Polecana szkoła językowa

61-90 z 482
Cytat: krecik0987
Wiele o jakości szkoły można się dowiedzieć podczas perwsej wizyty, jężeli szkoła ma zaplecze, dobrze wyposżone sale, certyfikaty jakości, jest kilka lat na rynku można zaufać

Dlatego nie polecam testów on line
To prawda test on line są mało obiektywne, gdyż oceniają sprawy albo czarny, albo biały
Myślę, że zależy jak jest przygotowany taki test
Cytat: summma
Wystarczy zanlezc jakiś pub np. Irish pub i towarzyswo się znajdzie

Nie ma jak podchmieleni Irlandczycy
Cytat: krecik0987
Wiele o jakości szkoły można się dowiedzieć podczas perwsej wizyty, jężeli szkoła ma zaplecze, dobrze wyposżone sale, certyfikaty jakości, jest kilka lat na rynku można zaufać

To jest oczywiste, większość szkół dba o te sprawy
Czy ktoś może napisac na temat Mock Testów, czy wyglądają dokładnie tak samo jak prawdziwy egzamin ???
te testy sa wzorowane na egzamianch, wiec forma generalnie jest taka sama. Chyba ze egzaminatorzy lubia niespodzianki. Do szkoly do kt. chodzilem three lions organizowali czeste takie testy i nie odbiegaly forma od egzaminow, tylko trescia :) ), z tego co wiem to wlascieciel, czy inny native jest tam egzaminatorem i maja lepszy dostep do materialow:)
Cytat: kanaka11
Czy ktoś może napisac na temat Mock Testów, czy wyglądają dokładnie tak samo jak prawdziwy egzamin ???

Wydaj mi się jednak, ze Mock Tet ne oddaje wszystkiego, gdyż stres jest zupełnie inny podczas egaminu i realu
No ja mam pozytywne doświadczenia ze SpeakUp, wiec po prostu mogę własnie polecić tą szkołe jesli chodzi o skuteczną nauke angielskiego.
Ja generalnie jestem za takimi szkołami językowymi, które specjalizują się w jednym konkretnym języku. Dobrze jak cała uwaga skupiona jest na jednej rzeczy, gdyż nie następuje rozdrobnienie tematu.
Dlatego też uważam, że zarówno speakup i warszawskie English For You wypadają w tym temacie na plus.
Osobiście z doświadczenia polecam English for You, gdyż szkoła skupia się na konwersacjach, każda grupa ma 2 lektorów. Jednego od gramatyki, drugiego od konwersacji( anglojęzycznego) - fajna metoda. Można sobie podszkolić słownictwo i wymowę w małych grupach. Metoda ogarnia kursy ogólne i egzaminacyjne
Speak up ma zwolenników szczeglnie wśród osób z nienormowanym czasem pracy, gdzie nie można zafiksować się na konkretną godzinę i można zmieniać terminy zajęć
Cytat: patryckab
No ja mam pozytywne doświadczenia ze SpeakUp, wiec po prostu mogę własnie polecić tą szkołe jesli chodzi o skuteczną nauke angielskiego.

Napisz proszę ile zajeć w speak upie opiera się na zajeciach multimedialnych, a ile jest zajeć z lektoremw Speak upie
To chyba zależy od tego jaki pakiet wykupisz
Właśnie jak to jest tam z tymi pakietami
Cytat: koczkodan5
Właśnie jak to jest tam z tymi pakietami

Zależy od promocji, raz jest więcej raz mniej
Pakiety promocje i takie tam gadanie, trzeba się uczyć i to jest motto
Widzę, że pod koniec roku wiele szkół oferuje spore zniżki
Cytat: kasadd
Cytat: kanaka11
Czy ktoś może napisac na temat Mock Testów, czy wyglądają dokładnie tak samo jak prawdziwy egzamin ???

