdzie mieszkać a w piątek musimy oddać klucze gdzie iść?? proszę o POMOC! Potrzebujemy dwu osobowego pokoju i jakąś prace. MÓJ NR [gg] PILNIE PROSZĘ O KONTAKT jeśli ktoś ma coś ma Pozdrawiam I z góry dziękuje!:)
edytowany przez Pati54: 16 lut 2011
Heja wszystkim szukam pracy w Mancheterze jako barman pracuje w tym zawodzi juz 3 lata i jestem dobry :) moze ktos jakos pomóc ??
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 241

« 

Pomoc językowa