fce wyniki wyszukiwania

fce - znalezione wpisy

12031-12060 z 12070
Cześć, Właśnie próbuję rozkminić w jaki sposób oceniany jest egzamin FCE, po zmianach w 2015. Udało mi się znaleźć następujące wyjaśnienia: https://www.fceexamtips.com/articles/how-do-i-calculate-my-fce-score Wszytsko pięknie i ładnie ale jest jedno "ale". Jeżeli (...)
Książek mam dużo, ale po polsku. Kiedyś do FCE były lektury. (...)
season w odniesieniu do okresu Boże Narodzenie - Nowy Rok Ciekawe czy to ma pokrycie z rzeczywistością, bo widuję tak różne wersje, że niczego nie jestem pewna. Kiedyś na próbnym egzaminie do FCE ze speakingu miałam pytanie o holiday lub holidays - nie pamiętam. W każdym razie cała moja grupa zrozumiała, że chodzi o wakacje i nikt nie zaliczył tego bo okazało się, że trzeba było mówić o (...)
Mam takie zdanie na poziomie FCE, gdzie muszę wybrać czy poprawne jest entry czy entrance: This is the front entry / entrance, but there is another door at the side of the house. Dlaczego poprawne jest entrance? I dlaczego w ogóle (...)
Witam! Chciałabym podejść do egzaminu CAE i poszukuje dobrej szkoły językowej w Lodzi, która mnie do tego przygotuje. Zdalam FCE w tamtym roku ale bardzo mi zależy na podszlifowaniu wymowy. Jaka szkole polecanie? Studiuje dziennie i zależy mi zajęciach popołudniowych i na pilnym zapisaniu sie na kurs. Proszę o pomoc :) (...)
w zasadzie uważam że egzamin nie był konieczny, najważniejsza jest po prostu płynna rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim. ale jak uczęszczałem do Lincolnan w Krakowie to zdałem od razu FCE. może kedyś ktoś stwierdzi ze cv z FCE mu se bardziej podoba niż bez :P poza tym nie był on dla mnie żadnym problemem bo byłem tam bardzo dobrze przygotowany ,kadra się o to postarała :). (...)
Witajcie Czytam od niedawna o egzaminach angielskiego i pomyślałem, że chciałbym zdać chociaż jeden, by zaświadczyć znajomość języka. Ale nie wiem, czy jest sens tykać egzaminy FCE i CAE bo są znane głównie w Polsce. IELTS nadaje się główne do środowiska akademickiego. Czy warto w ogóle pchać się w te egzaminy ? Jestem na trzecim roku informatyki, a w tej branży język angielski (...)
Dzień dobry, Czy nauka z książek np. V. Evans czy przykładowych testów do FCE od Cambridge z lat ok. 2000 i 2010 ma sens ? Zakładam że język się nie zmienił a egzamin tak. Kupno książek wiąże się z widocznymi kosztami a mam możliwość ksera książek Evans z pierwszych wydań. (...)
jest przyjazna, czuję postęp i to, że efektywnie wykorzystuję czas. Jak nie mogłam iść na zajęcia, mogłam odrobić na innych zajęciach w grupie na tym samym poziomie. Dobrze przygotowują do exgzaminów (FCE,CAE, itd.) (...)
mi wychodzi na testach multiple choice, open cloze jako tako..Zależy jaki tekst mi się trafi. Z tego co wiem, jest tak,że jeśli się nie napisze zbyt dobrze egzaminu, to jego wynik jest traktowany jako FCE? Sama do końca nie wiem jak to wygląda. Czy może lepiej iść na poziom C2 i zdawać ten CPE, żeby w razie czego spaść na niższy? Jak to wygląda?Chciałabym zapytać, czy ktos z Was może zdawał i poszło mu (...)
test your vocabulary FCE mniej wiecej (...)
