Najlepsze szkoły językowe w Warszawie- które ???

181-210 z 748
Czy według Was warto zapisywać się do mniejszych szkół działających pod Warszawą, czy lepiej uderzać do tych większych w Wawie
Cytat: car321
Czy według Was warto zapisywać się do mniejszych szkół działających pod Warszawą, czy lepiej uderzać do tych większych w Wawie

Lepiej nie kupować kota w worku. Większe szkoły są zazwyczaj lepsze. Z małymi należy uważać. Choć jeżeli masz co do jakiejś 200% pewności, to ok.
Aby dobrze wybrać szkołę potrzeba trochę czasu na porządny research
A czy jeszcze oprócz nauki na kursach uczycie sie jeszcze wiecej w domu ?
Cytat: patryckab
A czy jeszcze oprócz nauki na kursach uczycie sie jeszcze wiecej w domu ?

Jeszcze nikt nie nauczył się języka bez pracy w domu.
Dokłądnie -odpowiednia praca w domu to podstawa. Wiem coś o tym, bo sam chodziłem na kurs języka GB English (to jest na Podwalu). Bardzo fajnie uczą, motywują do tego, żeby w domu również próbować się doszkalać. Zresztą jak to mówią - jeżeli nie posługujesz się językiem,to z czasem go po prostu zapominasz...
Cytat: pafcio11
Tak jak pisałem English For You to fajna propozycja, zwłaszcza jak chcesz przełamać się w mówieniu, mają dobrych i sprawdzonych Nativów, kawiarenka dyskusyjna robi fajny klimat, chce się aż przychodzić, gdyż zajęcia są z różnymi Nativami. Jest kosmopolitycznie i ciekawie. Mogę także polecić British School oddział Praga i Bemowo. Lektorzy bardzo dobrze prowadzą kursy, zawsze przygotowani do zajęć. Sale wyposażone w tablice intraktywne, robi wrażenie. Mają certyfikat Pase. Dobra szkoła... Więc oprócz English For You ( jedna z lepszych szkół, gdzie można przełamać się z mówieniem ) polecam BS

Zdecydowałam się na English For You od września, liczę na to, że pomogą mi coś podziałać z mówieniem, mam taką straszną blokadę, nie wiem , może to jest moja wina, kwestia osobowości.
Napisz którzy native speakers cię uczyli, liczę że kontakt z nimi pomoże mi powalczyć z moją słabością, kto był nauczycielem polskim od gramatyki, też jest tu do podziałania.
Cytat: patryckab
A czy jeszcze oprócz nauki na kursach uczycie sie jeszcze wiecej w domu ?

Jakie programy do samodzielnej nauki możecie polecić, chcę iść na kurs, ale musze podziałać też sama w domku
Samodzielnie nie nauczysz się jezyka, natomiast można wzmocnic naukę w szkole językowej
Cytat: helioska
Cytat: patryckab
A czy jeszcze oprócz nauki na kursach uczycie sie jeszcze wiecej w domu ?

Jakie programy do samodzielnej nauki możecie polecić, chcę iść na kurs, ale musze podziałać też sama w domku

Myślę podobnie jak Car321. Samodzielna nauka raczej skazana jest na porażkę. Można jednak potraktować ją jako uzupełnienie. W zależności od Twoich obecnych umiejętności możesz po prostu używać języka na co dzień - zachodnie fora językowe, książki, filmy, etc.
Jeżeli chodzi o zachodnie fora to uwaga - tam niestety jest dużo błędów jezykowych, których przypadkowo można się nauczyć
Cytat: Wilderness
Jeżeli chodzi o zachodnie fora to uwaga - tam niestety jest dużo błędów jezykowych, których przypadkowo można się nauczyć

Tak, zdaję sobie sprawę, zwłaszcza jeżeli towarzystwo jest międzynarodowe.
Ale jest i druga strona medalu. Jeżeli uczestniczysz w czymś takim i to forum pokrywa się z Twoimi zainteresowaniami to "łapanie" angielskiego jest bardzo ułatwione. A błędy językowe przytrafiają się przecież w życiu codziennym. A po to przecież uczysz się języka, by się porozumiewać.
Większość Niemców koszmarnie kaleczy angielski, ale się tym nie przejmują.