Wydaj mi się jednak, ze Mock Tet ne oddaje wszystkiego, gdyż stres jest zupełnie inny podczas egaminu i realu

To jak próbna matura, brak jest strsu
Cytat: Wilderness
Ja generalnie jestem za takimi szkołami językowymi, które specjalizują się w jednym konkretnym języku. Dobrze jak cała uwaga skupiona jest na jednej rzeczy, gdyż nie następuje rozdrobnienie tematu.
Dlatego też uważam, że zarówno speakup i warszawskie English For You wypadają w tym temacie na plus.
Osobiście z doświadczenia polecam English for You, gdyż szkoła skupia się na konwersacjach, każda grupa ma 2 lektorów. Jednego od gramatyki, drugiego od konwersacji( anglojęzycznego) - fajna metoda. Można sobie podszkolić słownictwo i wymowę w małych grupach. Metoda ogarnia kursy ogólne i egzaminacyjne
Speak up ma zwolenników szczeglnie wśród osób z nienormowanym czasem pracy, gdzie nie można zafiksować się na konkretną godzinę i można zmieniać terminy zajęć

Generalnie jeżeli ktoś ma nienormowany czas pracy to trudniej uczyć sie języka, gdyż najwąniejsza jest duża systematyczność
Wydaje mi sie ze działają takze w innych miastach
Naczym plega ta metoda ???
Rzeczywiście Eglish For You jest dobrą szkołą w Warszawie, gdzie jednak dominują konwersacje, gdzie osoby z barierą języka mogą sporo z tym powalczyć. Jest tak ponieważ połowa zajeć jest z osobami anglojęzycznymi w malych grupach. Oczywiście gramtyka jest robiona z polskim lektorem. Jak komuś mało to ma jeszcze gratosowe warsztaty, sporo się tam dzieje i tematy są ciekawe.
Od niedawna jestem na kursie w mniejszej szkole na Pradze PŁN - The Lemon Tree. Tak jak piszą w każdej grupie są 4 osoby, więc czuć komfort, grupa bardzo dobrana (poziom, wiek słuchacza). Lektor zaangażowany i to bardzo , sporo dodatkowych materiałów. Ma pole działania, gdyż mało osób w grupie
edytowany przez zamek01: 20 sty 2013
Cytat: MichalSu
Ja osobiście jestem zadowolony z kursu angielskiego w szkole u mnie na Pradze, w szkole Centrum Językowe Together, http://www.together-school.pl . Mają na prawdę fajnego lektora od języka.

Brałem tę szkołę też pod uwagę, gdyż jest na Pradze, napisz coś wiecej o Centrum Językowym Together, może wskoczę tam na następny kurs, ale chce coś wiedzieć więcej, gdyż to bardzo krótka opinia, jak możesz to poleć jakiś lektorów, opisz dokładniej metodę
A gdzie oni się mieszczą
Na Pradze PŁN w Warszawienie ma zbyt wielu szkół angielskiego. Ciekawe dlaczego, wszystko jest tylko w Centrum
Cytat: taleska
Na Pradze PŁN w Warszawienie ma zbyt wielu szkół angielskiego. Ciekawe dlaczego, wszystko jest tylko w Centrum

Bo taka jest tam klientela
W przyszłości może się to zmieni
Cytat: taleska
Na Pradze PŁN w Warszawienie ma zbyt wielu szkół angielskiego. Ciekawe dlaczego, wszystko jest tylko w Centrum

Niestety ostatnio zamknęło się sporo szkół językowych, niestety te mniejsze nie wytrzymuja konkurencji.
Niekoniecznie, czasami placówki bez rodmuchanej biurokracji mogą sobie dawac świetnie radę, gdyż częśto sa bardziej elasyczne w działaniu
Tylko jak nie mają biurokracji to i mają zasady nierówne dla wszystkich. Kto lepiej zagada sekretarkę ma więcej informacji lub niższa cenę. Ja jestem za formalizmem i nie uznaję takich elastyczności.
Formalnie nieformalnie, elastycznie czy nie. Ważne aby był dobry lektor i tyle
61-90 z 482