To w małopolsce tylko tak fajnie mamy :D Ja, jak już wyżej napisałam, uczę się z FCE Practice Michael'a Vince'a. Na nic więcej nie mam czasu ( zrobienie 7str- 1 rozdziału zajmuje z 1,5 h). Zamówiłam też ksiażkę o Stanach z wykazu, ale przyjdzie dopiero w następnym tygodniu. PS W (...)
się w domu i w Anglii mam zamiar to kontynuować, więc mam dosyć elestyczne godziny nauki co równa się możliwością pracowania więcej. Mój angielski jest dosyć dobry, chcę jeszcze przed wyjazdem zdać FCE lub CAE. Cóż kontynuując sprawe pracy, zastanawiałam się nad takimi sieciówkami jak Mcdonald's, Starbucks, Kfc etc. Pracował ktoś tam i może mi powiedzieć jakie są warunki pracy oraz stawka na godzine? (...)
obok konkretnego miedzynarodowego, prestizowego certyfikatu jezykowego ale same z tym nie maja nic wspolnego. Z miejsca moge wymienic certyfikaty z TELC, TOIEC, TOEFL, Aptis czy juz ten nieszczesny FCE (pisza w speak up, ze przygotowuja na ten ale to kazdy moze powiedziec), ktore sa o niebo lepsze i faktycznie uznawane w innych krajach. Pewnie zaraz dostane odpowiedz jakies Zosi czy Tomka, ze on (...)
nie za bardzo wiem, ile jestem w stanie wydać, jedynie co mogę obecnie powiedzieć po tej rozmowie w w/w szkole, za tzw 5 programów (każdy trwa ~3 miesiące) zapłacił bym ok 3.2k aby dojść do poziomu FCE (o ile moja tępa głowa mi na to pozwoli ;) ) i chyba byłbym to w stanie opłacić. Pozdrawiam. (...)
Was o pomoc w wybraniu szkoły języków obcych w Warszawie mój poziom angielskiego oceniam pomiędzy pre-intermediate a intermediate. Strasznie się zmotywowałem do nauki angielskiego i zamierzam zdać FCE oczywiście wtedy gdy będę do niego przygotowany. Jaką szkołę możecie mi polecić która w czasie 2 lat przygotuje mnie dobrze nie tylko do egzaminu ale pomoże mi oswoić sie z tym językiem :) liczę na (...) mniejszą szkołę która nastawiona jest na ucznia i atmosfera oraz nauka przebiega bardzo dobrze :) z góry dzięki Jeżeli jesteś na poziomie A2 to ciężko będzie Ci w dwa lata przygotować się do egzaminu FCE. Jeden rok na poziom. Chyba , ze dołożysz zajęcia w kursach wakacyjnych to wówczas podgonisz temat (...)
jako wsparcie zajęć.Obecnie zastanawiam się nad zapisaniem włąśnie do English For You, albo do szkoły "OK". Wiem, że ta druga szkoła jest bardzo dobra jeżeli chodzi o kursy egzaminacyjne( FCE, CAE). Myślę także o British School na Bemowie. Czy ktoś chodził do tej ostatniej. Wiem, ze mają kilka oddziałów w Warszawie (...)
klasy (dwie) i z tego było najwięcej słówek, i zrobiłam książkę do drugiej. (Now it's easier at school :D) Nauczycielka kseruje mi z Intermediate gramatykę. Celowu ukrywam, że mam to samo tylko do FCE w domu ;) Przynajmniej sprawdzi. Mam jeszcze pytanie: na jakim poziomie ang jesteście? Ja mam mocne B1, z etapu szkolnego (z poprzednich lat) jakieś 90%, ale w rejonowym 58- straszny rozstrzał. Nie (...)
problemem ich jest również to, że po 2 latach tracą ważność, teraz trochę zmienili ten opis ale sens jest ten sam. Co do Cambridge, po pierwsze w szkołach jadą na niewiedzy ludzi i naciskają na ten FCE (First Certificate in English, jest to poziom B2) choć ta nazwa jest błędna i szkoły to wykorzystują, bo tak naprawdę to mają jeszcze egzaminy na niższych poziomach takie jak KET (poziom A2) i PET ( (...) B1) no i trzymają was na 2 lata nauki by zdobyć FCE a kasa leci (jeszcze wspomnę, że Cambridge tak naprawdę ma jeszcze egzaminy: Prawniczy, Biznesowy i dla Dzieci, więc w sumie wychodzi 13 rodzai egzaminów). Ogólnie egzamin FCE jest naprawdę trudny, (...)
