Najlepsze szkoły językowe w Warszawie- które ???

151-180 z 748
Którą szkołę na ursynowie polecacie?
Cytat: taleska
Chodze do English For You, oczywiście, że duży plus mają za system nauki, czyli system dualny, czuję jak po paru miesiącach udało mi się nieco poprawić mówinie, podoba mi się, że jest dużo testów progresywnych, to zmusza do nauki. Dobrze dobrali mi grupkę, fajni ludzie, pziom mnie więcej taki sam. Profi Lingua mają dobry oddział w centrum, kadrę też. Tutaj zaczynali w Warszawie

Widzę, ze masz podobne doświadczenie z English For You, ta część kursu, którą prowdzi Native Speaker sporo wnosi, zawsze jednak osoba anglojęzczna lepiej ogarnie nasze mówienie, wprowadzi idiomy, poprawi błędy. Zwyczajnie zmusi do mówienia, szczególnie, że grupka nieliczna
Oczywiscie nie umniejszam polskiemu lektorow, który podczas kursu robi całe "tło" do konwersacji. Ktoś musi omówić struktury, przeprowadzić testy kwalifikacyjne itd. Układ polski lektor/native speaker w jednym kursie jak dla mnie bardz ok i jest ciekawie
Co do Profi Lingua, ceny bardzo dobre, sporawo promocji, da się coś i tam znalezć
edytowany przez koczkodan5: 29 kwi 2013
Cytat: kalika4
Którą szkołę na ursynowie polecacie?

Na Ursynowie, cośobiło mi się o uszy o Sokratesie, ale nie zanm ich oferty zbyt mocno. Są długo na rynku to atut
Spoko, polecę znajomej, przejdzie się tam i obczai porówna z konkurencją.
Już pisałem, Ursynów to wypas szkół
Cytat: etgohome
W Warszawie to macie wybór, u nas w Krakowie jest moze tylko 30 procent tego co w Wawie. Może dzięki tej konkurenji i poziom nauki jest wyższy niż u nas. Większość szkół leci na kaskę, obniża standardy i nie respektuje wielu spraw. Oczywiście i popyt macie większy, ale suma sumarum w Krakowie jest różnie.

Tu siedzą banki i największe firmy
edytowany przez smack: 05 maj 2013
Mowisz prawde co o Krakowie, ale zawsze jest wybor. Szkoda tylko, ze trzeba od szkoly do szkoly chodzic i poznac ich 'realia' zanim sie znajdzie ta wlasciwa.
Zna ktoś jakieś szkoły językowe na pradze-północ?
Ze szkół na pradze polecam Centrum Językowe Together. Uczę się u nich już jakiś czas i jest fajnie. W mojej grupie wszyscy są na tym samym poziomie, nie ma jakiś różnic. Lektor widać, że lubi uczyć i robi to w bardzo fajny sposób. Po przesiadce z WSC, jest to fajna odmiana.
Chyba to jakaś nowa szkoła, ale może i dobra
Coś wiecie o stosowanych przez nich metodach?
Dokładnie, przychylam się do pytania poprzednika
Cytat: kalika4
Którą szkołę na ursynowie polecacie?

Tam bracie to jest wypas, na jednaej ulicy z 10
Są takie abstrakce, że dwie szkoły są na ursynowie drzwi w drzwi, british school i coś jescze.
no okej, ale jak widać nawet o ich podręcznickach malo wiemy....
A ja się właśnie zapisałam na kurs z NATIVE TRAVEL i w lipcu będę szlifować język żeglując po Mazurach. Mają native speakerów i uczą metodą Colina Rose. Mam nadzieję, że w ten sposób uda mi się łatwiej przyswoić wiedzę. Czy ktoś z Was zna tą metodę, jeśli tak to napiszcie jakie macie doświadczenia, pliiis ;)
A zjakich krajów, ja najbardziej lubię Amerykańców
Amerykański akcent jest rzeczywiście najbardziej rozpowszechniony - wiadomo telewizja, ale z drugiej strony dobrze poznać i inne odmiany, zresztą różni się także słownictwo
To prawda, ale nie przejmujmy się tak bardzo akcentem i tak nie będzimy mówić jak rodowici Amerykanie cz Anglicy, ale oczywiscie kwestia osłuchania to już inna sprawa
Cytat: trodat
Niestety rankingi mają jedną podstawową wadę - nie oceniają rzeczy najbardziej istotnej, a więc procesu i jakości nauczania. Aby to robić, potrzebny byłby sztab metodyków i MIESIĄCE potrzebne na przebadanie dziesiątek szkół.