Jeżeli jest to forum made in USA, made in England to będzie ok
Cytat: car321
Jeżeli jest to forum made in USA, made in England to będzie ok

Często to nie do końca prawda. Interesujesz się starymi samochodami, a może chcesz przynależeć do społeczności linuksowej, lubisz gotować. Z łatwością znajdziesz anglojęzyczne fora, do których przynależą ludzie z całego świata. Nie ma znaczenia, że zostało założone przez Brytyjczyków, Amerykanów lub Australijczyków.
Cytat: kaktus12
Cytat: car321
Jeżeli jest to forum made in USA, made in England to będzie ok

Często to nie do końca prawda. Interesujesz się starymi samochodami, a może chcesz przynależeć do społeczności linuksowej, lubisz gotować. Z łatwością znajdziesz anglojęzyczne fora, do których przynależą ludzie z całego świata. Nie ma znaczenia, że zostało założone przez Brytyjczyków, Amerykanów lub Australijczyków.

A jakie jest twoje ulubione takie forum ???
Cytat: zamek01
Cytat: kaktus12
A jakie jest twoje ulubione takie forum ???

To trudne pytanie, bo lubię zaglądać w różne miejsca, czasami tylko zaglądać. To są różnego typy miejsca związane z filmem, np. coś tak popularnego jak imdb, ale także np. forum Linux Minta. Tego jest oczywiście więcej.
Wszystko zależy od indywidualnych zainteresowań. Każdy może coś dla siebie znaleźć.
Cytat: car321
Czy według Was warto zapisywać się do mniejszych szkół działających pod Warszawą, czy lepiej uderzać do tych większych w Wawie

Ważne aby była dosyć długo na rynku
Cytat: helioska
Zdecydowałam się na English For You od września, liczę na to, że pomogą mi coś podziałać z mówieniem, mam taką straszną blokadę, nie wiem , może to jest moja wina, kwestia osobowości.
Napisz którzy native speakers cię uczyli, liczę że kontakt z nimi pomoże mi powalczyć z moją słabością, kto był nauczycielem polskim od gramatyki, też jest tu do podziałania.

To nie będziesz rozczarowana, English For You fajnie ogarniają kursy, sporo uczy tam kolesi ze Stanów, są bardzo kreatywni, mój idol to Chad i Nolan, wiedzą jak ogarniać konwersacje- moderują dyskusje, zachęcają do gadania, dobra jest także Mary na warsztatach konwersacyjnych, od gramatyki zna się na rzeczy Patrycja, ale pewnie mają wielu innych fajnych lektorów.
Cytat: thetime
inne podejście
weźcie pod uwagę

_____
www.thetime.pl

Może napisz dlaczego, co przemawia akurat za tą firmą ???
Cytat: kaktus12
Cytat: Wilderness
Jeżeli chodzi o zachodnie fora to uwaga - tam niestety jest dużo błędów jezykowych, których przypadkowo można się nauczyć

Tak, zdaję sobie sprawę, zwłaszcza jeżeli towarzystwo jest międzynarodowe.
Ale jest i druga strona medalu. Jeżeli uczestniczysz w czymś takim i to forum pokrywa się z Twoimi zainteresowaniami to "łapanie" angielskiego jest bardzo ułatwione. A błędy językowe przytrafiają się przecież w życiu codziennym. A po to przecież uczysz się języka, by się porozumiewać.
Większość Niemców koszmarnie kaleczy angielski, ale się tym nie przejmują.