nie związane bezpośrednio z kursem( często dyskutuje się bieżące wydarzenia). Taki pakiet to spora dawka angielskiego w praktycznym użyciu. Można tam też spokojnie przygotować się do egzaminu( FCE, CAE), gdyż wiadomo, ze sporo punktów jet za speaking. Oczywiście w English For You też jest zakres gramatyki z polskim lektorem. Z innych warszawskich szkół można moim zdaniem brać pod uwagę Berlitz. (...)
, jak juz powiesz ze masz jakies papiery? Foreign languages English lanugage: 'advanced level' (hello? nie pisze tego, bo widac, ze daleko do teho level, jak zdales egzaminy to tutajje wpisze, np FCE, CPE...) , 'rich in speech and writing' (tego to nawet nie rozumiem) German language : post-intermediate level (a egzaminy zdane to jakie?) Additional Skills ability to team work, punctuality ,' (...)
Witam, czy ktoś z Was przystępuje w tym roku do egzaminu FCE? (...)
, a i tak osiągam marne 20% na teście jak nie zero. Zupełnie nie rozumiem kontekstu i ukrytego klucza. Jestem za wolny w dopasowaniu odpowiedzi do tego co usłyszałem. Zrobiłem dziesiątki słuchanek FCE oraz kilka CAE i wciąż to samo. Zero progresu i przyznam szczerze - tracę nadzieję. Zacząłem więc ćwiczyć jeszcze bardziej słuchanie, programy, podcasty, różne historie itd. Słucham tego tak długo, (...)
. odpowiedz na drugie pytanie: zeby pokazac uzytkownikom podrecznika, że Reported Speech to także tego typu pytania. To nie jest oczywiscie typowe przeksztalcenie zdania wyjsciowego, jakie spotkasz na FCE albo na maturze. (...)
chemików w UK lub USA i zobacz, czy nie ma tam informacji o certyfikatach wymaganych do uzyskania np. od nich świadectwa umożliwiającego znalezienie lepszej pracy w zawodzie. Bo jeżeli zdasz takie FCE, a potem się okaże, że taka organizacja honoruje np. TOEFL na jakimś poziomie, to będziesz musiał drugi raz płacić. (...)
wg mnie, lepiej FCE bo 1) poznasz zasady egzaminu i 2) nauczysz sie co to sa nerwy i moze sie ich pozbedziesz i 3) jak zdasz co masz FCE na dobrym poziomie. Jak pojdziesz na CAE i nie zdasz to wtedy nic nie masz. Oczywiscie jak jestes pewny ze zdasz CAE bez problemu, bo przeciez przerabiales 20 albo wiecej probnych egzaminow i w (...)
Zależy od wiedzy - możesz pominąć ,ale jest dość duży skok pomiędzy FCE a CAE . (...)
Witam, moje pytanie jest takie jak w temacie - przystąpić do FCE a dopiero potem przygotowywać się do CAE czy może pominąć ten pierwszy? Pozdrawiam (...)
fce nie ma przeliczenia na anglistyke. na studia licza sie wyniki matury. Rozwiaz mature z tego roku i oblicz sume punktow, bedziesz lepiej wiedziec. Przez rok po FCE na pewno mozna opanowac angielski w stopniu wystarczajacym do poradzenia sobie na anglistyce, ale trzeba pracowac. (...)
Hej wszystkim Ostatnio otrzymałam wyniki egzaminu FCE. Zdałam, choć nie tak dobrze jak chciałam. Mam 175 pkt (ocena B), a od 180 jest dopiero A. Czasem zamiast iść na wyczucie to niepotrzebnie analizuję struktury gramatyczne i niepotrzebnie popełniam (...)
12031-12060 z 12070