Dlatego wszelakie rankingi należy traktować raczej jako ciekawostkę, czasem pewien kierunkowskaz, ale samodzielnie znaleźć wymarzoną szkołę.
Ale jednak trochę można się dowiedzieć i jako jeden z elementów czemu nie
Cytat: smack
Ale jednak trochę można się dowiedzieć i jako jeden z elementów czemu nie

To oczywiste, źródeł wiedzy powinno być jak najwięcej. Zwłaszcza, że szkołę wybiera się "raz" w życiu, czasem tylko zmienia.
Oj tam , oj tam, ja lubię zamiany szkół.
Cytat: maloln
Oj tam , oj tam, ja lubię zamiany szkół.

Można traktować je jak rękawiczki, ale na sukces w nauczeniu się angielskiego raczej nie ma co liczyć.
Ja akurat przywiązuję się raczej do jednego miejsca
Cytat: Wilderness
Ja akurat przywiązuję się raczej do jednego miejsca

Ucząc się języka warto czasami wypróbować kilka metod nauki języka, każda coś może wnieść innego
Cytat: car321
Cytat: Wilderness
Ja akurat przywiązuję się raczej do jednego miejsca

Ucząc się języka warto czasami wypróbować kilka metod nauki języka, każda coś może wnieść innego

Jestem innego zdania. Zapisujesz się, szkoła jest ok, to jej nie zmieniasz.
Być może w innej szkole byłoby lepiej, ale mogłoby być również gorzej. Tego nie wiesz. Strzelanie na chybił trafił nie jest dla mnie.
Ludzie są właśnie różni jedni zmieniają pracę, szkoły, inni potrafią się zasiedzieć w jenym miejscu
Cytat: helioska
Ludzie są właśnie różni jedni zmieniają pracę, szkoły, inni potrafią się zasiedzieć w jenym miejscu

Zmiana pracy to jednak coś innego niż szkoły. Zmiana szkoły to raczej nic dobrego i to niezależnie czy chodzi o szkołę, w której zdobywasz wykształcenie, czy kurs angielskiego.
Cytat: 1kate122
Witajcie
Zastanawiam się nad wyborem szkoły angielskiego w Warszawie, generalnie biorę pod uwagę Profi Lingua, Archibalda i English For You. Może macie jakieś swoje propozycje, proszę o obiektywne oceny.

Myślę, że jeżeli chodzi o Warszawę wybór znacznie przekracza te wymienione, osobiście cenię kursy właśnie w ENglish For You, bo kurcze myślałem, że już nikt nie nauczy mnie dogadać się po angielsku, jednak kiedy człowiek otoczony jest anglojęzycznym środowiskiem to znacznie lepiej mu idzie. Właśnie dzięki temu, ze połowa kursu to rzomowy z różnymi osobami anglojęzycznymi to bardzo mi pomogło w temacie bariery mówienia, oczywiście pozostała część kursu realizowana przez polskiego trenera miała także znaczenie. Polecam kawiarniane spotkania w klubiku Enbglish for you, dobrze się tasm gada po angielsku.
Piszesz o Archibaldzie, moja styczność ograniczyła się do kliku miesięcy, ale nie mogę o tej szkole powiedzieć nic złego, bardzo starannie weryfikują na starcie osoby, więc człowiek trafia, gdzie powinien, kursy na wysokim standardzie.
151-180 z 748

 »

Studia językowe