Ja uczę się angielskiego wykorzystując wszystkie możliwe sposoby i zdecydowanie jestem zdania, że zdecydowanie warto połączyć różne metody, także naukę poprze fora internetowe, spotkania w anglojęzycznym towarzystwie itd, zdecydowanie to pomaga w sprawie
Cytat: Wilderness
Jeżeli chodzi o zachodnie fora to uwaga - tam niestety jest dużo błędów jezykowych, których przypadkowo można się nauczyć

To fakt, ale jednak kontaktz jezykiem jest bezcenny, możemy nawet sami starać się wychwycić błędy.
Cytat: lolagg
British Council to masakra! nie wiem jak bylo w 2007 ale teraz to jest po prostu porazka!!!

mega duzo osob w grupie, opierdalanie sie na zajeciach.... i czasami sie zdarza ze lektor jest polakiem!

NIE POLECAM!

najepiej poszukac sobie dobrego nauczyciela i uczyc sie prywatnie bo w british council tempo zajecia jest żółwie!

poza tym ceny;/// 25[tel]no blagam... za co?

Za ddobrą jakość czasami jednak wypada zapłacić
Cytat: pafcio11
Ja uczę się angielskiego wykorzystując wszystkie możliwe sposoby i zdecydowanie jestem zdania, że zdecydowanie warto połączyć różne metody, także naukę poprze fora internetowe, spotkania w anglojęzycznym towarzystwie itd, zdecydowanie to pomaga w sprawie

Oczywiście, że tak należy czynić. Jednak trzeba mieć podstawę - kurs w szkole, a reszta to tylko pomoc, choć bardzo cenna i przydatna.

Sądzę, że języka uczymy się również po to by móc przebywać i porozumiewać się z towarzystwem anglojęzycznym, czyli ta grupa ludzi nie jest środkiem do celu, ale celem.
Cytat: kaktus12
Cytat: pafcio11
Ja uczę się angielskiego wykorzystując wszystkie możliwe sposoby i zdecydowanie jestem zdania, że zdecydowanie warto połączyć różne metody, także naukę poprze fora internetowe, spotkania w anglojęzycznym towarzystwie itd, zdecydowanie to pomaga w sprawie

Oczywiście, że tak należy czynić. Jednak trzeba mieć podstawę - kurs w szkole, a reszta to tylko pomoc, choć bardzo cenna i przydatna.

Sądzę, że języka uczymy się również po to by móc przebywać i porozumiewać się z towarzystwem anglojęzycznym, czyli ta grupa ludzi nie jest środkiem do celu, ale celem.

Oczywiście struktury j ezka to najlepiej opanować w dobrej szkole
Cytat: KattyP
JA się zapisałam do Mobile English. Znalazłam w necie ofertę http://www.uczelnie.pl/index.php?s=13&rpk=2011&rp_miasto=26&rp_kierunek=22, całkiem zresztą atrakcyjną cenowo. Narazie to drugi miesiąc wiec ciężko mówic o efektach, ale na pewno podzielę się opinią za jakiś czas. a może ktoś z was chodził do Mobile??

Ja to jest z tymi dojazdami, jaki jest nadzór metodyczny nad takimi kursami u ucznia w domu
Jaka według was warto uczyś się jezyka w domu, jakie są najskuteczniejsze programy do nauki
edytowany przez smack: 15 wrz 2013
Jeśli chodzi o ceny, to polecam szkołę Lang Ltc przy Wawelskiej! Mają dość atrakcyjną ofertę, sprawdźcie sobie na ich stronie :) Chodziłam tam w zeszłym roku i było na serio super, fajni ludzie i bardzo miła atmosfera w szkole! Najważniejszy to dobry lektor i silna motywacja.
I można tam od razu zdawać egzaminy, ja na przykład chodziłam na przygotowanie do FCE i od razu zdałam egzamin po kursie
Zawsze warto pochwalić się odpowiednim papierem
Ja chodzę do szkoły Peritus Speed School, kierowłam się głównie opinią znajomych, popularną metodą Speak.pl oraz dogodnymi lokalizacjami (mają ich aż 18).
181-210 z 748

 »

Studia językowe